Įkraunama...
Įkraunama...

Taro 27 tema

QUOTE(Ritandra @ 2016 07 29, 19:09)
Tu tikra ragana nes as kaip tik geriu martini wink.gif bet sumakalavau su svepsu ! Et...


Labai skanu smile.gif
QUOTE(Irony @ 2016 07 29, 19:49)

Aaaai, kaip atitolau nuo kortu jau doh.gif
Gal galit kuri irgi paziuret man situos du klausimus. As traukiau irgi del A.B., ka jis apie mane galvoja, tokios blogos kortos sukrito doh.gif bet vat komandoj panasu, kad nori islaikyti. Siandien suzinojau, kad jis vienoj komandoj klausinejo del manes, ar noretu, kad as pas juos prisijungciau. Ten labai rimta komanda, placios srities, bet ko nelabai priimtu, o jis pats is tu zmoniu, kurie jei jau apie kazka tokio kalba, tai ir tikrai padarys panarojes. Vadinasi nenori manes ismest is darbo biggrin.gif as itariu, kad cia galimybes apsiuosto, kur mane deti nuo sausio blush2.gif

As paziuresiu, Irony, bet ryt, nes tokios nuotaikos kaip siandien, gali kristi visokios nesamones.
Atsakyti
QUOTE(*Raganaitė* @ 2016 07 29, 20:59)
Labai skanu smile.gif

As paziuresiu, Irony, bet ryt, nes tokios nuotaikos kaip siandien, gali kristi visokios nesamones.

Aciu, lauksiu 4u.gif
Atsakyti
O as visa diena ant koju, dukros gimtadieni ruosiau, tai va ritandra ka istraukei beveik taip ir buvo ta apv dama as buvau, kazka pridirbau su kremu tortui papuost kad nesilaike tai puse dienos kabojau ant telefona su drauge kuri tortus daro ir telefonu klausiau jos nurodymu ir dariau viska is naujo, tai va balius i pabaiga vaikus nuguldysiu ir eisiu alucio
Atsakyti
QUOTE(blykste38 @ 2016 07 29, 22:51)
O as visa diena ant koju, dukros gimtadieni ruosiau, tai va ritandra ka istraukei beveik taip ir buvo ta apv dama as buvau, kazka pridirbau su kremu tortui papuost kad nesilaike tai puse dienos kabojau ant telefona su drauge kuri tortus daro ir telefonu klausiau jos nurodymu ir dariau viska is naujo, tai va balius i pabaiga vaikus nuguldysiu ir eisiu alucio


Paziurek man del K wink.gif

Kaip as ryt nenoriu i ta baliu! Man kazkokia marazmu diena... minciu ir visu chuiniu....

Atsakyti
Vsio moterytes, islakiau martinio buteli... problemos isnyko.. (iki ryt jauciu) lotuliukas.gif vyniosiuos i lova su savo jubilijatu šuneliu tongue.gif

Raganaite jei kita savaite bus sunki, statau kavos ir pasedejima ant suoliuko wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2016 07 29, 21:45)
Vsio moterytes, islakiau martinio buteli... problemos isnyko.. (iki ryt jauciu)  lotuliukas.gif  vyniosiuos i lova su savo jubilijatu šuneliu  tongue.gif 

Raganaite jei kita savaite bus sunki, statau kavos ir pasedejima ant suoliuko wink.gif

Problemos isnyko iki rytojaus, patiko man sita tavo fraze thumbup.gif biggrin.gif
Del kavos ok, bet jauciu, kad ant sparnu busiu kita savaite (pradedu merginos eiti i darba po 3 metu pertraukos). Pamenu, kai po antro vaiko isejau i darba, grizdavau namo toookia ant sparnu, patenkinta visa po tokios buitines rutinos isejus i zmones, pagaliau taip smagu galva naudoti pagal paskirti, ne tik ka siandien vakare valgyt padaryt, kad vyras sakydavo gal tu ikalus biggrin.gif bet as budavau is laimes apsvaigus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(*Raganaitė* @ 2016 07 30, 00:01)
Problemos isnyko iki rytojaus, patiko man sita tavo fraze  thumbup.gif  biggrin.gif
Del kavos ok, bet jauciu, kad ant sparnu busiu kita savaite (pradedu merginos eiti i darba po 3 metu pertraukos). Pamenu, kai po antro vaiko isejau i darba, grizdavau namo toookia ant sparnu, patenkinta visa po tokios buitines rutinos isejus i zmones, pagaliau taip smagu galva naudoti pagal paskirti, ne tik ka siandien vakare valgyt padaryt, kad vyras sakydavo gal tu ikalus  biggrin.gif bet as budavau is laimes apsvaigus  cool.gif


