Įkraunama...
Įkraunama...

Taro 27 tema

QUOTE(Ritandra @ 2016 07 07, 13:08)


o man nuo pirmadienio ATOTSOGOS  cool.gif  Bet paziurejus i orus tai nusimegsiu pora megstiniu ir perskaitysiu 5 knygas sad.gif sudu sudas ... o dar vezuosi kriksto sunu kartu tai turesiu atlaikyti zyzima "ner ka veikti, man nobodu" nes nebus nei telefonu nei planceciu  doh.gif  o jam tai jau cia ziauru...

grisiu paziuresiu ka kortos rodo man apie atostogas. galit gal kuri irgi ismest, kaip man seksis  drinks_cheers.gif


Linksmi kaimynai aplink gyvena, aiksteliu nepasidalina 😀 pas mus viena kvaiša kaimyne yra tai specialiai per dvi vietas stato, susiedus su visais kaimynais neranda kaip prisikabint tai masina bele kaip stato, bet niekas demesio nekreipia, duoda durnei kelia
Ok kaip seksis kelione
Disku 10/ disku karalius/ tauriu 3 apv
Siaip tai nepasakyciau kad atostogos bus neidomuos, manau jau suplanavus esi mazdaug programa, na bus emociju tai greiciausiai su tuo vaiku jums, bet siaip joa dziaukis oru o i kaprizus numok ranka, daznai vaikai su svetimais( ta prasme ne su tevais) buna kitokie, tikekis kad ir tau smegenu neisbarskins
Atsakyti
QUOTE(blykste38 @ 2016 07 07, 21:09)
Linksmi kaimynai aplink gyvena, aiksteliu nepasidalina 😀 pas mus viena kvaiša kaimyne yra tai specialiai per dvi vietas stato, susiedus su visais kaimynais neranda kaip prisikabint tai masina bele kaip stato, bet niekas demesio nekreipia, duoda durnei kelia
Ok kaip seksis kelione
Disku 10/ disku karalius/ tauriu 3 apv
Siaip tai nepasakyciau kad atostogos bus neidomuos, manau jau suplanavus esi mazdaug programa, na bus emociju tai greiciausiai su tuo vaiku jums, bet siaip joa dziaukis oru o i kaprizus numok ranka, daznai vaikai su svetimais( ta prasme ne su tevais) buna kitokie, tikekis kad ir tau smegenu neisbarskins


Pas mus cia nuosavi kiemai 😉 ir tai kliuna... zinai jei zmogui blogai tai visur blogai. Tas K tai ir yra kur nescia zmona o pasilakste savaitgali. Metet ir cia kortas... kitas kaimynas uzkliuvo kad baliavojo ir po jo baliaus bonka kueme rado blink.gif jam paranoja kad i jo kiema visi meto viska lotuliukas.gif tai sakau jos nori but vaznu gatvelej 😉 mes su vyru nekonfliktiniai ir su visais sutariam, mano cia vaikyste prabegus man cia visi draugai su kuriais augau. O jis va "i zentus atejo..." na ne esme 😉

Aciu del atostogu. Taip planus as jau turiu, mes visi pasiskirste veikla. As atsakinga uz lobio ieskojima, kita uz filmuku pilna kompa, trecia supazindinima su svyturiu pristatyma pasakojima ir t.t, kita uz stalo zaidimus, teciai uz zvejyba ir pan. Mes visi busim 10d ir sutare kad vaikam veiklos butu. Todel ir vezuos ta vaika, kad matytu jog leidziamas laikas, bendravimas gali but su tevais. Kazkokia veikla bendra. Aisku jei oras bus sudinas bus nelabai gerai net... vyrai 3 backas alaus paeme lotuliukas.gif isgyvensim 😂😂😂
Atsakyti
Sveikos, tylu ramu cia ko tais smile.gif nieko nevyksta pas nieka kad nei klausimu nera, as jau beveik savaites darbus dar ryt liko atididbt ir visas savaitgalis laisvas lotuliukas.gif ha ha tik viena diena, jau vos kojas bepavelku o dar namie chalturkiu kalnas , bu zd kaip nors ...
Atsakyti
Sveikos wink.gif

Pas mane ir ramu, vakar atidirbau paskutine diena 😵 snd einu i kirpykla... nuo juodu plauku "iseidineju" i blond... tai dabar ryzas etapas lotuliukas.gif snd vel nuimines spalva tai idomu kiek dar pasviesesiu 😉
Tada vakare smutkes desiuos visa grazi ir kas valanda tikrinsiu orus (ka ir dabar darau) ar nezada atsilt 😃😃😃

Jus ten kortu ieskojot pamenu. Gal galit paziuret kur viena zaidimo dalis vaiku?? Nu blyn nerandu o toks nerealus noriu paimt vaikam. Man tik paziurekit AR JIS VAIKU KAMBARI nes jei ne tai visu namu verst be sancu ir rast sad.gif ir kokia tikimybe rast. Nes turiu 2 variantus. Arba vaiku kambaryje kazkur arba palikom pas drauga sodyboj.
Kas paziures? Po kirpyklos versciau vaiku kambary 😃 butu gera proga susitvarkyt tuo paciu 😂😂😂
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2016 07 09, 08:40)
Sveikos wink.gif

Pas mane ir ramu, vakar atidirbau paskutine diena 😵 snd einu i kirpykla... nuo juodu plauku "iseidineju" i blond... tai dabar ryzas etapas  lotuliukas.gif  snd vel nuimines spalva tai idomu kiek dar pasviesesiu 😉
Tada vakare smutkes desiuos visa grazi ir kas valanda tikrinsiu orus (ka ir dabar darau) ar nezada atsilt 😃😃😃

