Įkraunama...
Įkraunama...

Taro 27 tema

QUOTE(Amariliai @ 2016 07 04, 15:26)


Nedelioju kortu, pas mus pagrabas, laidotuves... VIsur mane ileidzia, i pacias laidotuves ne. Nenori i kapines greitosios kviest niekas. Bet kortu nedeliosiu, kol viskas nepasibaigs.

alkoholizmas uzsirauke vel. Ciut neapsivemiau padauginus, amian.


Labuka. Uzuojauta. Nepernesu laidotuviu. Galeciau neiciau niekur, suprantu kad visi ju nemegsta bet man sunku reabilituotis paskui. Ir aplamai man laidotuves dar kaip zmoniu atejusiu pamatyt tavo skausma. Fui... yra tokiu tikrai, kur ateina paziuret kiek per tevo laidotuves verkiau, rankogaliai kad ne juodi buvo ar kaip desra edziau o juk is sielvarto tureciau nevalgyt krist alpt. O kita debilka griebe ranka kad kojas tevui ciupinciau nes sapnuosis doh.gif
Noreciau kad per mano laidotuves brendziuka prasuktu, koki buterbroda estu ir pizdielintu kokia pizolda buvau 😃 bet taip nebus. Nebent mirciau 90 m tai plos rankom pronukiai kad nekosesiu sena i misraine ir dar nepakasus tapetuos kambari mano ir dziaugsis kad lycnas liko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Andro @ 2016 07 04, 14:14)
Pirmiausiai- tai abiem po 16-a, vadinasi hormonai siautėja, vaizduotės, iliuzijų, svajonių susidūrimas su realybe ir skirtingi lūkesčiai. Mergaitė dirba, aria per vasarą toli nuo namų o vaikinas svajoja ir kenčia kad negali jos pačiupinėti ir jaučia jos  emocinę nepriklausomybę  . Vampyruoja ją šiek tiek, beveik kasdien klausia ar tikrai jo nepaliks ir  inicijuoja  santykių nutraukim motyvuodamas kad nieko neišeis, atstumas daro savo. Gal tikėjosi kad ji puls įtikinėti ar net ieškoti progos įrodyti kad jie pora. Bet mergaitė tik šiek tiek suglumo nuo tokio netikėto posūkio ir  susigrąžino laisvę. Taigi va- nelygiaverčiai santykiai,  bent jau skirtingas emocinis investavimas. O mudvi mamos- tai matyt kad " padirbėjom" kiekviena su saviškiu(-e).Aš esu išsilavinimo, mokslo ,apžiuopiamų dalykų šalininkė-o jam buvo leidžiama svajoti ir gyventi iliuzijų pasaulyje pasitikint sėkme. Jis  jau dalijosi būsimais savo sėkmės rezultatais net su ja, žodžiu žadėjo žvaigžių priskinti.
Beje, kai apie jį kaip apie asmenybę žiūrėjau seniau tai rodė-apverstas bokštas, 5 diskai ir saikingumas. Tai manęs  negąsdino . į Klausimą ką jis galvoja apie  draugystę- buvo 3 diskai, saulė ir Taurių karalius, nu vėl kaip ir viskas neblogai, tai ir patariau mergaitei neskadint jo

Andro, tai issiskyre jie ar ne, taip ir nesupratau? biggrin.gif Ar tai skiriasi, tai taikosi?
Na, pas vaikinuka tikrai yra svajoniu zlugimas dabar (oi, man nepatinka apversta zvaigzde, labai skausminga korta...). Bet siaip nemanau, kad jis iliuzijom gyvena, panasu, kad tie jasumai jo tikri ir taip kalba ne del to, kad kazkokios konkrecios reakcijos is merginos noretu, o todel, kad tikrai taip jauciasi.
Ir vistiek man atrodo, kad pas juos materialus dalykai yra svarbus. Sakyk, o jie is panasaus socialinio sluoksnio?
Atsakyti
QUOTE(Irony @ 2016 07 04, 17:00)
Andro, tai issiskyre jie ar ne, taip ir nesupratau? biggrin.gif Ar tai skiriasi, tai taikosi?
Na, pas vaikinuka tikrai yra svajoniu zlugimas dabar (oi, man nepatinka apversta zvaigzde, labai skausminga korta...). Bet siaip nemanau, kad jis iliuzijom gyvena, panasu, kad tie jasumai jo tikri ir taip kalba ne del to, kad kazkokios konkrecios reakcijos is merginos noretu, o todel, kad tikrai taip jauciasi.
Ir vistiek man atrodo, kad pas juos materialus dalykai yra svarbus. Sakyk, o jie is panasaus socialinio sluoksnio?


