Įkraunama...
Įkraunama...

Taro 27 tema

QUOTE(*Raganaitė* @ 2016 06 29, 08:30)
Pabandziau paziureti kodel buvo policija prie darzelio: iskrito 9kardai, saikingumas, zynys ir vezimas - gal kokiais vaiku mokymo tikslais, na zinai rimtas dede policininkas mokina kaip elgtis gatveje  smile.gif

Ne ne, tas rimtas dede (labai grazus, beje, buvo biggrin.gif ) su vaikais jokio kontakto neturejo, per tvora tik su aukletoja pakalbejo kazka.
Bet kita mama sake mate moteri kalbancia su juo ir ta moteris turejo issitraukusi pinigine, o grazus - oi, rimtas, rimtas dede biggrin.gif - savo kompiuteri kazka tikrinosi.
Papildyta:
Blykste, pas mus irgi lyja. Pagal oru prognozes neturejo lyti, vaikam siandien numate estafeciu diena (jau gal menesi atkelia) ir nuo pat ryto lyja verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Irony @ 2016 06 29, 07:49)
Ne ne, tas rimtas dede (labai grazus, beje, buvo biggrin.gif ) su vaikais jokio kontakto neturejo, per tvora tik su aukletoja pakalbejo kazka.
Bet kita mama sake mate moteri kalbancia su juo ir ta moteris turejo issitraukusi pinigine, o grazus - oi, rimtas, rimtas dede biggrin.gif - savo kompiuteri kazka tikrinosi.
Papildyta:
Blykste, pas mus irgi lyja. Pagal oru prognozes neturejo lyti, vaikam siandien numate estafeciu diena (jau gal menesi atkelia) ir nuo pat ryto lyja  verysad.gif

Logiskai mastant jei butu kokie apmokymai tai pranestu is anksto tevam, nu bent pas mus taip buna pries apmokymus , ne tik apmokymus bet ir demonstracijas, pagrinde pavasari prasideda, gaisrines policija, kareivukai, ambulance , vaikam idomu o dar ir i masinas leidzia ilipt tai is vis ispudis nemazas
Atsakyti
siaip labai idomu su ta policija, jei ne ta moteriske su pinigine, dar tureciau varianta, kad kazkas atsitiko kokiam vaikui, gal autoivykis, ir jis pildo kazkokius formalumus, nes pas irony iskrito zyne, o pas mane ir blykste zynys, todel man kilo mintis apie mokymus, bet tai gali rodyti ir gydytojus, be to pas visas iskrito kortos susije su neigiamomis emocijomis, mintimus, pas irony apv 9lazdos, pas mane 9 kardai, pas blykste 4 taures, ir pas mane, ir pas irony vezimas, kas irgi gali rodyti autoivykius, bet ta moteriske su pinigine niekur neisipaiso, hmmm.... na irony, turesi aiskintis kas ir kaip ten, nes ziauriai smalsu, cia jau beveik mes kaip Serlokai Homsai dirbam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Raganaitė* @ 2016 06 29, 09:28)
siaip labai idomu su ta policija, jei ne ta moteriske su pinigine, dar tureciau varianta, kad kazkas atsitiko kokiam vaikui, gal autoivykis, ir jis pildo kazkokius formalumus, nes pas irony iskrito zyne, o pas mane ir blykste zynys, todel man kilo mintis apie mokymus, bet tai gali rodyti ir gydytojus, be to pas visas iskrito kortos susije su neigiamomis emocijomis, mintimus, pas irony apv 9lazdos, pas mane 9 kardai, pas blykste 4 taures, ir pas mane, ir pas irony vezimas, kas irgi gali rodyti autoivykius, bet ta moteriske su pinigine niekur neisipaiso, hmmm....  na irony, turesi aiskintis kas ir kaip ten, nes ziauriai smalsu, cia jau beveik mes kaip Serlokai Homsai dirbam  biggrin.gif


Kazi pinigine su saibom buvo lotuliukas.gif
Gal norejo prisikalbint koki vaika o pastebetas spruko ir pamete pinigine, nu jo neprispeliosim mes cia, apsaugos vaiku darzeliuose labai geros , ne tik darzeliuose ir mokyklose pas mus apsauga nebloga
Atsakyti
Zodziu, Serlokai, persimeciau su aukletoja pora zodziu. Su darzeliu tas mentu pasirodymas neturejo nieko bendro. Jie tiesiog sustabde ta moteri, vaziuojancia pro darza. O del ko sustabde, neklausiau ir ji pati nieko nesake. Suzeistu tikrai nebuvo, nebuvo jokios greitosios, panikos, atitverimu ar dar ko, o ir greitis leistinas tik 30. Greiciausiai ji virsijo greiti, nes pas mus labai grieztai baudzia tose 30 zonose. Ir brangiai.
Atsakyti
QUOTE(Irony @ 2016 06 29, 11:24)
Zodziu, Serlokai, persimeciau su aukletoja pora zodziu. Su darzeliu tas mentu pasirodymas neturejo nieko bendro. Jie tiesiog sustabde ta moteri, vaziuojancia pro darza. O del ko sustabde, neklausiau ir ji pati nieko nesake. Suzeistu tikrai nebuvo, nebuvo jokios greitosios, panikos, atitverimu ar dar ko, o ir greitis leistinas tik 30. Greiciausiai ji virsijo greiti, nes pas mus labai grieztai baudzia tose 30 zonose. Ir brangiai.

Panic is over, isaiskinta viena greicio virsintoja 😀
Atsakyti
"isaiskinta viena greicio virsytoja".. lotuliukas.gif lotuliukas.gif
su jokia programa nedirbu. tiesiog issaugau paveiksliukus is interneto, su aprasta nuotrauku programa jas truputi pakoreguoju (spalvas, dydi ir pan.) ir issiprintinu ant foto popieriaus..

