Įkraunama...
Įkraunama...

Taro 27 tema

QUOTE(blykste38 @ 2016 06 29, 20:48)
A dar tamstai ziniu mazai, jauciu juoko doze gauni nebloga, na as cia apie save grybe kalbu, mano akim visos cia tobulai susikalbat su kortom


mažai. juoko dozę gaunu visai ne iš čia, nu tik juokas suėmė iš kortų virimo, bet iš kitko ne. aišku, nu galima čia viskas, yra įmanoma.
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2016 06 29, 18:01)
Kur čia taip šalta? Krauk lagaminus ir grįžk į Lietuvą  4u.gif Čia saulė žeme ridinėjasi ir rytoj vėl žada 29 šilumos  thumbup.gif
Rugpjūčio mėnesį į Kauną atvažiuoja tarologė Aliona Solodilova Preobraženskaja iš Sant Peterburgo. Kas ją žino, sakė, kad bus labai įdomios paskaitos. Moterys sakoė, kad jos paskaitų į Rygą važiavo klausytis.
Aš porą kartų buvau pas tarologę iš Maskvos Niną Frolovą, tai buvau sužavėta ir suprantu, kad man dar daug ko reikia mokytis. Paskutinės jos paskaitos apie Sefirot medį ir Taro buvo be galo įdomios. Jei rudenį vėl atvažiuos, būtinai eisiu. Knygose nerasi to, ką ji papasakoja ir parodo. Tiksliau galima rasti knygose, bet tai, ką sužinojau koncentruotai per 18 valandų, ji studijavo kelis metus, kol paruošė šiuos kursus.  Brangūs mokymai, bet tikrai to verti.  thumbup.gif

O kiek kainuoja paskaitos Kaune, galjau zinot ir kainyte?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Raganaitė*: 29 birželio 2016 - 21:35
QUOTE(Amariliai @ 2016 06 29, 20:23)
mažai. juoko dozę gaunu visai ne iš čia, nu tik juokas suėmė iš kortų virimo, bet iš kitko ne. aišku, nu galima čia viskas, yra įmanoma.


Tas kortas ne as viriau, as tik perskaiciau kai viena isvire ir norejo pasigirt bet niekas nepritare jai, tai teko ismest tas kortas 😀
Atsakyti
QUOTE(blykste38 @ 2016 06 29, 21:38)
Tas kortas ne as viriau, as tik perskaiciau kai viena isvire ir norejo pasigirt bet niekas nepritare jai, tai teko ismest tas kortas 😀


tai kas čia gali pritarti biggrin.gif bet jeigu aš virčiau kortas ir man niekas nepritartų, tai aš jų dėl to neišsmesčiau, pati išviriau, pati ir išsrėbčiau wink.gif

nu vsio, pasigooglinam, turim pakankamai info biggrin.gif
Atsakyti
Mergaitės, ką reiškia jei žmogaus apibūdinimui krenta kortos pirklys ir mastytojas? Tai koks tas zmogus turetu but?
Atsakyti
QUOTE(gertruda6 @ 2016 06 30, 13:54)
Mergaitės, ką reiškia jei žmogaus apibūdinimui krenta kortos pirklys ir mastytojas? Tai koks tas zmogus turetu but?

Mastantis pirklys lotuliukas.gif
o jei rimtai, tai nezinau net kas cia per kortos. Rasyk, kokia kalade ar dek paveiksliukus. Cia ne tradicine Waito kalade smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irony @ 2016 06 30, 13:15)
Mastantis pirklys lotuliukas.gif
o jei rimtai, tai nezinau net kas cia per kortos. Rasyk, kokia kalade ar dek paveiksliukus. Cia ne tradicine Waito kalade smile.gif


nezinau, cia man isbure, kad sutiksiu zmogu, kurio apibudinimas yra dvi kortos mastytojas ir pirklys
Atsakyti
QUOTE(gertruda6 @ 2016 06 30, 13:25)
nezinau, cia man isbure, kad sutiksiu zmogu, kurio apibudinimas yra dvi kortos mastytojas ir pirklys

Gudrus verslininkas😀
Na bent zinotume kokiom kortom bure, neprispeliosim nes ju tikrai nemazai
Atsakyti
QUOTE(gertruda6 @ 2016 06 30, 15:25)
nezinau, cia man isbure, kad sutiksiu zmogu, kurio apibudinimas yra dvi kortos mastytojas ir pirklys

Tai reikejo ir klausti, tos, kuri bure lotuliukas.gif Labai idomu, kas per burejele, jei kortai po zodi pasako, o visa kita, zmogau, prasau, pats issiaiskink lotuliukas.gif
Atsakyti
Hey drauges 😉 ar fb kokia grupe pasipraktikuot ar siaip kuri butu verta demesio, galit pm man jei nenorit cia rasyt 😀 aisku geriausias varjantas butu lt bet is bedos or kitom kalbom tiks
Atsakyti
Blykste, pasipraktikuok, kur as siandien eisiu mirksiukas.gif

Ir dar. Kur siandien ryte buvau ir kodel dziaugiausi, kad nevaiavau su masina smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irony: 30 birželio 2016 - 16:21
QUOTE(Irony @ 2016 06 30, 15:19)
Blykste, pasipraktikuok, kur as siandien eisiu mirksiukas.gif

Ir dar. Kur siandien ryte buvau ir kodel dziaugiausi, kad nevaiavau su masina smile.gif


Kur siandien tamsta issiruosis
Velnias/skeptru 3/ tauriu 5
Itariu ten eisi ne savo noru, galbut tau reik but ten kazkokiais sumetimais, sakyciau gal paskutiniu darbo klausimu aptart, nors tiesa sakant nematai iseities is padeties nors ji yra

O kur buvai nepaziuresiu db, mazius atsikele, ejai i darzeli peskom kad nenubaustu uz greicio virsijima lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti