Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgai, cukinijos, aguročiai žiemai

QUOTE(amir 000 @ 2013 07 22, 17:01)
ateinu pasiguosti  verysad.gif  viriau cukiniju ir apelsinu-citrinu uogiene ,bet gavosi man ji skystoka verysad.gif ,kode ji nesustingo?atrodo ir virau ilgai apie1val ir skystis nugaravo ,cukraus dejau tiek kiek recepte ir va doh.gif ,gal reikejo deti uogieniu cukru? g.gif

Iki žiemos sutirštės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amir 000 @ 2013 07 22, 18:01)
ateinu pasiguosti  verysad.gif  viriau cukiniju ir apelsinu-citrinu uogiene ,bet gavosi man ji skystoka verysad.gif ,kode ji nesustingo?atrodo ir virau ilgai apie1val ir skystis nugaravo ,cukraus dejau tiek kiek recepte ir va doh.gif ,gal reikejo deti uogieniu cukru? g.gif

manau reikėjo ilgiau pavirti. Man irgi po valandos virimo gavosi skysta ir skonis kažkoks ne toks, supilsčiau į stiklainiukus, padėjau į šaldytuvą. Kitą dieną vaizdelis tas pats, tai vėl viską suverčiau į puodą ir dar gerą val ant gana stiprios ugnies paviriau, nugaravo gerai, uogienės kone litru mažiau liko, bet sutirštėjo ir spalva gražesnė, ir skonis liux pasidarė smile.gif
Atsakyti
Laba smile.gif

Labai įdomu ką šiemet žiemai ruošiat iš moliūgo? Koks būtų kiekvienos pats pačiausias receptas? smile.gif Aš tai vienareikšmiškai šią mišrainę . Nors recepte naudojama cukinija, aš pernai ruošiau su moliūgu.
Papildyta:
QUOTE(Nanita @ 2013 07 26, 15:05)
Skaniai atrodo  smile.gif Turiu kaip tik ir paprikos ir cukinijos bei aguruoti.Bet recepte parasyta,laikyti saltai.Jei laikysiu tamsiam kambariuke,nestoves?Siaip viska laikau tame kambariuke,isstovi per ziema.

Pati laikau rūsy visas atsargas žiemai, todėl negaliu patart apie tamsų kambariuką 4u.gif Nors jei sakot, kad kiti išstovi, tai ir ši turėtų stovėt smile.gif
Atsakyti
As vakar pirma karta pabandziau saldainius is cukiniju. Labai labai blogas dalykas, nes dabar stovi indelis ant darbo stalo ir ranka automatiskai tiesiasi, nes labai skanu doh.gif biggrin.gif

Niekada neaugindavau cukiniju, bet butent del siu saldainiu jos tikrai atsiras mano darze kitais metais.
Atsakyti
QUOTE(R's... @ 2013 07 27, 08:13)
česnakai pamėlynavo


Aš skaičiau, kad dėl joduotos druskos mėlynuoja unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2013 08 16, 09:35)
As vakar pirma karta pabandziau saldainius is cukiniju. Labai labai blogas dalykas, nes dabar stovi indelis ant darbo stalo ir ranka automatiskai tiesiasi, nes labai skanu  doh.gif  biggrin.gif

Niekada neaugindavau cukiniju, bet butent del siu saldainiu jos tikrai atsiras mano darze kitais metais.

pagal kokį receptą darėte? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Elize @ 2013 08 16, 11:19)
pagal kokį receptą darėte?  ax.gif

gal nesupyksit jei as atsakysiu ax.gif

saldainukai yra 18 psl, bet as darau is cia (irgi is cukinijos)

http://agneskamara.b...saldainiai.html

dabar kaip tik verdu juos, laukiu kol paskaidres, ir desiu i dziovykle, vaikai mano juos dievina wub.gif

tik as 2kg cukinijos dedu vienos geltonos citrinos zievele. citrinos zievele nutarkuoju ir dedu i puoda, viena karta dejau kelis gvazdikelius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zivukas.d: 16 rugpjūčio 2013 - 19:43
QUOTE(simike @ 2010 09 23, 13:38)
Būtinai  drinks_cheers.gif

Cukinijų (moliūgų) saldainiai

Reikės stambiais kubais pjaustytų cukinijų (aš prisipjaustau beveik pilną 10 litrų kibirą), apie 1,5 - 2 kg. cukraus, 2-3 šaukštų citrinų rūgšties, pagal skonį prieskonių (gali būti vanilinis cukrus, apelsinų ar citrinų žievelės).

....... ir cukinijų gabaliukus paskleidus skardoje džiovinti orkaitėje (tik storai nepridėkit, gabaliukas prie gabaliuko - gražiai  biggrin.gif ..............


sveikos, labai susidomėjau saldainiais, gal teko kam orkaitėje džiovinti ? kiek laiko ir kokioje temperatūroje reikia?
Atsakyti
o kokio dydžio gabaliukais pjaustyti saldainiams?
Atsakyti
QUOTE(yuki @ 2013 08 17, 14:30)
o kokio dydžio gabaliukais pjaustyti saldainiams?


as pjaustau minimum kaip viena pirsto falanga
geriau supjaustyti didesniais gabaliukais, nei mazais, nes saldainiams dziunant jie vis tiek traukiasi, ir paskui buna labai mazi, jau geriau supjaustyti siek tiek plonesniais ir ilgais, nei labai mazais ir storais
Atsakyti
QUOTE(Zivukas.d @ 2013 08 17, 16:32)
as pjaustau minimum kaip viena pirsto falanga
geriau supjaustyti didesniais gabaliukais, nei mazais, nes saldainiams dziunant jie vis tiek traukiasi, ir paskui buna labai mazi, jau geriau supjaustyti siek tiek plonesniais ir ilgais, nei labai mazais ir storais

aišku, ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Retisa @ 2013 08 16, 20:28)
sveikos, labai susidomėjau saldainiais,  gal teko kam orkaitėje džiovinti ? kiek laiko ir kokioje temperatūroje reikia?

Pernai bandžiau orkaitėje, na, visiška nesamonė. Tik elektros deginimas. Perkėliau į elektrinę džiovyklėlę, viens du ir išdžiūvo smile.gif
Atsakyti