Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgai, cukinijos, aguročiai žiemai

QUOTE(pinkrose @ 2013 09 23, 15:49)
Padėkit kas kaip daryt patarkit, supus ir mano moliūgas. Gal kas bandėt morkas kažkaip panašiai daryt kaip aš noriu  blush2.gif

As susipjaustau kubeliais ir i saldikli,o po to troskiniams ar moliuginei sriubai labai gerai.
Dar esu marinavusi juos tai prie mesos man buvo super tik nezinau pagal koki recepta.Siais metais isbandziau pagal uspaschiko agurkeliu recepta o skonio nezinau dar neatidariau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aneta23: 24 rugsėjo 2013 - 10:03
QUOTE(Zivukas.d @ 2013 09 24, 08:28)
O nebus kad koki uncle bens lietuviska varianta valget
Yra tema, paziurekit, ten cukinija pjausty ta eina, bet manau galit ir moliuga det


Ačiū 4u.gif Ieškosiu toliau mirksiukas.gif
QUOTE(aneta23 @ 2013 09 24, 10:02)
As susipjaustau kubeliais ir i saldikli,o po to troskiniams ar moliuginei sriubai labai gerai.
Dar esu marinavusi juos tai prie mesos man buvo super tik nezinau pagal koki recepta.Siais metais isbandziau pagal uspaschiko agurkeliu recepta o skonio nezinau dar neatidariau.

Šaldiklis pilnas uogų, grybų kurių nemėgstam doh.gif blush2.gif
Ta prasme moliūgus cukinijas konservuot pagal tą Uspaskich receptelį? g.gif
Kai paragausit parašykit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pinkrose @ 2013 09 25, 22:22)
Ačiū  4u.gif  Ieškosiu toliau  mirksiukas.gif

Šaldiklis pilnas uogų, grybų kurių nemėgstam  doh.gif  blush2.gif
Ta prasme moliūgus cukinijas konservuot pagal tą Uspaskich receptelį?  g.gif
Kai paragausit parašykit  mirksiukas.gif



jeigu nieko nesugalvojat ka daryti is moliugo, darykit moliugu saldainius, super daiktas

as darau is cia
Atsakyti
QUOTE(Zivukas.d @ 2013 09 26, 06:39)
jeigu nieko nesugalvojat ka daryti is moliugo, darykit moliugu saldainius, super daiktas

as darau is cia

apžiūrėjau tą moliūgą, dar cielas sveikas gest nepradėjęs tai dar tegul stovi. Jis mane nervina nes baisiai didelis, įtariu 10kg tai tikrai svers doh.gif
Tai jaučiu kitą savaitgalį us iš jo ir mišrainių ir uogienės ir dar šitų saldainiukų. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pinkrose @ 2013 09 28, 18:00)
apžiūrėjau tą moliūgą, dar cielas sveikas gest nepradėjęs tai dar tegul stovi. Jis mane nervina nes baisiai didelis, įtariu 10kg tai tikrai svers  doh.gif
Tai jaučiu kitą savaitgalį us iš jo ir mišrainių ir uogienės ir dar šitų saldainiukų.  bigsmile.gif


jei moliūgas neperpjautas, tai ilgai stovės, gali ir visą ziemą, jei vėsiai padėtas... bet kai jau prapjautas, tada reik skubeti suvartoti, kad nesugestų
Atsakyti
QUOTE(Zivukas.d @ 2013 09 28, 17:42)
jei moliūgas neperpjautas, tai ilgai stovės, gali ir visą ziemą, jei vėsiai padėtas... bet kai jau prapjautas, tada reik skubeti suvartoti, kad nesugestų

