Įkraunama...
Įkraunama...

Taro 27 tema

QUOTE(blykste38 @ 2016 06 30, 18:24)
Kur siandien tamsta issiruosis
Velnias/skeptru 3/ tauriu 5
Itariu ten eisi ne savo noru, galbut tau reik but ten kazkokiais sumetimais, sakyciau gal paskutiniu darbo klausimu aptart, nors tiesa sakant nematai iseities is padeties nors ji yra

O kur buvai nepaziuresiu db, mazius atsikele, ejai i darzeli peskom kad nenubaustu uz greicio virsijima  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ne, i darzeli vaziuot net ilgiau uztruktu, nei peskom biggrin.gif

Ne ne, blykste, einu ten visiskai savo noru, niekieno neverciama smile.gif i meet up'a einu smile.gif nors sasaju su darbu tai turi, nes apie mano profesija bus vienoj dali destoma smile.gif
O 5 taures tai mano fizine savijauta, kazka panasaus i gripa pasigavus, tai tokia siek tiek leisgyve esu...
Atsakyti
Zinau kad mes jo nesuradim bet praktikai uzduotis idomi
http://www.15min.lt/...dingo-59-649153
Atsakyti
QUOTE(blykste38 @ 2016 06 30, 14:07)
Zinau kad mes jo nesuradim bet praktikai uzduotis idomi
http://www.15min.lt/...dingo-59-649153


tai, blykste, sauk pirmoji.. biggrin.gif tik kortu daugiau panaudok, nes po viena labai mazai info. 4u.gif as siandien jau nebespesiu tikriausiai.
Atsakyti
na, merginos, kaip penktadieniaujat? lotuliukas.gif

taigi turim viena feedback'a, del mano klausmuko apie anstolius. vyras pagaliau pajudino sita reikala. nuvare pas savo buhalteri ir sis jam ikrete proto, kad reikia ta skola sumoketi kuo greiciau. aciu jam! thumbup.gif drinks_cheers.gif nors vieno zmogaus paklausys, jomajo.. taigi MB pasieme siryt dokumentus, turetu nunesti tam paciam buhalteriui ir tikiuosi, kad viskas pagaliau susitvarkys!

Tiesiog neitiketina, kaip Taro pajudina reikalus. cia jau man ne pirmas kartas.

ir galiu duoti antra feedback'a toms, kurios ziurejo del MB darbinio projekto. klausimas buvo: gaus jis ta projekta ar nea? tai situacija tiesiog istrigusi ir nesivystanti. jis tuo projektu kaip ir uzsieme, bet galiausiai paaiskejo, kad negali jo realizuoti. MB neturi galimybiu padaryti ta darba, kurio jo praso. del to netgi domejosi LT vienoje gamykloje, bet paaiskejo, kad jie to nedaro. Taigi situacija kaip ir nelabai turi perspektyva. jigu dar pasijudins sitas reikalas-pranesiu.

aciu visoms, kurios paziurejo mano klausimus! 4u.gif
Atsakyti
Dirbam tiksliau po darbu toki grazu penktadieni
Saunu Gabi girdet kad antstoliai bent pajudes woohoooo

O dabar praktikos klausimas
Del kokiu priezasciu asmuo( moteris) R buvo atleista is darbo, kol kas tiesos nezinau bet manau greit suzinosiu, kas netingit padeliokit as irgi deliosiu veliau
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Noriu patarimo vienu klausimu. Darbe sugedo labai svarbus irenginys. Pries atvaziuojant meistrui pasideliojau kortas, kaip seksis jam ta pacia diena ta irengini sutaisyti, nes mums jis labai svarbus. Iskrito kazkokios keistos kortos:
10 pentakliu, 5 lazdos, VI mylimieji. Papildoma buvo lazdu riteris.
Pagal kortas juk panasu, kad turejo sutvarkyti, ar ne? unsure.gif
Gal galit kas pakomentuoti?
Atsakyti
QUOTE(zaika @ 2016 07 01, 13:42)
Sveikutes  4u.gif

Noriu patarimo vienu klausimu. Darbe sugedo labai svarbus irenginys. Pries atvaziuojant meistrui pasideliojau kortas, kaip seksis jam ta pacia diena ta irengini sutaisyti, nes mums jis labai svarbus. Iskrito kazkokios keistos kortos:
10 pentakliu, 5 lazdos, VI mylimieji. Papildoma buvo lazdu riteris.
Pagal kortas juk panasu, kad turejo sutvarkyti, ar ne?  unsure.gif
Gal galit kas pakomentuoti?


