Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgai, cukinijos, aguročiai žiemai

Cukinija su Kariu
gal buvo toks receptukas, bet mane apzavejo smile.gif)
2,5kg. cukiniju isdarinetu, supjaustytu gabaleliais.
4galvos svogunu supjaustome..
Sias darzoves sumaisome kartu ir uzpilame tokiu reikalu:
3-4 arb. s. kario.
1 stikline cukraus (galima ir maziau kaip kam patinka)
1 valg saukstas druskos (galima ciut daugiau)
puse stiklines acto (as piliau vyno acta)
Visa sita skytimuka supilti ant cukinijos su svogunu ir palikti kokiom 5 val (aisku ismaisyti.
Po to uzpilti puse litro (litra jei norisi skysciau) vandens ir pakaitinti 15min. i sloikiukus ir skanuma!
Atsakyti
QUOTE(Elizabeth** @ 2013 08 15, 22:24)
Laba smile.gif

Labai įdomu ką šiemet žiemai ruošiat iš moliūgo? Koks būtų kiekvienos pats pačiausias receptas? smile.gif  Aš tai vienareikšmiškai šią mišrainę . Nors recepte naudojama cukinija, aš pernai ruošiau su moliūgu.
Papildyta:

Pati laikau rūsy visas atsargas žiemai, todėl negaliu patart apie tamsų kambariuką  4u.gif Nors jei sakot, kad kiti išstovi, tai ir ši turėtų stovėt smile.gif

Kolkas stovi smile.gif jau daugiau nei menuo praejo,nuo tos dienos kai dariau misraine smile.gif Manau stoves ir toliau smile.gif
Atsakyti
sveikos moliugu gerbejos,

Visai nesenai viriau moliugu saldainiukus{dziusta dziovykleje}

O ,is sirupo viriau medu aciu recepto autorei,bet man gavosi stingstanti mase ir ispyliau ant kepimo popieriaus gavau moliuginius ledinukus.
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2013 08 26, 19:20)
sveikos moliugu gerbejos,

    Visai nesenai viriau moliugu saldainiukus{dziusta dziovykleje}

    O ,is sirupo viriau medu aciu recepto autorei,bet man gavosi stingstanti mase ir ispyliau ant kepimo popieriaus gavau moliuginius ledinukus.


prasau detaliau, apie is sirupo daroma medu

pas mane kaip tik siandien supjaustyta cukinija ir apipilta cukrumi, laukia rytojaus kai dziovinsiu saldainius
Atsakyti
QUOTE(Zivukas.d @ 2013 08 26, 22:05)
prasau detaliau, apie is sirupo daroma medu

pas mane kaip tik siandien supjaustyta cukinija ir apipilta cukrumi, laukia rytojaus kai dziovinsiu saldainius



Moliugo saldainiai ir medus

2kg moliugo minkstimo,

1kg. cukraus,

7 vnt. gvaizdikeliu,

0,5 citrinos zieveles,

2v. s. cukraus piudros.

moliugo minkstima supjaustyti norimo dydzio kubeliais.

Uzpilti cukrumi ir laikyti per nakti.

Susidariusi sirupa nupilti,uzvirti ir vel uzpilti ant moliugo gabaleliu.

,,laikyti 12 val.
ir,virti 30min.,kol bus skaidrus gabaliukai,NEPERVIRTI.

isgriebt gabaliukus paskleist ant kepimo popieriaus{as skleidziau ant lekstes isklotos maistine pleveleir nusausinus drejau i dziovykles sekcijas
Isdziuvusias apvolioti cukraus pudra.

Likusi sirupa virti ,kol sutirstes.
Pries verdant sudet gvaizdikeliu ,citrinos zievele
PRIES pilstant isgriebt prieskonius.
As,[nuo saves,nedejau prieskoniu,paviriau,pamaisant medine mentele,kol pradejo stingt,mase ispyliau ant kepimo popieriaus,sustingo,sulauziau ir gavosi rudi ledinukai.
O,, GABALIUKAI DZIUSTA.








Papildyta:
Uz recepta esu dekinga autoriai ZENETAI,kuri maista gamina su meile
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2013 08 27, 00:42)
Moliugo saldainiai ir medus


    Likusi sirupa virti ,kol sutirstes.
  Pries verdant sudet gvaizdikeliu ,citrinos zievele
  PRIES pilstant isgriebt prieskonius.
    As,[nuo saves,nedejau prieskoniu,paviriau,pamaisant medine mentele,kol pradejo stingt,mase ispyliau ant kepimo popieriaus,sustingo,sulauziau ir gavosi rudi ledinukai.



su gabaliukais saldainukais viskas aisku, nes juos taip ir dariau, o va sirupa palikdavau gerti. Reiks pabandyt padaryt dar ledinuku is jo
aciu 4u.gif
Atsakyti
Regna,
dar norejau paklausti, o kiek laiko verdat sirupa, jos jis ima tirsteti?
Atsakyti
QUOTE(Zivukas.d @ 2013 08 29, 08:36)
Regna,
dar norejau paklausti, o kiek laiko verdat sirupa, jos jis ima tirsteti?


Zivukas.d

atvirai pasakius ,ir neziurejau,bet paviriau ir pradejo tirsteti.


Atsakyti
merginos galkuri darote moliugo tyre su porais ir t.t. sveciuose ragavau patiko bet sudeties tikslios taip ir nepasake o is akies daryti nesinori 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2013 08 30, 08:38)
merginos galkuri darote moliugo tyre su porais ir t.t. sveciuose ragavau patiko bet sudeties tikslios taip ir nepasake o is akies daryti nesinori 4u.gif

Georgiana,



Papildyta:
[quote=regna,2013 08 30, 23:51]
Georgiana,

pasidalink siuo recepteliu,sudomino,o kokia konsistencija gal gali placiau parasyti.




Atsakyti
Джем из тыквы с курагой

Этот рецепт мне прислала моя приятельница по интернету,которой я пожаловалась на то,что не знаю куда использовать такую большую тыкву.Привожу его в том виде,в котором получила,а потом напишу свои изменения.
1,5 кг тыквы очистить
1/2 лимона
1/2 апельсина
250 гр кураги (dziovinti abrikosai)
1 кг сахара.
курагу замочить в кипятке(что бы стала мягкая)
Всё пропустить через мясорубку ,добавить сахар, варить10 минут мешая.
пусть стоит до следующего дня.
Доваривать как обычное варенье по10-15 мин.с перерывом 5 часов(в общей сложности-3 раза)
этот джем хорошо использовать в выпечке как начинку(консистенция довольно густая).хорошо использовать в слойках из слоеного теста.
P.S savaitgali noriu kazka idomesnio pasigaminti, tai siame siate kuharka.ru radau toki recepteli 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2013 09 01, 11:16)
Джем из тыквы с курагой

georgiana, o nebus šleikščiai saldu? 1,5 kg moliūgo, ji sutvarkius telieka ~1,3 kg beskonės masės, tokiam kiekiui reikia 1 kg cukraus bei 250 saldžių džiovintų abrikosų g.gif
Atsakyti