Įkraunama...
Įkraunama...

Taro 27 tema

Labas!

Mano kompas visai suluzes, tai bandysiu su tel kazka parasyti..

Ritandra, kas dabar nutiko, kad taip stresuoji? Del Imperatoriaus, tai mano nuomone jis nebus labai romantiskas, daugiau praktiskas gal, racionalus. Toks labiau valdovas negu donzuanas. Isivaizduoju kaip smagu tokio demesio gauti, bet kadangi abudu "zenoti", tai tik erzinimasis gaunasi. Jeigu turesiu laiko, uzmesiu aki del jo. smile.gif

Praktikai, (jeigu kas norit) - koki pasiulyma, sanderi man pasiule maniskis?

Nepykit, jei nusikalbejau, sianakt tik 4h temiegojau. doh.gif visai neturiu laiko taro.
Atsakyti
QUOTE(GabiVia52 @ 2016 07 30, 18:02)
Labas!

Mano kompas visai suluzes, tai bandysiu su tel kazka parasyti..

Ritandra, kas dabar nutiko, kad taip stresuoji? Del Imperatoriaus, tai mano nuomone jis nebus labai romantiskas, daugiau praktiskas gal, racionalus. Toks labiau  valdovas negu donzuanas. Isivaizduoju kaip smagu tokio demesio gauti, bet kadangi abudu "zenoti", tai tik erzinimasis gaunasi. Jeigu turesiu laiko, uzmesiu aki del jo. smile.gif




Nezinau ko stresuoju, man visad buna kad kaip reik per ugni einu o kita diena sureguoja organizmas... po tevo mirties ir taip... viskas vyko vyko .. po 6 men gydymo reikejo nes paluzau tik tada... vakar buvo bloga diena, gavau streso apie kuri nenoriu kalbet, bet viskas issisprende lyg ok.

Del baliaus tai pasipuosiau taip zmoniskai, paskui galvoju, kam reik to zibalo i ugni. Sokau i paprasta suknute, aukstakulnius ir net makiaza tik simboliskai patepliojau smile.gif kaip sakau, savo neapgausi o svetimo nereik erzint lotuliukas.gif o ir patogu bus smile.gif jau turetume tuoj pajudet wink.gif
Atsakyti
QUOTE(GabiVia52 @ 2016 07 30, 15:02)
Labas!

Mano kompas visai suluzes, tai bandysiu su tel kazka parasyti..

Ritandra, kas dabar nutiko, kad taip stresuoji? Del Imperatoriaus, tai mano nuomone jis nebus labai romantiskas, daugiau praktiskas gal, racionalus. Toks labiau  valdovas negu donzuanas. Isivaizduoju kaip smagu tokio demesio gauti, bet kadangi abudu "zenoti", tai tik erzinimasis gaunasi. Jeigu turesiu laiko, uzmesiu aki del jo. smile.gif

Praktikai, (jeigu kas norit) - koki pasiulyma, sanderi man pasiule maniskis? 

Nepykit, jei nusikalbejau, sianakt tik 4h temiegojau.  doh.gif visai neturiu laiko taro.


Koki pasiulyma, sanderi man pasiule vyras
Disku karalius/, skeptru dama/ kardu dama
Pirma mintis tai sexas tryse lotuliukas.gif
O jei rimtai tai neisrutulioju ka jis cia pasiule 😀
Atsakyti
[quote=Irony,2016 07 29, 19:49]

Ar nori A. B. islaikyt mane savo komandoj?
Apv 6P / apv TQ / LR / VI / KK
Manau, kad taip, bet mato, kad nelabai pavyks, kad ta galimybe islaikyti slysta is ranku.

