Įkraunama...
Įkraunama...

Taro 27 tema

QUOTE(*Raganaitė* @ 2016 06 27, 23:41)
Jis yra aiskinimosi metu pasakes, kad prikakojau ( truputi kitu zodziu pasake smile.gif ) jam i dusia. Bet as jauciuosi irgi taip pat.... Kortos tai tokios, kad vos ne neistikimybe rodytu, bet gal sitas derinys tiktu ir tai busenai apibutint. O kortos nerodo neistikimybiu kokiu?


Cia amariliai metimas. Nesumaisiai?? Ar pacitavai taip tik.

Jusu su blykste rasiausi tik interpretacija bet mintis buvo tokia kad kiba menulis paveikes nes ir tau ir jai jokiu kitu bobu nerodo tik vidine susikta busena.

O tau ir rasius kad jis kazkoks izeistas bet tu gali net nesuprast kodel, kitas nesureiksmintu o va jam kazkokia skaudzia vieta kazkoki jo minusa, kompleksa vidini uzmynei... viena pavadink "blondine" metus nesnekes, kita pavadink tai dar ir anigdota suskels apie jas... tai jo tas variantas kur metus nesneketu wink.gif


Papildyta:
QUOTE(*Raganaitė* @ 2016 06 27, 23:41)
Jis yra aiskinimosi metu pasakes, kad prikakojau ( truputi kitu zodziu pasake smile.gif ) jam i dusia. Bet as jauciuosi irgi taip pat.... Kortos tai tokios, kad vos ne neistikimybe rodytu, bet gal sitas derinys tiktu ir tai busenai apibutint. O kortos nerodo neistikimybiu kokiu?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ritandra: 27 birželio 2016 - 21:52
Taip, idomus MB. Zinot, kai skorpai isikanda savo tiesa - neirodysi, kad buna ir kitaip. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2016 06 27, 21:52)
Cia amariliai metimas.  Nesumaisiai??  Ar pacitavai taip tik.

Jusu su blykste rasiausi tik interpretacija bet mintis buvo tokia kad kiba menulis paveikes nes ir tau ir jai jokiu kitu bobu nerodo tik vidine susikta busena.

O tau ir rasius kad jis kazkoks izeistas bet tu gali net nesuprast kodel, kitas nesureiksmintu o va jam kazkokia skaudzia vieta kazkoki jo minusa, kompleksa vidini uzmynei... viena pavadink "blondine" metus nesnekes, kita pavadink tai dar ir anigdota suskels apie jas... tai jo tas variantas kur metus nesneketu wink.gif
Papildyta:

Tada susimaisiau, nes galvojau cia man taip kortos krito smile.gif
Tikrai viskas taip ir yra Ritandra, aciu tau labai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(GabiVia52 @ 2016 06 27, 22:01)
Taip, idomus MB. Zinot, kai skorpai isikanda savo tiesa - neirodysi, kad buna ir kitaip. doh.gif

Man atrodo zinok cia tinka daugumai vyriskai lyciai, savo tiesos matymas, tvirtas sau patogiausios pozicijos uzemimas ir gali nors kuola ant galvos tasyt.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Raganaitė* @ 2016 06 28, 00:08)
Tada susimaisiau, nes galvojau cia man taip kortos krito smile.gif
Tikrai viskas taip ir yra Ritandra, aciu tau labai  4u.gif
Papildyta:

Man atrodo zinok cia tinka daugumai vyriskai lyciai, savo tiesos matymas, tvirtas sau patogiausios pozicijos uzemimas ir gali nors kuola ant galvos tasyt.... doh.gif


Ner uz ka . Tikiuos radai poste tavo metima. Na kita kart sukonkretinsiu.



Turiu viena nemalonu neramuma. Klausiu gal yra cia kas kazkiek nuturina apie juodaja magija? Nebijokit tuo neuzsiimu 😂😂 bet turiu klausima. Butu tobula i az.

