Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

ANN TAYLOR
user posted image


CHILDRENSPLACE turime 20% koda
user posted image


GAP
user posted image


JCREW
user posted image


LOFT
user posted image


OLD NAVY
user posted image


RALPH LAUREN
user posted image


SHOES 25%
user posted image


SHEATERRAORGANICS 30%
user posted image
Atsakyti
JCREW PLEAT-FRONT MINI SKIRT, 4 dydis, 65 eurai

user posted image
skirt


JCREW NO. 2 PENCIL SKIRT IN COTTON TWIL, 4 dydis, 45 eurai
user posted image[/URL]
pencil skirt



Old Navy 3-Piece Rash Guard and Bikini Swim Set for Girls, L dydis, 16 euru

user posted image[/URL]
swims suit



AQS Sunglasses Women's Alfie Navigator Sunglasses, 55 eurai

user posted image
akiniai

FACTORY GIRLS' FLORAL-TRIM T-SHIRT DRESS, 6 dydis, 16 euru

user posted image[/URL]
suknyte
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rudaplauke: 23 birželio 2016 - 08:49
Per vėlai susigriebiau,kad reikia kremo,bet o gal susirinks ....

https://www.naturessheabutter.com - 30 proc.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lyn @ 2016 06 23, 01:09)
oi kaip  gaila,  gal dar  pirkit  ax.gif  4u.gif  paskutinis  pasispardymas  butu  pries  atostogas smile.gif))  turbut  bus geru  dealu,  apipirkit  dar   mus smile.gif)
  ir  gal siandien  jau  bus  siuntinukai ?  smile.gif


pamastysime dar del pirkimo ax.gif

del siuntinuku jau greitai sulauksit ziniu is Sandrixxx 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rudaplauke: 23 birželio 2016 - 09:00
Loren, gal ir Kauno siunta jau matyti? 4u.gif

Merginos, daug kas esat pirke tuos colourpop matinius blizgius. Faini jie? Nesausina tragiskai lupu? Lengva pasidazyt? g.gif matau vis renka, tai gal verta uzsakyma siusti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl. @ 2016 06 23, 10:14)
Merginos, daug kas esat pirke tuos colourpop matinius blizgius. Faini jie? Nesausina tragiskai lupu? Lengva pasidazyt? g.gif matau vis renka, tai gal verta uzsakyma siusti smile.gif

Man tai misija neįmanoma vien jais pasidažyt.Reikia arba ant kažko dažyt arba viršun blizgį tept,bet tai jau nebe tas unsure.gif Man tai sutraukia visas lūpas,nei vaizdo,jausmas irgi nekoks rolleyes.gif
Aš irgi vis norėjau paklaust kas naudoja - ar vien jais pasidažo ir viskas,jau gerai g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl. @ 2016 06 23, 09:14)
Merginos, daug kas esat pirke tuos colourpop matinius blizgius. Faini jie? Nesausina tragiskai lupu? Lengva pasidazyt? g.gif matau vis renka, tai gal verta uzsakyma siusti smile.gif

Man jie tragiski, kazkoks nesusipratimas. doh.gif Labai sausina lupas, sunkiai nusivalo. Kiek buvau uzsipirkus, visus ispardaviau. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gretuxxx @ 2016 06 23, 10:28)
Man jie tragiski, kazkoks nesusipratimas.  doh.gif Labai sausina lupas, sunkiai nusivalo. Kiek buvau uzsipirkus, visus ispardaviau.  biggrin.gif

Na ne visi gal rolleyes.gif bet tie matte,tai kaip cementas hihihi.gif
Papildyta:
Įdomu dėl įdomumo šitie deficitiniai išbandyt https://www.kyliecosmetics.com/ .Bet juos reikia sekt,gaudyt kada papildo doh.gif Gal ir š,bet išbandyt juk galima biggrin.gif
Atsakyti
Reikia patarimo, ar vertas laikrodukas pinigu su -20 dar, nes sunkiai sekasi pazintilaikrodi, o cia va valandos virsuje minutes apacioje gal persilauztų 7 m. Ar geriau ziūrėti kur su valandomis 1,2,3,4,.... g.gif

http://www.childrens...atch-2072233-01
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2016 06 23, 09:41)
Reikia patarimo, ar vertas laikrodukas pinigu su -20 dar, nes sunkiai sekasi pazintilaikrodi, o cia va valandos virsuje minutes apacioje gal persilauztų 7 m. Ar geriau ziūrėti kur su valandomis 1,2,3,4,.... g.gif

http://www.childrens...atch-2072233-01


Aš tai išvis elektroninio nebepirkčiau vaikui. Nupirkau savo penkiametei, tai visai jai neįdomu buvo, skaičius pažįsta, laiką įvardina ir net sakė, kad čia kažkos ne laikrodis biggrin.gif tai dabar noriu geresnį mechaninį nupirkt keliems metams.
Atsakyti
Laukiu RL su 25%, nedaug truksta iki free ship
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2016 06 23, 10:26)
Man tai misija neįmanoma vien jais pasidažyt.Reikia arba ant kažko dažyt arba viršun blizgį tept,bet tai jau nebe tas  unsure.gif Man tai sutraukia visas lūpas,nei vaizdo,jausmas irgi nekoks rolleyes.gif 
Aš irgi vis norėjau paklaust kas naudoja - ar vien jais pasidažo ir viskas,jau gerai  g.gif  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Ir man netiko, uzsidedu taskeli, kuri isskirstau su blizgiu. doh.gif
Atsakyti