Įkraunama...
Įkraunama...

BOCIAN klinika Lenkijoje

Supratau, ačiū. Galvojau, kad labai iš anksto reikia registruotis. Sulauksiu sekančių mm ir skambinsiu nedelsiant. :)
Atsakyti
Sveikos merginos,

Esu cia tokia kaip ir tylioji dalyve. Vis paskaitineju, renku sau aktualia info ir pan blush2.gif
Trumpai pasidalinsiu ir savo istorija.
Visa rugpjuti lankemes Bocian klinikoje, papuoleme pas gyd. Mrugacz. Dariau pirma IVF.
Ir jis, deja, nepavyko. Teuzaugo 1 folikulas, nors vaistu dozes skyre tikrai dideles. Matyt tai del auksto FSH (paskutiniu tyrimu FSH buvo kiek virs 12) Na kaip pats Mrugacz sake, mano kiausides neveikia.. Arba gal but buvo "ne tas" ciklas. KAip ten bebutu..emem brangiausia procedura, IVF +ICSI +IMSI. Nes turint viena vieninteli foli prasaut nesinorejo. Gydytojai ir embriologai manau padare viska, kas buvo ju valioje. uzaugo gero kokybes embrionas. Na o bet taciau jau labai greit po isodinimo pajutau, kad nieko cia nebus.. ir po kiek laiko pasidarytas hcg ta tik patvirtino.
dabar jau praejusios gal gers dvi savaites, kai tai oficialiai zinau. emocijos nurimusios, protas prasviesejes.. ir galvojam, ka daryt toliau. As nusiteikus bandyt dar karta.
Moraliskai esu tam pasiruosus. psichologiskai taip pat jauciuosi pakankamai stipri. Matyt todel, kad darydama pirma IVF neturejau roziniu akiniu, kad taip vat bac ir iskart pavyks nestuke.gif Buvau nusiteikus ir blogiausiam scenarijui.
Beja beveik visus metus iki IVF lankaiusi Vaisingumo Asociacijos organizuojamuose nemokamuose psichologines pagalbos kursuose, negalimcios susilaukti vaiku moterims..
Be galo daug padejo. Visom prasmem. Tikrai nuosirdziai rekomenduoju thumbup.gif kaip tik maciau, kad jau vel renkama nauja grupe.
Bet vat, kada fiziskai jau butu galima vel bandyt.? Gal jus pasidalintumete patirimi ? :)
Suprantu, kad cia reiktu konsultuotis su gydytoju ir pan. tiesa sakant po isodinimo taip ir nesu skambinus i klinika.. Pats gyd. Mrugacz iskalba labai nepasizymi, tai vargu ar is jo kazka labai isgauciau. tiesiog: atvykite i konsultacija ir ziuresime. O kelione, kaip zinia, laukia ne trumpa.
Is tiesu labai tikiuosi, kad pasidalinsite savo asmenine patirtimi. Kaip ir kada vel ryzotes antram IVF?
Kaip minejau, mano kiausidziu rezervai labai jau riboti, todel ilgai laukti ir atidelioti tikrai neplanuoju verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(shliomit @ 2016 09 05, 17:20)
Sveikos merginos,

