Įkraunama...
Įkraunama...

MICHAEL KORS

Mergaitės, perleidžiu skaičiukus 8,5dydį. ( sau pasilieku 8) nerealūs prie maksi suknių, kuprinikių, džisiukų, marškinukų, žodžiu wub.gif
MICHAEL MICHAEL KORS
Libby Perforated-Leather Oxford
http://www.michaelko...FS1L?color=1999
user posted image
Atsakyti
Michael Kors nauji batukai. Dydis - 8,5 (padidinti, sakyciau atitinka 9 - 9,5 dydi). 47 eur.

user posted image

Nauja, nereali, didele Michael Kors Safiano odos rankine (Large dydzio). 185 eur.

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taina: 11 spalio 2016 - 11:18

nauja originali mk kuprine small dydis 175 e su reg siuntimu 4u.gif

user posted image

nauja originali mk kuprine small dydis 175 e su reg siuntimu 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(zilmin @ 2016 10 10, 11:20)
Nauji, ka tik gauti, usa 7.5 dydis vidpadis apie 25 cm, man kainavo daugiau, parduodu uz 40 Eur
user posted image

Sutarti parduoti 4u.gif
Atsakyti

user posted image
Charlton Michael Kors rankine 95eur 4u.gif
Atsakyti
Parduodu 9,5 US , arba mainau i 10 us dydi. MICHAEL Michael Kors Holly Metallic Leather Sandal PALE GOLD spalva.
pirkta be papildomos nuolaidos 48 $ + tarpininkavimas + siuntimas.
http://www.michaelko...FA1M?color=0705
Atsakyti
Nauja, su etiketėmis kuprinė. Dydis medium. Spalva bisquit. Kaina 189 Eur.

user posted image
Atsakyti

Nauja MK rankine, Bisque spalvos, sau pasilikau oranzine wub.gif
Labai grazi bei neutrali spalvyte VISIEMS sezonams! As saviske naudoju i darba visai mantai susideti - loptop, popieriams, papkems ir tt. Kompiuteriui yra minksta kisene, kuri uzsisega atskirai, iPad taip pat minksta kisene, virsuje yra uztrauktukas.

Kaina 193 Eur.

user posted image

i pasta galiu atsiusti realias foto
Atsakyti
QUOTE(Dziugaa @ 2016 09 24, 11:22)
Laba,
mažai tikiu, bet gal kas norėtų keistis mano turimą 8,5 dydį į mažesnį (reiktų 7; 7,5; 8)?
Michael Kors 'Shaw' Tall Boot, 3 1/2" heel

user posted image

Turiu klausimuka.. kiek kazi per blauzda apimties jie yra? randu atsiliepimus kad tik lieknom kojytem idomu kaip realybe.. ir na niekaip ju nerandu jei kas turit 10 ar 10.5 saukit garsiai man 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2016 10 12, 20:24)
Turiu  klausimuka..  kiek kazi per blauzda apimties jie  yra?  randu atsiliepimus kad tik lieknom kojytem   idomu kaip realybe.. ir na niekaip ju nerandu jei kas turit 10 ar 10.5  saukit garsiai man  4u.gif  4u.gif

Laba Ingakalnis, turiu juos, kiek pamenu jie nėra siauri. Po darbo parašysiu ir atsiųsiu realią foto į až.

Ieškau pirkti 7,5 dydžio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dziugaa: 13 spalio 2016 - 07:24
Gal kuri norit keisti medium i small? Nauja.

user posted image
Atsakyti
Galiu perleisti vieną pakuotę šių vitaminų guminukų vaikams. Kaina tiek kiek man gavosi - 7€

user posted image
Atsakyti