Jus ten kortu ieskojot pamenu. Gal galit paziuret kur viena zaidimo dalis vaiku??  Nu blyn nerandu o toks nerealus noriu paimt vaikam. Man tik paziurekit AR JIS VAIKU KAMBARI nes jei ne tai visu namu verst be sancu ir rast sad.gif  ir kokia tikimybe rast.  Nes turiu 2 variantus. Arba vaiku kambaryje kazkur arba palikom pas drauga sodyboj.
Kas paziures? Po kirpyklos versciau vaiku kambary 😃 butu gera proga susitvarkyt tuo paciu 😂😂😂



As jei ir paziureciau vakare tik, naudos jokios jei siandien islekiat
Atsakyti
QUOTE(blykste38 @ 2016 07 09, 12:16)
As jei ir paziureciau vakare tik, naudos jokios jei siandien islekiat


Pirmadieni po pietu planuojam. Gi dar pirmadieni neaisku ar vaiko kortele padarys 😂
Atsakyti
As siandien irgi einu i kirpykla! biggrin.gif 💇 geras sutapimas! smile.gif tik dabar meldziuosi, kad vyras suspetu uzbaigti darbus ir mane isleisti.. ta proga pasiziurejau kaip apkirps..? Ar graziai ir taip kaip noriu.

Saule, kardu karalius, bokstas.

Ziurejau su RW ir eteilos klonu. Manchester kaip waito, or da kaip eteilos.

Turetu viskas but ok. Tik tas bokstas gasdina. Arba kardinaliai pakeisiu sukuosena. Arba vyras nesuspes grizti.. bet Saule manau atsveria boksta. Tai gal tiesiog bus tiesiog kitokia sujuosena.

Dar norejau, kad "suinterpretuotumet" viena klausima.

Kokia tikimybe, kad MB man pasipirs?

Lazdu karaliene, Lazdu tuzas apv, 10 monetu.

Nesuprantu to apv tuzo. Pats apsiverte. Pagal knyga- chaosas, negalejimas kontroliuoti energijos (sex) , tiesiog visko per daug.
Iskrito L K, tai sieciau su sex energija, o pentakliai su seima.
Sorry as su tel. Kompas suluzo. Lb sunku rasyti.

Ritandra, geru atostogu! Gerai praleisk laika! 👙📚🎈⛺
Atsakyti
GabiVia52, bet tu nenaudoji, kiek pamenu apverstų? tai gal nereiktų skaityti kaip apverstą? Jei visos tiesios, tai manau tikrai taip smile.gif manau Lazdų karalienė čia tu pati smile.gif
Jo, Lazdų karalius sex santykiai, o Lazdų karalienė taip pat?
Atsakyti
Gabi. Kaip kirpykla? As grizau 90 laipsiu KITOKIA 😃 is juodos pagaliau blond ir dar plaukus kurie iki juosmens sniojau "kare" smile.gif na bet... as tokia patenkinta, nes pagaliau radau kirpeja kuri nemyza i bata o sako REIKIA BUS OK ir ok... o as tokia "kuda padaca kamu atdaca" smile.gif ikalbama 😂😂😂 vyras vyno pila, sako blyn turesiu KITA motery 😍 o as sar knyga "50 pilku atspalviu" ipusejau skaityt doh.gif wonderful 😂😂 zodziu Rita snd ant bangos 😂😂😂
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2016 07 09, 10:03)
Pirmadieni po pietu planuojam. Gi dar pirmadieni neaisku ar vaiko kortele padarys 😂


Paziurejau su lenormand
Ieskok namoe, virtuve valgomasis, salia tavo papuosalu o ir vyras iskrito gal kur tarp vyro kokiu daiktu
Atsakyti
Ritandra, nejau negaila ilgų plaukų, man tai pusė grožio pas moterį - jos ilgi plaukai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GabiVia52 @ 2016 07 09, 13:53)
As siandien irgi einu i kirpykla! biggrin.gif 💇 geras sutapimas! smile.gif tik dabar meldziuosi, kad vyras suspetu uzbaigti darbus ir mane isleisti.. ta proga pasiziurejau kaip apkirps..? Ar graziai ir taip kaip noriu.

Saule, kardu karalius, bokstas.

Ziurejau su RW ir eteilos klonu. Manchester kaip waito, or da kaip eteilos.

Turetu viskas but ok. Tik tas bokstas gasdina. Arba kardinaliai pakeisiu sukuosena. Arba vyras nesuspes grizti.. bet Saule manau atsveria boksta. Tai gal tiesiog bus tiesiog kitokia sujuosena.

Dar norejau, kad "suinterpretuotumet" viena klausima.

Kokia tikimybe, kad MB man pasipirs?

Lazdu karaliene, Lazdu tuzas apv, 10 monetu.

Nesuprantu to apv tuzo. Pats apsiverte. Pagal knyga- chaosas, negalejimas kontroliuoti energijos (sex) , tiesiog visko per daug.
Iskrito L K, tai sieciau su sex energija, o pentakliai su seima.
Sorry as su tel. Kompas suluzo. Lb sunku rasyti.

Ritandra, geru atostogu! Gerai praleisk laika! 👙📚🎈⛺


Ar pasipirs Gabi jos brangusis
Imperatore/ tauriu tuzas/ disku pazas
Labai graziai kazkaip iskrito, imperatore su tuzu - nestumas, pas jus gal jausmai atgijo kad labai jau kaip nauja banga uzliejo, na sulauksi kazkokio siurprizo arba naujiena stulbinancia suzinosi , gal pasipirs brangusis, laukiesi thumbup.gif

Ritandra as is juodu ilgu kol isejau i blondine likau tik su kare irgi, bet as megstu pati dar prisidirbt su plaukais, mano kirpejai linksma buna
Atsakyti