Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgai, cukinijos, aguročiai žiemai

QUOTE(regna @ 2008 08 26, 19:33)

MOLIUGU TROSKINYS
reikia moliugu,ir apie300 g raudonuju papriku,
Marinatui;1l vandens,200ml acto,150ml aliejaus, 100g cesnaku, 200g petrazoliu,350g cukraus, 1 1/2 sauksto druskos
Moliuga nulupkite, paorikas padalinkite pusiau ir isimkite seklalidzius.Cesnako skilteles taip pat nulupkite.VISAS DARZOVES NUPLAUKITE.mOLIUGA SUPJAUSTYKITE RIEKELEMIS, PAPRIKAS-MAZAIS KUBELIAIS,cesnakus ir petrazoles smulkiai.I inda pilkite vandeni ,acta alieju, berkite cesnaku ir petrazoliu gabalelius,cukru, ir druska.K ai misinys uzvirs,dekite moliugo riekeles ,papriku kubelius.KAITINKITE vis pami=aisydami apie pusvalandi.Karsta mase ispilstykite i paruostus stiklainius ir uzsukite paruostais dangteliais clap.gif wub.gif
Atsakyti
noreciau ir as dedes beno padaza daryt-tik klausimelis iskilo:o morkas ir kubeliais pjaustyt,gal tarkuot.O gal jas dar su aliejum atskirai troskint,nes su actu is kart,kai viska virsiu jos kietos gausis? schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(valdavv @ 2008 08 30, 16:08)
noreciau ir as dedes beno padaza daryt-tik klausimelis iskilo:o morkas ir kubeliais pjaustyt,gal tarkuot.O gal jas dar su aliejum atskirai troskint,nes su actu is kart,kai viska virsiu jos kietos gausis? schmoll.gif

Aš tai pjausčiau juostelėm.Viską troškinau kartu, tik tomatą, aliejų ir actą dėjau baigiant virti,tiesa viriau tik kokį pusvalandį.
Kai dariau antrą partiją neturėjau cukinijų, tai dėjau moliūgų, visai nieko gavosi.
Atsakyti
QUOTE(martam @ 2008 08 30, 17:14)
Aš tai pjausčiau juostelėm.Viską troškinau kartu, tik tomatą, aliejų ir actą dėjau baigiant virti,tiesa viriau tik kokį pusvalandį.
Kai dariau antrą partiją neturėjau cukinijų, tai dėjau moliūgų, visai nieko gavosi.

Pasidariau ir aš šiandien šitų salotų. Tik man skystimo daugiau norėtūsi g.gif O šiaip tai labai skaniai atrodo, vyras ragavo- patiko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(valdavv @ 2008 08 30, 16:08)
noreciau ir as dedes beno padaza daryt-tik klausimelis iskilo:o morkas ir kubeliais pjaustyt,gal tarkuot.O gal jas dar su aliejum atskirai troskint,nes su actu is kart,kai viska virsiu jos kietos gausis? schmoll.gif

iš tiesų viską verdant kartu, morkos ir gaunasi kietesnės, tačiau man tai patinka. Bent aš asmeniškai nenoriu košės-malošės, todėl morkų tarkuoti nekilo ranka, man labiau patinka kai viskas apyvienodžiais kubeliais, o ir gražiau lėkštėj atrodo jei garnyriui įdedi, nei būtų kokia pliurza ax.gif
Beje, viriau ne vieną partiją ir aptikau, kad geriausi konservuoti ananasai šiam reikalui yra "Optima linija" skardinėse ananasų gabaliukai, ten gražiai smulkiai supjaustyti, belieka nupilti sirupą ir pilti į puodą. O nusipirkus žiedais konservuotus tai dar tenka pjaustytim kam laiką gaišti, kai galima gatavą turėti blush2.gif
Atsakyti
Aš tai konservuotus ananasus pyliau su tuo skysčiu, ir taip gavosi pakankamai tirštas.
Atsakyti
QUOTE(Kulinaras @ 2007 09 23, 16:58)
Sveiki, ir sveikos  4u.gif