Amariliai kazkada rasiau tau viena situacija, pagelbejai. Bet taip ir palikau viska spresti patiem zmonem. Snd suzinojau toki siurpu dalyka tai ydomu kokio "lygio" cia tie zaidimai...
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2016 06 27, 22:11)
Ner uz ka . Tikiuos radai poste tavo metima. Na kita kart sukonkretinsiu.
Turiu viena nemalonu neramuma. Klausiu gal yra cia kas kazkiek nuturina apie juodaja magija? Nebijokit tuo neuzsiimu 😂😂 bet turiu klausima. Butu tobula i az.

Amariliai kazkada rasiau tau viena situacija, pagelbejai. Bet taip ir palikau viska spresti patiem zmonem. Snd suzinojau toki siurpu dalyka tai ydomu kokio "lygio" cia tie zaidimai...

Aha, radau, tik pagalvojau, kad paskui ten papildei isvardydama kortas. Na svarbu issiaiskinom wink.gif apie magijas nieko neismanau.
Atsakyti
ten man ka del praeities rasot, tai taip, tame daug tiesos, tiktai situacija spec., ne mes susipykom, buvo sudetinga situacija, ai, nepasakosiu visai supermamai, bet vistiek fainai kortikes krenta wink.gif yra yra kita mergaite, bet as del to visiskai nesijaudinu, ne tame dalykas, tegul jin buna dabar , tai netgi yra reikalinga, sakyciau, ne esme. cia man bisky neptunas koks tai ant akiu musiau uzejes yra heh biggrin.gif bet ne tik.
da negaliu deliot. einu i el pasta. jeigu manes neuztrumpins, tai paskui sugrisiu.
Ritandra, rasyk privat apie magijas. jeigu zinosiu pasakysiu, jeigu ne, tai ne, nes tikrai ne viska zinau.
Atsakyti
QUOTE(blykste38 @ 2016 06 27, 21:01)


Amariliai manara labai padorios kortos, na jei kur biski spenelis persisviecia ar rura parodo, nera ten jokiu pimpiu kaip kasanovos ar kitose kaladese, nu mano mergycka 8 metu zvygavo jas ziurinedama , nu bet ten to protelio dar tiek ir yra 😀


As paziurejau internete biggrin.gif Vis tiek man jama juokas. Pvz rusiškoj magiškoj, t.p. Gilded kaladej yra nuogu mergu, bet jos visai kitaip pateiktos. O sitoj man tik vienas dalykas matosi, nu ka galiu padaryt, as ozabochena, nu cool.gif 8metei gal del kitko tas juokas ima, o as tai matau tik ***tstvas, ai, cia pagal sugedimo laipsni matomai biggrin.gif
Vsio, einu miegot, pass su kortom jau. Dar paziuresiu viena fima azijietiska ir viskas. Pagal gamtos desnius naktimis reik miegot, o ne dienomis, kai Tave kepa kai sasla per langa.
Atsakyti
[quote=GabiVia52,2016 06 27, 15:11]
As jau ziurejau sita klausima anksciau.. biggrin.gif

kokia tikimybe, kad ja sumokes mano vyras?

pasaulis/ kardu 4/ skeptru riteris
manau kad sumokes taviskis ta suma, apgalvos apsvarstys dar pasitars su kuom nors, beje turi ji ikalbet ar tiesiog ismaldaut is jo kad tai padarytu
o jis dar ir skorpionas pas tave, idomus zmones skorpionai, labai sunku juos itikint pakeist savo nuomone, bet tau pavyks smile.gif


