Įkraunama...
Įkraunama...

Taro 27 tema

na ok, pasakysiu. čia yra auto stovėjimo aikštelė, kurią greičiau reikėtų vadinti auto gadinimo aikštele, ten vienos gilios duobės ir "visi savi, nėr kam sutvarkyt". ir visa namo bendrija ilgai nuobodžiai pliekiasi dėl tos aikštelės (aš girdžiu, nes už mano durų susirinkimai vyksta, ten holas didelis, nu, jie vyko, kol aš jų 22 val vakaro vienąsyk neišvaikiau su policija, o kai man anie pagrąsino patys policija iškviest, tai parodžiau savo "neprognozojamumą, kurį jau visi žinojo, na, namo keistolia" biggrin.gif ). Tai paskutiniu metu rietis jie eina laukan ir nežinau, kaip buvo nuspręsta, bet nupjautas yra šlagbaumas į tą aikštelę įvažiuot. jis tiesiog nupjautas biggrin.gif kadangi už jo stovi šiukšlių konteineris, o aš bijau po šlagbaunmu eiti nuo kūdikystės, fobiją turiu tokią, tai reikėdavo eiti kad ne po juo, tai aplink ratą aplink sustojusias daugybę auto, arba brist per amžiną purvo balą, kuri neišdžiūsta niekada, net kai plius 38 wink.gif Taigi, aš labai laiminga, kad to siaubo kieme nebėr wink.gif
Atsakyti
Labas merginos! Kur pradinge? Kaip ponia Ritandra atostogas praleido? Gal pasipasakosi kuria diena? biggrin.gif 4u.gif

Gal ka pasipraktikuojam? Jeigu rasiu laiko siandien.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GabiVia52 @ 2016 07 27, 17:04)
Labas merginos! Kur pradinge? Kaip ponia Ritandra atostogas praleido? Gal pasipasakosi kuria diena?  biggrin.gif 4u.gif

Gal ka pasipraktikuojam? Jeigu rasiu laiko siandien.. smile.gif

Sveika, istrauk man, jei nori, ar mano diedas manes pavydi? biggrin.gif pas mane vien diedai darbe aplinkui biggrin.gif siandien vat turejau susirinkima ir suskaiciavau - 3 bobos ir 17 diedu dalyvavo biggrin.gif dar maziausiai vienas diedas nedalyvavo, bet bobos tai tikrai visos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Irony @ 2016 07 27, 17:53)
Sveika, istrauk man, jei nori, ar mano diedas manes pavydi? biggrin.gif pas mane vien diedai darbe aplinkui biggrin.gif siandien vat turejau susirinkima ir suskaiciavau - 3 bobos ir 17 diedu dalyvavo biggrin.gif dar maziausiai vienas diedas nedalyvavo, bet bobos tai tikrai visos biggrin.gif


Protingas zmogus nepavydes o didziuosis turedamas grazia moteri salia
Atsakyti
QUOTE(blykste38 @ 2016 07 27, 20:06)
Protingas zmogus nepavydes o didziuosis turedamas grazia moteri salia

As zinau, kad jis nesaugus kazkiek jauciasi del seniau susiklosciusiu aplinkybiu smile.gif idomu ant kiek nesaugus smile.gif
Atsakyti
labukas mergaites sunglasses2.gif

Aš po atostogų tongue.gif Paskaitinėjau Jūsų prognozes del jų ir su viskuo sutinku smile.gif Iš principo atostogos buvo geros, kaip pas jus lijo visas dienas pas mus sviete saulė.
Dabar suprantu ka rode jusu bokstai ir visos prognozes kad bus blogai, blogai buvo del mano vienas dalykas emocines bukles fool.gif kitas del to kriksto sunaus... viskas su tuo vaiku gerai bet as buvau kai kuriais dalykais sokiruota, ir labai daug pasvarstymu turejau tenai ir grizus (apie auklejima, tevu poziuri ir t,t,) galesiu isiplesti jei aktualu.

paciai del tu atostogu tai buvo vidinis gruzas. Pirma tai as nemoku atsipalaiduoti labai, plius nemiga kankino juoda, kosmarai.. Pirma tai susapnavau gaisra dideli, ir vsio prasidejo... nes gaisra sapnavau pries tecio mirti ir rpies drauges sad.gif tada uzsigruzinau kad kazkas negerai bus. Tos mintys tiesiog nepaliko manes, tada kita nakti zyvates sapnavau, dar kita kad vaika nuo skradzio numeciau drauges blink.gif zodziu tai atsikeldavau visa sudirgus ir pan. paskui pradejau vakare ikalti normaliai tai bent isimiegodavau biggrin.gif biggrin.gif tai tik del sito mano tos atostogos buvo suknistos.
Grizom mes ana ketvirtadieni, bet savaitgali plaukem baidarem dar tai neturejau kada prisesti parasyti Jums.

turiu pora klausimu jei kas noretu paziureti smile.gif ir pati noreciau kokios praktikos, pailsejus smile.gif

Atsakyti
kadangi darbe šiandien bimbineju, viena klausima parašysiu.

