Įkraunama...
Įkraunama...

BOCIAN klinika Lenkijoje

QUOTE(erute85 @ 2016 09 08, 17:32)
Labukas mergaites,

Visu pirma linkiu dideles sekmes visom einanciom situo sunkiu keliu. Tikrai anksciau ar veliau visom pasiseks.
As anksciau buvau aktyvi dalyve sito forumo, po to nusprendziau tyliai tyliai tiesiog siekti svajones.
As savo kelia pradejau iskart nuo Bocian klinikos. Kitu kliniku darbo nezinau ir negaliu lyginti. Bet prisiskaicius daug visokiu patirciu pasirinkau Bocian.
Zodziu trumpai,,, pas mane problemu nera, problemos su MB. Visas proceduras darem su donoru. Taigi dariau 3 IUI ( tarp ju ir histeroskopija ir laparoskopija) deja nesekmingai. Tada nusprendem daryti IVF. Pradejom rugpjucio pradzioj. Pas daktara Grygoruk. Buvo taikytas ilgas protokolas, truko ilgai, nuvargom abu ir as ir MB. Vaistu kalna naudojau ir vis dar naudoju. Siandien 12 dpi ir HCG skaiciukai 186. Pavyko, bet dar labai labai nedrasu dziaugtis, bet jau rezultatas yra. O kaip bus toliau, ziuresim.

Dideliausios sekmes visom... linkiu greitai buti  nestuke.gif


Sveikute, labai uz jus dziaugiuosi!!! bigsmile.gif 4u.gif
Ar IVF daret su vyro turtu, ar su donoru?
Mes darem pora IUI ir viena IVF su donoru Bocian, deja nepavyko verysad.gif
Atsakyti
Su ilgu protokolu labai individualiai matau. Man asmeniškai taiko tokį sakykim klasikinį variantą. Nuo ciklo pradžios pradėjau gerti KT, ciklo pabaigoje 21 CD susileidau Difereliną (blokojančius). Sulaukiau mmm, ir šeštadienį važiuojam į PL pradės stimuliaciją. O toliau visas kaip ir trumpajam. Gydytojas sakė, kad viską pabaigti turėtumėm iki 09.24 dienos. Tikiuosi taip ir bus, nes vyras atostogas pasiėmė iki 25-to ax.gif o aš iki 28-to 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Famili @ 2016 09 09, 08:08)
Su ilgu protokolu labai individualiai matau. Man asmeniškai taiko tokį sakykim klasikinį variantą. Nuo ciklo pradžios pradėjau gerti KT, ciklo pabaigoje 21 CD susileidau Difereliną (blokojančius). Sulaukiau mmm, ir šeštadienį važiuojam į PL pradės stimuliaciją. O toliau visas kaip ir trumpajam. Gydytojas sakė, kad viską pabaigti turėtumėm iki 09.24 dienos. Tikiuosi taip ir bus, nes vyras atostogas pasiėmė iki 25-to  ax.gif o aš iki 28-to 4u.gif


Famili, o tame cikle kai KT gerei ir Difrelina leidaisi, ar reikejo vazineti gydytojo apziurai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erute85 @ 2016 09 08, 19:32)
Labukas mergaites,

Visu pirma linkiu dideles sekmes visom einanciom situo sunkiu keliu. Tikrai anksciau ar veliau visom pasiseks.
As anksciau buvau aktyvi dalyve sito forumo, po to nusprendziau tyliai tyliai tiesiog siekti svajones.
As savo kelia pradejau iskart nuo Bocian klinikos. Kitu kliniku darbo nezinau ir negaliu lyginti. Bet prisiskaicius daug visokiu patirciu pasirinkau Bocian.
Zodziu trumpai,,, pas mane problemu nera, problemos su MB. Visas proceduras darem su donoru. Taigi dariau 3 IUI ( tarp ju ir histeroskopija ir laparoskopija) deja nesekmingai. Tada nusprendem daryti IVF. Pradejom rugpjucio pradzioj. Pas daktara Grygoruk. Buvo taikytas ilgas protokolas, truko ilgai, nuvargom abu ir as ir MB. Vaistu kalna naudojau ir vis dar naudoju. Siandien 12 dpi ir HCG skaiciukai 186. Pavyko, bet dar labai labai nedrasu dziaugtis, bet jau rezultatas yra. O kaip bus toliau, ziuresim.

