Įkraunama...
Įkraunama...

BOCIAN klinika Lenkijoje

QUOTE(Alison @ 2016 09 07, 07:20)
Sveikos,
gal kuri dare IVF pas Pietrzycki? Zinau,kad Grygoruk labai ilgai stimuliuoja,ir punkcija buna net 21 c.d. Mums toks variantas netinka, todel galbut norieciau pereiti pas Pietrzycki,idomu kaip jis skyria protokolus..zinau Kad mrugacz labai trumpus protokolus daro, bet pas ji kazkaip  schmoll.gif  Aisku kiekvienai individualiai skyria, bet jei moteris sveika,jokiu nera nukrypimu, nezinau ar reikia tokio ilgo protokolo...na bet ir galimybiu 3 savaites vazineti nera verysad.gif
Bciau labai dekinga,jei kuri parasys kaip vyskta IVF pas Pietrzycki  4u.gif


As pirma konsultacija buvau pas Pietrzycki, jis rekomendavo ilgaji protokola, bet takart nedetalizavo, nes darem IUI ir i tai koncentravomes.
Kai nusprendem IVF daryti, nusprendem kad negalim tiek daug i PL vazineti arba ten buti, tai nusprendem daryti trumpaji protokola; ji sudare Mrugazs, paskui skambinau dar telefonu paprasyti, kad Pietrzycki perziuretu, tai jis paziurejo ir sake viskas OK, jis toki pati skirtu smile.gif
Ir tada visas apziuras ir punkcija dare Pietrzycki; tik isodinima Grygoruk.
Atsakyti
QUOTE(Meshka23 @ 2016 09 07, 16:33)
As pirma konsultacija buvau pas Pietrzycki, jis rekomendavo ilgaji protokola, bet takart nedetalizavo, nes darem IUI ir i tai koncentravomes.
Kai nusprendem IVF daryti, nusprendem kad negalim tiek daug i PL vazineti arba ten buti, tai nusprendem daryti trumpaji protokola; ji sudare Mrugazs, paskui skambinau dar telefonu paprasyti, kad Pietrzycki perziuretu, tai jis paziurejo ir sake viskas OK, jis toki pati skirtu smile.gif
Ir tada visas apziuras ir punkcija dare Pietrzycki; tik isodinima Grygoruk.

Aciu uz pasisakyma 4u.gif
O koks rezultatas trumpo protokolo? Lyg kai ilgas protokolas kokybiskesnes kiausialastes buna..gal ir verta kazkiek pakenteti g.gif Bet nezinau ar bus galimybe..vienai vazineti tikrai sunku uz vairo...gaila nera autobusu..kaip i Riga po kelis i diena unsure.gif
Atsakyti
Jei neklystu, traukiniai važiuoja Kaunas - Bialystok. tik nesigilinau, ar kasdien.
Papildyta:
o kike laiko trunka ilgas protokolas ir kaip dažnai tuomet važinėti reikia?
Atsakyti
QUOTE(Alison @ 2016 09 07, 22:01)
Aciu uz pasisakyma  4u.gif
O koks rezultatas trumpo protokolo? Lyg kai ilgas protokolas kokybiskesnes kiausialastes buna..gal ir verta kazkiek pakenteti  g.gif  Bet nezinau ar bus galimybe..vienai vazineti tikrai sunku uz vairo...gaila nera autobusu..kaip i Riga po kelis i diena  unsure.gif


Deja, rezultatas neigiamas verysad.gif
Man daznai vazineti sudetinga, man nuo ilgo vaziavimo spaudimas pakyla verysad.gif
Bet kiek zinau, autikai is Vilniaus i Bialystoka pora kartu per diena vaziuoja, is Kauno yra traukinys smile.gif Tik ilgai labai vaziuoja tiek autikas, tiek traukinys...
Atsakyti
QUOTE(Meshka23 @ 2016 09 08, 07:49)
Deja, rezultatas neigiamas verysad.gif
Man daznai vazineti sudetinga, man nuo ilgo vaziavimo spaudimas pakyla verysad.gif
Bet kiek zinau, autikai is Vilniaus i Bialystoka pora kartu per diena vaziuoja, is Kauno yra traukinys smile.gif Tik ilgai labai vaziuoja tiek autikas, tiek traukinys...

Kiek as bandziau skaiciuot, ir ilgajam, ir trumpajam protokolams vaziavimu kartai beveik vienodi. Gal tik kokiu krteliu gal daugiau gaunasi. Visa esme vaistuose ir ju naudojime, bent jau mano atveju. Kartais pagalvoju, kad gal butu gerai pasikooperuot dviese bent vaziuot, bet juk vis tiek paskui issiskiria ir buna kiekvienai individualiai...
Atsakyti
QUOTE(Dainiuske @ 2016 09 08, 08:14)
Kiek as bandziau skaiciuot, ir ilgajam, ir trumpajam protokolams vaziavimu kartai beveik vienodi. Gal tik kokiu krteliu gal daugiau gaunasi. Visa esme vaistuose ir ju naudojime, bent jau mano atveju. Kartais pagalvoju, kad gal butu gerai pasikooperuot dviese bent vaziuot, bet juk vis tiek paskui issiskiria ir buna kiekvienai individualiai...


Mes kai darem IVF, tai nuo 8cd. iki isodinimo Bialystoke gyvenom, tai ejom i klinika is pradziu beveik kasdien, po to kas antra diena; neprivazinetume tiek verysad.gif
O kai ilgas protokolas, tai negaleciau juk gyventi ten 3-5 sav.; neturiu tiek atostogu ir darbe neisleistu, o darbo mesti nelabai galiu del bandymu, pinigu reikia...
Atsakyti
Viešuoju transportu deja labai nepatogu pasiekti PL.