Koki rezultata man duotu, jei pakviesciau A. C. alaus po darbo isgert, ale team building biggrin.gif
Apv 7K / 6K / apv 4P apibendrinanti 4K
Manau jis neis, issisuks kazkaip biggrin.gif

Aaaai, kaip atitolau nuo kortu jau doh.gif
Gal galit kuri irgi paziuret man situos du klausimus. As traukiau irgi del A.B., ka jis apie mane galvoja, tokios blogos kortos sukrito doh.gif bet vat komandoj panasu, kad nori islaikyti. Siandien suzinojau, kad jis vienoj komandoj klausinejo del manes, ar noretu, kad as pas juos prisijungciau. Ten labai rimta komanda, placios srities, bet ko nelabai priimtu, o jis pats is tu zmoniu, kurie jei jau apie kazka tokio kalba, tai ir tikrai padarys panarojes. Vadinasi nenori manes ismest is darbo biggrin.gif as itariu, kad cia galimybes apsiuosto, kur mane deti nuo sausio blush2.gif
irquote]
Ar nori AB islaikyt savo komandoj: as manau kad jis kolkas yra neapsiprendes, tokiose vidinese dvejonese, jis ir nori, ir lyg galvoja apie kazkokia kita tavo pozicija ( kaip ir pasakojai, ir kaip iskrito kvailio korta), bet jis tikrai tavo darbu yra patenkintas, mano kad tu esi tikrai darbsti ir atsakinga, netgi galbut ir kaip moteris tu jam labai patinki, todel ziuri galbut tokios situacijos kad ir avis sveika, ir vilkas sotus (imperatoriene, kvailys, apv lazdu5 ir tauriu karalius).
Del alaus su AC smile.gif aha, pritariu, kad jis neitu, pasvarstytu, bet atsisakytu, nelabai ka cia daugiau prikomentuosi: pakabintasis, isimyleje, 5 taures, disku karalius ir 8 kardai.

Papildyta:
[quote=GabiVia52,2016 07 30, 16:02]!


Praktikai, (jeigu kas norit) - koki pasiulyma, sanderi man pasiule maniskis? 

[/quote]
Pasiulymas tau naudingas ir buvo netiketas, kolkas esi svarstymuose ar sutikti, manau cia kazkas susije kaip padet tai uzsidirbti truputi pinigeliu, gal pasiule kokia veikla uzsiimti ( 6lazdos, bokstas, 2lazdos, 4pentakliai ir lazdu karalius)

Ritandra, taip po trecio vaikucio as griztu i darbuka wink.gif Idomu kaip tau seksis balius, tikimes sveikata pasitaisys nuo geru emociju jame wink.gif

Sorry merginos, su telefonu rasau, tai citavimas baisus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Raganaitė*: 30 liepos 2016 - 20:32
Aloha ! As po 3 kokteiliu 😂 sveikata gera!
Tikra tiesa tuos kokteiliukus man V taiso, sone sedi doh.gif sakau nepasitikiu as tavim, po kokteiliu nest namo reiks... sake viskas ok 😂 bet po keliu gurksniu praskiedziu DEL VISA KO... zinoki jauciuos kaip studentu laikais kaip gauni ta demesi ir tiesiog naudojies wink.gif smagu ir tiek !
Tikiuos tas lafa sio vakaro sureguliuos ta spaudima ir ryt tik aspirino su mineraliniu reiks smile.gif

Atsakyti
Prisiduodu: Raganaite teisi! smile.gif vyras paprase, kad pagelbeciau jam darbe ir klientams parasyciau fakturas, ir issiusciau, kad ponai susimoketu uz paslaugas smile.gif ir taip pasiule man uzsidirbti "savu pinigu" biggrin.gif sake, galesiu pirkti ka noriu.. biggrin.gif dabar belieka tik kompa sutvarkyti.

Ir dar duodu feedback'a kas ziurejo del mano skolos- vyras didziaja dali jau sumokejo. Beliko keli pervedimai.. smile.gif aciu D nebekabos tas debesis man virs galvos! thumbup.gif
Atsakyti
As namie ! Dabar 3.30 h 😂 visa blaivi net keista smile.gif dare man tuos kokteiliukus bet as vis skiedziau skiedziau... tai ir grizau blaivi smile.gif noriu miego...