Tai tu dabar po trecio vaiko blink.gif grizti? wink.gif

Raganaite, jop alkoholis trumpalaikis efektas doh.gif bet visi vaistai turi salutini poveiki lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Raganaitė* @ 2016 07 29, 23:01)
Problemos isnyko iki rytojaus, patiko man sita tavo fraze  thumbup.gif  biggrin.gif
Del kavos ok, bet jauciu, kad ant sparnu busiu kita savaite (pradedu merginos eiti i darba po 3 metu pertraukos). Pamenu, kai po antro vaiko isejau i darba, grizdavau namo toookia ant sparnu, patenkinta visa po tokios buitines rutinos isejus i zmones, pagaliau taip smagu galva naudoti pagal paskirti, ne tik ka siandien vakare valgyt padaryt, kad vyras sakydavo gal tu ikalus  biggrin.gif bet as budavau is laimes apsvaigus  cool.gif

As po 7 metu namuose dabar einu i darba biggrin.gif trys savaites praejo, o as vis dar skraidau ir nuolat sypsausi biggrin.gif kaip kitas zmogus jauciuosi wub.gif
Atsakyti
Labukas doh.gif
Sakes soko gavau! Stoviu su vyru kalbu tik taip pykint pradejo ir kojos linkti blink.gif sirdis dauzytis... nulekiu iki namu, pasimatuoju spaudima 164/122 pulsas 134 doh.gif sedziu ikalus vaistu ir dar mastau apie ta baliu. Nezinau ar cia vidine busena/nervai man ta spaudima sukele ar vakarykstis martinis isgertas lotuliukas.gif teik eit maudytis, kokia koja nusidepiliuot - nieko nenoriu schmoll.gif

Issitraukiau dienos korta daugiau galvodama apie vakara - imperatorius...

Kaip interpretuot?
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2016 07 30, 14:00)
Labukas  doh.gif 
Sakes soko gavau! Stoviu su vyru kalbu tik taip pykint pradejo ir kojos linkti  blink.gif  sirdis dauzytis... nulekiu iki namu, pasimatuoju spaudima 164/122 pulsas 134  doh.gif  sedziu ikalus vaistu ir dar mastau apie ta baliu. Nezinau ar cia vidine busena/nervai man ta spaudima sukele ar vakarykstis martinis isgertas  lotuliukas.gif  teik eit maudytis, kokia koja nusidepiliuot - nieko nenoriu  schmoll.gif 

Issitraukiau dienos korta daugiau galvodama apie vakara - imperatorius...

Kaip interpretuot?

As tai su tokiu spaudimu ir pulsu apie joki baliu net negalvociau schmoll.gif greiciau jau apie gyd. Cia ne juokas
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2016 07 30, 12:00)
Labukas  doh.gif 
Sakes soko gavau! Stoviu su vyru kalbu tik taip pykint pradejo ir kojos linkti  blink.gif  sirdis dauzytis... nulekiu iki namu, pasimatuoju spaudima 164/122 pulsas 134  doh.gif  sedziu ikalus vaistu ir dar mastau apie ta baliu. Nezinau ar cia vidine busena/nervai man ta spaudima sukele ar vakarykstis martinis isgertas  lotuliukas.gif  teik eit maudytis, kokia koja nusidepiliuot - nieko nenoriu  schmoll.gif 

Issitraukiau dienos korta daugiau galvodama apie vakara - imperatorius...

Kaip interpretuot?

Nu tai va kaip cia su vyruku gaunasi
Jis ir bus tavo scenarijaus dalis sio vakaro, arbjis vyresnis?nes imperatorius visada vyresnis netgi sakyciau domisi tamsta is romantiskos puses , suks ratus aplink pamatysi, toks donzuanas atsiras visada ten kur reikiabir tinkamu momentu
Lauksim feedbacko
Tarp kitko martinis nekaltas, atsipalaiduot nuo visu stresu
Atsakyti
QUOTE(blykste38 @ 2016 07 30, 15:21)
Nu tai va kaip cia su vyruku gaunasi
Jis ir bus tavo scenarijaus dalis sio vakaro, arbjis vyresnis?nes imperatorius visada vyresnis netgi sakyciau domisi tamsta is romantiskos puses , suks ratus aplink pamatysi, toks donzuanas atsiras visada ten kur reikiabir tinkamu momentu
Lauksim feedbacko
Tarp kitko martinis nekaltas, atsipalaiduot nuo visu stresu


Pirma mintis ir buvo tai ka tu parasei, kad turesiu su juo reikalu... jop jis vyresnis, labai taktiskas, mandagus, paslaugus. Ir dar zinau kad bus be zmonos jis nes ana komandiruojas ir tik nakti grista smile.gif

Irony , mano spaudimas visad aukstas buna, sirdis ir dauzos ne kaip pas visus doh.gif bet sito jau per daug. Na tusintis nesiruosiu tai nevaziuot nematau prasmes, koks skirtumas kur bus blogai wink.gif o likt su vaikais namie dar labiau spaudimas sukiltu 😃
Atsakyti