Įkraunama...
Įkraunama...

Taro 27 tema

QUOTE(blykste38 @ 2016 06 28, 12:50)

Ar bandet daryt kokiu eksperimentu su savo kortom, nu as keliu kaladziu krastus nukarpiau, kazkaip graziau atrodo , o va dabar perskaiciau kad viena norejo kad jos kortos atrodytu kaip antikvarines tai isvire puode au arbatos pokeliu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Jėzusmarija. Va čia tai Taro mokymasis ir praktika ir jau nebežinau kaip pasakyt, lt kalba pernelyg skurdi, o rusiškus emocionalius išsireiškimus nutrins moderatorės doh.gif Ne, aš savo kortų neišniekinų, anei vienų. Negaliu dirbt. Nedėliosiu šiandien. Arba man skauda tą širdį, arba girta nuo valerijankės guliu. Nedirbsiu, paklausysiu muzono geriau. Arba gal eit į lauką prie laiptinės su babytėm pasėdėt... ten vėsu, gera... Tik jos burbės, jeigu rūkysiu, o aš rūkysiu.
Išsitraukiau patarimą, ką dabar veikt, kad geriau fiziškai pasijusčiau, tai lazdų karalius. Tipo dirbt. Bet ne, gal kokį diedą pakirkint kur nors fėbė su nerimtu požiūriu. Papildoma dvi lazdos. Per langą pažiūrėt.

Žiūriu į savo interpretaciją vat šitą ir skaitau, kad tikrai, geriau tegul mane keikia ir pyksta, jeigu kas keikia ir pyksta, bet gal davai rytoj tegul darbas papuošia maniaaa wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2016 06 28, 20:42)
Jėzusmarija. Va čia tai Taro mokymasis ir praktika ir jau nebežinau kaip pasakyt, lt kalba pernelyg skurdi, o rusiškus emocionalius išsireiškimus nutrins moderatorės  doh.gif Ne, aš savo kortų neišniekinų, anei vienų. Negaliu dirbt. Nedėliosiu šiandien. Arba man skauda tą širdį, arba girta nuo valerijankės guliu. Nedirbsiu, paklausysiu muzono geriau. Arba gal eit į lauką prie laiptinės su babytėm pasėdėt... ten vėsu, gera... Tik jos burbės, jeigu rūkysiu, o aš rūkysiu.
Išsitraukiau patarimą, ką dabar veikt, kad geriau fiziškai pasijusčiau, tai lazdų karalius. Tipo dirbt. Bet ne, gal kokį diedą pakirkint kur nors fėbė su nerimtu požiūriu. Papildoma dvi lazdos. Per langą pažiūrėt.

Žiūriu į savo interpretaciją vat šitą ir skaitau, kad tikrai, geriau tegul mane keikia ir pyksta, jeigu kas keikia ir pyksta, bet gal davai rytoj tegul darbas papuošia maniaaa  wub.gif


Kazi tie valerijonai ar gerai, geriau eik i lauka prie bobulku aprukysi jos pabegs, galesi megautis vakaru 😀
Arba klausyk kortu patarimo, darbas zmogu puosia 😀
Atsakyti
Aciu visoms, kas paziurejot mano klausima. kazkaip bandysiu tartis su vyru. siandien bandziau kazka kalbetis, tai tik jukauja ir tiek. na, nieko, bandysiu veliau. biggrin.gif tegul truputi pasimirsta tas skandalas su kortom..

as su savo kortom neeksperimentuoju ir jas saugau. pas mane visos kaip naujos, net dazais kvepia. nors ir naudoju. kazkaip nenusitrina.. biggrin.gif o jeigu spausdinuosi is interneto paprastai paveiksliukus, tai graziai issikerpu, paklijuoju, kad storiau butu ir visitiek saugau.. smile.gif

viena kalade, tai pati tiesiog susirinkau pagal foto is interneto. pasirinkau tokia neiprasta tema, bet atsispausdinau su printeriu ant foto popieriaus ir visai neblogai. deliojau DA, tai veikia visaip: ir simboliskai, ir pagal reiksmes. taikiau klasikines Waito reiksmes. taip, kad kartais is bedos gelbeja ir savadarbes kortos. jos beje ir veikia geriausiai, nes pacio zmogaus darytos. smile.gif
Atsakyti
Gabi, tai sakyk dabar, kokias kalades turi? Deviant, durer, tas ukrainietiskas ar rusiskas, tas kur paskutiniu laiku delioji, steampunk. Kokias dar slepi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irony @ 2016 06 28, 21:32)
Gabi, tai sakyk dabar, kokias kalades turi? Deviant, durer, tas ukrainietiskas ar rusiskas, tas kur paskutiniu laiku delioji, steampunk. Kokias dar slepi? smile.gif

