Įkraunama...
Įkraunama...

Taro 27 tema

QUOTE(Irony @ 2016 07 05, 14:46)
As esu baisi pakistuku priesininke ir esu tos nuomones, kad kol yra kas duoda, tol tas ir gyvuos. Is kitos puses, as suprantu, kad medikai, gaisrininkai, mokytojai ir pan gauna neadekvaciai mazai. Esu atsidekojus pvz savo gydytojai uz prieziura nestumu ir gimdymo metu, bet PO visko ir tik todel, kad as is tiesu buvau jau dekinga. O pacio pakistuko kaip tokio gyvenime nesu davus. Nesakau, kad niekada neduosiu, tfu tfu tfu, jei tai bus mano artimuju sveikatos klausimas, bet ka duosiu, jei tai tik pades. Bet is esmes esu skrudzas situo klausimu ir greiciau jau eisiu kovodama iki direktoriu ar instanciju, nei pakistuka duosiu. As net arbatpinigiu ne visada palieku. Lietuvoj suvokiu situacija, kad padavalkos is ju praktiskai tik ir isgyvena, bet cia kur gyvenu jos gauna normalu atlyginima, tai kodel as joms turiu palikineti? Arbatpinigiai yra padeka uz kazkoki tikrai itin malononu ar isskirtini aptarnavima, o ne todel, kad buvai aptarnauta. Vot, pikta as boba sitokiais klausimais  cool.gif



taip kol nepaliecia taves... as uz pirma gimdyma mokejau, susitarus su gyd gimdziau ir visiem mokejau, net dabar juokinga pagalvojus, antra pagimdziau ne vieno cento nedavus, ir mano pirmas gimdymas kad fazes praradinejau o antras kava gerdama pagimdziau biggrin.gif ir va prasau smile.gif as sutinku kad kartais negelbeja tas davimas ir tai yra tik psichologinis saves nuraminimas. Is patirties tarkim musu darbe ateina ir sako "davai gal ka paderinsi su ribom" ir niekada tu nieko nederini nes del kokia 100 e tu nerizikuosi lisencijos is kuriu duona valgai. bet va zmogui ramiau kad padare viska ka galejo. taip ir gydytojai manau.
arbatpinigiu visada pelieku, nebent buna iskaiciuota kur restorane arba buna tikra suka padaveja lotuliukas.gif pati dirbus sita darba kokius 7 metus ir su staliukais ir su banketais tai kazkaip man nostalgija cool.gif

o siaip as pritariu Irony tau bet siaip as ta davike, ypac smulkmes, aukeltojom i darzeli, lokopedei "lauktuviu" ir t,t, net pastininkei kuri vargsta su mano neuzrasytais kodais nunesu reguliariai kavos. kaip sakau, smulkios dovanos stiprina draugyste smile.gif ir jei as reguliariai turiu kontakta su tais zmonem as stengiuosi "susidraugauti" ir malonu padekoti kazkiek.

zinokit dabar susimasciau kad jo, pas mus visur ziauru. Technikine masinai varai "uz pinigus" , darzeli gauni uz pinigus doh.gif
man viena vieta ziauru kaip zmones gauna invalidumus/slaugas uz pinigus.. o tie kuriem tikrai reikia blyn dirba be sveikatos ar pampersu neturi uz ka nupirkti ligoniui... sad.gif
vienas dalykas as bijau dievo rykstes uz tokius dalykus kitas dalykas mano mama 14 m nedirba nes "invalide" ir dar kaip didziuojasi, fui,, ,negaliu, todel jei pasisuka jai sveikata is tikro niekad nejauciu gailescio, nekreipiu demesio.. as viena karft jai sakiau kaip paklause ko as tokia rami o jai ten spaudimai susoke, sakau tau kaip toj pasakoj kur avele reke - vilkas vilkas o kaip istikro vilkas atejo tai niekas neregavo.. tai va jai dabar tas pats.
Atsakyti
beje, esu gyvenusi is arbatpinigiu grynai. nes kinietis mokejo 200 litu i men. cia studiju laikais ir iskart po skyrybu. buna buna taip.

