Įkraunama...
Įkraunama...

Taro 27 tema

QUOTE(Irony @ 2016 07 18, 21:40)
Nesakyciau, kad uzsivertus, bet visa seima bando isivaziuoti i nauja ritma biggrin.gif pas mane emocijos per krastus liejasi, bijau atsibosti, kei vis pasakosiuos lotuliukas.gif

Pas mus irgi vasara, virs 30 biggrin.gif

Klausykit, o be kortu, sakykit savo nuomone, ar normalu su bosais pietauti? As gal durna, bet man nejauku ir vengiu. Draugas sako nebuk durna, tik ir eik pietaut su tais rimtais dedem  lotuliukas.gif o as stabdau... Ir snd viena nuvariau pietauti, vienas ju ta pamate ir po to sako, kita karta sakyk, kai eisi pietaut, eisim kartu biggrin.gif


Pati ziurek kaip tau iseina, aisku kazkoki atstuma reik laikyt bet ir bendrait reikia, jei kartais nueisi papietaut su jais, nieko tame blogo nematau
Atsakyti
QUOTE(Irony @ 2016 07 18, 23:40)
Klausykit, o be kortu, sakykit savo nuomone, ar normalu su bosais pietauti? As gal durna, bet man nejauku ir vengiu. Draugas sako nebuk durna, tik ir eik pietaut su tais rimtais dedem  lotuliukas.gif o as stabdau... Ir snd viena nuvariau pietauti, vienas ju ta pamate ir po to sako, kita karta sakyk, kai eisi pietaut, eisim kartu biggrin.gif

Vyrai į pietus su šefu žiūri kaip į pliusiuką savo karjeroje, todėl tave ir durnino lotuliukas.gif Pietūs - galimybė artimiau susipažinti, pasigirti savo pasiekimais, kurie gal net tiesiogai su darbu nėra susiję, bet šefas susidaro geresnę nuomonę bendrai apie žmogų.
Jei eisi pietauti ir nesileisi į flirtą, tai kodėl ne? Juk visi žmonės turi valgyti, o su kažkuo kartu pietauti yra smagiau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pirmaargenta: 19 liepos 2016 - 12:24
QUOTE(pirmaargenta @ 2016 07 19, 13:24)
Vyrai į pietus su šefu žiūri kaip į pliusiuką savo karjeroje, todėl tave ir durnino lotuliukas.gif Pietūs - galimybė artimiau susipažinti, pasigirti savo pasiekimais, kurie gal net tiesiogai su darbu nėra susiję, bet šefas susidaro geresnę nuomonę bendrai apie žmogų.
Jei eisi pietauti ir nesileisi į flirtą, tai kodėl ne? Juk visi žmonės turi valgyti, o su kažkuo kartu pietauti yra smagiau  thumbup.gif

Aciu, puikiai sudeliojai taskus ant i biggrin.gif na ne, flirtuoti nesiruosiu tikrai, ir taip per daug demesio jauciu biggrin.gif plius ne paslaptis, kad vyras dirba aukstu zemiau, tai labai save sukompromituociau biggrin.gif
Atsakyti
Irony, tai kodel su vyru tada nepietauji, jeigu ten pat dirbat? lotuliukas.gif man taip pat butu nejauku su savo bosu pietauti, bet is mandagumo nueiciau pora kartu.. nes is tikruju darbe bendrauti reikia. O ir darbdavys tikriausiai nori geriau susipazinti ir kad isilietum I kolektyva.