Atsakyti


Merginos ismeskit ir man: ka L giliai sirdy, pasamonej man jaucia ir kokie bus musu santykiai si pusmeti.
[/quote]


zemes2/zemes6/imperatore
santykiai pastrige pradinej stadijos, kai daroma sakoma viskas apgalvotai,truksta aistros, emociju, jauciasi tustuma pas ji bet jam tuo paciu ir gerai, jis myli ne sirdim o protu ,jam aistra nelabai reikalinga, zmoniu kalba kalbant nereik jam apkabinimu glamoniu buciniu, jis toks tiesiai sviesiai atliko reikala ir laimingas, lyderis pas jus esi tu , gal reiktu biski duot vyrui ikvept oro, gal jam jau rankos nekyla nes visur viska darai tu, vyrui reikia kazkuo rupintis globot mylet, saugot o jis negali to daryt kadangi tu visur ir visada pirma, pasikeisk biski ir santykiai atsigaus.
kitos moters nera tarp jusu





Atsakyti
Ka Amariliaus kavalierius pasamonej jaucia Amariliui?

disku 2/velnias/disku 5
neapsisprendes, neryztyngas, manau pats metosi nuo vieno prie kito, bet pats priims sprendima, nera abipusio supratimo turbut kiekvienas stovint ant 'savo' ir nenusileidziat,jei kalbant apie jausmus tai jauciasi kaip isimylejes jaunuolis , na jis nemato santykiuose perspektyvos , o gal tai tiesiog mastymas jog nesugebes santykiu islaikyt del finansinio nestabilumo
Atsakyti
[quote=blykste38,2016 06 28, 09:40]
Merginos ismeskit ir man: ka L giliai sirdy, pasamonej man jaucia ir kokie bus musu santykiai si pusmeti.
[/quote]
zemes2/zemes6/imperatore
santykiai pastrige pradinej stadijos, kai daroma sakoma viskas apgalvotai,truksta aistros, emociju, jauciasi tustuma pas ji bet jam tuo paciu ir gerai, jis myli ne sirdim o protu ,jam aistra nelabai reikalinga, zmoniu kalba kalbant nereik jam apkabinimu glamoniu buciniu, jis toks tiesiai sviesiai atliko reikala ir laimingas, lyderis pas jus esi tu , gal reiktu biski duot vyrui ikvept oro, gal jam jau rankos nekyla nes visur viska darai tu, vyrui reikia kazkuo rupintis globot mylet, saugot o jis negali to daryt kadangi tu visur ir visada pirma, pasikeisk biski ir santykiai atsigaus.
kitos moters nera tarp jusu
[/quote]
Aciu blykste, labai teisingai is tos puses, kad as esu ta aktyvioji puse, kuri nori kazkur isvaziuoti, kazka veikti, as dazniausiai sumastau, kur vaziuojam savaitgali, nes jam labai gera sedeti namuose. Turiu ka pagalvoti, dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(blykste38 @ 2016 06 28, 10:16)
Ka Amariliaus kavalierius pasamonej jaucia Amariliui?

disku 2/velnias/disku 5
neapsisprendes, neryztyngas, manau pats metosi nuo vieno prie kito, bet pats priims sprendima, nera abipusio supratimo  turbut kiekvienas stovint ant 'savo' ir nenusileidziat,jei kalbant apie jausmus tai jauciasi kaip isimylejes jaunuolis , na jis nemato santykiuose perspektyvos , o gal tai tiesiog mastymas jog nesugebes santykiu islaikyt del finansinio nestabilumo


hehe, teisybė biggrin.gif Dėl įsimylėjimo dabar nežinau, nes nebendraujam šiuo metu dėl tam tikrų priežasčių (ne dėl kitos mergaitės). Kitkas teisybė. Kitaip ir būt negali. Man dar atrodo, kad jis slopina mintis apie mane, kiek tik gali. Ir dar kai kas atrodo, bet kad man atrodo iš svetimų kortų, tai da ne viskas biggrin.gif Dar aš sau nepasižiūrėjau šito klausimo, noriu Kroulį dėl to pasikalbint. Kada baigsis pekla? Visa atsiduodu valerijankėm, negaliu nieko daryt. P. S. kodėl visos vadinat kavalierium? biggrin.gif Aš taip nesakiau biggrin.gif Ar dėl prirašytų eilėraščių? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amariliai: 28 birželio 2016 - 11:38