Įkraunama...
Įkraunama...

Taro 27 tema

ziurekit geriau koki taro "decka" radau.. biggrin.gif 4u.gif

bonfire tarot
Atsakyti
QUOTE(Irony @ 2016 07 05, 21:30)
Zinot ka, merginos, gal nebelendam i ta miska  lotuliukas.gif Geriau grizkim prie originalios temos smile.gif

Ponia Ritandra, gal koki sakinuka brukstelsite apie K ir M, ar i ta puse as ten, ar visai i pievas pavariau? lotuliukas.gif


Joptararai. Einu ieskot posto nemaciau kad metei. Galvoju prasoko visi mano posta.
Atsakyti
QUOTE(Irony @ 2016 07 04, 11:56)
apv saikingumas / 5 pentakliai / pasaulis (pap apv menulis / apv lazdu riteris)
koks K indelis i konflikta - tauriu pazas
kaip K jauciasi po konflikto - apv 3 taures
koks M indelis i konflikta - apv loveriai
kaip M jauciasi po konflikto - apv 7 taures

Man toks jausmas, kad cia trecias asmuo turejo savo vaidmeni suvaidinti siame konflikte rolleyes.gif
Kas konkreciai del priezasties - manau tikrai nesuvaldytos emocijos suvaidino dideli vaidmeni, ir speju tos emocijos ejo is K. Manau ji(s) pasijaute nesaugus kazkokia tai prasme. Greiciausiai materialine. Manau, kazkas buvo nuslepta ir isaiskejo. O nuslepta galejo bu todel, kad dar niekas konkreciai nezinoma tuo klausimu. Zinok manyciau M kazka slepe, o K suzinojo ir, kadangi mano manymu K yra emocionalesnioji puse, tai ir "iniciavo" konflikta. Konkrecia priezasti sunku ivardinti, bet jei taip jau spejant, gal M kokia kelione slapta susiplanavo ir nemazai tam finansu paskyre, kas K suzinojus nepatiko  g.gif
Ai, jauciu kaip i lankas vaziuoju, nes mintys visai kitur blush2.gif


Visiskai ne taip buvo.. bet as ryt tavo kortas pastudijuosiu ir paziuresiu ar galima buvo ismastyt wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2016 07 05, 21:55)
Visiskai ne taip buvo.. bet as ryt tavo kortas pastudijuosiu ir paziuresiu ar galima buvo ismastyt wink.gif

Parasyk man i AZ, kas ten buvo
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2016 07 03, 21:18)


Grizau namo ir suzinajau kad ivyko konfliktas tarp  zmogaus K ir M . Konflikto priezastis zinau bet va kuriuo tiket tai klausimas. Kas nori paziuret del ko vyko konfliktas (zinau atsakyma) ir kuris K ar M yra del to labiau kaltas? Negaliu mest pari nes per gerai zinau zmones. Lyg is situacijos kaltas yra vienas bet zinant kito "umu buda" gal ir perdeta viskas. Kokia bus jusu sitos situacijos apybraiza 😂


Del kokiu priezasciu ivyko konfliktas tarp K ir M
Skeptru 8 apv/ kardu 5 apv/ teisingumas apv
Pavydas, netgi smurtas arba siaip jegos panaudojimas, kazkas tokio islindo i virsu kas turejo but paslaptis(galvoju kad moteris suzinojo ir pakele veja 😀

Rasyk az ar taip ar ne
Atsakyti
nu man viskas yra gerai. dukra nureguliavo iki vln, paskui reikejo kelias stoteles pavaziuot trulikuk (nes ten sese, be paskistukku issilaikius teises, bet ne visur svelniai tariant gali vqaziuot ir yra savikritiska), davaziuot iki tos vietos, kur jau paeme mus. nu ka galiu pasakyt apie vln viesa transporta. tokia boba kai stume mane, tai liko melyne ant rankos. kad neislipciau pro duris, nes JI TEN STOVI. islipau fiziskai suzalota, gal reikejo abdukcija issiimt doh.gif lotuliukas.gif nepagalvojau, tik dabar susimasciau. nu ir daugiau viskas norm, sesuo atliko savo misija tobulai. ten jau lydet nebuvau ir neleido, ir neketino leist, nu tai gulejau per ta laika zvaigzde ant sesers didziules vedybines lovos, labaii gerai praleidau laika tsakant, kaip tokioj situacijoj. jau grizau. dabar jie ten valgo geria, veliau pasuksiu uosviui ir supratau, kad dabar yra mano misija jam megzti megztukus ir t.t., ka darydavo uosviene, nes jis apsivilko isvirkscia ir labai aiskiai matyt, kad savom rankom susiuta sulopyta. ai ten paverkem apsikabine, viska man atleido, ka norejau, kad atleistu... ex brolis irgi kai zmogus buvo po sitiek metu negatyvaus bendravimo. ir einu isskalbt pora maikiu mergiotei, ryt paleidziu ant Vokietijos. pagaliau gyvai susipazinau su exo antra zmona, ne tas zodis kokia faina, jau per fb faina buvo, gyva tai isvis. exui pasakiau, kad daugiau tokio sanso jam gyvenime neispuls ir nebevarytu Dievo medin, jis su tuo pilnai sutiko. tai va, dar pasiglebesciavom ties ta baznycia, iskas tvarkoj. merga guodziasi pas zenta. paskutines akimirkas pries menesi nesimatymo kartu leidzia, tikiuosi nepersistengs... hm hm. tai einu to lazo ir baudziavos vonioj. paskui griusiu negiva pamėgot. nemegstu bastitiz. atsipaipaliosiu ir deliosiu kortas. nors siaip tai norec tris paras dar palaukt. prietaringa as, prietaringa.

tiesa, susipazinau su tax vairuotoju jaunu vaikinuku, kuris pasirodo 12 metu profesionaliai grojo violoncele. kad kazkas ni to su tuo taksistu, supratau is muzono masinoj grojancio ir paklausiau tiesiog. tše lėtuva, tše lėtus lije... profesionalus muzikantai tax vairuoja.
Atsakyti
Amariliai, akys man apraibo nuo tu geltonu raidziu... wacko.gif super! saunuole, viskas atlaikei! taip ir toliau "tozhem duxe". viskas liuks. 4u.gif

o as ilsiuosi pagaliau.. vaikais abu sumigo, tai kava ramiai isgersiu ir truputi internete pasedesiu..
Atsakyti
Amariliai atlaikei reiskia viskas bus gerai, pailsesi atsigausi , duosim darbo 😀
Ritandra duosi gal atsakyma jau😉
Atsakyti
laba

Taigi, susikirkot du kaimynai K ir M smile.gif
Esme kad kaimynas K grizo ir pastate masina, nuejo i namus, pradejus kaukti siknalizacijai isejo ir pamate kad nueina kaimynas M . tas ji pasigavo ir apkaltino kad mete akmeni i masina ir tipo "sumokek nuostolius" nors nei mate nei tas kaimynas M mete (mano galva) kadangi uzsipultas kaimynas jaunas pasiskunde broliui, tas atejo gimti kodel terorizuoja jaunuoli ir reikalauja pinigu uz "mesta akmeni" nors net zymes nera kad kazkas tai masinai (isvadas pats padare nes tarp kaimynu ytampa jau nuo seniau) . taip zodis po zodzio ir jie ten apsikoliojo.
Esme kad tas vaikinukas kuris tipo mete tikrai yra nekonfliktinis ir netikiu kad galejo mesti i masina, nu nelogiska. o Kaimynas K yra labai umaus budo ir stiliui nori "pasistatyti visus pagal save" tai ir rodo lyyygi. todel , manau kad sitoj situacijoj tikrai pats kaltas nes net nemate kad mete kas i ta jo masina, o siknalizacija pas ji ale "siaip sau nekaukia" tai sakau koks turi but tas akmuo kad pradedu kaukti jei siaip nekaukia g.gif

apsvieciau situacija...

o man nuo pirmadienio ATOTSOGOS cool.gif Bet paziurejus i orus tai nusimegsiu pora megstiniu ir perskaitysiu 5 knygas sad.gif sudu sudas ... o dar vezuosi kriksto sunu kartu tai turesiu atlaikyti zyzima "ner ka veikti, man nobodu" nes nebus nei telefonu nei planceciu doh.gif o jam tai jau cia ziauru...

grisiu paziuresiu ka kortos rodo man apie atostogas. galit gal kuri irgi ismest, kaip man seksis drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kaip seksis mano atostogos?

Isimylejaliai (apv) / 6 taures (apv) / pasaulis/ 7 taures


Nu bl... buciau geriau netraukus doh.gif mano akim bus totalus pravalas, tas 6 tauriu apv man atrodo rodo kad turesiu bedu su kriksto sunum, aplamai kortos rodo jauciu kad blogai nusprendziau ji imdama... (primenu jis vaikas konfliktinis, bet taip noris kad pamatytu kad galima kitaip leist laika nei pc tel ir plancetes) nzn uzsigruzinau... ir ta 7 taure, vien kortoj pavaizduota kad "matai ka nori ne kaip yra" ir sita korta man visas pasiteisima verysad.gif

Kaip seksis man susitvarkyt su Tomu. Krikstasuniu.

Disku karaliene/ 3 kardai/ menulis/ 4 kardai...

Bus viskas blogai ir finale atsikvepsiu kaip viskas baigsis manau.


Bet tikrai mergos nieko nieko nieko gero sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2016 07 07, 19:29)
Kaip seksis mano atostogos?

Isimylejaliai (apv) / 6 taures (apv) / pasaulis/ 7 taures
Nu bl... buciau geriau netraukus  doh.gif  mano akim bus totalus pravalas, tas 6 tauriu apv man atrodo rodo kad turesiu bedu su kriksto sunum, aplamai kortos rodo jauciu kad blogai nusprendziau ji imdama... (primenu jis vaikas konfliktinis, bet taip noris kad pamatytu kad galima kitaip leist laika nei pc tel ir plancetes) nzn uzsigruzinau... ir ta 7 taure, vien kortoj pavaizduota kad "matai ka nori ne kaip yra" ir sita korta man visas pasiteisima  verysad.gif 

Kaip seksis man susitvarkyt su Tomu. Krikstasuniu.

Disku karaliene/ 3 kardai/ menulis/ 4 kardai...

Bus viskas blogai ir finale atsikvepsiu kaip viskas baigsis manau.
Bet tikrai mergos nieko nieko nieko gero sad.gif

Tikrai ne pacios sauniausios atostogos nusimato, deja unsure.gif
Bet tu tas 7 taures isversk i gera puse - matyk koks puikus oras, kai lyja ir pan tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Irony @ 2016 07 07, 20:42)
Tikrai ne pacios sauniausios atostogos nusimato, deja  unsure.gif
Bet tu tas 7 taures isversk i gera puse - matyk koks puikus oras, kai lyja ir pan tongue.gif


Dzin tas oras. Musu vaziuoja 9 poros ir bus 18 vaiku 😂 visa draugu kompanija tai oras zinai... aisku atmosfera bus bloga jei lis ir vaikam sedet vidui tai ne prie juros... jei be vaiku buciau tai is lovos galeciau nelipt.. tiesiog skaityt esti ir guleti 😂 ai bus kaip bus, tikiuos mano cia rodo daugiau baimes nei busima situacija.
Atsakyti