Oho kiek kaladziu, ir kada jus spejat jas issiaiskint, man galva nusprogtu nuo tokio kiekio info
Atsakyti
QUOTE(Irony @ 2016 06 28, 16:32)
Gabi, tai sakyk dabar, kokias kalades turi? Deviant, durer, tas ukrainietiskas ar rusiskas, tas kur paskutiniu laiku delioji, steampunk. Kokias dar slepi? smile.gif


lotuliukas.gif daugiau jokiu neturiu.. savadarbes atsispausdinau tik DA ir taures.. tiek tesuspejau. ir deliojau tik viena karta. dar be paminetu yra waitas ir Marselis ir viskas. ir viena 'golden tarot' pagal liz dean, kurios nenaudoju, nes nepatinka. is viso dabar turiu 9. is kuriu tik Crysalis naudoju.
pradejau savadarbe lenormand dar darytis. turiu kelis paveiksliukus. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(blykste38 @ 2016 06 28, 22:20)
Kazi tie valerijonai ar gerai, geriau eik i lauka prie bobulku aprukysi jos pabegs, galesi megautis vakaru 😀
Arba klausyk kortu patarimo, darbas zmogu puosia 😀


kad viskas, pavelavau, dabar nebent uzpult kas nors ten gali. nu zinai, jeigu taip prastai mano mintys atrodo, geriau nerasyt ten, kur viskas labai rimta wink.gif
Atsakyti
QUOTE(GabiVia52 @ 2016 06 29, 00:14)
lotuliukas.gif  daugiau jokiu neturiu.. savadarbes atsispausdinau tik DA ir taures.. tiek tesuspejau. ir deliojau tik viena karta. dar be paminetu yra waitas ir Marselis ir viskas. ir viena 'golden tarot' pagal liz dean, kurios nenaudoju, nes nepatinka. is viso dabar turiu 9. is kuriu tik Crysalis naudoju.
pradejau savadarbe lenormand dar darytis. turiu kelis paveiksliukus.  lotuliukas.gif

Tai kokias ten savadarbes issirinkai? Ar visai pati kuri kalade?

O Lenormand tik pradesi mokintis, ar jau mokinaisi?
Atsakyti
QUOTE(Irony @ 2016 06 28, 17:39)
Tai kokias ten savadarbes issirinkai? Ar visai pati kuri kalade?

O Lenormand tik pradesi mokintis, ar jau mokinaisi?


Pati kuriu kalade. Pasirinkau tema tikrai neiprasta Taro. Renkuosi piesinukus pagan save. Lenormand dar tik pradesiu mokintis.. kazkada.. dabar dar tik susipazistu sure kortom. Man tiesog idomu isbandyti. smile.gif
Atsakyti
Pabandziau paziureti kodel buvo policija prie darzelio: iskrito 9kardai, saikingumas, zynys ir vezimas - gal kokiais vaiku mokymo tikslais, na zinai rimtas dede policininkas mokina kaip elgtis gatveje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blykste38 @ 2016 06 28, 19:11)
Ok klausimas praktikai, kur as uz valandos isvarau ?

Imperatore, 9pentakliu ir 4pentakliu: gal i koki resrorana susitikt su draugem arba pirkai koki brangu pirkini
Atsakyti
QUOTE(GabiVia52 @ 2016 06 28, 21:26)
Aciu visoms, kas paziurejot mano klausima. kazkaip bandysiu tartis su vyru. siandien bandziau kazka kalbetis, tai tik jukauja ir tiek. na, nieko, bandysiu veliau. biggrin.gif tegul truputi pasimirsta tas skandalas su kortom..

as su savo kortom neeksperimentuoju ir jas saugau. pas mane visos kaip naujos, net dazais kvepia. nors ir naudoju. kazkaip nenusitrina.. biggrin.gif o jeigu spausdinuosi is interneto paprastai paveiksliukus, tai graziai issikerpu, paklijuoju, kad storiau butu ir visitiek saugau.. smile.gif 

viena kalade, tai pati tiesiog susirinkau pagal foto is interneto. pasirinkau tokia neiprasta tema, bet atsispausdinau su printeriu ant foto popieriaus ir visai neblogai. deliojau DA, tai veikia visaip: ir simboliskai, ir pagal reiksmes. taikiau klasikines Waito reiksmes. taip, kad kartais is bedos gelbeja ir savadarbes kortos. jos beje ir veikia geriausiai, nes pacio zmogaus darytos. smile.gif


Taio taio turi veikt savadatbes, juk tiek meiles ir energijos idedi, su kokia programa darai?

Dar nerasysiu kur vakar buvau bet kai patebejau apverstas vezimas taip ir buvo, gryzau nesuzaveta

Kurios cia skundziasi kad per karsta, atsiuskit biski tos saules, jau i depresija lietus ivarys, i darba galima sakyt atplaukiau , o dar vaziuoju misko keliukais kad kamscius apvaziuot, vietom is vis balos iki keliu, grrrr
Atsakyti