Įkraunama...
Įkraunama...

Taro 27 tema

dalbajobiška diena doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2016 07 29, 09:32)
aga o jis sakys, gerai, tik paskui ta selfi prisek prie "prasymo iseiti is darbo"  lotuliukas.gif 

***** kaip man siandien nėra nuotaikos pipiec...  cry.gif

Po selfio abiem tektu prasymus ant stalo deti, cia kliento taisykles, o mes sedim kliento pastate smile.gif

Ritandra, kas nutiko?

O man tai siandien kazkokia linksma diena biggrin.gif per pietus prisizvengiau. Labai linksma draugeli turiu, jei nera nuotaikos tereikia su juo kavos nueit isgert ar papietaut - pripasakos visokiu istoriju tiek, kad zvengdama grisiu lotuliukas.gif

Ai, dar viena juokinga ivyki siandien apturejau biggrin.gif atvare toks kolega pas kita kolega, kuris salia manes sedi. Ir tas atvares tuo paciu mane sugalvojo uzkalbinti. Sako labas, as cia toks ir toks. O as sakau zinau, taigi jau ne vienam susirinkime buvom kartu biggrin.gif (paskutiniam is viso tik 4 zmones buvom biggrin.gif) tada sako tu su manim snekejai, kai interview telefonu turejai - tas gal kovo menesi buvo. As vel sakau zinau biggrin.gif tai tas nebeturejo daugiau ka sakyt, paklause ar darbas man patinka. Po to mano tas linksmasis draugelis sako jis ten tik del to ir ejo, kad mane uzkalbintu, o ne del kito kolegos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2016 07 29, 08:32)
eisiu pasiimsiu kavos, atsisesiu laisves alejoj ant suoliuko ir ziuresiu i einancius zmones  rolleyes.gif  man tai padeda... sedi ziuri ir mastai kad visi su savo bedom vidui, kam liga, kam paskolos slegia, kam neistikimybe o kam tiesiog nagas nuluzo smile.gif tada pasijauti kad nesi vienisas su savo sudu kruva  biggrin.gif  cray.gif

kaip man patiko sita tavo mintis Ritandra, as irgi salia taves atsisesiu ant to suoliuko ir panasiai mastysiu.
Sveikos merginos, kai pralinksmesiu ir as issitrauksiu kortas, nes pas mane tai gyvenimas banguojantis, kaip pas ta zebra juoda-balta biggrin.gif
Kas nori praktikos gali paziuret, ka as veiksiu pirmadieni nuo ryto. Siaip svarbus ivykis, idomu kaip kortos sukristu jums
Atsakyti
Raganaite, pas visus tas gyvenimas toks banguojantis juoda-balta mirksiukas.gif praeina tiek viena, tiek kita smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irony @ 2016 07 29, 15:42)
Raganaite, pas visus tas gyvenimas toks banguojantis juoda-balta  mirksiukas.gif praeina tiek viena, tiek kita smile.gif

aciu, Irony 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Raganaitė* @ 2016 07 29, 17:36)
kaip man patiko sita tavo mintis Ritandra, as irgi salia taves atsisesiu ant to suoliuko ir panasiai mastysiu.
Sveikos merginos, kai pralinksmesiu ir as issitrauksiu kortas, nes pas mane tai gyvenimas banguojantis, kaip pas ta zebra juoda-balta  biggrin.gif 
Kas nori praktikos gali paziuret, ka as veiksiu pirmadieni nuo ryto. Siaip svarbus ivykis, idomu kaip kortos sukristu jums


Zinok tikrai padeda, gali isbandyt! Terapija cool.gif

Raganaite, ka gi tu veiksi pirmadieni wink.gif

Vezimas (apv) / tuzas kardu (avp) / kvailys / 4 kardai

Manau spresi nepacius maloniausius dalykus, toks vaizdas kad aiskinsies kazkokias priezastis. Kazkoki sumanyma turi ir bandysi issiaiskint pliusus ir minusus... labai noretus pasakyt kad toks vaizdas kad tai ka planuoji turetu tave isjudint is esamo sastingio. 4 kardai va nezinau kaip interpretuot prie sukritusiu kortu sad.gif gal kad isvadoj tas pirmadienis nieko nepakeis, taip kaip tikies.


B variantas kad aplankysi negaluojanti zmogu, kazkas susija su ligom bet ne su tavo. Tiesiog uzkliuvo tokia reiksme.


Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2016 07 29, 16:17)
Zinok tikrai padeda, gali isbandyt! Terapija  cool.gif

Raganaite, ka gi tu veiksi pirmadieni wink.gif

Vezimas (apv) / tuzas kardu (avp) / kvailys / 4 kardai

Manau spresi nepacius maloniausius dalykus, toks vaizdas kad aiskinsies kazkokias priezastis. Kazkoki sumanyma turi ir bandysi issiaiskint pliusus ir minusus... labai noretus pasakyt kad toks vaizdas kad tai ka planuoji turetu tave isjudint is esamo sastingio. 4 kardai va nezinau kaip interpretuot prie sukritusiu kortu sad.gif gal kad isvadoj tas pirmadienis nieko nepakeis, taip kaip tikies.
B variantas kad aplankysi negaluojanti zmogu, kazkas susija su ligom bet ne su tavo. Tiesiog uzkliuvo tokia reiksme.