Prisiauginau as 6 dickius moliugus savo darzelyje ir nutariau is ju ka nors skaunaus pasigaminti.  Tai wat, jusu puslapyje radau puiku moliugo pyrago recepta, ir kazkur pro akis prabego moliugo uogiens su citrinomis ir apelsinais receptais, bet tikrai zinau, kad pas jus siame forume  blush2.gif  Mano prasymas butu toks: Jei nebutu sunku uogienes autorei (iui) gal galite dar karat parasyti sio nuostabaus pateikalo recepta, buciau labai labai labai dekingas  ax.gif  ziema arteja ir norisi pasigaminti kazko skaunaus  rolleyes.gif  Dar karat labai jums dekoju 
P.S recepta galite iskarto sisuiti man i e-mail: Pauliuxass@one.lt arba

Pauliuxasas@yahoo.de

Pasirinkite kuri norite  thumbup.gif

Issivirsiu, butinai pavaisinsiu  lotuliukas.gif


Papildyta:
sveikutės čia prisiskaičiau visokių gudrybiu ir žinau kad kažką tikrai išmėginsiu tik vieno daliko neradau labai norėtusi receptuko moliūgo pyrago iš anksto dėkoju bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(starbee @ 2006 09 09, 15:53)
3 kg aguročio
6 vnt paprikos
1 čili pipiras
4 skiltelės česnako (dedant išspausti)
1 litras pomidorų padažo
2 šaukštai druskos
200 g cukraus
250 ml aliejaus

Daržoves supjaustyti, bet ne smulkiai, visus ingridientus sudėti į puodą ir virti 40 min. Na tikrai labai skanu, aš sau pasidariau iš dviejų porcijų  thumbup.gif


Aš dariau pagal šį receptuką, tai tikrai labai skaniai gavosi, nieko nereikia tik paimt duonos riekę ir atsidaryt stiklainį su šiomis salotomis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Ačiukas starbee
Atsakyti
labukas 4u.gif

nezinau, gal ir nelabai i tema, bet paklausiu cia:
ar issilaiko moliugai/cukinijos rusyje per ziema? 4u.gif Turiu omeny sviezi, nekoncervuoti.
Atsakyti
QUOTE(bambyze @ 2008 10 12, 18:51)
labukas  4u.gif

nezinau, gal ir nelabai i tema, bet paklausiu cia:
ar issilaiko moliugai/cukinijos rusyje per ziema?  4u.gif  Turiu omeny sviezi, nekoncervuoti.

jei gerai prinokę ir nepažeisti (t.y. nenubrozdinti, nepažeista odelė, gražiai nuskinta, neišlaužtas kotelis ir pan.) tai tikrai laikosi labai ilgai. Negaliu pasakyti ar per visą žiemą išsilaiko, tačiu pernai pora cukinijų buvo likę, tai tikrai žinau, kad labai ilgai jos man vietą užėmė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2008 10 12, 20:21)
jei gerai prinokę ir nepažeisti (t.y. nenubrozdinti, nepažeista odelė, gražiai nuskinta, neišlaužtas kotelis ir pan.) tai tikrai laikosi labai ilgai. Negaliu pasakyti ar per visą žiemą išsilaiko, tačiu pernai pora cukinijų buvo likę, tai tikrai žinau, kad labai ilgai jos man vietą užėmė smile.gif


aciu 4u.gif bandysiu laikyt sviezia kuo ilgiau, nes kameroj jau nebetelpa doh.gif o vaikui ekologiskos darzoves tikrai i nauda thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bambyze @ 2008 10 12, 17:51)
labukas  4u.gif

nezinau, gal ir nelabai i tema, bet paklausiu cia:
ar issilaiko moliugai/cukinijos rusyje per ziema?  4u.gif   Turiu omeny sviezi, nekoncervuoti.


Sveiki, del cukiniju nezinau, bet moliugas, laikomas kambaryje siltai, (o dar geriau prie zidinio) issilaiko labai ilgai. Jau trecius metus taip laikau moliugus. Siemet pjovem balandzio menesi smile.gif
Tiesa, moliugas turi buti "storaskuris"...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistushka: 13 spalio 2008 - 15:21