Pirma kart nors ir as apie vyrus biggrin.gif
mes atostogavom didele kompanija draugu, buvo draugu draugai ir t,,t
Buvo vienas vyras V. Aš 10 metų vedus ir man svetimi vyrai kaip ir dzin, bet sitas taip rodė dėmesį, as ji tiesiog jauciau visur, zvilgsni , pagalba, pokalbio palaikyma ir t,t, blush2.gif net nejauku buvo biggrin.gif Gražus vyras, toks mano tipo, plius dirba gelbetoju, traukia zmones iš ugnies, vandens ir t.t. tai suprantama visas sudetas graziai ir pan. gali pasvaikti, bet kaip sakau tai ne mano budui ir charakteriui, o ir tikslo nera dar i svetimus ziureti.
bet ši savaitgali susitinkam mes tokiam oficialiam baliui (bendru draugu vestuviu metinėse, per kuriuos jie ir atvaziavo kartu atostogauti) tai va idomu ka kortos rodo del jo minciu, gal man cia klimaksinei atrodo kad simpatizavo jis man smile.gif gal jo toks budas tiesiog malonus. Galit paziureti ka kortos sako del V minciu ar kokia jo nuomone apie mane pasiliko.

Atsakyti
Ritandra, man panasios zinok mintys lenda, vienas diedas darbe nepraleidzia progos bent pora zodziu persimest biggrin.gif kiekviena diena "hi Irony, how are you today?", nors kitiem tik hi mesteli. Ir vis ateina pas mane ko nors padaryt paprasyt, vienas net juokingas prasymas buvo, poroj vietu prezentacijoj spalva pakeist, tai pats greiciau padares butu, nei kol man nupasakojo ko nori, nes ne mano ta prezentacija buvo biggrin.gif
Atsakyti
a zinot, kad tuoj bus skvalas ant lt ir nutrauks visus elektros laidus, nugriaus visus medzius ir sugriaus visus netvirtus namus? mano turbut nugrius biggrin.gif

kas per nesamone su milijonu smailiku, visu is karto islindusiu berasant, ot portalas tobuleja twjmt
Atsakyti
QUOTE(Irony @ 2016 07 28, 15:01)
Ritandra, man panasios zinok mintys lenda, vienas diedas darbe nepraleidzia progos bent pora zodziu persimest biggrin.gif kiekviena diena "hi Irony, how are you today?", nors kitiem tik hi mesteli. Ir vis ateina pas mane ko nors padaryt paprasyt, vienas net juokingas prasymas buvo, poroj vietu prezentacijoj spalva pakeist, tai pats greiciau padares butu, nei kol man nupasakojo ko nori, nes ne mano ta prezentacija buvo biggrin.gif


va va, as dar ir toki klienta turiu zinok, grizau jis raso man mane susijunges per visus skype, mesingerius ir wiber smile.gif paroda praleido be skrajuciu nes atostogavau. uzsisakineja visokio s... ir kaip sakai derina ilgai susirasinejant smile.gif bet toks malonus, nors jo nemacius dry.gif tik skype foto ir wiber...
sakau cia gal kad blondine patapau ... smile.gif kol juoda buvau tai tiek demesio negavau.