Žinai jis parašė kad nieko neišeis( negalėjo jai pasakyti kai ji skambino),tai maniškė po jo virkavimų-noriu,myliu,negaliu , nepalik, gavus tokį dušą tikrai nueis savo keliu. Beje jis avinukas, ji jaučiukė, jis svajoja o ji dirba. Prastoki jo socialiniai reikalai, jis tikrai dėl kažko pergyveno. Skirtumas tas kad mes tiesiog labai stabiliai visi stovim ant žemės išskyrus mūsų tetį,kuris taip pat avinukas ir man ta to vaikino prigimtis kažkaip labai suprantama. Matai mano maniškė galvoja kad jis taip pasielgė dėl lengvo požiūrio į viską, tai yra rado ktą lengvai pasiekiamą visom prasmėm.
Atsakyti
Aisku. Pagal kortas ne is lengvabudiskumo jis taip pasielge. Bet saunu, kad 16-kine mergina taip racionaliai ziuri i situacija smile.gif sekmes jai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irony: 04 liepos 2016 - 19:14
[quote=Irony,2016 07 04, 19:12]Aisku. Pagal kortas ne is lengvabudiskumo jis taip pasielge. Bet saunu, kad 16-kine mergina taip racionaliai ziuri i situacija smile.gif sekmes jai smile.gif

Čia paėmiau citatą iš senos temos,kur buvo Tavo komentaras
.
Šiandien sūnus pasiėmė magistro diplomą. Vakar žiūrėjau jo galimybes įsidarbinti tai krito labai prieštaringos kortos-- taurių 10 apversta, diskų 8-apversta, diskų 10 ir patarimo –imperatorius. Antradienį laikys geros, geidžiamos kompanijos testą , tai kaip ir turėtų kažkas pasimatyti. Diskų 10 po apverstos diskų 8 mane gan pozityviai nuteikia ir dar tas imperatorius rolleyes.gif

dar žiūrėjau -jei kantriai laukia galimybės dirbti pagal specelybę-- diskų 4 apverstas, pasaulis apverstas, kalavijų 3 apversti patarimo-lazdų 7- vėl gerai tas apverstas kalavijų 3 ir patarimui lazdų 7- nenuleisti rankų, nepanikuoti kad nėra taip greitai kaip nori. Pinigų dar turi, tad gali palaukti gero varianto ,jo atkakliai ieškoti.

Sutinku, tik pasispausti, paskaiciuoti, pataupyti tuos turimus pinigus gali tekti. Neatsiras tas darbas taip greitai.

Čia dar norėjau parodyti atsakymą- taigi mano magistrui nesigauna su tuo testu- jis atidedamas, tai žinodama kad greitai nebus patariau padirbėti gelbėtoju Nidoj,tai ir vieta atsirado ir išlėkė.Ten sesuo ir panelė pluša. Buvau traukus jam -jeigu imsis darbo nesusijusio su specialybe-apv taurių 2, apv.lazdų 7,teisingumas, patarimas- žynys. tai patariau eiti gelbėtoju. Iš pradžių raukėsi-alga maža, bet paskui pats norėjo.

Jo o dėl dukros-tiesiog nenoriu kad ji būtų to vaikino kančios priežastis. Jau geriau būtų jis lovelasas koks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Andro: 04 liepos 2016 - 19:23
QUOTE(Ritandra @ 2016 07 04, 10:36)
Fui... yra tokiu tikrai, kur ateina paziuret kiek per tevo laidotuves verkiau, rankogaliai kad ne juodi buvo ar kaip desra edziau o juk is sielvarto tureciau nevalgyt krist alpt. O kita debilka griebe ranka kad kojas tevui ciupinciau nes sapnuosis  doh.gif 
Noreciau kad per mano laidotuves brendziuka prasuktu, koki buterbroda estu ir pizdielintu kokia pizolda buvau 😃 bet taip nebus. Nebent mirciau 90 m tai plos rankom pronukiai kad nekosesiu sena i misraine ir dar nepakasus tapetuos kambari mano ir dziaugsis kad lycnas liko  lotuliukas.gif


miriau.. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
Amariliai, uzuojauta. 4u.gif