nu vsio, sedziu pasiruosus skurlius (kelnes vis del to), nuoga, kad neapsipukuociau nuo katinu, miarga paede, dazosi ir iseinam. palinkekit kad neistiktu kokia nesamone, nors ten visi zino ir susiruose manim rupintis. viena anu giminej yra vaistininke, tai ta susikrovus lagamiona, jei reiktu mane gaivint. nu gal nereiks. apsirijau uzpakajoncu. ikiz.
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2016 07 05, 15:07)
beje, esu gyvenusi is arbatpinigiu grynai. nes kinietis mokejo 200 litu i men. cia studiju laikais ir iskart po skyrybu. buna buna taip.

nu vsio, sedziu pasiruosus skurlius (kelnes vis del to), nuoga, kad neapsipukuociau nuo katinu, miarga paede, dazosi ir iseinam. palinkekit kad neistiktu kokia nesamone, nors ten visi zino ir susiruose manim rupintis. viena anu giminej yra vaistininke, tai ta susikrovus lagamiona, jei reiktu mane gaivint. nu gal nereiks. apsirijau uzpakajoncu. ikiz.



4u.gif laikykis.

ir nesiurpink musu cia savo paluzimais cool.gif
Atsakyti
Amariliai, atsilaikyk 4u.gif

As irgi esu ragavusi padavejos darbo, tad kazkiek zinau ta virtuve. Todel ir paminejau, kad LT jos is arbatpinigiu vien tik gyvena. Ir taip, Lietuvoj as palikdavau ir palieku Iskyrus ta laika, kai dirbau Vilniaus centre ir suvokiau, kad kiekviena diena pietaujant palikinet po lita biski gaila, o kai daznai pietauji, dar ir sleikstulys po kurio laiko pradeda kilti, nes tiek nesamoniu pamatai... Tuome su kolege susimesdavom ant lito biggrin.gif nu bet vistiek palikdavom smile.gif
Ritandra, o del dovaneliu "ant draugystes" - as neturiu nieko pries ir pati ta propaguoju. Bet cia visai kitas reikalas. As esu pries tuos dalykus, kai tu kisi pinigus tikedamasis naudos sau.
Atsakyti
QUOTE(Irony @ 2016 07 05, 12:16)
Amariliai, atsilaikyk 4u.gif

As irgi esu ragavusi padavejos darbo, tad kazkiek zinau ta virtuve. Todel ir paminejau, kad LT jos is arbatpinigiu vien tik gyvena. Ir taip, Lietuvoj as palikdavau ir palieku Iskyrus ta laika, kai dirbau Vilniaus centre ir suvokiau, kad kiekviena diena pietaujant palikinet po lita biski gaila, o kai daznai pietauji, dar ir sleikstulys po kurio laiko pradeda kilti, nes tiek nesamoniu pamatai... Tuome su kolege susimesdavom ant lito biggrin.gif nu bet vistiek palikdavom smile.gif
Ritandra, o del dovaneliu "ant draugystes" - as neturiu nieko pries ir pati ta propaguoju. Bet cia visai kitas reikalas. As esu pries tuos dalykus, kai tu kisi pinigus tikedamasis naudos sau.

Lt kitaip neiseina, be pakistuko nepajudes net veido raumuo, cia gal pries 10 metu , sunus buvo lt,gavosi taip kad laukine kate apdaske, nuveze i ligonine suleido vaistus, kas priklauso ir vsio, as islekiau i lt, nuvarau i ligonine nes jam dar buvo leidziami vaistai paskurti kazkuriam laikui, paprasiau israso kad pristatyt cia pas savo gyd, sako ateik po savaites parasysim o mum skrydis po 2 d, 50 litu i kisene 20 min uztruko, nors kita medalio puse, jei nebuciau sakius kokiu tikslu man to israso reik gal nebutu issip...neje
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2016 07 05, 12:07)
beje, esu gyvenusi is arbatpinigiu grynai. nes kinietis mokejo 200 litu i men. cia studiju laikais ir iskart po skyrybu. buna buna taip.

nu vsio, sedziu pasiruosus skurlius (kelnes vis del to), nuoga, kad neapsipukuociau nuo katinu, miarga paede, dazosi ir iseinam. palinkekit kad neistiktu kokia nesamone, nors ten visi zino ir susiruose manim rupintis. viena anu giminej yra vaistininke, tai ta susikrovus lagamiona, jei reiktu mane gaivint. nu gal nereiks. apsirijau uzpakajoncu. ikiz.