Blykste, as gyvenu uz Atlanto, tai musu kaip ir neliecia. Bet istatymai tie patys, tai pas mus taip pat nepaprastoji padetis. Mieste to nesijaucia, bet yra tiesiog sustiprintas saugumas aerouoste ir pan. Ir man taip pat skauda sirdi del tu ispuoliu Prancuzijoj, nes as taip pat esu jos gyventoja. Tuo labiau, kad vaikai gime cia, mokinuosi, dirbau ir pan. Zmones cia taip pat reaguoja I ivykius Europoj.
baisu kas darosi..
Atsakyti
Mes su vyru vaidmenimis apsikeitem, dabar jis namuose su vaikais lotuliukas.gif
Man tai gal kaip tik nrjauku del to, kad nesijaucia, jog jie bosai, atrodo, kad siaip kolegos. Bijau netycia uzsimirsti lotuliukas.gif
Atsakyti
Kur visos dingę? Atostogos prasidėjo? Gal kas norite pasipraktikuoti ir pasižiūtėti kas mane šiandien įvyko?
Atsakyti
QUOTE(Irony @ 2016 07 19, 12:36)
Aciu, puikiai sudeliojai taskus ant i biggrin.gif na ne, flirtuoti nesiruosiu tikrai, ir taip per daug demesio jauciu biggrin.gif plius ne paslaptis, kad vyras dirba aukstu zemiau, tai labai save sukompromituociau biggrin.gif


as tai nesugebeciau pietaut su jais ir neflirtuot, misija neimanoma, net jei ten praplike stori baisus diedai lotuliukas.gif

emmm... o prie ko cia vyras ir flirtas su kolegom ar tai darbdaviais prie pietu stalo? nesurisu. matyt todel ir neturiu vyro lotuliukas.gif cool.gif
Papildyta:
QUOTE(pirmaargenta @ 2016 07 21, 17:54)
Kur visos dingę? Atostogos prasidėjo? Gal kas norite pasipraktikuoti ir pasižiūtėti kas mane šiandien įvyko?


bandau. paciu laiku, cia 03,14 nakties biggrin.gif kas ivyko? 9 pent, saule, 4 penmt su 6 pent apv. nu zodziu, dirbai dirbai, namie, sukaisi savo rutinoj iprastoj laiminga sau ir pokst, praradai pinigu ar net darbo netekai kazkokia prasme, ne tiesiogine, manau. netiketos islaidos gal buitiniams reikalams.

kodel niekas nenori paziuret, kas pas mane bendriko kieme pasidare? labai konkretus dalykas, kortos turetu parodyt, jau net zinau, kokios hahahah biggrin.gif

uzsiemusios mes mazumele kitais visokiais reikalais. nu ir darbuojames pamazele.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amariliai: 22 liepos 2016 - 02:18
QUOTE(Amariliai @ 2016 07 22, 03:17)
as tai nesugebeciau pietaut su jais ir neflirtuot, misija neimanoma, net jei ten praplike stori baisus diedai  lotuliukas.gif

emmm... o prie ko cia vyras ir flirtas su kolegom ar tai darbdaviais prie pietu stalo? nesurisu. matyt todel ir neturiu vyro  lotuliukas.gif  cool.gif

Vienas pliktelejes, kitas gal kiek stambesnis, nu bet negaleciau sakyt, kad storas lotuliukas.gif bet gana jauni abu ir simpatiski lotuliukas.gif

O del vyro, nu tai del bosu, jie ta zino ir galiu likt ne taip suprasta. Vyras tai zino, kad kartais man uzplaukia su dedais paflirtuot, as su jo draugais daznai ta darau blush2.gif

Pirmaargenta, as tai dirbu, pasiilgau kortu, bet neturiu galimybiu prie ju prisesti siuo metu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2016 07 21, 16:54)
Kur visos dingę? Atostogos prasidėjo? Gal kas norite pasipraktikuoti ir pasižiūtėti kas mane šiandien įvyko?