Atsakyti
sveikutes,

vel sugrizo karsciai... darbe neimanoma sedet po pietu doh.gif nuoma ana menesi pakele, o si eisim sakem bandyt musti kaina nes kondicionieriu nera lotuliukas.gif

kadangi as dabar siuo sezonu dirbu nepati protingiausia darba doh.gif jauciu kad paciai rauksles traukiasi ir durneju lotuliukas.gif tai prisirasiau nuo rugsejo i kursus , seminarus visokius, paskaitas tevam ir viska ka radau biggrin.gif ir pamasciau gal reiktu kokius Taro kursus,mokymus nueiti? gal kas gali rekomenduoti ka gero? pacekinau yra net tokiu "online" mokymu. Nezinau pati nuo ko pradeti reiktu nes pagrindai sakyciau nuliniai bet na visi pradeda nuo kazko. Taigi ar kas ka zino ar girdejo ? gal yra aplamai kokia mokytoja indvidualiai suvokti esme padeda ir t.t.



gal nori kas praktikoj paziuret kas mano maziui vakar nutiko smile.gif paprastas kalusimukas.

Atsakyti
Ritandra, o ko tu konkreciai tiketumeisi is Taro kursu?
Gal tai mano charakteris, kad esu isitikinus, jog dauguma dalyku galiu pasidaryti/ismokti pati. Nesakau, kad Taro viska galima ismokti vien tik paciai, bet daug ka - tikrai taip. As dar oi kiek daug turiu ko savarankiskai mokytis smile.gif o tuo labiau kazkaip ne itin gerus atsiliepimus dazniausiai girdziu apie kursus... Ka jie duoda - tai reiksmiu sarasus, klausimus praktikavimuisi, deliones ir tiek ziniu is ju.
Atsakyti
pritariu Irony. Ritandra, kazin ar verta metyti pinigus del tokiu dalyku? taro kursuose tau duos reiksmes, supazindins su kortom, ju istorija. duos kelis isdestymus. tarp ju keltu kryziu, pasaga, dar ka nors.. ir viskas. visa sita tu jau tikrai moki. tuo labiau, kad delioji kortas. pati savarankiskai galiu kur kas daugiau info susirasti, praktikuotis ir daugiau visko ismokti.

as pvz pati viska ismokau.. ir dabar net nepagalvociau apie kazkokius kursus, nes nebutu man ten ka veikti. viskas jau zinoma, belieka tik praktikuotis.

gal daugiau knygu paskaityk arba praktikuokis daugiau. tas tikrai bus i nauda. biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(blykste38 @ 2016 06 29, 09:43)
Kurios cia skundziasi kad per karsta, atsiuskit biski tos saules, jau i depresija lietus ivarys, i darba galima sakyt atplaukiau , o dar vaziuoju misko keliukais kad kamscius apvaziuot, vietom is vis balos iki keliu, grrrr

Kur čia taip šalta? Krauk lagaminus ir grįžk į Lietuvą 4u.gif Čia saulė žeme ridinėjasi ir rytoj vėl žada 29 šilumos thumbup.gif

QUOTE(Ritandra @ 2016 06 29, 17:23)
ir pamasciau gal reiktu kokius Taro kursus,mokymus nueiti? gal kas gali rekomenduoti ka gero?

Rugpjūčio mėnesį į Kauną atvažiuoja tarologė Aliona Solodilova Preobraženskaja iš Sant Peterburgo. Kas ją žino, sakė, kad bus labai įdomios paskaitos. Moterys sakė, kad jos paskaitų į Rygą važiavo klausytis.
Aš porą kartų buvau pas tarologę iš Maskvos Niną Frolovą, tai buvau sužavėta ir suprantu, kad man dar daug ko reikia mokytis. Paskutinės jos paskaitos apie Sefirot medį ir Taro buvo be galo įdomios. Jei rudenį vėl atvažiuos, būtinai eisiu. Knygose nerasi to, ką ji papasakoja ir parodo. Tiksliau galima rasti knygose, bet tai, ką sužinojau koncentruotai per 18 valandų, ji studijavo kelis metus, kol paruošė šiuos kursus. Brangūs mokymai, bet tikrai to verti. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2016 06 29, 17:01)
Kur čia taip šalta? Krauk lagaminus ir grįžk į Lietuvą  4u.gif Čia saulė žeme ridinėjasi ir rytoj vėl žada 29 šilumos  thumbup.gif
Rugpjūčio mėnesį į Kauną atvažiuoja tarologė Aliona Solodilova Preobraženskaja iš Sant Peterburgo. Kas ją žino, sakė, kad bus labai įdomios paskaitos. Moterys sakė, kad jos paskaitų į Rygą važiavo klausytis.
Aš porą kartų buvau pas tarologę iš Maskvos Niną Frolovą, tai buvau sužavėta ir suprantu, kad man dar daug ko reikia mokytis. Paskutinės jos paskaitos apie Sefirot medį ir Taro buvo be galo įdomios. Jei rudenį vėl atvažiuos, būtinai eisiu. Knygose nerasi to, ką ji papasakoja ir parodo. Tiksliau galima rasti knygose, bet tai, ką sužinojau koncentruotai per 18 valandų, ji studijavo kelis metus, kol paruošė šiuos kursus.  Brangūs mokymai, bet tikrai to verti.  thumbup.gif


Va i tokias paskaitas tai apsimoketu, eitum nusiteikus mokintis ir niekur nedingtum, o internetu nezinau ar labai jau ten susikauptum, plius reiktu jau su rekomnedacijom koki mokytoja imt
Atsakyti