Gerai, kad ir nepjoviau. Kai jau sugalvosiu ką daryt, tai iš viso darysiu per kelias dienas smile.gif 4u.gif
Atsakyti
jei nepasikartosiu tai dekit moliugu misraine su keciupu,ir cesnakais,galima dar ir paprika ideti,labai skani gaunasi
Atsakyti
kažkodėl pas mus nesivalgo tos mišrainės doh.gif
ir skanu atrodo, bet kai valgyt reikia, tai marinuotas agurkas pirmoj vietoj. net rauginti kopūstai geriau valgosi g.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLINTA @ 2013 10 10, 08:30)
jei nepasikartosiu tai dekit moliugu misraine su keciupu,ir cesnakais,galima dar ir paprika ideti,labai skani gaunasi

drinks_cheers.gif
man asmeniškai kuo paprikos daugiau, tuo skaniau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLINTA @ 2013 10 10, 07:30)
jei nepasikartosiu tai dekit moliugu misraine su keciupu,ir cesnakais,galima dar ir paprika ideti,labai skani gaunasi

Labai atsiprašau,o kur hauti šį receptą? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pinkrose @ 2013 09 19, 18:43)
Laba vakarą, gal kuri galite padėti. Turiu moliūgų, ir noriu pasidaryt mišrainę. Kažkada senokai pas kažką ragavau moliūgų mišrainę taip įdomiai padaryta (galvojau, kad morkas valgau kol nepasakė, kad moliūgas  blush2.gif ), sutarkuota burokine tarka ir tokia saldžiarūgštė. Gal kas darėte panašiai, niekur nerandu jokio recepto, kad moliūgą reiktų tarkuot  blush2.gif

Jau žinau pas ką valgiau tą mišrainę. Tuoj turėsiu receptą thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Grilyje apkepta cukinija, užpilta aliejumi

cukinijos
česnako skiltelės
čiobreliai
druska
pipirai
baltas vyno actas (1 a.š. kiekvienam 200 ml stiklainiui)
rafinuotas aliejus (naudoju saulėgrąžų, gali būti rapsų)
alyvuogių aliejus (extra virgin)

Nuplautas ir plonai supjaustytas jaunas cukinijas su odele (nesvarbu ar išilgai ar skersai, kam kaip patinka, aš tarkuoju plonom juostelėm išilgai) aptepti aliejumi, kad nepriliptų prie grotelių ir apkepti grilyje/šašlykinėje iš abiejų pusių (tą darau visada per kažkokį pasisedėjimą- kelių minučių darbas, atskirai cukinijoms nekaitinu griliaus). Atskirai, keptuvėje, nedideliame kiekyje aliejaus, apkepti plonai supjaustytas česnako skilteles (kiekis priklauso ar mėgstate česnaką, aš dedu daug). Į švarius, sterilizuotus stiklainius sudedame vieną sluoksnį cukinijų, pabarstome druska ir pipirais, apkeptomis česnako plokštelėmis bei čiobreliu (gali būti ir žiedai, svarbu, kad nebūtų kietų kotelių), vėl cukinijų sluoksnis, vėl prieskoniai ir taip iki tol, kol užsipildo stiklainis. Abudu aliejus tarpusavyje sumaišyti lygiomis dalimis (aš tą darau butelyje nuo saulėgrąžų aliejaus, dapilu likusią pusę alyvuogių). Į kiekvieną cukinijomis užpildytą stiklainį įpilti po arbatinį šaukštelį balto vyno acto, ant viršaus pilti aliejų mišinį, kad apsemtų paskutines cukinijos juosteles. Pasterizuoti 15 min 180 C orkaitėje.
Galima ragauti po gerų 2 mėnesių.

Idealus panaudojimas- bruschetta.

Modifikacijos- kas nemėgsta tyro alyvuogių aliejaus skonio, galima jį pakeisti light versija. Gaminau dar papildomai įdedant sluoksnius džiovintų pomidorų. Taip pat gaminau papildomai įdedant levandų žiedų bei pankolio sėklų (jau be pomidorų, vien cukinijos). Viduržemio jūros regiono skonio megėjoms siūlau pabandyti.
Skanaus mirksiukas.gif
Atsakyti