Įkraunama...
Įkraunama...

BOCIAN klinika Lenkijoje

Ir mes bandysim šaldyti, jei bus kokybiškos kiaušialąstės ir embrionai 4u.gif o iš kur tokią informacija dėl tu 2-jų nepasisekusių kartų? Būtų gerai thumbup.gif
kas liečia tuos tyrimus, tai jaučiu bus

QUOTE(Alison @ 2016 09 11, 14:50)
Si karta prasysiu saldyt visas kiausialastes kurios liks po atrinkimo tu 6..ir prasysiu saldyt 3 dienu embrioniukus..nes pas juos matau retai kada lieka ka saldyt kai pradeda augint iki 5 dienu. Lauku gelei uzsalde 3 dienu ir butent pavyko su saldytais. Kazkaip nesinori toki pragara praeiti ir tureti tik viena sansa pastojimui  blink.gif
Beje zinau jei 2 kartai nepasiseka klinika turi teise apvaisinti visas kiausialastes neatsizvelgiant i amziu  4u.gif

Atsakyti
Čekyje nenurodyta žinok, už ką konkrečiai, tik parašyta laboratoriniai tyrimai. Bet suprantu, kad tai bus:
vyro kraujo grupė, Rh faktorius
hormonų tyrimai E2, PRG, LH
man citomegalijos, toksoplazmozė, raudoniukė
AIDS, sifilis, RPR, hepatitai B,C abiems
man vitamino D tyrimas
citologija
tyrimas CFTR (genetinis kažkoks)

Bandžiau jų puslapyje pagal kainininką atgaminti, bet nerandu tokių tyrimų kainų g.gif

QUOTE(Alison @ 2016 09 11, 14:50)
O nepameni kokius dbr tyrimus dare kad daugiau sumokejote?

Atsakyti
QUOTE(Famili @ 2016 09 11, 14:40)
Ir mes bandysim šaldyti, jei bus kokybiškos kiaušialąstės ir embrionai 4u.gif o iš kur tokią informacija dėl tu 2-jų nepasisekusių kartų? Būtų gerai thumbup.gif
kas liečia tuos tyrimus, tai jaučiu bus

Invicta klinikos puslapyje taip parasyta, kad tokie istatymai pas juos. Aisku gal ne visi laikosi, bet jei Invicta leidzia(o ji manau stipresne klinika, gaila kad tolokai verysad.gif ) tai Bocian tuo labiau turetu laikytis tokiu apibrezimu. Aisku man viena..visur yra cia didelis biznis LT, LV,PL. Ir kartais norint geriausio rezultato reikia ir patiems dometis, reikalauti,prasyti ir nebijoti klausti. Apie ta kiausialasciu saldyma bociane suzinojau isvis pas baltaruses..ju forume blink.gif (Is ten daug paneliu lankosi Bociane). Pries tai kazkaip niekas to stipriai neakcentavo, kelios musu merginos dare ivf tai jokiu pasiulymu saldyti...o juk tai galbut dar galimybes jei nepavyktu wub.gif
Atsakyti
Mes tai kalbėjome su gydytoju apie šaldymą, bet kadangi mano kiaušialąstės po trumpo protokolo buvo ne super kokybės, gydytojas nerekomendavo tokių šaldyti. Be to mano AMH virš normos, tai kol kas leidžia dar stimuliuotis ir gaminti šviežias. O kas liečia embrionus, tai iš 6, apsivaisino 4. Iš tų 4: 2 buvo B kokybės, likusieji C ir D, tai tokių irgi nėra prasmės šaldyti. Žiūrėsim kaip šį protokolą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alison @ 2016 09 11, 14:50)
As antradieni judu i Bociana...ruostis ilgam protokolui  unsure.gif


Alison, kaip sekėsi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Famili @ 2016 09 14, 09:52)
Alison, kaip sekėsi? 4u.gif

Startavau su ilgu protokolu wub.gif
Paklausiau ar gali uzsaldyti 3 dienu embrionus, pasake gales jei panoresiu. Taip pat kalbejau del kiausialasciu uzsaldymo,taip pat sake jei bus daugiau nei 4 tada saldysim, nes maziau neverta unsure.gif
Daug nerasysiu, kai bus jau rezultatas ar tai teigiamas ar neigiamas) viska aprasysiu 4u.gif
Atsakyti
Merginos gal kuriai liko vigantoletten tabletes bent 15 vnt ar galetu pas lenkus nupirkt? 4u.gif Buciau begalo dekinga drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ar skaitėt: http://gyvbudas.lryt...kti-dukters.htm
Atsakyti
QUOTE(arlauskute @ 2016 09 16, 09:06)


Seimo narys Dagys labai reklamuoja naprotecnologijas. Stebejau beveik visus seimo posedzius kuomet buvo svarstomas pagalbinio apvaisinimo istatymas, tai minetas ponas tik tom technologijom ir skatino naudotis, pabrezdamas, kad embrionu saldymas tolygu zmogaus saldymui ir pan. As pati labai nesisigilinau i napro technologijas, bet visgi esu labiau linkusi pasitiketi pagalbiniu apvaisinimu. Bet zinoma, kiekvienam savo, kad tik tikslas butu pasiektas smile.gif

Beje, siaip idomu, kokie planai tu, kurioms dar ivf nepavyko, po istatymo priemimo. Jis priimtas liberalesnis negu Lenkijoje, jeigu niekas nebestrigs daugiau, galima tiketis bent dalinio kompensavimo nuo kitu metu..
Atsakyti
QUOTE(Famili @ 2016 09 11, 14:40)
Ir mes bandysim šaldyti, jei bus kokybiškos kiaušialąstės ir embrionai 4u.gif o iš kur tokią informacija dėl tu 2-jų nepasisekusių kartų? Būtų gerai thumbup.gif
kas liečia tuos tyrimus, tai jaučiu bus


Man Bocian embriologas patvirtino, kad jeigu 2 kartai nesigauna, 3 ivf leidzia vaisinti visas kiausialastes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meshka23 @ 2016 09 16, 18:51)
Man Bocian embriologas patvirtino, kad jeigu 2 kartai nesigauna, 3 ivf leidzia vaisinti visas kiausialastes smile.gif


O tie du kartai, tai kaip jie skaiciuojami? Du isodinimai? Ar du pilni ivf su stimuliacijom?
Atsakyti
QUOTE(debesyse* @ 2016 09 17, 05:29)
O tie du kartai, tai kaip jie skaiciuojami? Du isodinimai? Ar du pilni ivf su stimuliacijom?


Geras klausimas...
Speju kad FET nesiskaito; reikia 2 IVF verysad.gif
Atsakyti