Įkraunama...
Įkraunama...

Taro 27 tema

QUOTE(*Raganaitė* @ 2016 07 02, 09:41)
Gabivia dziaugiuosi uz tave, kad pagaliau nusimesi ta skolos nasta  thumbup.gif. Ritandra, na nesugalvoju kolkas jokios knygos, kazkada taip megau skaityti, dabar arba nera ramaus laiko jai skaityt, o jei vakare pradedu, kai sumiega vaikai, iskart pati nuluztu bepradedant skaityt  doh.gif. As si savaigali pasilikus viena su keturiais vaikais, is kuriu vienas kudikis, kitas 2 metu, kiti du didesni. Idomu nuo ko karsciau man bus: nuo saules ar nuo lakstymo paskui vaikus  rolleyes.gif

Linksma su keturiais vaikais, nors bambino valgo ir miega, vyresni tures savu reikalu tik demesio dvimeciui reiks , gero savaitgalio, ilsiuosi as su savo kortom 😀
Atsakyti
Ritandra, graikų legendas ir mitus pasiimk ir vaikams paskaityti galėsi, ir pačiai bus naudinga.
Visai neseniai radau, kad skeptrų karalienė yra Dzeuso žmona Hera, kuri saugojo moralę Olimpe, paskui savo neištikimą vyrą lakstė ir jo meilužes visaip baudė. Nelabai atsimenu graikų legendas, nes prieš daugybę metų jas skaičiau, tai vėl mielai skaitosi. Tik reikia susirankioti visas dvaro kortas, kas ką atitinka.
Atsakyti
Sveikos. Oi... grizau po Anyksciu. Netikejau kad toks sutvarkytas grazus miestelis 😍 pramynem 20 km su dviraciais. Laju taka aplankem, puntuka, boslejaus trasas, daig maudyniu ir arkliu muzieju. Mano vaikis pramyne be jokiu niurzgejimu. Taip smagiai ir turiningai laika praleidom! Musu 9 poros ir visi su 2 arba 1 vaiku ! Tik jau tarpkoji skauda doh.gif nes as maziu ant kedutes veziausi tai dar plius svoris. Bet uzskaityta kelione. Grizau numigau pietu ir moraliskai ruosouosi pirmadieniui.

Ka jus savaitgali?
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2016 07 03, 16:46)
Sveikos. Oi... grizau po Anyksciu. Netikejau kad toks sutvarkytas grazus miestelis 😍 pramynem 20 km su dviraciais. Laju taka aplankem, puntuka, boslejaus trasas, daig maudyniu ir arkliu muzieju. Mano vaikis pramyne be jokiu niurzgejimu. Taip smagiai ir turiningai laika praleidom! Musu 9 poros ir visi su 2 arba 1 vaiku ! Tik jau tarpkoji skauda  doh.gif  nes as maziu ant kedutes veziausi tai dar plius svoris. Bet uzskaityta kelione. Grizau numigau pietu ir moraliskai ruosouosi pirmadieniui.

Ka jus savaitgali?

Vakar buvo gerai siandien sunku, diena jau praejo pagaliau, ruosiames naujai darbo savaitei 😀
Atsakyti
QUOTE(blykste38 @ 2016 07 04, 00:11)
Vakar buvo gerai siandien sunku, diena jau praejo pagaliau, ruosiames naujai darbo savaitei 😀


Man nebuvo sunku. Isgeriau 3 taures sampes per visa diena. Kazkaip ir karstis ir kaip vaikai yra nenoriu kad vaizdus matytu mama su taure wink.gif bet dabar salto alucio isipyliau su citrina 😍

Ar blykste tu apie kitoki sunkuma kalbi. 😂

Grizau namo ir suzinajau kad ivyko konfliktas tarp zmogaus K ir M . Konflikto priezastis zinau bet va kuriuo tiket tai klausimas. Kas nori paziuret del ko vyko konfliktas (zinau atsakyma) ir kuris K ar M yra del to labiau kaltas? Negaliu mest pari nes per gerai zinau zmones. Lyg is situacijos kaltas yra vienas bet zinant kito "umu buda" gal ir perdeta viskas. Kokia bus jusu sitos situacijos apybraiza 😂
Atsakyti
Labos, merginos.