Dideliausios sekmes visom... linkiu greitai buti  nestuke.gif

Nuoširdžiai džiaugiuosi už Jus 4u.gif
Atsakyti
Ne, žinok, apžiūrėjo jis mane, išrašė KT (gavosi gerti ne nuo 1 CD, o nuo 3 CD), išrašė Difereliną. Papasakojo kaip leistis, paskaičiavo dienas, ir pasakė, kad turim atvažiuoti 09.10 jau bus leidžiami vaistai stimuliuojantys ovuliaciją 4u.gif


QUOTE(Meshka23 @ 2016 09 09, 09:16)
Famili, o tame cikle kai KT gerei ir Difrelina leidaisi, ar reikejo vazineti gydytojo apziurai? 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Famili @ 2016 09 09, 09:54)
Ne, žinok, apžiūrėjo jis mane, išrašė KT (gavosi gerti ne nuo 1 CD, o nuo 3 CD), išrašė Difereliną. Papasakojo kaip leistis, paskaičiavo dienas, ir pasakė, kad turim atvažiuoti 09.10 jau bus leidžiami vaistai stimuliuojantys ovuliaciją 4u.gif


Tai gal visai nieko sudetingo tada ilgas protokolas rolleyes.gif
O stimuliuojantys ovuliacija vaistai tai turi omeny foliuku augima stimuliuojantys vaistai, ar Ovitrelle? 4u.gif
Atsakyti
Taip, auginsim folikulus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Meshka23 @ 2016 09 09, 06:55)
Sveikute, labai uz jus dziaugiuosi!!!  bigsmile.gif  4u.gif
Ar IVF daret su vyro turtu, ar su donoru?
Mes darem pora IUI ir viena IVF su donoru Bocian, deja nepavyko verysad.gif


Mes ir IUI ir IVF darem su donoru. Kai darem IVF tai rinkomes visa komplekta paslaugu ka pasiule daktaras: ICSI+IMSI+embriono sieneles pabraizymas(nepamenu kaip sutrumpintai vadinasi). Kainavo mums viskas 2700 eur, bet jau pagalvojom jeigu darom tai darom viska ka galima geriausia.
Aciu uz palaikyma visom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(erute85 @ 2016 09 09, 11:14)
Mes ir IUI ir IVF darem su donoru. Kai darem IVF tai rinkomes visa komplekta paslaugu ka pasiule daktaras: ICSI+IMSI+embriono sieneles pabraizymas(nepamenu kaip sutrumpintai vadinasi). Kainavo mums viskas 2700 eur, bet jau pagalvojom jeigu darom tai darom viska ka galima geriausia.
Aciu uz palaikyma visom smile.gif


Mes su donoru darem ICSI.
IMSI sake nereikia, nes si metoda taiko kai vyro turtas prastas, kad isrinkti geriausius spermiukus, o donoru juk visu turtas geras, todel jie ir donorai 4u.gif biggrin.gif
AH gydytojas sake taikys, jeigu reikes, jeigu bus storas kiausialastes arba embriono dangalas, bet netaike, nes storas nebuvo. Paprastai storas dangalas buna kai moteru zemas amh, arba vyresnio amziaus moterims.
Mums dar taike Spindle view, bet kaip suprantu, kad ji visiems taiko.

