Įkraunama...
Įkraunama...

Taro 27 tema

Sveikos, as ruosiuos rytojui... isleidziam drauge i komandiruote 3 metam sad.gif tai leksim i Anykscius, isleistuves kaip reikiant....

Gal kuri turi rekomenduot knyga kokia paskaityt? Na tokia kuri kazka palieka... kazka privercia pamastyt ir apmastyt? Man tarkim tokia knyga Alchemikas! Perskaitau ja daznai ir visad kitaip ir kita vieta man istringa wink.gif tokia mano maza maldaknyge, kaip tos iskalbtos kortos nutrinta. Nei tai ipatinga bet man ji sava.
Gal turit ka rekomenduot?

Kita savaitgali 10 d lekiam atostogu.. be tv be kompo... interneto.. net tel rysio nera 😃 tai noriu prisikaupt ka paskaitinet wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Irony @ 2016 07 01, 15:18)
O kai Taro pajudino tuos reikalus? ax.gif


na, matai.. ta skola man kabejo 5m ir niekas nieko nedare, kol neatejo laiskas is anstoliu. as vis prasydavau vyro, kad leistu sumoketi, bet jis net nesileisdavo i kalbas. sakydavo, kad "nemokesi tu nieko". ir viskas tuom pasibaigdavo. ir dar ir dabar nebutu sumokejes tikriausiai.

bet kadangi klausima paziurejau su kortom, tai manau cia ivyko Taro magija. kad Visata gavo zinute ir pastumejo truputi tuos reikalus.. nuejo vyras pas buhalteri ir jis jam paaiskino situacija, kad reikia vis delto sumoketi. kas ir taip aisku.

ir man jau ne pirma karta taip atsitinka, kad jeigu pasiziuriu koki klausima su kortom, tai dazniausiai ivykiai pradeda greiciau klostytis ir isaiskeja rezultatai.
Papildyta:
QUOTE(Ritandra @ 2016 07 01, 15:38)
Sveikos, as ruosiuos rytojui... isleidziam drauge i komandiruote 3 metam sad.gif tai leksim i Anykscius, isleistuves kaip reikiant....

Gal kuri turi rekomenduot knyga kokia paskaityt? Na tokia kuri kazka palieka... kazka privercia pamastyt ir apmastyt? Man tarkim tokia knyga Alchemikas! Perskaitau ja daznai ir visad kitaip ir kita vieta man istringa wink.gif tokia mano maza maldaknyge, kaip tos iskalbtos kortos nutrinta. Nei tai ipatinga bet man ji sava.
Gal turit ka rekomenduot?

Kita savaitgali 10 d lekiam atostogu.. be tv  be kompo... interneto.. net tel rysio nera 😃 tai noriu prisikaupt ka paskaitinet wink.gif


Dabar galvoju, ka cia tau patarti..? o kokios tau knygos patinka? is klasikos, tai galiu rekomenduoti Erich Maria Remark "trys draugai", dangus neturi isrinktuju", bet tikriausiai busi skaiciusi jau.. man jis toks "saviakas". galeciau skaityti ir skaityti ta pati per ta pati. viskas zinoma, bet vistiek idomu.

jeigu is meiles romanu, tai galiu rekomenduoti Maria Duanes - "laiko gijos". pati dar neskaiciau-laukia eiles, bet knyga tikrai superine. skaiciau istrauka. thumbup.gif

detektyvai: jussi adler-olsen - "moteris narve", "fazanu zudikai" ir kitos tos serijos knygos.

va, prisiminiau! labiausiai istrigusi knyga: John Fowles - "Kolekcionierius".

ir aisku visu laiku geriausia knyga, tai Michailo Bulgakovo "Meistras ir Margarita".
Atsakyti
Na nezinau, Gabi, as labai abejociau, kad kortos tau reikalus isjudina smile.gif

Ritandra, taigi Taro knygas imk ir skaityk lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irony: 01 liepos 2016 - 22:16
[quote=Irony,2016 07 01, 21:15]
Na nezinau, Gabi, as labai abejociau, kad kortos tau reikalus isjudina smile.gif

kodel taip abejoji, na jei kelios mate kortose kad reikalai pajudes, tai to ir reik tiketis , kad anksciau ar veliau jie pajudes

Ritandra koks skaitymas, vyrui demesy rodyk 😀😉
Atsakyti
QUOTE(Irony @ 2016 07 02, 00:15)
Na nezinau, Gabi, as labai abejociau, kad kortos tau reikalus isjudina smile.gif

Ritandra, taigi Taro knygas imk ir skaityk  lotuliukas.gif


Ner lietuviu kalba tu knygu
...