As su prasymu paziureti man kortas, jei nesunku. Ne praktikai, o rimtu klausimu.

Zodziu, zinot visos, kaip as cia svaigau del to darbo ir kokia patenkinta buvau, kai pasirasiau sutarti. Bet - kazkas nutiko ir nuo ketvirtadienio vakaro esu palikta visiskoje nezinioje, man tebuvo pasakyta, kad darbo pradzia atsaukta (jau turejau pirmu triju darbo dienu plana). Nebuvo parasyta, kad jie manes nebesamdo, tik apie pradzia ir tai, kad tolimesne info gausiu is kito zmogaus. Kiek kalbejau su ten dirbanciais pazistamais zmonem, tai labai netradicine situacija, nera taip buve. Netradicika ir tai, kad sita laiska gavau apie 8-9 val vakaro is darbinio el. pasto. O as nerandu sau vietos sad.gif

Taigi, klausimai butu tokie:
1. Visu pirma, kaip visa sita situacija klostysis toliau mano darbo/nedarbo klausimu?
2. Del kokios priezasties ivyko tokia nesamone.

Atsakyti
QUOTE(Andro @ 2016 07 02, 00:40)
4u.gif mergaitės, davai pažiūrim kodėl mano mergaitė išsiskyrė su draugu? Aš irgi einu trauktis kortų, bet sau yra sau-galiu būti šališka.

Andro, dviem kaladem bandziau paziuret. Nei viena ju nieko baisaus nerodo mano akimis ziurint. Bet rodo gana skirtingai, paziuresiu dabar, kuri geriau su manim sneka biggrin.gif
RWS:
Imperatore / Saikingumas / 6 lazdos (apibendrinanti Jega)
Kaip jis jauciasi po issiskyrimo - apv Zvaigzde (pap 10 pentakliu)
Kaip ji jauciasi po issiskyrimo - apv teismas (XX) (pap 6 pentakliai)
Pagal sitas korta net neatrodo man, kad jie issiskyre g.gif Na, bet kadangi ziurim skyrybu piezasti, tai tuomet galbut kortos rodo, kad is esmes graziai jie issiskyre. Manau kazkuris ju labiau linkes is siu santykiu pasitraukti, nes jo(s) nuomone kitas pernelyg rimtai i visa tai ziuri, o pirmasis dar nenoretu tokiu rimtu santykiu. Neapsisprendziu kuris yra kuris biggrin.gif nes vienaip ziurint atrodo vienas, kitaip ziurint - kitas smile.gif Bet kokiu atveju nelygiaverciai santykiai atrodo, vienas daug daugiau i juos investavo nei kitas, plius toks jausmas, kad abiem akys atsivere ir suprato, kad nelabai cia kas gaunasi, o gal tiksliau ne tai, ko jie tikisi vienas is kito ir siu santykiu.

NV:
apv pentakliu tuzas / pentakliu karaliene (pentakliu pazas) / lazdu karaliene (kardu pazas)
Kaip jis jauciasi - 5 taures
Kaip ji jauciasi - apv 4 lazdos
As tikrai nesuprantu, kodel cia tiek dvaro kortu prikrito g.gif Gal cia rodo vaikus ir jus, mamas? bet kokiu atveju man vel panasu i skirtingus isivaizdavimus, siekius ir pan. Vienas, atrodo, turi labai pragmatiska ir zemiska poziuri, o kitas labiau valdomas aistru, siekiu, kalbu ir akimirkos nuotaikos.

Kas panasiai krito, kad nemazai pentakliu tiek su viena kalade, tiek su kita. Gal pas juos santykiuose materialus dalykai svarbus ir akcentuojami? Dar tokia mintis buvo, ne visai is kortu, bet labai ikiri. Gal pas juos koks luzinis etapas mokslu klausimu? gal baigia mokykla, studijuot isvaziuoja ar neisvaziuoja?

