Įkraunama...
Įkraunama...

Taro 27 tema

Gabi, pagal tavo kortas sakyciau, kad pasipirs, bet be didelio entuziazmo ir greiciausiai tikrai ne taip, kaip tu noretum ar tiketumeisi smile.gif

Ritandra, graziai tau atrodo ir tikrai kaip KITA moteris biggrin.gif
O as su plaukais tingiu uzsiimti. Auginu pora metu, kol prisiruosiu pas kokia kirpeja nueiti biggrin.gif ir po vel pora metu seka biggrin.gif nepatinka man kirpyklos ir kai mano plaukus svetimi zmones liecia - as tiesiogine to zodzio prasme imu nevalingai purtyti biggrin.gif

O as tai snd shopintis buvau ofisiniu rubu, kokia suknele radau, kaip man siuta ir tik viena ji tebuvo, jokiu kitu dydziu biggrin.gif tik atejau ir pirmas rubas i akis krites buvo ji - tikrai manes lauke wub.gif
Atsakyti
Blykste, maniskis apie 3 vaikuti svajoja ir tikrai nori, tai del to nestumai krenta. Bet as nepasiduodu-sakau, kad man dvieju bernu per akis. Jis mat nori mergaites.. o jeigu 3 berniukas vel? doh.gif

I kirpykla nenuejau.. vyras nespejo su darbais. Perkeliau kirpima I kita sav. Bokstas yra Bokstas.. smile.gif triju pirstu kombinacija biggrin.gif
As tai viena sona norejau issiskusti ir pakirpti galiukus. Pas mane trumpi plaukai, iki peciu. Tai dazniausiai irgi bob'u kerpuosi..

Ritandra, gera taip karts nuo karto atsinaujinti.. isivaizduoju kaip jautiesi.. :thumb: :ax
Atsakyti
QUOTE(Medeilė @ 2016 07 09, 23:15)
Ritandra, nejau negaila ilgų plaukų, man tai pusė grožio pas moterį - jos ilgi plaukai smile.gif


Negaila visiskai. Man visada trumpi plaukai ir stilingas kirpimas grazu buvo. Tik nesirizau nes tokius plaukus "reik tvarkyt" ilgi man buvo tiesiog patogu. I kuoda susirisi ir pirmyn, tada ir pamastai, kam ilgi plaukai jei nevaikstai su jais palaidais, garbanas susisukus ar pan. O del blond tai i tamsius per 1 kart grisiu. Jei per kita kart nepadarys grinai baltu plauku, nes man ta tokia peroksidine geltona tai doh.gif stotiniu keksiu tokia pigi schmoll.gif bet kol issviesins tai tokia gelsva dar as, bet 3 sav pavaiksciosiu, ka jau dabar cool.gif
Atsakyti
Imperatorė ir Taurių tūzas gali rodyti nėštumą g.gif hmmm, įdomu, užsirašau. Buvo toks mano derinys santykiams 3 mėn.laikotarpyje, tai buvo:

Kalavijų 7, Kalavijų 9, skeptrų 7, Imperatorė, Taurių tūzas, Kvailys, Taurių riteris, Skeptrų 2, Taurių 3, Diskų pažas, Įsimylėjėliai.

Man Kalavijų 7 visad rodo slaptus santykius, na kaip čia pasakius, abi pusės nelaisvos, tai santykių atšalimas, atsiribojimas, bet paskui banga naujų jausmų, atgimimas ir t.t. Ar čia galima interpretuoti kaip galimą nėštumą ???

Norėčiau kokio kontrolinio klausimo santykių tema g.gif
Atsakyti
Medeile, cia delione kazkokia buvo? Ar vienam klausimui sitiek kortu pritraukei?

Ne visada tas pats derinys ta pati rodo, tai neuzsiciklink ant to mirksiukas.gif
Atsakyti
Vienam klausimui, kai man neaišku, traukiu dar toliau nelyginiu skaičiumi, šiuo atveju gal per daug pritraukiau biggrin.gif o ar šioje kortų eilėje gali rodyti nėštumą?
Atsakyti
QUOTE(Medeilė @ 2016 07 10, 10:17)
Vienam klausimui, kai man neaišku, traukiu dar toliau nelyginiu skaičiumi, šiuo atveju gal per daug pritraukiau  biggrin.gif  o ar šioje kortų eilėje gali rodyti nėštumą?

Teoriskai gali ir dar labai netiketa ir neplanuota. Bet gali rodyti ir netiketa nauja jausmu objekta. O realiai as tokio traukimo nevertinciau, nes tikrai per daug kortu ir gaunasi visiska makalyne. Cia jau bet ka galima iziureti, ka tik norisi. Trauk 3, 5 max kortas ir vietoj traukimo toliau geriau pasedet i tas istrauktas kortas susikoncentravus - po kurio laiko gali aiskiau ir taip pasidaryti. Arba imk kokia delione, jei jau polinki turi sitiek kortu istraukti biggrin.gif tuomet bus aiskiau i kuria sriti su kuria korta koncentruotis ir nebus progos puses kalades istraukt ant vieno abstraktaus klausimo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Irony @ 2016 07 10, 08:44)
Teoriskai gali ir dar labai netiketa ir neplanuota. Bet gali rodyti ir netiketa nauja jausmu objekta. O realiai as tokio traukimo nevertinciau, nes tikrai per daug kortu ir gaunasi visiska makalyne. Cia jau bet ka galima iziureti, ka tik norisi. Trauk 3, 5 max kortas ir vietoj traukimo toliau geriau pasedet i tas istrauktas kortas susikoncentravus - po kurio laiko gali aiskiau ir taip pasidaryti. Arba imk kokia delione, jei jau polinki turi sitiek kortu istraukti biggrin.gif tuomet bus aiskiau i kuria sriti su kuria korta koncentruotis ir nebus progos puses kalades istraukt ant vieno abstraktaus klausimo lotuliukas.gif


Kiek teko dometis apie papildomas kortas net patys jau rimti tarologai retai kada traukia papildoma, 3 max 5 kortu uztrnka klausimui, arba kaip Irony minejo imk delione , tada bus aiskiau
Beje merdzinos kokias deliones naudojat
Atsakyti
As traukiu papildomas gana daznai. Bet kazkokiai kortai ir uzduodant patikslinanti klausima. Bet ne toliau eilute, nes taip aiskiau tikrai nepasidarys. Jei jau visai neaisku apie ka kalba, traukiu apibendrinancia korta visom istrauktom.

O delioniu as kazkaip nenaudoju. Arba pati "susikuriu" pasmulkindama klausima. Pvz jei kalba eina apie darba, tai issmulkinu: kaip tenkins atlyginimas, darbo valandos, pats darbo pobudis, kolektyvas ir pan kas aktualu konkrecioj situacijoj
Atsakyti
Ritandra radai detale zaidimo ?
Atsakyti
Irony, blykste38, ačiū už pamokymus, negaliu atsispirti pagundai traukti daug kortų, ir dienai traukiu daug, bet dienai labai man pasiteisina, o va klausimui, jo, makalynė, ir aš ten visko matau, o dar kai išgirdau apie nėštumo derinį Imperatorės ir Taurių tūzo, tai visai susimaišiau, reiks kontroliuoti save lotuliukas.gif aš naudoju labai gerą dėlionę, bent jau man. Dedasi kortos na pvz. Taurių karalienė - Ji, Taurių karalius - Jis, tada jiems iš apačios po kortą, kuri rodo, ką viens nuo kito slepia, iš šonų ką galvoją. per vidurį vieną - kas juos jungia ir dar po tris kokie planai pvz Taurių karalienės ir tris - planai Taurių karaliaus, labai aiški, gera dėlionė, pabandykit, gal tik neaiškiai aprašiau.

o toje makalynėje naujas jausmų objektas, tai kuri korta rodo, nes aš jei metu tai porai, tai ir pritempiu, kad pvz tas Taurių riteris ir yra tas vyras dėl kurio metimas, o kad čia kažkas naujo aš nematau, nesuprantu g.gif ar čia Imperatorė tas naujas objektas, bet aš galvoju, kad čia būtent ta Imperatorė ir nori palaikyti atstumą nuo vyro? g.gif

Atsakyti
QUOTE(blykste38 @ 2016 07 10, 14:37)
Ritandra radai detale zaidimo ?


Dabar tvarkymo ir ieskojimo etapas 😂 nes kraunuos smutkes vaiku. Tai tuo paciu ir tvarkaus. Vietuvej tikrai nera.
Atsakyti