Kadangi tas V ir dar viena pora su kuriais susibendravom labai isiliejo i musu kompanija tai maniskis visas girtas ir ant bangos paskutini rugpjucio savaitgali visus uzkviete pas mus daryt vasaros uzdaryma, kurt pirtele ir t.t doh.gif va...
O siaip gerai praleidau laika net sakyciau nebuvo jokio daug flirto tiesiog kaip minejot asistavo labai maloniai .
Atsakyti
Gabi super, nors trumpam atsitrauksi nuo namu rutinos, o ir savas uzdarbis nepamaisys tikrai 😉 a kortas jau atidave tau

Ritandra liuks kad laika praleidot super, kad ir truputis demesio is kito vistiek malonu
Atsakyti
Gabi, tikrai super, kad vyras nusileido del skolos ir netgi pasiule paciai per ji uzsidirbti drinks_cheers.gif

Ritandra, bet tai taip ir geriausia, kai demesi gauni per asistavima, o ne tiesiogini flirta kai abu zenoti mirksiukas.gif as irgi turiu toki viena drauga, kuris nuolat asistuoja (nu kartais mes ir uzflirtuojam atvirai visiem matant, bet cia kaip prikolas gaunasi biggrin.gif ). Todel pvz kai buvau draugu vestuvese be vyro as jauciausi net geriau, nei su saviskiu, tas draugelis nuolat asistavo net daugiau nei savo zmonai biggrin.gif

Raganaite, tas kvailys tai manau mano dabartine pozicija rodo mirksiukas.gif taigi tiek jie rizikavo imdami mane be patirties, tiek man viskas nauja. Plius vis dar niekas neaisku kaip bus toliau, tad pagal tavo kortas, manau, jis tikrai nori manes savo komandoj ir jei tas nepavyktu, apsiuosto, kaip bent jau apskritai neprarast kaip darbuotojos. Ta kita komanda, kur klausinejosi, sedi toj pacioj patalpoj kaip ir mes biggrin.gif mano sutartis pusei metu, o jau pati didzioji valdzia stumia dar viena zmogu i tokias pat pareigas kaip mano. Jaunas berniukas tik po mokslu, be jokios darbo patirties, bet pazistamu pazistamas. Tad niekas nera naivus, kad tiketusi jog toliau dvi tokias pareigybes laikys, kai mano sutartis pasibaigs, todel manau jis ir ziurinejasi kitus variantus, kur mane ateity galetu padeti, nors jie mane noretu islaikyt siose pareigose - pasak ju paciu, jie patenkinti mano darbu. O as pilnai tikiu, kad darbuotojas su kitokia patirtim geriau nei be jokios. Plius vien vyriska kompanija, tad moteriskas "kvapas" ir poziuris kitu kampu labai naudingas. Pvz jiem labai gerai kruopstus ir atidus zmogus, ar kai reikia kokius biznio pietus suorganizuot moteriske geriau, ar prezentacija sustilizuot. Ir dar as kiek pamanipuliavau su motyvacija ir noru dirbti bei sviestis, cia mazai tokiu darbuotoju, zmones nemotyvuoti ir labai limituoti, jie nori daryti tik tai, kas nurodyta pareigybese ir ei kiek ne daugiau, nes tai jiem nebepriklauso. Mes, lietuviai, kiek kitokio mentaliteto ir poziurio i darba
Atsakyti
sveikos, paklausiau kur yra zmogus istraukiau boksta, gali buti , kad ikalinimo istaigoje?
Atsakyti
QUOTE(Paulyna @ 2016 07 31, 13:06)
sveikos, paklausiau kur yra zmogus istraukiau boksta, gali buti , kad ikalinimo istaigoje?


As gal sakyciau kad zmogui kazkas panasaus i depresija ir rodo jo vidine busena, kad "pasislepes nuo visu" tiesiog nori pabut su savim.
Atsakyti
QUOTE(Paulyna @ 2016 07 31, 10:06)
sveikos, paklausiau kur yra zmogus istraukiau boksta, gali buti , kad ikalinimo istaigoje?


Greiciau zyne ar mirtis rodytu ikalinima o bokstas tai va ritandra jau aprase 😀
Atsakyti