Man Bulgakvo visos knygos nuostabios! jeigu tik galesiu, tai perskaitysiu rusu k., nes jo humoras is tikruju nerealus. as jo knygas skaitydama balsu juokiuosi. man dar Dostojevskis nerealus rasytojas. jo knygos sunkios, bet taip "susuktos", kad dar ilgai mastai kaip ten is tikruju turi buti. As perskaiciau "idiota", tai dar po siai dienai negaliu pamirsti.. nuostabus protas tikrai.. thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Andro,2016 07 04, 21:21]
[quote=Irony,2016 07 04, 19:12]Aisku.

Jo o dėl dukros-tiesiog nenoriu kad ji būtų to vaikino kančios priežastis. Jau geriau būtų jis lovelasas koks.
[/quote]

Nu nepergyvenk tu taip! Neapglebsi ir neisgelbesi viso pasaulio. Visi turi patirt ir nuoskaudu ir pakilimu. Jiem 16lika! Ui dar gyvenime zinai visko bus ir net dabar su metais smagu prisimint tas meiles seiles 😃
Atsakyti
Andro, na as dar tik mokinuosi, gal ir klystu, kad greit to darbo nebutu smile.gif taciau bet kokiu atveju, manau jis nepralos vssara padirbejes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2016 07 04, 19:49)
Nu nepergyvenk tu taip! Neapglebsi ir neisgelbesi viso pasaulio. Visi turi patirt ir nuoskaudu ir pakilimu. Jiem 16lika! Ui dar gyvenime zinai visko bus ir net dabar su metais smagu prisimint tas meiles seiles 😃


karmos dėsnį ir mano mergaitė žino, čia viskas iš to. Jei netai, ji pati būtų inicijavus pabaigą, labai gerai jeigu tai paprasčiausia meilė seilė, nėr šito(-os) bus kitas(-a).Maniškei tai taip, to paties linkiu ir jam.
Atsakyti
Amariliai, užuojauta.. verysad.gif 4u.gif

QUOTE(Irony @ 2016 07 04, 09:50)

Taigi, klausimai butu tokie:
1. Visu pirma, kaip visa sita situacija klostysis toliau mano darbo/nedarbo klausimu?
2. Del kokios priezasties ivyko tokia nesamone.


Padeliojau kortas, bet neinterpretuosiu, nemoku. Gal kazkas galetu jas aptarti, ir man butu naudinga pasimokyti smile.gif

Taigi:
1 klausimas - magas, 2 taures, 3 pentakliai
2 klausimas - 9 kardai, teisingumas (apv.), kardu tuzas (apv.)

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zaika @ 2016 07 04, 22:22)
Amariliai, užuojauta..  verysad.gif  4u.gif
Padeliojau kortas, bet neinterpretuosiu, nemoku. Gal kazkas galetu jas aptarti, ir man butu naudinga pasimokyti  smile.gif

Taigi:
1 klausimas - magas, 2 taures, 3 pentakliai
2 klausimas - 9 kardai, teisingumas (apv.), kardu tuzas (apv.)

4u.gif

Zaika, visu pirma dekui, patinka man tavo kortos i pirma klausima biggrin.gif
O antra - bandyk pati interpretuoti, tai pats geriausias budas mokytis mirksiukas.gif
Su manim siandien susisieke tas zmogus, kuris turejo susisiekti, todel visa situacija kiek paaiskejo. Kortos i antra klausima sukrito teisingai. Gal ne visai esmine pacios kaip situacijos priezasti nurode, tai labiau priezastis is mano tasko ziurint, bet priezastis smile.gif
Atsakyti
Amariliai, uzuojauta 4u.gif
Papildyta:
Merginos, gal kuri man galit paziureti nes jau gera menesi nerandu sau vietos... dirbu naujam darbe ir kolega man laaaaabai krito i aki. Namo griztu, apie ji galvoju, darbe jo zvilgsni gaudau. Gal galit paziureti ka jis apie mane masto???? Buciau be gaaalo dekinga smile.gif 4u.gif
Atsakyti