O snaiguciu turite? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Famili @ 2016 09 09, 10:49)
Taip, auginsim folikulus 4u.gif


Sekmes dideliausios!!! thumbup.gif wub.gif
O kuria stimuliaciju diena reikia pasirodyti gydytojui? Pacioj pradzioj, ar kokia 5?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meshka23: 09 rugsėjo 2016 - 12:37
QUOTE(Meshka23 @ 2016 09 09, 13:31)
O kuria stimuliaciju diena reikia pasirodyti gydytojui? Pacioj pradzioj, ar kokia 5?


Ilgajam protokole, po Diphereline, ciklas dingsta, nes moters organizmas "įvedamas" į menopauzės režimą. Todėl ciklo diena yra nesvarbi. Po Diphereline turi pradėti stimuliuoti maždaug po 14-20 dienų, kai organizmas visiškai nebekontroliuoja kai kurių hormonų. Aš pasirodžiau po 16 dienų. Pradėjome stimuliaciją nuo 09.10 vaistai Fostimon, dozė 220IU, dabar išrašė 7 dienom. Kaina jų 1470zl. (350€), daugiau jokių kitų vaistų negavau. Sekantis vizitas 09.17

Labai daug šį kartą sumokėjome už laboratorinius tyrimus man ir vyrui prie IVF + konsultacija su echo - 1500zl. (357€). Per pirmą IVF tiek nereikėjo mokėti. Ir šlapimo tyrimo neprašė, o dabar reikėjo vyrui g.gif gal antrą kartą į viską rimčiau yra žiūrima lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Famili: 11 rugsėjo 2016 - 12:48
Gal kažkam bus naudinga informacija apie mūsų 1 IVF.
Mūsų problemos: PKS, endometrioze I st. gyd. G. Mrugac
1 vizitas - 125 €
vizito metu gydytojas apžiūrėjo, padarė echo, PRL, TSH, fT4 hormonų tyrimus, citologiją ir spermogramą.

2 vizitas - 154€
konsultacija, echo, LH, FSH, PRL, E2, PRG, T hormonų tyrimai, hepatitas B, C, sifilis, RPR, AIDS abiems.
Vaistai-467€ (Menopur 75IU (1350IU) Cetrotide 0,25 (2 vnt.) Vigatoletten 1000 (30 tabl.) Tinidazolum (2 pak.) Švirkštai ir adatos)

3 vizitas - 35,50€
LH, E2, PRG hormonų tyrimai ir kraujo grupės nustatymas

Vaistai-268€ (Betadine,Fragmin5000 (20 amp.),Doxycyclinum,Duphaston (2 vnt.),Estrofem,Lutinus (3*21 žvak.),Gonapeptyl (14 amp.),Menopur 75IU,Cetrotide,Dostinex)

4 vizitas - 1380€
punkcija, ir man atrodo Ovitrelle dar priskaičiuota. Po punkcijos atmintis sušlubavo lotuliukas.gif

5 vizitas
įsodinimas



Apibendrinant taip: 5 vizitai, nuo stimuliacijos pradžios iki įsodinimo 12 dienų (nuo 04.16-04.28).
Bendrai kaina (su vaistais) - 2430€ + kuras. Vaistams - 735€. Lenkiškais ~10000 zlotų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Famili: 11 rugsėjo 2016 - 13:38
Famili thumbup.gif
Labai naudingi tokie issamus postai 4u.gif
O nepameni kokius dbr tyrimus dare kad daugiau sumokejote?
As antradieni judu i Bociana...ruostis ilgam protokolui unsure.gif Si karta prasysiu saldyt visas kiausialastes kurios liks po atrinkimo tu 6..ir prasysiu saldyt 3 dienu embrioniukus..nes pas juos matau retai kada lieka ka saldyt kai pradeda augint iki 5 dienu. Lauku gelei uzsalde 3 dienu ir butent pavyko su saldytais. Kazkaip nesinori toki pragara praeiti ir tureti tik viena sansa pastojimui blink.gif
Beje zinau jei 2 kartai nepasiseka klinika turi teise apvaisinti visas kiausialastes neatsizvelgiant i amziu 4u.gif
Atsakyti