O kas skirtingai, tai poreles savijautos. Pagal pirmas kortas atrodo, kad abiem be galo sunku. Pagal antras kortas, sakyciau, kad vaikinui sunkiai istverti issiskyrima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irony: 04 liepos 2016 - 09:30
QUOTE(Ritandra @ 2016 07 03, 23:18)
Grizau namo ir suzinajau kad ivyko konfliktas tarp  zmogaus K ir M . Konflikto priezastis zinau bet va kuriuo tiket tai klausimas. Kas nori paziuret del ko vyko konfliktas (zinau atsakyma) ir kuris K ar M yra del to labiau kaltas? Negaliu mest pari nes per gerai zinau zmones. Lyg is situacijos kaltas yra vienas bet zinant kito "umu buda" gal ir perdeta viskas. Kokia bus jusu sitos situacijos apybraiza 😂

apv saikingumas / 5 pentakliai / pasaulis (pap apv menulis / apv lazdu riteris)
koks K indelis i konflikta - tauriu pazas
kaip K jauciasi po konflikto - apv 3 taures
koks M indelis i konflikta - apv loveriai
kaip M jauciasi po konflikto - apv 7 taures

Man toks jausmas, kad cia trecias asmuo turejo savo vaidmeni suvaidinti siame konflikte rolleyes.gif
Kas konkreciai del priezasties - manau tikrai nesuvaldytos emocijos suvaidino dideli vaidmeni, ir speju tos emocijos ejo is K. Manau ji(s) pasijaute nesaugus kazkokia tai prasme. Greiciausiai materialine. Manau, kazkas buvo nuslepta ir isaiskejo. O nuslepta galejo bu todel, kad dar niekas konkreciai nezinoma tuo klausimu. Zinok manyciau M kazka slepe, o K suzinojo ir, kadangi mano manymu K yra emocionalesnioji puse, tai ir "iniciavo" konflikta. Konkrecia priezasti sunku ivardinti, bet jei taip jau spejant, gal M kokia kelione slapta susiplanavo ir nemazai tam finansu paskyre, kas K suzinojus nepatiko g.gif
Ai, jauciu kaip i lankas vaziuoju, nes mintys visai kitur blush2.gif
Atsakyti
Po darbo tik prisesiu prie kortu, visa savaitgali ju net nemaciau, laiko nebuvo per balius
Irony tu siaip del saves bori zinot del darbo?ar tu ten labai dirbt nori, ar tik i sita cv siuntei
Atsakyti
QUOTE(blykste38 @ 2016 07 04, 12:35)
Po darbo tik prisesiu prie kortu, visa savaitgali ju net nemaciau, laiko nebuvo per balius
Irony tu siaip del saves bori zinot del darbo?ar tu ten labai dirbt nori, ar tik i sita cv siuntei

Blykste, as sita darba buvau priimta, sutartys pasirasytos ir man tikrai ten viskas tiko. As juos net i teisma galeciau duoti. Noriu zinoti is savo pozicijos, kaip klostysis sita situacija, nes scenariju as daug galvoj prisuku, o kortose matau tai, ka noriu - kad jie man pasiulys ilgalaike sutarti kaip kompensacija (sutartis buvo pasirasyta pusei metu su galimybe pereiti i neterminuota)
Atsakyti
QUOTE(Irony @ 2016 07 04, 09:30)
Andro, dviem kaladem bandziau paziuret. Nei viena ju nieko baisaus nerodo mano akimis ziurint. Bet rodo gana skirtingai, paziuresiu dabar, kuri geriau su manim sneka biggrin.gif
RWS:
Imperatore / Saikingumas / 6 lazdos (apibendrinanti Jega)
Kaip jis jauciasi po issiskyrimo - apv Zvaigzde (pap 10 pentakliu)
Kaip ji jauciasi po issiskyrimo - apv teismas (XX) (pap 6 pentakliai)
Pagal sitas korta net neatrodo man, kad jie issiskyre g.gif Na, bet kadangi ziurim skyrybu piezasti, tai tuomet galbut kortos rodo, kad is esmes graziai jie issiskyre. Manau kazkuris ju labiau linkes is siu santykiu pasitraukti, nes jo(s) nuomone kitas pernelyg rimtai i visa tai ziuri, o pirmasis dar nenoretu tokiu rimtu santykiu. Neapsisprendziu kuris yra kuris biggrin.gif nes vienaip ziurint atrodo vienas, kitaip ziurint - kitas smile.gif Bet kokiu atveju nelygiaverciai santykiai atrodo, vienas daug daugiau i juos investavo nei kitas, plius toks jausmas, kad abiem akys atsivere ir suprato, kad nelabai cia kas gaunasi, o gal tiksliau ne tai, ko jie tikisi vienas is kito ir siu santykiu.