Laikykis
Amariliai o kad tau darosi laidotuvese, krenti is koto? ar labai giliai i dusia priimi tokias ceremonijas
Atsimenu paaugle buvau kai krikstatevis mire, zliumbiau net pasikukciodama , tiotka atejo sako ko cia bliauni, ka pijoko gaila?pofik man kad jis pijokelis buvo o man jis geras buvo, tai va nuo to laiko niekam savo emociju nerodau, per tevo laidotuves kai visi issiskirste is sales, likom tik musu seima isipylem po cierka , dar ir pazvengem is tevo bajeriu, aisku sirdy giliai liudna ir staugt norisi, brt gyvenimas uzgrudina
Atsakyti
"pakistukas" lotuliukas.gif

As irgi neesu 100% uz tuos "pakistukus", bet buna tokiu situaciju, kad geriau "duoti" ir reikalai bus sutvarkyti, o ne vaidinti davatka ir eiti paskui kryziaus kelius.
as pvz po siai dienai gailiuosi, kad kai laikiausi teises nedaviau "i kisene". jeigu buciau davusi, tai buciau is antro karto teises sau laimingai issilaikiusi. is karto matesi, kad jaunas instruktorius nori "ant kavos". o as ir kisenej buvau pasiruosusi 100lt. isedau i masina, o jis nuejo kalbetis su kazkuo. ir toks 9 jausmas sako "uzkisk pinigus, uzkisk pinigus". ir dairausi kur man juos uzkisti. tiesiog saukia galvoj, kad reikia "kisti" ir viskas. bet as durnele mamos paklausiau ir nieko nedaviau. prigasdino, kad pagaus mane su tuo "pakistuku" bus dar blogiau ir t.t. ir dar tikejau, kad savo jegom viska issilaikysiu.. lotuliukas.gif po 4 neislaikyto karto atsoko fantazija ir nusibodo zliumbti, bei klausyti mamos rekimo kodel nesugebejau islaikyti.. doh.gif o beto ir isskristi reikejo uz 2 d. nebebuvo laiko toliau laikytis teisiu.

o mano a.a. mociute is karto pasake, kad duociau instruktoriui "pinigeliu", graziai pakalbeciau ir viskas bus ok. be reikalo neklausiau..

tai vat. buna tokiu situaciju, kad reikia, buna kada geriau neduoti. bet esme tame, kad jeigu "tepsi, tai ir vaziuosi". biggrin.gif tokia ta sistema daugelyje saliu.

pas mus cia, kur gyvenu, tai tie "pakistukai" net neegzistuoja.gyventoju 9000. tai reikalai ir taip buna visi sutvarkyti. reikia tik paciam ateiti ir graziai susitarti. pas mus labiau propaguoja sistema "padeka uz sutvarkytus reikalus". pvz kai pagimdziau, vyras i ligonine atveze sampes akuserems. vaikas baige antra darzelio klase, tai nuveze tortuka ir sampe. tiesiog padekoti uz atlikta darba. o su maniskiu, tai privargo aukletoja.. lotuliukas.gif hyper aktyvus vaikas.. arba jeigu kas nors tiesiog padaro paslauga, tai tam zmogui atsilyginama taip pat paslauga, arba tiesig nuvezamas butelis vyno.

mes pasus visada daromes skubos tvarka. sumokam daugiausiai, bet greitai padaro, per kelias dienas tikriausiai. be "pakistuku" smile.gif vyresnelio pasa per 5d padare berots.