Arba kazko nezinau?


Gabi. Neskaicius ne vienos. Pracekinsiu ir ziuresiu ka knygynai turi.
Beleka tai isimeciau knyga "kodel vyrai myli kales" smile.gif lengvam skaitymui.


Atsakyti
QUOTE(blykste38 @ 2016 07 01, 23:30)
Na nezinau, Gabi, as labai abejociau, kad kortos tau reikalus isjudina smile.gif

kodel taip abejoji, na jei kelios mate kortose kad reikalai pajudes, tai to ir reik tiketis , kad anksciau ar veliau jie pajudes

Ritandra koks skaitymas, vyrui demesy rodyk 😀😉

Blykste, abejoju ne tuo, ka kelios mate kortose. O tuo, kad paziurejus reikala kortomis, tas reikalas ima judeti butent del to, kad buvo paziuretas kortomis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irony: 01 liepos 2016 - 22:43
QUOTE(Irony @ 2016 07 01, 21:38)
Blykste, abejoju ne tuo, ka kelios mate kortose. O tuo, kad paziurejus reikala kortomis, tas reikalas ima judeti butent del to, kad buvo paziuretas kortomis smile.gif


Na gal ir ne del to pradejo judet bet faktas kad juda, aisku galutinio rezultato dar nera
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2016 07 01, 16:33)
Ner lietuviu kalba tu knygu
...

Arba kazko nezinau?
Gabi. Neskaicius ne vienos. Pracekinsiu ir ziuresiu ka knygynai turi.
Beleka tai isimeciau knyga "kodel vyrai myli kales" smile.gif lengvam skaitymui.


Jeigu skaitai el knygas, tai galiu atsiusti..
Atsakyti
[quote=blykste38,2016 07 02, 00:30]
[quote=Irony,2016 07 01, 21:15]

Ritandra koks skaitymas, vyrui demesy rodyk 😀😉
[/quote]

hihihi.gif hihihi.gif baik jau wink.gif maniskis darboholikas mys i bata kaip darbai vyksta, jau as pripratus kad reiks "sulakstyt" i darbus... wink.gif del to as rami, jei nedirbs tai laks wiski su draugais 😂
Papildyta:
QUOTE(GabiVia52 @ 2016 07 02, 00:43)
Jeigu skaitai el knygas, tai galiu atsiusti..


Tobula. Jei gali ir turi !!!
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2016 07 01, 16:47)
hihihi.gif  hihihi.gif  baik jau wink.gif  maniskis darboholikas mys i bata kaip darbai vyksta, jau as pripratus kad reiks "sulakstyt" i darbus... wink.gif del to as rami, jei nedirbs tai laks wiski su draugais 😂
Papildyta:
Tobula. Jei gali ir turi !!!


Issiunciau laiskeli.
Atsakyti
4u.gif mergaitės, davai pažiūrim kodėl mano mergaitė išsiskyrė su draugu? Aš irgi einu trauktis kortų, bet sau yra sau-galiu būti šališka.
Atsakyti
Gabivia dziaugiuosi uz tave, kad pagaliau nusimesi ta skolos nasta thumbup.gif. Ritandra, na nesugalvoju kolkas jokios knygos, kazkada taip megau skaityti, dabar arba nera ramaus laiko jai skaityt, o jei vakare pradedu, kai sumiega vaikai, iskart pati nuluztu bepradedant skaityt doh.gif. As si savaigali pasilikus viena su keturiais vaikais, is kuriu vienas kudikis, kitas 2 metu, kiti du didesni. Idomu nuo ko karsciau man bus: nuo saules ar nuo lakstymo paskui vaikus rolleyes.gif
Atsakyti