Kardu5/ bokstas/ skeptru 5
Sakyciau kad kazkas bande apgaut ar nuslept tiesa nuo taves, ir tai dar atsiras kazkokiu kliuciu jas issiaiskinant, kazkokie nesklandumai abejones
Papildyta:
[quote=Amariliai,2016 07 22, 01:17]


kodel niekas nenori paziuret, kas pas mane bendriko kieme pasidare? labai konkretus dalykas, kortos turetu parodyt, jau net zinau, kokios hahahah biggrin.gif

Tauriu dama, skeptru dama, saule
Ooo visas burys pletku bobu susirinkes lotuliukas.gif
Na apart bobu susirinkimo nieko blatno neiziuriu, obir blogo nieko kos nedaro lotuliukas.gif
Arba dar kortos su manim nekalba, nelabai turiu laiko is tijro, darbais uzsivertus iki kaklo lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=Irony,2016 07 22, 07:46]
Vienas pliktelejes, kitas gal kiek stambesnis, nu bet negaleciau sakyt, kad storas lotuliukas.gif bet gana jauni abu ir simpatiski lotuliukas.gif

O del vyro, nu tai del bosu, jie ta zino ir galiu likt ne taip suprasta. Vyras tai zino, kad kartais man uzplaukia su dedais paflirtuot, as su jo draugais daznai ta darau blush2.gif

[/quote]

Tai jeigu nesušoksi jiems ant stalo striptizo ar panašiai, tai liksi "suprasta taip" biggrin.gif

[quote=blykste38,2016 07 22, 08:02]

[quote=Amariliai,2016 07 22, 01:17]
kodel niekas nenori paziuret, kas pas mane bendriko kieme pasidare? labai konkretus dalykas, kortos turetu parodyt, jau net zinau, kokios hahahah biggrin.gif

Tauriu dama, skeptru dama, saule
Ooo visas burys pletku bobu susirinkes lotuliukas.gif
Na apart bobu susirinkimo nieko blatno neiziuriu, obir blogo nieko kos nedaro lotuliukas.gif
Arba dar kortos su manim nekalba, nelabai turiu laiko is tijro, darbais uzsivertus iki kaklo lotuliukas.gif
[/quote]

Nu gal čia jau greičiau mano reakcija į tą dalyką yra biggrin.gif Da bent vienos palauksiu ir pasakysiu, galima ir iš šitų kortų pasakyt biggrin.gif Nežinau, gal susirinkimas ir nusprendė tą vandalizmo aktą atlikt biggrin.gif Bet ką būtent? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2016 07 22, 03:17)
bandau. paciu laiku, cia 03,14 nakties biggrin.gif kas ivyko? 9 pent, saule, 4 penmt su 6 pent apv. nu zodziu, dirbai dirbai, namie, sukaisi savo rutinoj iprastoj laiminga sau ir pokst, praradai pinigu ar net darbo netekai kazkokia prasme, ne tiesiogine, manau.  netiketos islaidos gal buitiniams reikalams.


Kortos situaciją visai gerai apibūdino lotuliukas.gif
Gavau netikėtą siuntinį nuo dukros, su labai gražiais dalykais.
Pamačius kokio dydžio siuntinys, pagalvojau, kad bus įdėjus Taro kortų kaladę, bet kortų neradau. Tai gal ta 6 pent apv ir rodo, kad gavau dovaną, bet ne tai ko tikėjausi 4u.gif O visos kitos rodo, nuostabų jausmą, kuris apėmė gavus dovaną 4u.gif

QUOTE(blykste38 @ 2016 07 22, 09:02)
Kardu5/ bokstas/ skeptru 5
Sakyciau kad kazkas bande apgaut ar nuslept tiesa nuo taves, ir tai dar atsiras kazkokiu kliuciu jas issiaiskinant, kazkokie nesklandumai abejones


Šitos kortos labai tiksliai apibūdina visą šią savaitę darbe doh.gif Vienas žmogelis prisidirbo ir dabar sukdamas uodegą parašė skundą ant kitų, teko aiškintis, ieškoti info, kas ir kaip buvo. laimei skundas tiesiogiai manęs neliečia, bet vis tiek nemalonu verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pirmaargenta: 22 liepos 2016 - 09:04
Sveikos merginos, Amariliai, apv kvailys, apv menulis ir 9 pentakliai, gal kas nubrozdino kokia masina ir bande pridares nuostoliu nuslept visa tai g.gif
Atsakyti