Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgai, cukinijos, aguročiai žiemai

QUOTE(aistushka @ 2008 08 13, 15:02)
Sveikutės, šis receptas vienos supermamietės, bet kažkaip aš neradau šiandien jo čia. Skamba taip:

Paprika supjaustyti i 4 dalis ir isimti seklas,paskui sudeti paprikas i verdanti vandeni ir pavirti 3min.Deti i iskaitintus stiklainius,kur jau turi buti ideta cia ant 0.5l stiklainio:1 saukstelis medaus ir mazesne sklitele cesnako.
Po to supilti marinata:
1l vandens
1 stikline aliejaus
1 stikline acto
1 stikline cukraus
1 saukstas druskos
Sito kiekio marinato uztenka 4l pipiru uzpilti.

Beje, man rekomenduoto kiekio marinato užteko gerokai daugiau stiklainių užpilti nei litrą... Gal per daug paprikų sugrūdau į stiklainius... ax.gif

šis receptas tikrai labai geras, net nemėgėjai įvertino, tik kelis sykius aš druskos buvau pamažinusi ax.gif
Atsakyti
O gal kas zinot toki recepta is cukiniju, morku, papriku ir svogunu. Ju nereikia virint, tik kazkaip su actu ir aliejum uzpili ir i stiklainius dedi. Ilgai nestovi ta misraine, bet skonis stebuklingas. Labai gaivi.
Nezinau proporciju ir kaip marinata padaryt? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(GREK @ 2009 08 02, 14:36)
tai kitą partiją bandyk pagal mano receptą  mirksiukas.gif su svogūnais, nu man tai pasakiškas skonis, jau šiandien išviriau iš visos normos, gavosi 9 puslitriukai. Skonis daugiau saldus, labiausiai patinka viena, gali dėtis ant spagečių, net mėsos nereikia.
1 didelę cukiniją nulupam, išimam sėklas, pjaunam pusiau. Vieną dalį sutarkuojam, kitą pjaustom kubeliais, dedam į didelį puodą, užpilam 0,5L. vandens, įberiam 2stiklines cukraus ir 1 arbat. šaukštelį citrinų rūgšties. Troškinam cukiniją, kol ji taps skaidri (20-30min). Kol troškinasi, pasiruošiam daržoves. Į troškintuvą dedam:
0,5kg morkų (pjaustytų arba tarkuotų stambiai)
0,5kg svogūno (pjaustyto kubeliais)
0,5kg paprikos (aš pjaustau juostelėm ar stambiais kubeliais). Viską patroškinam apie 15min., supilam į ištroškintą cukiniją. Dar pridedam 0,5kg stambiai pjaustytų pomidorų ir 3 kubeliais supjaustytus apelsinus. Įdedam 1 šaukštą druskos, 1 česnako supjaustytas skilteles, 0,5l stiklainį tomato ir stiklinę aliejaus. Viską patroškinam maišydami, kad neprisviltų apie pusvalandį, išpilstom į stiklainius, užsukam ir apverstus paliekam ataušti, tada į rūsy ir laukiam žiemos. Nors mes jau pradedam valgyt iš karto, perdaug skanu, kad būtų ilgai.

na troškinasi dabar ši mišrainė, atrodo bus skanu.... rolleyes.gif , dabar svarbu kad nenušaudytų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sarmite @ 2009 08 08, 21:40)
na troškinasi dabar ši mišrainė, atrodo bus skanu.... rolleyes.gif , dabar svarbu kad nenušaudytų  smile.gif

Na reiks ir man pabandyti sugundet cia mane tom misrainem.
Atsakyti
QUOTE(Virguliukas23 @ 2009 08 11, 13:55)
Na reiks ir man pabandyti sugundet cia mane tom misrainem.

kai atauso ragavau vel, na skanu, bet kita karta cukraus deciau maziau... nes saldu smile.gif bet mano vyrui tai labai patiko ax.gif
Atsakyti
sveikos gal žinot kokių receptų, neaštrių su cukinija arba aguročiu, moliugų, be acto ax.gif
Atsakyti
Sveikos, mano pati skaniausia cukiniju misraine, tik deja su actu. Kas ragavo visiems lab patiko, skanu net tiems kas siaip cukiniju nevalgo.

6 kg cukiniju, 2 kg svogunu (as dedu maziau), 0,5 l aliejaus, 0,5 l acto, 100 g druskos, 1 stikline cukraus.
Cukinijas pjaustom kubeliais( as pjaustau tokias jau gerokai ugtelejusias, tada kubeliai buna tokie traskus), svogunus siaudeliais, uzpilam alieju, acta, druska, cukru, gerai ismaisom ir paliekam per nakti. Ryte viska uzvirinti ir i stiklainius.
Atsakyti
mmm tikrai geras receptėlis atrodo, bet gal kas mamytės naudojat vietoj acto citrin.rūgštęlę, ir kokiu santykiu ją reiktų dėt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sarmite @ 2009 08 08, 21:40)
na troškinasi dabar ši mišrainė, atrodo bus skanu.... rolleyes.gif , dabar svarbu kad nenušaudytų  smile.gif

bigsmile.gif

QUOTE(Virguliukas23 @ 2009 08 11, 13:55)
Na reiks ir man pabandyti sugundet cia mane tom misrainem.

rolleyes.gif

QUOTE(Sarmite @ 2009 08 11, 21:10)
kai atauso ragavau vel, na skanu, bet kita karta cukraus deciau maziau... nes saldu  smile.gif  bet mano vyrui tai labai patiko  ax.gif

aga, saldi ji, rašiau, galima dėt mažiau cukraus. Aš jau trečią partiją pasidariau šiandien, dėjau mažiau cukraus ir paprikos, daugiau pomidorų, gavosi aštresnė, nu skanu be proto, puslitriuką suvalgiau vakarienei ax.gif
Papildyta:
QUOTE(tvigra @ 2009 08 08, 21:11)
O gal kas zinot toki recepta is cukiniju, morku, papriku ir svogunu. Ju nereikia virint, tik kazkaip su actu ir aliejum uzpili ir i stiklainius dedi. Ilgai nestovi ta misraine, bet skonis stebuklingas. Labai gaivi.
Nezinau proporciju ir kaip marinata padaryt?  blush2.gif

lyg mišrainių skyriuj yra receptėlis toks, tik su kopūstais, Dziunkos atrodo receptukas. Žinau, kadf vietoj kopūstų galima dėti cukiniją mirksiukas.gif
Atsakyti
Bandysiu daryti mišrainę pagal GREK receptuką 4u.gif
Atsakyti

Nežinau gal ir buvo toks receptas bet man ši mišrainė labai skani

PAPRIKŲ IR CUKINIJŲ MIŠRAINĖ

2kg cukinijų
1kg paprikų
0,5ltr pomidorų padažo
2 šaukštai druskos,pipirų pagal skonį
130ml acto
200ml aliejaus
200cukraus

Cukinijas ir paprikas nuvalom, susmulkinam. Dedam į puodą viską išskyrus actą ir pomidorų padažą. Troškinam kol paprikos suminkštės ir cukinija taps skaidri ( MAŽDAUG 30MIN) Tada supilam actą ir pomidorų padažą, dar patroškinam 5min, dedam į stiklainius ir užsukam
Atsakyti
Sveikutės,gavau labai didelį moliūgą,ir norėčiau pasigaminti saldesnių gaminių,neberandu ,bet kažkur buvo įdėta su ananasų sultimis,jei kuri žinot parašykit,dėkui 4u.gif
Atsakyti