Įkraunama...
Įkraunama...

Taro 27 tema

QUOTE(Amariliai @ 2016 06 28, 10:37)
hehe, teisybė biggrin.gif Dėl įsimylėjimo dabar nežinau, nes nebendraujam šiuo metu dėl tam tikrų priežasčių (ne dėl kitos mergaitės). Kitkas teisybė. Kitaip ir būt negali. Man dar atrodo, kad jis slopina mintis apie mane, kiek tik gali. Ir dar kai kas atrodo, bet kad man atrodo iš svetimų kortų, tai da ne viskas biggrin.gif Dar aš sau nepasižiūrėjau šito klausimo, noriu Kroulį dėl to pasikalbint. Kada baigsis pekla? Visa atsiduodu valerijankėm, negaliu nieko daryt. P. S. kodėl visos vadinat kavalierium? biggrin.gif Aš taip nesakiau biggrin.gif Ar dėl prirašytų eilėraščių? biggrin.gif


As tai tik nukopinau ta sakinį , pati isvadu nepadariau ar cia sirdies koks jaunikaitis, bet jei jau valerijonai trasoj tai gal per sirdi eina, vyno taure geriau ikalk drasos atsiras o tada ant kilimelio ji issikviest ir pakalbet lotuliukas.gif
Atsakyti
Helou,

Kaip as siandien apsigavau doh.gif ziuriu paketelis pasto dezutej, apsidziaugiau, patenkinta einu mergos pasiimti, galvoju kortos man atkeliavo, kaip pulsiu jas isbandyti ant jusu klausimu biggrin.gif griztu, pasiimu, atsidarau ir - slapia mazgote per veida lotuliukas.gif ne kortos ten, o daikciai prie internetines bankininkystes prisijungt lotuliukas.gif

Sergu, mergickos, sunku prie kortu prisest. Mano vaikai su sortais laksto, o as megztini uzsidejus doh.gif
Atsakyti
valerijonai del karscio, taigi aiskinu, as nesu nei bakterija, nei kirmele, kad tokiom salygom gyvent ir daugintis biggrin.gif krc, as tuoj eisiu vel miegot, perdaug ikaliau valerijonu marods
Atsakyti
QUOTE(Irony @ 2016 06 28, 11:12)
Helou,

Kaip as siandien apsigavau doh.gif ziuriu paketelis pasto dezutej, apsidziaugiau, patenkinta einu mergos pasiimti, galvoju kortos man atkeliavo, kaip pulsiu jas isbandyti ant jusu klausimu biggrin.gif griztu, pasiimu, atsidarau ir - slapia mazgote per veida lotuliukas.gif ne kortos ten, o daikciai prie internetines bankininkystes prisijungt lotuliukas.gif

Sergu, mergickos, sunku prie kortu prisest. Mano vaikai su sortais laksto, o as megztini uzsidejus doh.gif

Kokiu kortu lauki, lauksim kol gausi naujas kortas tada uzduociu prigalvosim
Sveik mergicka, mabo mazius snargliojasi tai zyzla biski toks pasidares

Ar bandet daryt kokiu eksperimentu su savo kortom, nu as keliu kaladziu krastus nukarpiau, kazkaip graziau atrodo , o va dabar perskaiciau kad viena norejo kad jos kortos atrodytu kaip antikvarines tai isvire puode au arbatos pokeliu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(blykste38 @ 2016 06 28, 13:50)
Kokiu kortu lauki, lauksim kol gausi naujas kortas tada uzduociu prigalvosim
Sveik mergicka, mabo mazius snargliojasi tai zyzla biski toks pasidares

Ar bandet daryt kokiu eksperimentu su savo kortom, nu as keliu kaladziu krastus nukarpiau, kazkaip graziau atrodo , o va dabar perskaiciau kad viena norejo kad jos kortos atrodytu kaip antikvarines tai isvire puode au arbatos pokeliu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Ritandros kortu laukiu wub.gif
Aciu, imbiero arbata siurbiu, nudauginau jo si karta biggrin.gif vaikai irgi su snargliais doh.gif

As bandziau vienos kalades tuscia korta apkirpt, man nepatiko, neapsikerpa graziai, lygiai ir pan. Na, ne taip, kaip is fabriko smile.gif
Kur tokiu ciudu skaitai? lotuliukas.gif arbatoj isvirt kortas lotuliukas.gif mano eksperimentas gal tik tas, kad astro reiksmes susirasiau ant vienos kalades kortu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irony @ 2016 06 28, 11:57)
Ritandros kortu laukiu  wub.gif
Aciu, imbiero arbata siurbiu, nudauginau jo si karta biggrin.gif vaikai irgi su snargliais doh.gif

