Įkraunama...
Įkraunama...

Taro 27 tema

Ka blykste planuoja rytoj?

9 taures/ kardu karaliene (apv)/ disku karaliene

Na zodziu susitiksi su drauge, ar su bobu kolektyvu kur eisit papletkint. Ciuju kad priezastis kurios tai meiles santykiu aptarimas arba noras isdipasakot/ kvota lengva wink.gif

Blykste kad jis but pagriesines tai tikiu. Jei nebuciau vefus tai but jau viskas aisku nes totaliai mano tipo vyras wink.gif bet dabar tokia saviverte pasikeliau ir tiek.

Gal gali mano kliento K poziuri uzmest aki? Ir ar jis vedes 😃 jei nevedes reik atsargiau bendraut wink.gif kei vedes tai abu tokioj pat pozicijoj. Fb neturi nieko nzn cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2016 07 28, 17:18)
Ka blykste planuoja rytoj?

9 taures/ kardu karaliene (apv)/ disku karaliene

Na zodziu susitiksi su drauge, ar su bobu kolektyvu kur eisit papletkint. Ciuju kad priezastis kurios tai meiles santykiu aptarimas arba noras isdipasakot/ kvota lengva wink.gif

Blykste kad jis but pagriesines tai tikiu. Jei nebuciau vefus tai but jau viskas aisku nes totaliai mano tipo vyras wink.gif bet dabar tokia saviverte pasikeliau ir tiek. 

Gal gali mano kliento K poziuri uzmest aki? Ir ar jis vedes 😃 jei nevedes reik atsargiau bendraut wink.gif kei vedes tai abu tokioj pat pozicijoj. Fb neturi nieko nzn  cool.gif

Na nebent veliau , lauke su vaikais dabar
Atsakyti
Gerai, blykste wink.gif uzmesk aki ir laukiu ataskaitos kur ryt susiplanavus ir ka wink.gif

Gal dar kas klausimu praktikai turi?

Atsakyti
QUOTE(blykste38 @ 2016 07 28, 18:48)
Irony dar ir tau paziurejau
Kaip jauciasi vyras kad Irony dirba tarp vyru
disku riteris/ saule/skeptru 2
na nejaucia jis tokio pavydo kad ten dirbi tarp vyruku, itariu zino kad pati susitvarkysi su savim ir nelysi i jokius flirtus ar romanus, supranta kad darbas tai tokia sfera ir kad reikia bendraut su visais gathering.gif

Liuks, protingas vadinasi good.gif
Papildyta:
Ritandra, ismesk ir tu, ka A.B. apie mane masto smile.gif cia tas is darbo.
Atsakyti
Ka A B galboja apie Irony ?

Magas (apv) / disku riteris/ kvailys (apv) / 4 kardai (apv)

Na sakyciau kad jis tave egzaminuoja, manau ziuri tavo reakcija ir kaip pasiduotum. Manau tikru vilciu neturi ir tau manau reiktu susilaikyt ir islikt labai diplomatiska, nes kitu atveju (4 kardai) manau rodytu didele itampa darbe.
Manau riteriu jis krenta, tas kvailys manau rodo kad "nepersokes griovio nesakyk op.." tai tiesiog neisitikinus nepasiduok flirtui nes likti kvailio vietoj.
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2016 07 28, 22:07)
Ka A B galboja apie Irony ?

Magas (apv) / disku riteris/ kvailys (apv) / 4 kardai (apv)

Na sakyciau kad jis tave egzaminuoja, manau ziuri tavo reakcija ir kaip pasiduotum. Manau tikru vilciu neturi ir tau manau reiktu susilaikyt ir islikt labai diplomatiska, nes kitu atveju (4 kardai) manau rodytu didele itampa darbe.
Manau riteriu jis krenta, tas kvailys manau rodo kad "nepersokes griovio nesakyk op.." tai tiesiog neisitikinus nepasiduok flirtui nes likti kvailio vietoj.

Nu kaip ne kaip pritraukei biggrin.gif
Oi, sitam tikrai nepasiduosiu biggrin.gif as kazkaip net vengiu su juo bendraut, kazkaip nepatogiai salia jo jauciuosi, susikauscius. Plius pusiau musulmonas jis, tai hmmm as jais nepasitikiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Irony @ 2016 07 28, 23:55)
Nu kaip ne kaip pritraukei biggrin.gif
Oi, sitam tikrai nepasiduosiu biggrin.gif as kazkaip net vengiu su juo bendraut, kazkaip nepatogiai salia jo jauciuosi, susikauscius. Plius pusiau musulmonas jis, tai hmmm as jais nepasitikiu biggrin.gif


hihihi.gif nufotkink slaptai a grazus 😂
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2016 07 28, 23:20)
hihihi.gif  nufotkink slaptai a grazus 😂

As tau az nebent galiu jo fb atsiust biggrin.gif fotkint darbe negaliu, gali ismest uz tai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irony @ 2016 07 28, 21:34)
As tau az nebent galiu jo fb atsiust biggrin.gif fotkint darbe negaliu, gali ismest uz tai smile.gif

Ant prikolo sakyk davai selfie pasidarom for fun
Atsakyti
QUOTE(blykste38 @ 2016 07 29, 09:50)
Ant prikolo sakyk davai selfie pasidarom for fun


aga o jis sakys, gerai, tik paskui ta selfi prisek prie "prasymo iseiti is darbo" lotuliukas.gif

***** kaip man siandien nėra nuotaikos pipiec... cry.gif nuo ryto tokios bedos uzklupo , negeri reikalai tai tiek ismuse is veziu sad.gif eisiu pasiimsiu kavos, atsisesiu laisves alejoj ant suoliuko ir ziuresiu i einancius zmones rolleyes.gif man tai padeda... sedi ziuri ir mastai kad visi su savo bedom vidui, kam liga, kam paskolos slegia, kam neistikimybe o kam tiesiog nagas nuluzo smile.gif tada pasijauti kad nesi vienisas su savo sudu kruva biggrin.gif cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2016 07 29, 07:32)
aga o jis sakys, gerai, tik paskui ta selfi prisek prie "prasymo iseiti is darbo"  lotuliukas.gif 

***** kaip man siandien nėra nuotaikos pipiec...  cry.gif  nuo ryto tokios bedos uzklupo , negeri reikalai tai tiek ismuse is veziu sad.gif eisiu pasiimsiu kavos, atsisesiu laisves alejoj ant suoliuko ir ziuresiu i einancius zmones  rolleyes.gif  man tai padeda... sedi ziuri ir mastai kad visi su savo bedom vidui, kam liga, kam paskolos slegia, kam neistikimybe o kam tiesiog nagas nuluzo smile.gif tada pasijauti kad nesi vienisas su savo sudu kruva  biggrin.gif  cray.gif


Ei nosi tik i virsu , viskas issisprendzia vienu ar kitu budu
Atsakyti
QUOTE(blykste38 @ 2016 07 29, 11:40)
Ei nosi tik i virsu , viskas issisprendzia vienu ar kitu budu


viskas gerai, dėkui blykste aciuks.gif
Atsakyti