Įkraunama...
Įkraunama...

Taro 27 tema

QUOTE(GabiVia52 @ 2016 07 12, 22:30)
Kokia tikimybe, kad A.B. prisidejo prie Irony darbo vietos?

9 lazdos apv, 7 taures, tesingumas XI.

mano nuomone jis neprisidejo. 7 taures su teisingumu rodo, kad tai iliuzijos susikurtos tavo pacios. arba tu tiesiog sau tai iteigei. o 9lazdos apv rodo tiesiog nepasisekusius reikalus, neatremtus ivarcius, bejegiskuma.


Gabi, suzinojau kaip ten kas buvo. Ir prisidejo jis, ir ne. Pasirodo jis pats tose pareigose ne taip ir seniai ir nuo jo atejimo, jie vis prase kompanijos sukurti sita pozicija, bet buvo atremiamasis argumentas, kad nera tam lesu, kad samdytu dar viena zmogu. Tuomet atsiradau as "ant suoliuko", kuriai jau siaip ar taip turi moketi, sutartis pasirasyta, tiem bosialiam as pagal CV ir patirti tikau, tad jie mane ir paime.

Taigi, Raganaite, tau krites Magas is tiesu gali ir mane rodyti smile.gif O del 2 tauriu einu dabar kaip tik trauktis, kokia zinia jos man nesa smile.gif

apv tauriu karaliene / kardu karalius / 5 kardai / apv 4 taures / 3 taures

Nu ir nieko nesuprantu biggrin.gif as vistiek romana cia izvelgiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irony: 14 liepos 2016 - 19:26
QUOTE(GabiVia52 @ 2016 07 12, 21:30)


ka Amariliai veike vakar?

visos apv: 6 monetos, lazdu karalius, Zyne.

skaiciau ir visitiek nesupratau as tu reiksmiu.. biggrin.gif gali buti, jog buvai egoistiska ir leidai laika viena arba su kokiu nors vyriskiu. arba nesutikai eitii pasimatyma ir pasilikai namuose. nu tikrai nesuprantu, kazkokios keistos kortos. jeigu butu tiesios, tai sakyciau, kad tikrai buvai pasimatyme arba draugu kompanjoj, bet kkadangi apv, tai gal viso to atsisakei?.. g.gif



as tiesiog tadien nedirbau, kaip buvau suplanavusi, ir miegojau visa diena biggrin.gif Zyne - va Tau pasamones karalyste, kitos dvi bukvaliai rodo nedirbima piktybini biggrin.gif


ai, jus cia megstat tokio tipo klausimus, tai davai, paziurekit, kas antra savaite man kelia nuostaba mano bendriko kieme? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amariliai: 14 liepos 2016 - 20:32
Merginos, sukūriau naują Nemokamų konsultacijų temą, nes pirmoji jau pilna biggrin.gif
Atsakyti
Pirmaargenta, gal nereiketu nemokamu konsultaciju temu numeruoti - greit bus skaicius pamestas, o ir siaip nieks ten nesiknis po senasias 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irony @ 2016 07 14, 13:22)
Gabi, suzinojau kaip ten kas buvo. Ir prisidejo jis, ir ne. Pasirodo jis pats tose pareigose ne taip ir seniai ir nuo jo atejimo, jie vis prase kompanijos sukurti sita pozicija, bet buvo atremiamasis argumentas, kad nera tam lesu, kad samdytu dar viena zmogu. Tuomet atsiradau as "ant suoliuko", kuriai jau siaip ar taip turi moketi, sutartis pasirasyta, tiem bosialiam as pagal CV ir patirti tikau, tad jie mane ir paime.

Taigi, Raganaite, tau krites Magas is tiesu gali ir mane rodyti smile.gif O del 2 tauriu einu dabar kaip tik trauktis, kokia zinia jos man nesa smile.gif

apv tauriu karaliene / kardu karalius / 5 kardai / apv 4 taures / 3 taures

Nu ir nieko nesuprantu biggrin.gif as vistiek romana cia izvelgiu biggrin.gif


che che.. lotuliukas.gif kaip besusiklostytu situacija, sakyk ka nori kortytes vistiek gerai sukrito.. tiksliai parode, tik as kaip visada blogai suinterpretavau.. Teisingumas rodo, kad tas vyras atsisake tada kurti specialiai ta darbo vieta. ta pati rodo ir apv 9 lazdos-kad nera lesu ir situacija yra tiesiog nepalanki. jiems ta darbo vieta buvo visai nereikalinga. o tada atejo Irony tiesiog is niekur (7 taures) ir ta darbo vieta tiesiog stebuklingai atsirado-is oro.. biggrin.gif na, neblogai cia pritempiau.. lotuliukas.gif

jau kelinta kart pastebiu, kad kortos sukrenta teisingai, tik arba as blogai interpretuoju arba zmogus nepriema informacijos, kuri pasku pasitvirtina.. biggrin.gif smagu, kad kortos teisingai rodo.

einu, paziuresiu su savosiomis, kodel tave persekioja 2 taures..



mano kompas visai paluzo. virusai baigia suesti windowsus. si kart pele "sugrauze"-veikia tik touch screen'as.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(GabiVia52 @ 2016 07 16, 22:23)
che che..      lotuliukas.gif  kaip besusiklostytu situacija, sakyk ka nori kortytes vistiek gerai sukrito.. tiksliai parode, tik as kaip visada blogai suinterpretavau.. Teisingumas rodo, kad tas vyras atsisake tada kurti specialiai ta darbo vieta. ta pati rodo ir apv 9 lazdos-kad nera lesu ir situacija yra tiesiog nepalanki. jiems ta darbo vieta buvo visai nereikalinga. o tada atejo Irony tiesiog is niekur (7 taures) ir ta darbo vieta tiesiog stebuklingai atsirado-is oro.. biggrin.gif na, neblogai cia pritempiau.. lotuliukas.gif

jau kelinta kart pastebiu, kad kortos sukrenta teisingai, tik arba as blogai interpretuoju arba zmogus nepriema informacijos, kuri pasku pasitvirtina.. biggrin.gif smagu, kad kortos teisingai rodo.