As bandziau vienos kalades tuscia korta apkirpt, man nepatiko, neapsikerpa graziai, lygiai ir pan. Na, ne taip, kaip is fabriko smile.gif
Kur tokiu ciudu skaitai? lotuliukas.gif arbatoj isvirt kortas lotuliukas.gif mano eksperimentas gal tik tas, kad astro reiksmes susirasiau ant vienos kalades kortu smile.gif

Fb pas lenormandus skaitineju 😀 apsikerpa normaliai tik zirkles turi but ilgos ir astrios , as savo zirklem apvariau o jas saugau ir kerpu tik medziagas 😉
Atsakyti
QUOTE(blykste38 @ 2016 06 28, 14:01)
Fb pas lenormandus skaitineju 😀 apsikerpa normaliai tik zirkles turi but ilgos ir astrios , as savo zirklem apvariau o jas saugau ir kerpu tik medziagas 😉

Imesk linka i AZ, idomu pasidare biggrin.gif

As kartais esu absoliuti perfekcioniste ir kortu apkarpymo klausimu butent tokia smile.gif lygus krastai apsikerpa, bet uzapvalinimai vistiek man kazkaip neitinka biggrin.gif
Atsakyti
Traukiau kortas del kokios priezasties siandien prie darzelio buvo policija?

Apv 10 lazdu / 10 pentakliu / vezimas (papildomos apv 9 lazdos ir zyne)
Nu kazko baisaus neiziuriu. Speju gal gavo koki skunda ir labiau prevensiskai ar tiesiog saugumo sumetimais jie ten buvo. Ka jus mastot?
Atsakyti
QUOTE(Irony @ 2016 06 28, 14:32)
Traukiau kortas del kokios priezasties siandien prie darzelio buvo policija?

Apv 10 lazdu / 10 pentakliu / vezimas (papildomos apv 9 lazdos ir zyne)
Nu kazko baisaus neiziuriu. Speju gal gavo koki skunda ir labiau prevensiskai ar tiesiog saugumo sumetimais jie ten buvo. Ka jus mastot?

Del kokios priezasties buvo policija
Tauriu 4, saule, sventikas
Kazka kazkas neramina, ar tiesiog gal pajuokavo is nuobodybes pramoga susiglvojo,negalvoju kad kas rimto ivyko, turi feedbacka del ko jie ten buvo?
Atsakyti
QUOTE(blykste38 @ 2016 06 28, 17:38)
Del kokios priezasties buvo policija
Tauriu 4, saule, sventikas
Kazka kazkas neramina, ar tiesiog gal pajuokavo is nuobodybes pramoga susiglvojo,negalvoju kad kas rimto ivyko, turi feedbacka del ko jie ten buvo?

Ok klausimas praktikai, kur as uz valandos isvarau ?
Atsakyti
QUOTE(blykste38 @ 2016 06 28, 19:38)
Del kokios priezasties buvo policija
Tauriu 4, saule, sventikas
Kazka kazkas neramina, ar tiesiog gal pajuokavo is nuobodybes pramoga susiglvojo,negalvoju kad kas rimto ivyko, turi feedbacka del ko jie ten buvo?

Rytoj pabandysiu paklausti aukletojos, jei suprasiu, ka ji atsakys biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(blykste38 @ 2016 06 28, 20:11)
Ok klausimas praktikai, kur as uz valandos isvarau ?

apv imperatore (pasaulis ir apverstas vezimas)
Nelabai isivaizduoju... Gal kur atsipalaiduoti, nuo seimos pabegti, emocijomis pasitaskyti lotuliukas.gif
Arba kokia nors ne moteriska veikla uzsiimti
Atsakyti
QUOTE(Irony @ 2016 06 28, 18:38)
Rytoj pabandysiu paklausti aukletojos, jei suprasiu, ka ji atsakys biggrin.gif
Papildyta:

apv imperatore (pasaulis ir apverstas vezimas)
Nelabai isivaizduoju... Gal kur atsipalaiduoti, nuo seimos pabegti, emocijomis pasitaskyti  lotuliukas.gif
Arba kokia nors ne moteriska veikla uzsiimti


Veikla tai moteriska, gal ir galima pritempt , o del vezimo apversto visko gali but kad nelabai patenkinta grysiu 😀
Atsakyti