NV:
apv pentakliu tuzas / pentakliu karaliene (pentakliu pazas) / lazdu karaliene (kardu pazas)
Kaip jis jauciasi - 5 taures
Kaip ji jauciasi - apv 4 lazdos
As tikrai nesuprantu, kodel cia tiek dvaro kortu prikrito  g.gif Gal cia rodo vaikus ir jus, mamas? bet kokiu atveju man vel panasu i skirtingus isivaizdavimus, siekius ir pan. Vienas, atrodo, turi labai pragmatiska ir zemiska poziuri, o kitas labiau valdomas aistru, siekiu, kalbu ir akimirkos nuotaikos.

Kas panasiai krito, kad nemazai pentakliu tiek su viena kalade, tiek su kita. Gal pas juos santykiuose materialus dalykai svarbus ir akcentuojami? Dar tokia mintis buvo, ne visai is kortu, bet labai ikiri. Gal pas juos koks luzinis etapas mokslu klausimu? gal baigia mokykla, studijuot isvaziuoja ar neisvaziuoja?

O kas skirtingai, tai poreles savijautos. Pagal pirmas kortas atrodo, kad abiem be galo sunku. Pagal antras kortas, sakyciau, kad vaikinui sunkiai istverti issiskyrima.


Pirmiausiai- tai abiem po 16-a, vadinasi hormonai siautėja, vaizduotės, iliuzijų, svajonių susidūrimas su realybe ir skirtingi lūkesčiai. Mergaitė dirba, aria per vasarą toli nuo namų o vaikinas svajoja ir kenčia kad negali jos pačiupinėti ir jaučia jos emocinę nepriklausomybę . Vampyruoja ją šiek tiek, beveik kasdien klausia ar tikrai jo nepaliks ir inicijuoja santykių nutraukim motyvuodamas kad nieko neišeis, atstumas daro savo. Gal tikėjosi kad ji puls įtikinėti ar net ieškoti progos įrodyti kad jie pora. Bet mergaitė tik šiek tiek suglumo nuo tokio netikėto posūkio ir susigrąžino laisvę. Taigi va- nelygiaverčiai santykiai, bent jau skirtingas emocinis investavimas. O mudvi mamos- tai matyt kad " padirbėjom" kiekviena su saviškiu(-e).Aš esu išsilavinimo, mokslo ,apžiuopiamų dalykų šalininkė-o jam buvo leidžiama svajoti ir gyventi iliuzijų pasaulyje pasitikint sėkme. Jis jau dalijosi būsimais savo sėkmės rezultatais net su ja, žodžiu žadėjo žvaigžių priskinti.


Beje, kai apie jį kaip apie asmenybę žiūrėjau seniau tai rodė-apverstas bokštas, 5 diskai ir saikingumas. Tai manęs negąsdino . į Klausimą ką jis galvoja apie draugystę- buvo 3 diskai, saulė ir Taurių karalius, nu vėl kaip ir viskas neblogai, tai ir patariau mergaitei neskadint jo

Atsakyti
Meistras ir Margarita yra super knyga. Bet ne Ritandrai, nes reik suvokt sovietini laikotarpi ir ta tuometini konkteksta, be to ten jumoras toks ir stiliukas toks, kad reik skaityt originalo kalba, antraip surogata skaitysi. Galeciau ir verstu knygu sarasa toki padaryt, kad spausdint reiktu kaip atskira knyga. Bet jeigu patinka Paulo Kaulo Koelas, tfu, alchemikas, tai nusizudau ir nesakysiu ne vienos.

Nedelioju kortu, pas mus pagrabas, laidotuves... VIsur mane ileidzia, i pacias laidotuves ne. Nenori i kapines greitosios kviest niekas. Bet kortu nedeliosiu, kol viskas nepasibaigs.

Tiesa, su valerjankem baigta jau nuo ketvirtadienio ryto, alkoholizmas uzsirauke vel. Ciut neapsivemiau padauginus, amian.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amariliai: 04 liepos 2016 - 13:27