einu, paziuresiu su savosiomis, kodel tave persekioja 2 taures..
mano kompas visai paluzo. virusai baigia suesti windowsus. si kart pele "sugrauze"-veikia tik touch screen'as.. doh.gif

Gabi, tas vyras ir mano tiesioginis bosas butent ir prase jie abu ikurti sita vieta. Bet tai tarptautine kompanija ir jis virsininkas tik butent pas ta klienta, o ne pacioj kompanijoj. As manau teisingumas rodo tiesiog, kad as is tiesu atitikau ju reikalavimus ir tikau i ta vieta, todel nebuvo ten kazkokiu realiu "nagu prikisimu". Bet siaip jo, teisingai kortos sukrito. 7 taures dar gali rodyti, kad turejo is ko rinktis. Nes sake dabar jau kompanija dar viena asistenta ibrukt nori biggrin.gif
Atsakyti
Kodel Irony persekioja 2 taures darbo klausimais?

8 lazdos, lazdu karalius, apv Imperatore.

tikriausiai greitai sulauksi ziniu is kazkokio vyriskio. apv Imperatore rodo, kad tai tave palies emociskai ir turesi visa tai tiesiog pergyventi vadovaudamasi daugiau protu negu jausmais. zinai, man toptelejo, kad cia viskas del to klausimo, kuri as tau kazkada deliojau az. bet galbut ir klystu. gal taves laukia kazkoks naujas projektas, kuri turesi ivykdyti ir tai tau kainuos nemazai nervu ir pan. gal tiesiog pergyvensi, kad viskas gerai pasisektu.

Atsakyti
QUOTE(GabiVia52 @ 2016 07 16, 22:48)
Kodel Irony persekioja 2 taures darbo klausimais?

8 lazdos, lazdu karalius, apv Imperatore.

tikriausiai greitai sulauksi ziniu is kazkokio vyriskio. apv Imperatore rodo, kad tai tave palies emociskai ir turesi visa tai tiesiog pergyventi vadovaudamasi daugiau protu negu jausmais. zinai, man toptelejo, kad cia viskas del to klausimo, kuri as tau kazkada deliojau az. bet galbut ir klystu. gal taves laukia kazkoks naujas projektas, kuri turesi ivykdyti ir tai tau kainuos nemazai nervu ir pan. gal tiesiog pergyvensi, kad viskas gerai pasisektu.

Aciu 4u.gif tam fronte viskas kaip ir nusiramine. Manau apie kazka kita cia kalba eina. Na, bet pagyvensim ir pamatysim ax.gif
Papildyta:
Ir beje, mane tos 2 taures persekioja isskirtinai darbo klausimais
Atsakyti
QUOTE(Irony @ 2016 07 16, 23:09)
Aciu 4u.gif tam fronte viskas kaip ir nusiramine. Manau apie kazka kita cia kalba eina. Na, bet pagyvensim ir pamatysim ax.gif
Papildyta:
Ir beje, mane tos 2 taures persekioja isskirtinai darbo klausimais

Turiu didelį reikšmių žinyną.. Jame rašoma
Versle, darbe 2 taurės reiškia labai sėkmingą partnerystę, nedidelių kapitalų susiliejimas, nedidelės pajamos, sutarties pasiūlimas, artimiausiu laiku laukia susitikimas, kuris ateityje bus labai svarbus.
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2016 07 17, 07:03)
Turiu didelį reikšmių žinyną.. Jame rašoma
Versle, darbe 2 taurės reiškia labai sėkmingą partnerystę, nedidelių kapitalų susiliejimas, nedidelės pajamos, sutarties pasiūlimas, artimiausiu laiku laukia susitikimas, kuris ateityje bus labai svarbus.

Pirmaargenta, dekui 4u.gif
Pagal sitas reiksmes gali buti, kad persekiojusios 2 taures jau pasireiske su tuo mano darbo pasiulymu, imetimu i naujas pareigas be patirties, susitikimu laukia nemazai ir su aukstas pareigas uzimanciais zmonemis (nors as labiau klausytoja ten busiu), na, ir tikekimes, kad sekmingai seksis bendradarbiauti su bosais ir kolegomis smile.gif
Atsakyti
Sveikos, ramuma cia kooookia, pas mus pagaliau vasara tai kaifuoju, reik dziaugtis nes tuoj baigsis, taro ilsisi relaksuoja su manim kartu
Gabi kaip ten pas jus tie neramumai, gal jus nearti nicos gyvenat, bet vistiek nesmagu kai saly vyksta tokios nesamones
Irony turbut darbais uzsivertus
Jauciu visos rudeni grysim i normalias vezias 😀😉🎈
Atsakyti
Nesakyciau, kad uzsivertus, bet visa seima bando isivaziuoti i nauja ritma biggrin.gif pas mane emocijos per krastus liejasi, bijau atsibosti, kei vis pasakosiuos lotuliukas.gif

Pas mus irgi vasara, virs 30 biggrin.gif

Klausykit, o be kortu, sakykit savo nuomone, ar normalu su bosais pietauti? As gal durna, bet man nejauku ir vengiu. Draugas sako nebuk durna, tik ir eik pietaut su tais rimtais dedem lotuliukas.gif o as stabdau... Ir snd viena nuvariau pietauti, vienas ju ta pamate ir po to sako, kita karta sakyk, kai eisi pietaut, eisim kartu biggrin.gif
Atsakyti