Įkraunama...
Įkraunama...

Taro 27 tema

Taip, i paskaitas, tai as irgi noreciau. butu idomu pasimokinti. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Del mokslu tai as nesutikciau kad nieko verta, gal bele kur ir neverta bet siaip visos zinios naudingos. As ne del to kad ismokins bet manau kazkokia sistema mokymosi, starto paaiskins. Savamokslis neturintis visiskai jokiu pagrindu gali mokintis galvodamas kad teisinga linkme, kad ir va suprantam kad viena kalade gali turet savo reiksmes spec. Bet jei savamokslis varys pagal savo vienas turimas visom kaladem kurios grazios ir galvos kad ok tai negerai, ta ir tikiuos kad paasint del kortu, tu numeriu skaiciavimo, deliones skaitymo" esmes. Tiesiog teisingo mokymosi. O kaip pagrindus teisingus turi savo jau tobulinies jegom.

Kaip ir pirmaagenta sako jog zmogus sukaupes patirti ja pasidalina per 18h tai tobula. O tas darbas normalu ivertintas kaina.
Bet pirmaagenta jos paskaitos rusu kalba bus?
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2016 06 29, 15:23)
sveikutes,


gal nori kas praktikoj paziuret kas mano maziui vakar nutiko smile.gif paprastas kalusimukas.


Sventikas apv, skeptru 3, zyne
Kaip sunku apie vaikus sprest pagal kortas, galvoju kad bande tave for apgaut kazkokiu budu, gal but net per draugus tai padaryt bande, o tu ( zyne) turinti gera intuicija visa tai supratai ir isrisai

Gal kuri turi 78 doors kortytes kkazi ar verta isygyt
Papildyta:
QUOTE(Ritandra @ 2016 06 29, 19:00)
Del mokslu tai as nesutikciau kad nieko verta, gal bele kur ir neverta bet siaip visos zinios naudingos. As ne del to kad ismokins bet manau kazkokia sistema mokymosi, starto paaiskins. Savamokslis neturintis visiskai jokiu pagrindu gali mokintis galvodamas kad teisinga linkme, kad ir va suprantam kad viena kalade gali turet savo reiksmes spec. Bet jei savamokslis varys pagal savo vienas turimas visom kaladem kurios grazios ir galvos kad ok tai negerai, ta ir tikiuos kad paasint del kortu, tu numeriu skaiciavimo, deliones skaitymo" esmes. Tiesiog teisingo mokymosi. O kaip pagrindus teisingus turi savo jau tobulinies jegom.

Kaip ir pirmaagenta sako jog zmogus sukaupes patirti ja pasidalina per 18h tai tobula. O tas darbas normalu ivertintas kaina.
Bet pirmaagenta jos paskaitos rusu kalba bus?


Faktas kad pagrindu reikia, as taip pat zalia sitam reikale, reiksmiu nekalu mintinai brt paskaitau, akis praziurejau kortas vartydama, is pradziu is vis daug ko nepastebejau ant kortu abr nekreipiau demesio, dabar jau nemazai matau kas kaip, tu pradmenu ir as noreciau, tik noreciau lt kalba
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2016 06 29, 21:00)
Del mokslu tai as nesutikciau kad nieko verta, gal bele kur ir neverta bet siaip visos zinios naudingos. As ne del to kad ismokins bet manau kazkokia sistema mokymosi, starto paaiskins. Savamokslis neturintis visiskai jokiu pagrindu gali mokintis galvodamas kad teisinga linkme, kad ir va suprantam kad viena kalade gali turet savo reiksmes spec. Bet jei savamokslis varys pagal savo vienas turimas visom kaladem kurios grazios ir galvos kad ok tai negerai, ta ir tikiuos kad paasint del kortu, tu numeriu skaiciavimo, deliones skaitymo" esmes. Tiesiog teisingo mokymosi. O kaip pagrindus teisingus turi savo jau tobulinies jegom.

Kaip ir pirmaagenta sako jog zmogus sukaupes patirti ja pasidalina per 18h tai tobula. O tas darbas normalu ivertintas kaina.
Bet pirmaagenta jos paskaitos rusu kalba bus?

Taip, rusų kalba.
Papildyta:
QUOTE(blykste38 @ 2016 06 29, 21:04)

Faktas kad pagrindu reikia, as taip pat zalia sitam reikale, reiksmiu nekalu mintinai brt paskaitau, akis praziurejau kortas vartydama, is pradziu is vis daug ko nepastebejau ant kortu abr nekreipiau demesio, dabar jau nemazai matau kas kaip, tu pradmenu ir as noreciau, tik noreciau lt kalba

Pagrindų kursų yra lt kalba Vilniuje ir Kaune. Ezoterika.lt puslapyje būna paskelbtas grafikas.
Atsakyti
QUOTE(blykste38 @ 2016 06 29, 22:04)
Sventikas apv, skeptru 3, zyne
Kaip sunku apie vaikus sprest pagal kortas, galvoju kad bande tave for apgaut kazkokiu budu, gal but net per draugus tai padaryt bande, o tu ( zyne) turinti gera intuicija visa tai supratai ir isrisai

Gal kuri turi 78 doors kortytes kkazi ar verta isygyt
Papildyta:



Sventika ir zynia pritempciau. Va skeptru 3...

Sventika radau kad apv gali reikst trumpalaiki suttikima/isgasti tai atitiktu nes maziukas uzlipo ant bites ir ikando. Koja istino... zyne gal as situacija blaiviu protu ivertinus suvalgydinau tevegili.