Atsakyti
Gabi, as teises irgi "nusipirkau" smile.gif teorija islaikiau o vaziavimas jau bubo aisku kad islaikysiu. Nuejau pas insruktoriu kurio mokykloj laikiau ir sakau, gal zinot ar neitu susitart kad islaikyt, na kad jum statistikos mokyklos negadint lotuliukas.gif tai sako 100 litu (pries 10 m) ir vsio, visi laimingi 😃 nes tas teises ten is 5 kart tik islaiko visi tai kam nervuotis ir perlaikymai kainave but daugiau nei tas 100 lt.
Atsakyti
Gabi, as pati teises is trecio karto issilaikiau. Ir visi zinojo, kad jie specialiai situacijas sudarineja, kad neislaikytum bei kabinejasi prie smulkmenu. Bet vat kur kur, o cia pakistuku neturi buti grieztai. Jie nepriraso is oro nesamoniu, o jei nesugebi prie vairo su stresu ir kebliom situacijom susidoroti, tai ir nereiktu tu teisiu tureti. Cia ne asmeniskai tau rasau, o bendrine prasme. Po to ir skraido keliuose pilna keliu gaideliu per pakistukus teises gavusiu.
Atsakyti
QUOTE(Irony @ 2016 07 05, 16:34)
Gabi, as pati teises is trecio karto issilaikiau. Ir visi zinojo, kad jie specialiai situacijas sudarineja, kad neislaikytum bei kabinejasi prie smulkmenu. Bet vat kur kur, o cia pakistuku neturi buti grieztai. Jie nepriraso is oro nesamoniu, o jei nesugebi prie vairo su stresu ir kebliom situacijom susidoroti, tai ir nereiktu tu teisiu tureti. Cia ne asmeniskai tau rasau, o bendrine prasme. Po to ir skraido keliuose pilna keliu gaideliu per pakistukus teises gavusiu.

Kad teises nusiperka ne tame beda, man butu reikeje buciau davus, dar tais laikais gal ne madoj buvo pakistukai tai praslydau , esme tame kad varant technine dauguma nusiperka, ir jokios baimes vazinejant, asmeniskai as bijociau sest i techniskai netvarkinga masina su vaikais, yra kas nebijo o dar ir prisiskraido, duodu ten kur reikia ir zinau kad kitaip nebus, taupant savo laika ir nervus, neduodu ten kur zinau kad nereikia, cia pas mus aplamai nera tokiu dalyku bet gryzus i lt greit viska atsimenu
Atsakyti
QUOTE(Irony @ 2016 07 05, 11:34)
Gabi, as pati teises is trecio karto issilaikiau. Ir visi zinojo, kad jie specialiai situacijas sudarineja, kad neislaikytum bei kabinejasi prie smulkmenu. Bet vat kur kur, o cia pakistuku neturi buti grieztai. Jie nepriraso is oro nesamoniu, o jei nesugebi prie vairo su stresu ir kebliom situacijom susidoroti, tai ir nereiktu tu teisiu tureti. Cia ne asmeniskai tau rasau, o bendrine prasme. Po to ir skraido keliuose pilna keliu gaideliu per pakistukus teises gavusiu.


as suprantu, bet kaune laikyti teises tikrai nera lengva. man asmeniskai, tai buvo laiko stygius tiesiog. turejau jas issilaikyti per menesi. vairavima. o vietos pastoviai uzimtos. tada dar buvo galima sokineti per tas vietas. tai siaip ne taip isejo 4 vairavimus pravaziuti. na cia dar gabumu reikalas. jeigu pvz labai gerai moki vairuti ir zinai, kad islaikysi, tai ir laikaisi be "nieko". bet kai as sedau uz vairo 1 kart gyvenime, tai zinai..

mano brolis ir pirmo karto issilaike, tik su viena klaida. be "kisimu visokiu". tai jam pasiseke. man buvo viskas atvirksciai. del to ir gailiuosi, kad nedaviau.
Atsakyti
Zinot ka, merginos, gal nebelendam i ta miska lotuliukas.gif Geriau grizkim prie originalios temos smile.gif

Ponia Ritandra, gal koki sakinuka brukstelsite apie K ir M, ar i ta puse as ten, ar visai i pievas pavariau? lotuliukas.gif
Atsakyti