Jei interpretavus ne apverstas, o visas tiesias tavo kortas, butu tiesiai i desimtuka. Palauksiu gal dar kitos merginos nores parasyti, vakare pasisakysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Raganaitė* @ 2016 07 29, 18:25)
Jei interpretavus ne apverstas, o visas tiesias tavo kortas, butu tiesiai i desimtuka. Palauksiu gal dar kitos merginos nores parasyti, vakare pasisakysiu  biggrin.gif


Idomu unsure.gif

Man dar kas ziures del V minciu ir del to kliento K lotuliukas.gif snd net jis neapsireiske tongue.gif

Sedziu kiemuki, kurenu saslykine, saulute tokia nepiktybine, pasidarius kokteiliuka ax.gif siandien mano suniuko gimtadienis - reik svest 😄.
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2016 07 29, 16:57)
Idomu  unsure.gif

Man dar kas ziures del V minciu ir del to kliento K   lotuliukas.gif  snd net jis neapsireiske  tongue.gif 

Sedziu kiemuki, kurenu saslykine, saulute tokia nepiktybine, pasidarius kokteiliuka  ax.gif  siandien mano suniuko gimtadienis - reik svest 😄.

Kaip fainai saslykiukai, kadangi kiek supratau esi is Kauno ( juk kartu sedesim laisvej ant suoliuko biggrin.gif ), tai ciumpu martinio ir lekiu pas tave svesti tavo siuniuko gimtadienio. Abi pazymesim sita, kaip tu sakei dalbajobiska diena lotuliukas.gif (juokauju aisku biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Raganaitė*: 29 liepos 2016 - 18:42
QUOTE(*Raganaitė* @ 2016 07 29, 20:37)
Kaip fainai saslykiukai, kadangi kiek supratau esi is Kauno ( juk kartu sedesim laisvej ant suoliuko  biggrin.gif ), tai ciumpu martinio ir lekiu pas tave svesti tavo siuniuko gimtadienio. Abi pazymesim sita, kaip tu sakei dalbajobiska diena  lotuliukas.gif (juokauju aisku  biggrin.gif )


Tu tikra ragana nes as kaip tik geriu martini wink.gif bet sumakalavau su svepsu ! Et...

Atsakyti
O mes tai su vyru alaus po darbo nulekem lotuliukas.gif ten yra netoli tokia rampa, kur kiek teko ragaut geriausia saly alu gamina ir gana pigiai parduoda, nes uz 5 metru yra ju kavine, tai ten daugiau nei 4 kartus brangiau jau tas pats alus smile.gif
Atsakyti
Ka V galvoja apie Ritandra?
L1 / apv LP ( apv 3L / 2T) / 2L
Oi, manau tu jam is karto suzadinai aistras, bet manau, kad tu labai stengeisi hut su vyru ir pabrezt, kad esi isipareigojisi, tas ji atsalde kazkiek. Bet progos parezt sparna vistiek laukia ir tikisi smile.gif

Ka K galvoja apie Ritandra?
Apv TQ / apv jega / LR / VI / apv 10T
As manau jam tiesiog patinka su tavim bendrauti. Kazkaip man atrodo net bet kokie nesusikalbejimai su tavim jam patinka, praranda tiesiog laiko savoka ir savoriskai pasikelia saviverte.

Ar nori A. B. islaikyt mane savo komandoj?
Apv 6P / apv TQ / LR / VI / KK
Manau, kad taip, bet mato, kad nelabai pavyks, kad ta galimybe islaikyti slysta is ranku.

Koki rezultata man duotu, jei pakviesciau A. C. alaus po darbo isgert, ale team building biggrin.gif
Apv 7K / 6K / apv 4P apibendrinanti 4K
Manau jis neis, issisuks kazkaip biggrin.gif

Aaaai, kaip atitolau nuo kortu jau doh.gif
Gal galit kuri irgi paziuret man situos du klausimus. As traukiau irgi del A.B., ka jis apie mane galvoja, tokios blogos kortos sukrito doh.gif bet vat komandoj panasu, kad nori islaikyti. Siandien suzinojau, kad jis vienoj komandoj klausinejo del manes, ar noretu, kad as pas juos prisijungciau. Ten labai rimta komanda, placios srities, bet ko nelabai priimtu, o jis pats is tu zmoniu, kurie jei jau apie kazka tokio kalba, tai ir tikrai padarys panarojes. Vadinasi nenori manes ismest is darbo biggrin.gif as itariu, kad cia galimybes apsiuosto, kur mane deti nuo sausio blush2.gif
Atsakyti