Esu cia tokia kaip ir tylioji dalyve. Vis paskaitineju, renku sau aktualia info ir pan  blush2.gif
Trumpai pasidalinsiu ir savo istorija.
Visa rugpjuti lankemes Bocian klinikoje, papuoleme pas gyd. Mrugacz. Dariau pirma IVF.
Ir jis, deja, nepavyko. Teuzaugo 1 folikulas, nors vaistu dozes skyre tikrai dideles. Matyt tai del auksto FSH (paskutiniu tyrimu FSH buvo kiek virs 12) Na kaip pats Mrugacz sake, mano kiausides neveikia..  Arba gal but buvo "ne tas" ciklas. KAip ten bebutu..emem brangiausia procedura, IVF +ICSI +IMSI. Nes turint viena vieninteli foli prasaut nesinorejo. Gydytojai ir embriologai manau padare viska, kas buvo ju valioje. uzaugo gero kokybes embrionas. Na o bet taciau jau labai greit po isodinimo pajutau, kad nieko cia nebus.. ir po kiek laiko pasidarytas hcg ta tik patvirtino.
dabar jau praejusios gal gers dvi savaites, kai tai oficialiai zinau. emocijos nurimusios, protas prasviesejes.. ir galvojam, ka daryt toliau. As nusiteikus bandyt dar karta.
Moraliskai esu tam pasiruosus. psichologiskai taip pat jauciuosi pakankamai stipri. Matyt todel, kad darydama pirma IVF neturejau roziniu akiniu, kad taip vat bac ir iskart pavyks  nestuke.gif  Buvau nusiteikus ir blogiausiam scenarijui.
Beja beveik visus metus iki IVF  lankaiusi Vaisingumo Asociacijos organizuojamuose nemokamuose psichologines pagalbos kursuose, negalimcios susilaukti vaiku moterims..
Be galo daug padejo. Visom prasmem. Tikrai nuosirdziai rekomenduoju  thumbup.gif  kaip tik maciau, kad jau vel renkama nauja grupe.
Bet vat, kada fiziskai jau butu galima vel bandyt.? Gal jus pasidalintumete patirimi ? :)
Suprantu, kad cia reiktu konsultuotis su gydytoju ir pan. tiesa sakant po isodinimo taip ir nesu skambinus i klinika.. Pats gyd. Mrugacz iskalba labai nepasizymi, tai vargu ar is jo kazka labai isgauciau. tiesiog: atvykite i konsultacija ir ziuresime. O kelione, kaip zinia, laukia ne trumpa.
Is tiesu labai tikiuosi, kad pasidalinsite savo asmenine patirtimi. Kaip ir kada vel ryzotes antram IVF?
Kaip minejau, mano kiausidziu rezervai labai jau riboti, todel ilgai laukti ir atidelioti tikrai neplanuoju  verysad.gif

Sveikute,
Deja, bet kol kas neteko man isgirst-perskaityt, kad kazkam pavyktu is pirmo karto, nors pati labai tuo tikejau... Po nepavykusio IVF man gydytojas rekomandavo pralaukti 2 ciklus, o jei ciklo nera, tada bent jau 1,5 menesio. Kaip pati pastebejau musu skyrelio statistika - nemazai kam pasiseka is antro karto, taip kad bandykit, tikekit ir butinai pavyks. To paties linkiu ir sau :)
Atsakyti
QUOTE(arlauskute @ 2016 09 01, 14:03)
Sveiki, Jums abu kartus IVF pas Pietrzycki darėte?


sveiki,

taip, abu kartai buvo pas dr Pietrzycki.... antras sekmingas... siandien buvome didziajame scane... mergyte;-)

Mergaites, tikrai nesusiminkite del pirmos nesekmes... tikrai, daug kam pavyksta is antro karto... o del bendravimo, tai tikrai rekomenduociau dr. Pietrzycki... labai demesingas ir viska isaiskina labai smulkiai... tik 1 karta buvau pas Mrugac, bet man nepatiko, kad nieko beveik nepasako....

Sekmes visoms! Tikekite ir tikrai ivyks stebuklas nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sirinal: 05 rugsėjo 2016 - 18:09
QUOTE(shliomit @ 2016 09 05, 19:20)
Sveikos merginos,

Esu cia tokia kaip ir tylioji dalyve. Vis paskaitineju, renku sau aktualia info ir pan  blush2.gif
Trumpai pasidalinsiu ir savo istorija.
Visa rugpjuti lankemes Bocian klinikoje, papuoleme pas gyd. Mrugacz. Dariau pirma IVF.
Ir jis, deja, nepavyko. Teuzaugo 1 folikulas, nors vaistu dozes skyre tikrai dideles. Matyt tai del auksto FSH (paskutiniu tyrimu FSH buvo kiek virs 12) Na kaip pats Mrugacz sake, mano kiausides neveikia..  Arba gal but buvo "ne tas" ciklas. KAip ten bebutu..emem brangiausia procedura, IVF +ICSI +IMSI. Nes turint viena vieninteli foli prasaut nesinorejo. Gydytojai ir embriologai manau padare viska, kas buvo ju valioje. uzaugo gero kokybes embrionas. Na o bet taciau jau labai greit po isodinimo pajutau, kad nieko cia nebus.. ir po kiek laiko pasidarytas hcg ta tik patvirtino.
dabar jau praejusios gal gers dvi savaites, kai tai oficialiai zinau. emocijos nurimusios, protas prasviesejes.. ir galvojam, ka daryt toliau. As nusiteikus bandyt dar karta.
Moraliskai esu tam pasiruosus. psichologiskai taip pat jauciuosi pakankamai stipri. Matyt todel, kad darydama pirma IVF neturejau roziniu akiniu, kad taip vat bac ir iskart pavyks  nestuke.gif  Buvau nusiteikus ir blogiausiam scenarijui.
Beja beveik visus metus iki IVF  lankaiusi Vaisingumo Asociacijos organizuojamuose nemokamuose psichologines pagalbos kursuose, negalimcios susilaukti vaiku moterims..
Be galo daug padejo. Visom prasmem. Tikrai nuosirdziai rekomenduoju  thumbup.gif  kaip tik maciau, kad jau vel renkama nauja grupe.
Bet vat, kada fiziskai jau butu galima vel bandyt.? Gal jus pasidalintumete patirimi ? :)
Suprantu, kad cia reiktu konsultuotis su gydytoju ir pan. tiesa sakant po isodinimo taip ir nesu skambinus i klinika.. Pats gyd. Mrugacz iskalba labai nepasizymi, tai vargu ar is jo kazka labai isgauciau. tiesiog: atvykite i konsultacija ir ziuresime. O kelione, kaip zinia, laukia ne trumpa.
Is tiesu labai tikiuosi, kad pasidalinsite savo asmenine patirtimi. Kaip ir kada vel ryzotes antram IVF?
Kaip minejau, mano kiausidziu rezervai labai jau riboti, todel ilgai laukti ir atidelioti tikrai neplanuoju  verysad.gif