kaip ir turetu sutvarkyti, nes Mylimieji simbolizuoja sajunga. bet tikriausiai jums del to teks papildomai sumoketi. gali buti kad kazkas papildomai kainuos. galimas variantas, kad ta pacia diena nesutvarkys, nes truks kokios nors detales. 5 lazdos kaip ir chaoso, betvarkes korta. tarsi isorine arba vidine kova. taip, kad tvarkys tvarkys ta irengini, bet as abejoju ar ta pacia diena sutvarkys. nera visu labai aiskiu pozityviu kortu.
Atsakyti
QUOTE(GabiVia52 @ 2016 07 01, 20:57)
kaip ir turetu sutvarkyti, nes Mylimieji simbolizuoja sajunga. bet tikriausiai jums del to teks papildomai sumoketi. gali buti kad kazkas papildomai kainuos. galimas variantas, kad ta pacia diena nesutvarkys, nes truks kokios nors detales. 5 lazdos kaip ir chaoso, betvarkes korta. tarsi isorine arba vidine kova. taip, kad tvarkys tvarkys ta irengini, bet as abejoju ar ta pacia diena sutvarkys. nera visu labai aiskiu pozityviu kortu.


Aciu. 4u.gif
Na va, Jus teisi, nesutvarke, ir neaisku kada tai padarys.. Labai blogai, na bet yra kaip yra. verysad.gif
As is kortu supratau, kad pataisys, 10 pentakliu gera korta, 5 lazdas isivaizdavau panasiai kaip Jus (kad gali tekti ilgiau pasikrapstyti prie to irenginio, kazkokie trumpi nesklandumai), bet mylimieji nepasirode, kad bloga zadanti korta, o lazdu riteris, tai irgi kaip ir geros naujienos turetu buti.. Apverstu kortu nebuvo. Matyt vel iziurejau tai ko labai norejau, o ne tai ka realiai kortos rodo. Nusivyliau ir kad nesutvarke, ir kad nesugebejau to perskaityti kortose.. angel_sadangel.gif
Atsakyti
QUOTE(blykste38 @ 2016 07 01, 17:25)
Dirbam tiksliau po darbu toki grazu penktadieni
Saunu Gabi girdet kad antstoliai bent pajudes woohoooo

O dabar praktikos klausimas
Del kokiu priezasciu asmuo( moteris) R buvo atleista is darbo, kol kas tiesos nezinau bet manau greit suzinosiu, kas netingit padeliokit as irgi deliosiu veliau


Prisedau pagaliau
Disku 3, disku 5, kardu pazas
Na kad dirbo del naudos sau tai tikrai, reikejo kaip sakant issiasikint veiklos sistema, ddvi kortos suristos su finansais viena gera kita ne, nesujungiu siu dvieju kortu, viena kitai priestarauja, na intrigos , ieskojimas naudos ar isnaudojimas
Nesuvesu atsakymo del ko atleido is darbo vistiek
Atsakyti
QUOTE(blykste38 @ 2016 07 01, 14:36)
Prisedau pagaliau
Disku 3, disku 5, kardu pazas
Na kad dirbo del naudos sau tai tikrai, reikejo kaip sakant issiasikint veiklos sistema, ddvi kortos suristos su finansais viena gera kita ne, nesujungiu siu dvieju kortu, viena kitai priestarauja, na intrigos , ieskojimas naudos ar isnaudojimas
Nesuvesu atsakymo del ko atleido is darbo vistiek


man atrodo, kad jai pritruko patirties arba darbo ismanymo. tiesiog nepateisino lukesciu. kardu pazas dar gali rodyti ir kitu darbuotoju snipinejima, pletkinima. taip pat kritika. tai gali buti, kad ji tiesiog nesusidirbo su komanda, neinese savo darbo dalies ir del to ja atleido. man atrodo, kad tiesiog kiti nebuvo patenkinti jos darbu.
Atsakyti
QUOTE(GabiVia52 @ 2016 07 01, 19:39)
man atrodo, kad jai pritruko patirties arba darbo ismanymo. tiesiog nepateisino lukesciu. kardu pazas dar gali rodyti ir kitu darbuotoju snipinejima, pletkinima. taip pat kritika. tai gali buti, kad ji tiesiog nesusidirbo su komanda, neinese savo darbo dalies ir del to ja atleido. man atrodo, kad tiesiog kiti nebuvo patenkinti jos darbu.


Esme ta kad savo darba ismane nuo...iki, na o buvo jos dvi , ji ir menedzere ( savininkes sesuo) jos abi kuzdedavosi, ai del darbo tai ji ismane darba tikrai tik va ar ji atlikdavo neaisku
Atsakyti
QUOTE(GabiVia52 @ 2016 07 01, 16:34)
Tiesiog neitiketina, kaip Taro pajudina reikalus. cia jau man ne pirmas kartas.

O kai Taro pajudino tuos reikalus? ax.gif
Atsakyti