o su situ kur V tai keistai, ne toks jausmas bet toks kaip jauti kad salia bunant tiesiog atmosfera kita. nesistenge jis ten man uz uzpakalio imti ar užgriut kur per kedes lipant bet tiesiog... jauti kad zmogus tave stebi, atsiranda laiku ir vietoj. Idomu tiesiog ir savotiskai malonu, todel ir idomu ar jis tiesiog pasimegavo tokiu lengvu flirtu ar normaliai patikau ax.gif nežinau kas geriau, nes ši sestadieni mes baliavosim su graziom balinem suknelem aptemptom ir 11 cm aukstakulniais bigsmile.gif ir taip to nejausdama suku makaule ka cia graziau apsirengti...
p.s jis turi zmona biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Amariliai @ 2016 07 28, 15:18)
a zinot, kad tuoj bus skvalas ant lt ir nutrauks visus elektros laidus, nugriaus visus medzius ir sugriaus visus netvirtus namus? mano turbut nugrius biggrin.gif

kas per nesamone su milijonu smailiku, visu is karto islindusiu berasant, ot portalas tobuleja twjmt


o man patinka tos sypseneles good.gif

pagyvina tekstus, ir patogu nereikia atidarineti kito lango biggrin.gif
Atsakyti
Pas mane tai ten boso bosas biggrin.gif bet jaunas, gal keleta metu tik uz mane vyresnis, o gal net ir vienmetis, nes mano maze vienmete su jo sunum smile.gif sedi tiesiai pries mane, kaip ofisuose buna tik sienele atitverianti stalus skiria biggrin.gif kazkada mano bosas sake, kad jis senoj vietoj sedes ta diena, sako sesk i jo vieta, nes tada gaunasi, kad salia savo tiesioginio boso sedziu. O tas atejo blink.gif tai kita diena jis man sako "Irony, jei nori mano vietoj sedet, gali sedet, as kitur atsisesiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2016 07 28, 10:55)
kadangi darbe šiandien bimbineju, viena klausima parašysiu.

Pirma kart nors ir as apie vyrus  biggrin.gif
mes atostogavom didele kompanija draugu, buvo draugu draugai ir t,,t
Buvo vienas vyras V. Aš 10 metų vedus ir man svetimi vyrai kaip ir dzin, bet sitas taip rodė dėmesį, as ji tiesiog jauciau visur, zvilgsni , pagalba, pokalbio palaikyma ir t,t,  blush2.gif  net nejauku buvo biggrin.gif Gražus vyras, toks mano tipo, plius dirba gelbetoju, traukia zmones iš ugnies, vandens ir t.t.  tai suprantama visas sudetas graziai ir pan. gali pasvaikti, bet kaip sakau tai ne mano budui ir charakteriui, o ir tikslo nera dar i svetimus ziureti.
bet ši savaitgali susitinkam mes tokiam oficialiam baliui (bendru draugu vestuviu metinėse, per kuriuos jie ir atvaziavo kartu atostogauti) tai va idomu ka kortos rodo del jo minciu, gal man cia klimaksinei atrodo kad simpatizavo jis man smile.gif gal jo toks budas tiesiog malonus. Galit paziureti ka kortos sako del V minciu ar kokia jo nuomone apie mane pasiliko.


Ka V galvoja apie ritandra
skeptru pazas/kardu riteris/ disku 4
noretu jis apturet koki nebloga nuotyki su tavim, ir manau suks ratus aplink tave ir per baliu, ziurek tik nesusigundyk bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(blykste38 @ 2016 07 28, 16:32)
Ka V galvoja apie ritandra
skeptru pazas/kardu riteris/ disku 4
noretu jis apturet koki nebloga nuotyki su tavim, ir manau suks ratus aplink tave ir per baliu, ziurek tik nesusigundyk  bigsmile.gif



Irony dar ir tau paziurejau
Kaip jauciasi vyras kad Irony dirba tarp vyru
disku riteris/ saule/skeptru 2
na nejaucia jis tokio pavydo kad ten dirbi tarp vyruku, itariu zino kad pati susitvarkysi su savim ir nelysi i jokius flirtus ar romanus, supranta kad darbas tai tokia sfera ir kad reikia bendraut su visais gathering.gif
Papildyta:
QUOTE(blykste38 @ 2016 07 28, 16:46)
Ka V galvoja apie ritandra
skeptru pazas/kardu riteris/ disku 4
noretu jis apturet koki nebloga nuotyki su tavim, ir manau suks ratus aplink tave ir per baliu, ziurek tik nesusigundyk  bigsmile.gif
Papildyta:
Irony dar ir tau paziurejau
Kaip jauciasi vyras kad Irony dirba tarp vyru
disku riteris/ saule/skeptru 2
na nejaucia jis tokio pavydo kad ten dirbi tarp vyruku, itariu zino kad pati susitvarkysi su savim ir nelysi i jokius flirtus ar romanus, supranta kad darbas tai tokia sfera ir kad reikia bendraut su visais gathering.gif


Beje kad norit praktikos galit pziuret ka planuoju rytdienai
Atsakyti