mums gydytojas liepe laukti bent 1 cikla, o geriausia 3. Med susiplanavom sekanti karta vaziuoti pavasari, nes kaip zinia tai ne tik kad nepigus malonumas, taibdar ir darbe atostogu reikia, laika pasiplanuoti ir tt, todel sekantis musu startas pavasari.
Labai sudominai su tais susitikimais, gal butu galima kontaktus kokius gauti ar nuoroda, nes as jauciu, jog nesusitvarkau su emocijomis
Atsakyti
QUOTE(_buterfly_ @ 2016 09 06, 08:55)
mums gydytojas liepe laukti bent 1 cikla, o geriausia 3. Med susiplanavom sekanti karta vaziuoti pavasari, nes kaip zinia tai ne tik kad nepigus malonumas, taibdar ir darbe atostogu reikia, laika pasiplanuoti ir tt, todel sekantis musu startas pavasari.
Labai sudominai su tais susitikimais, gal butu galima kontaktus kokius gauti ar nuoroda, nes as jauciu, jog nesusitvarkau su emocijomis





Na as irgi manau, kad bent pora ciklu pralaukt reiketu... kad viskas atsistatytu ir pan. nors siaip jauciuosi puikiai, jokiu pasaliniu vaistu poveikio nejauciu, nieko panasaus.. ciklas taip pat normalus. lyg nieko ir nebutu buve..
del tu susitikimu. Jei paieskotum temeles: Vaisingumo asociacija (pacientų organizacija)
Ten rasi zinute su kvietimu registruotis i paramos grupe siemet :)
tikrai rekomenduoju bent pabandyt nueiti i pirmus suitikimus ir pamatyt kas ten ir kaip vyksta. Nezinau, kokia grupe susirinks siemet, bet pernykste musu merginu grupe buvo nereali! Puikiai bendraujam ir po grupes. Jei reikia, prasivedam "seansus" sau pacios susitikusios :)

Atsakyti
QUOTE(_buterfly_ @ 2016 09 06, 10:55)
mums gydytojas liepe laukti bent 1 cikla, o geriausia 3. Med susiplanavom sekanti karta vaziuoti pavasari, nes kaip zinia tai ne tik kad nepigus malonumas, taibdar ir darbe atostogu reikia, laika pasiplanuoti ir tt, todel sekantis musu startas pavasari.
Labai sudominai su tais susitikimais, gal butu galima kontaktus kokius gauti ar nuoroda, nes as jauciu, jog nesusitvarkau su emocijomis



Mes irgi antram bandymui važiuosim į Bocian (pirmas VK buvo), labai tikėjau sėkme, kai I IVF darėme. (pas mus prastas vyro turtas) Vaje, vaje, kaip sunku buvo, kai IVF nepavyko. O vyrui, tai galvojau, kad visai stogas nuvažiuos. Lygiai po metų susiruošėm. Dabar jau blaiviau mąstau ir informacijos daugiau visokios pasieškojau. Daug atsakymų į klausimus šiame forume radau.
Ačiū merginos, kad dalijatės patirtimi ir palaikote viena kitą 4u.gif
Atsakyti
Mūsų 1 IVF - balandžio gale (trumpas protokolas). Buvo biologinis nėštumas, kuris nutrūko. gegužės mėn. buvom pas Mrugac, liepė palaukti 2 ciklus ir per trečią - atvažiuoti (3-5 ciklo dieną). Tuomet išrašė KT ir Difereliną (21CD susileisti). Jeigu viskas OK, startuojam su 2 IVF šeštadienį (ilgas protokolas). O jus kaip stimuliavo? Kokiais vaistais, koks protokolas?