Traukinys į Bialystok važiuoja šeštadienį (sekmadienį) 9:00 - 13:10 ir 16:55 - 21:08
Klinika dirba šeštadienį 8.00 – 16.00. Bet ne aišku, ar gydytojas dar bus tokiu laiku.
Traukinys pirmadienį tik 9:00-13:10.
Atgal į Kauną 7:43-13:35 arba 15:19-21:35 (šeštadienį, sekmadienį), penktadienį 15:19-21:35



QUOTE(arlauskute @ 2016 09 08, 07:16)
Jei neklystu, traukiniai važiuoja Kaunas - Bialystok. tik nesigilinau, ar kasdien.
Papildyta:
o kike laiko trunka ilgas protokolas ir kaip dažnai tuomet važinėti reikia?

Atsakyti
Autobusai kiek man žinoma važiuoja iš Kauno:

Eurolines 18:00-20:40 ir 22:35-1:50
Ecolines 15:20-18:45, 16:50-20:25 ir 23:45-02:40

Gal žinote dar kokių variantų?

Taip nepatogu, jeigu nėra galimybės nuvažiuoti su mašina, visi autobusai atvažiuoja arba vakare arba naktį. Tada reikia nakvoti Bialystok'e unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Meshka23 @ 2016 09 08, 10:05)
Mes kai darem IVF, tai nuo 8cd. iki isodinimo Bialystoke gyvenom, tai ejom i klinika is pradziu beveik kasdien, po to kas antra diena; neprivazinetume tiek verysad.gif
O kai ilgas protokolas, tai negaleciau juk gyventi ten 3-5 sav.; neturiu tiek atostogu ir darbe neisleistu, o darbo mesti nelabai galiu del bandymu, pinigu reikia...

Tai ir sakau, kad viskas lb individualu, nes mums niekada taip daznai nereikejo - nei su trumpu, nei su ilgu protokolais... ir abiem atvejais iki punkcijos budavo 4-5 vizitai. Mes bendraujam su gyd. Mrugacz.
Atsakyti
Man buvo taikytas ilgas protokolas, vaziavom kovo menesi pirmai konsultacijai, po pusantro menesio vaziavom vaistu susileist, bet kaip suprantu kai kurioms duoda juos leistis paciom. Tada po dvieju savaiciu vaziavom, pradejo stimuliacijas. Paskyre vaistus 6 dienom, vaziavom 7ta diena, paskyre dar 2 dienom, po ju vel vaziavom, paskyre dar 2 dienom ir paskyre punkcijos data. Tada vaziavom punkcijai ir dar po triju dienu isodinimui. Mums labai pasiseke, reikejo imti tik dvi iseigines, kitos visos ispuole sestadieniai. Bet nepasiseke tai, kad ivf nepavyko..
Kita karta, jeigu viskas gerai bus, trumpo protokolo net nesvarstysiu.. Is vienos kiausides ispunktavo 11 kiausialasciu is kuriu 9 buvo geros kokybes. Manau, labai neblogai. Tik gaila, kad naudos is to nebuvo..
Atsakyti
Labukas mergaites,

Visu pirma linkiu dideles sekmes visom einanciom situo sunkiu keliu. Tikrai anksciau ar veliau visom pasiseks.
As anksciau buvau aktyvi dalyve sito forumo, po to nusprendziau tyliai tyliai tiesiog siekti svajones.
As savo kelia pradejau iskart nuo Bocian klinikos. Kitu kliniku darbo nezinau ir negaliu lyginti. Bet prisiskaicius daug visokiu patirciu pasirinkau Bocian.
Zodziu trumpai,,, pas mane problemu nera, problemos su MB. Visas proceduras darem su donoru. Taigi dariau 3 IUI ( tarp ju ir histeroskopija ir laparoskopija) deja nesekmingai. Tada nusprendem daryti IVF. Pradejom rugpjucio pradzioj. Pas daktara Grygoruk. Buvo taikytas ilgas protokolas, truko ilgai, nuvargom abu ir as ir MB. Vaistu kalna naudojau ir vis dar naudoju. Siandien 12 dpi ir HCG skaiciukai 186. Pavyko, bet dar labai labai nedrasu dziaugtis, bet jau rezultatas yra. O kaip bus toliau, ziuresim.

Dideliausios sekmes visom... linkiu greitai buti nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(erute85 @ 2016 09 08, 17:32)
Labukas mergaites,

Visu pirma linkiu dideles sekmes visom einanciom situo sunkiu keliu. Tikrai anksciau ar veliau visom pasiseks.
As anksciau buvau aktyvi dalyve sito forumo, po to nusprendziau tyliai tyliai tiesiog siekti svajones.
As savo kelia pradejau iskart nuo Bocian klinikos. Kitu kliniku darbo nezinau ir negaliu lyginti. Bet prisiskaicius daug visokiu patirciu pasirinkau Bocian.
Zodziu trumpai,,, pas mane problemu nera, problemos su MB. Visas proceduras darem su donoru. Taigi dariau 3 IUI ( tarp ju ir histeroskopija ir laparoskopija) deja nesekmingai. Tada nusprendem daryti IVF. Pradejom rugpjucio pradzioj. Pas daktara Grygoruk. Buvo taikytas ilgas protokolas, truko ilgai, nuvargom abu ir as ir MB. Vaistu kalna naudojau ir vis dar naudoju. Siandien 12 dpi ir HCG skaiciukai 186. Pavyko, bet dar labai labai nedrasu dziaugtis, bet jau rezultatas yra. O kaip bus toliau, ziuresim.

Dideliausios sekmes visom... linkiu greitai buti  nestuke.gif

Labai atsargiai dziaugiuosi uz jus! Didziausios sekmes jums!!!
Atsakyti