O skeptru trys nieko neradau kas atitiktu...
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2016 06 29, 18:01)
Kur čia taip šalta? Krauk lagaminus ir grįžk į Lietuvą  4u.gif Čia saulė žeme ridinėjasi ir rytoj vėl žada 29 šilumos  thumbup.gif
Rugpjūčio mėnesį į Kauną atvažiuoja tarologė Aliona Solodilova Preobraženskaja iš Sant Peterburgo. Kas ją žino, sakė, kad bus labai įdomios paskaitos. Moterys sakė, kad jos paskaitų į Rygą važiavo klausytis.
Aš porą kartų buvau pas tarologę iš Maskvos Niną Frolovą, tai buvau sužavėta ir suprantu, kad man dar daug ko reikia mokytis. Paskutinės jos paskaitos apie Sefirot medį ir Taro buvo be galo įdomios. Jei rudenį vėl atvažiuos, būtinai eisiu. Knygose nerasi to, ką ji papasakoja ir parodo. Tiksliau galima rasti knygose, bet tai, ką sužinojau koncentruotai per 18 valandų, ji studijavo kelis metus, kol paruošė šiuos kursus.  Brangūs mokymai, bet tikrai to verti.  thumbup.gif


Kiek tai kainuoja? Jeigu negalima viešai, tai privat, prašau...
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2016 06 29, 22:34)
Kiek tai kainuoja? Jeigu negalima viešai, tai privat, prašau...


Ir man idomu.
O paskaitos isirasyt i diktafona is po stalo neitu? Kad kas isverstu paskui man 😃
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2016 06 29, 19:38)
Ir man idomu.
O paskaitos isirasyt i diktafona is po stalo neitu? Kad kas isverstu paskui man 😃

Pas rusus manau kad nepigu bus
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2016 06 29, 20:38)
Ir man idomu.
O paskaitos isirasyt i diktafona is po stalo neitu? Kad kas isverstu paskui man 😃


tai gal eitų ir ant stalo. Išversčiau, no problem aš šiandien ir šiaip vertėja dirbu. kaip tik išeinu iš triobos. priviso pabėgėlių, ar kaip čia. juodukai tokie, kur laužyta rusų kalba šneka. pirma kompanija chuliganų, antra tai padorus žmogus buvo. tai tik pensininkai ir aš suprantu, attrodo, toks vaizdas. blem. ką tik dviem kalbom visi užrašai visur buvo, niekas nieko nebeprisimena.
a į temą, tai vienas yr ant Llietuvos tarologas, pas kurį noriu privat ir buvau net susitarusi jau, bet pakišo koją man čia visi nesąmoningi reikalai, ir jeigu jie tikrai susitvarkė, o ne taip atrodo, tai vėl aš jam rašysiu laišką. Nes prašiau nenurašyt manęs į nesusipratimus. Bet skonio reikalas, ne visi jį mėgsta ir supranta. Aš šiaip noriu, šviežių vėjų galvon. O dėl Sefirot medžio, jeigu ne sektantas pasakoja, tai triobą parduočiau už norm kursus.
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2016 06 29, 19:43)
tai gal eitų ir ant stalo. Išversčiau, no problem aš šiandien ir šiaip vertėja dirbu. kaip tik išeinu iš triobos. priviso pabėgėlių, ar kaip čia. juodukai tokie, kur laužyta rusų kalba šneka. pirma kompanija chuliganų, antra tai padorus žmogus buvo. tai tik pensininkai ir aš suprantu, attrodo, toks vaizdas. blem. ką tik dviem kalbom visi užrašai visur buvo, niekas nieko nebeprisimena.
a į temą, tai vienas yr ant Llietuvos tarologas, pas kurį noriu privat ir buvau net susitarusi jau, bet pakišo koją man čia visi nesąmoningi reikalai, ir jeigu jie tikrai susitvarkė, o ne taip atrodo, tai vėl aš jam rašysiu laišką. Nes prašiau nenurašyt manęs į nesusipratimus. Bet skonio reikalas, ne visi  jį mėgsta ir supranta. Aš šiaip noriu, šviežių vėjų galvon. O dėl Sefirot medžio, jeigu ne sektantas pasakoja, tai triobą parduočiau už norm kursus.


A dar tamstai ziniu mazai, jauciu juoko doze gauni nebloga, na as cia apie save grybe kalbu, mano akim visos cia tobulai susikalbat su kortom
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2016 06 29, 21:38)
Ir man idomu.
O paskaitos isirasyt i diktafona is po stalo neitu? Kad kas isverstu paskui man 😃

Paskaitas įrašo ir norintys gauna įrašą. Aš neimu nes žinau, kad neklausysiu. Kainos skirtingos. Už brangiausius mokejau 150€, bet buvau ir 20€ vertės MasterClass, kuri truko beveik 4 val.
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2016 06 29, 22:43)
tai gal eitų ir ant stalo. Išversčiau, no problem aš šiandien ir šiaip vertėja dirbu.


Na nzn. Veidoskaitos paskaitose kur buvau neleido jokiu irasymu. Mokamose. Nemokamose gal... bet geras diktofoniukas paimtu ir is kiseniuko 😃 kiek ta paskaita idomu kaina.
Papildyta:
QUOTE(pirmaargenta @ 2016 06 29, 23:16)
Paskaitas įrašo ir norintys gauna įrašą. Aš neimu nes žinau, kad neklausysiu. Kainos skirtingos. Už brangiausius mokejau 150€, bet buvau ir 20€ vertės MasterClass, kuri truko beveik 4 val.


Tai dar puse velnio. 150 tai kelios paskaitos ? Na jei irasus galima tai smagu. Nes suprast vistiek minimaliai suprasciau o va amariliai isverstu ax.gif
Atsakyti