QUOTE(shliomit @ 2016 09 05, 18:20)
Is tiesu labai tikiuosi, kad pasidalinsite savo asmenine patirtimi. Kaip ir kada vel ryzotes antram IVF?
Kaip minejau, mano kiausidziu rezervai labai jau riboti, todel ilgai laukti ir atidelioti tikrai neplanuoju  verysad.gif



Atsakyti
QUOTE(Famili @ 2016 09 06, 14:10)
Mūsų 1 IVF - balandžio gale (trumpas protokolas). Buvo biologinis nėštumas, kuris nutrūko. gegužės mėn. buvom pas Mrugac, liepė palaukti 2 ciklus ir per trečią - atvažiuoti (3-5 ciklo dieną). Tuomet išrašė KT ir Difereliną (21CD susileisti). Jeigu viskas OK, startuojam su 2 IVF šeštadienį (ilgas protokolas). O jus kaip stimuliavo? Kokiais vaistais, koks protokolas?



Trumpas protokolas su menopur. Doze 300 kasdien. Bet jau nuvykus pasitikrint 6a diena nuo vaistu pradejimo, paskyre ir punkcijos data po dvieju d. tai realiai punkcija buvo 9 c.d. Ankstoka.. cia matyt del to, kad folis tik 1as buvo ir taip greit uzaugo.
Jei dabar planuotume daryt per trecia cikla bus kaip tik per sventini laikotarpi ispultu. ne kazka .. :) na bet ziuresim, dar yra laiko.

O kodel si kart tau skyre ilga protokola?
As pati irgi neatmetu, kad man galetu siulyt ilgaji antram kartui. speju, kad del endometriozes.
Atsakyti
Sveikos mergaites! bigsmile.gif

Man siule ilgaji protokola (del amziaus, kad vienodesnes kiausialastes augtu).
Bet sake galima ir su trumpuoju, pasirinkau trumpaji. Stimuliavo vienkartine doze Elnova 100mg + Menopur 75mg. Tada buvo vienos dienos pertrauka, ir seke Menopur 225mg.

Sekmes visoms kuo didziausios! bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal kuri dare IVF pas Pietrzycki? Zinau,kad Grygoruk labai ilgai stimuliuoja,ir punkcija buna net 21 c.d. Mums toks variantas netinka, todel galbut norieciau pereiti pas Pietrzycki,idomu kaip jis skyria protokolus..zinau Kad mrugacz labai trumpus protokolus daro, bet pas ji kazkaip schmoll.gif Aisku kiekvienai individualiai skyria, bet jei moteris sveika,jokiu nera nukrypimu, nezinau ar reikia tokio ilgo protokolo...na bet ir galimybiu 3 savaites vazineti nera verysad.gif
Bciau labai dekinga,jei kuri parasys kaip vyskta IVF pas Pietrzycki 4u.gif
Atsakyti
Pas mane PKS, aukštas AMH rodiklis. Stimuliavo jeigu gerai pamenu 225 dozėm (5-6 dienas), užaugo labai daug folių (~24 berods), o naudos PL iš tokio kiekio, kai tau mažiau negu 35 nėra, nes apvaisina tik 6 kiaušialąstes. Iš tų 6, tinkamos kokybes buvo tik 2. Todėl Mrugac nusprendė taikyti ilgą protokolą, kad butu paprasčiau suvaldyti folių augimą, ir kad kokybė būtų geresnė. Žiūrėsim ar pasiteisins. Be to, man nustatyta (laparoskopija daryta seniai) endo I stadijos, o su ją rekomenduojamas ilgasis protokolas. Bus matyt 4u.gif


QUOTE(shliomit @ 2016 09 06, 16:52)
O kodel si kart tau skyre ilga protokola?
As pati irgi neatmetu, kad man galetu siulyt ilgaji antram kartui. speju, kad del endometriozes.

Atsakyti