Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgai, cukinijos, aguročiai žiemai

sveiki,
kas darot cukinijas su ananasu sultimis, jums skyscio per daug nelieka. Nes pacia cukinija sudejau i 0.5 l stiklainiukus, o skyscio liko gal geras litras, tai supyliau i vaikiskus Hipp sulciu stiklainiukus. Ar stoves man sultys iki ziemos ar pavasario, ar geriau is karto jas isgerti?
Atsakyti
QUOTE(Zivukas.d @ 2013 07 24, 14:56)
sveiki,
kas darot cukinijas su ananasu sultimis, jums skyscio per daug nelieka. Nes pacia cukinija sudejau i 0.5 l stiklainiukus, o skyscio liko gal geras litras, tai supyliau i vaikiskus Hipp sulciu stiklainiukus. Ar stoves man sultys iki ziemos ar pavasario, ar geriau is karto jas isgerti?

Sultys man stovejo, naudojau atsigerimui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elizabeth** @ 2012 10 01, 12:34)
pati paklausiau, pati atsakau  biggrin.gif acto vėliau nebesijaučia, be proto skani mišrainė visai mūsų šeimynai  thumbup.gif  dariau jau kokius 5 kartus, nes neturiu tokio didelio puodo, kad tilptų dviguba norma. Pastaruosius du kartus dariau :cukinija+paprika+morkos+ obuoliai  thumbup.gif  ir nebe košė gavosi, kaip patį pirmąjį kartą  blush2.gif  turbūt perkaitinus buvau  ax.gif
o aš tokios nei neviriau, nes net nebandžius, žinau, kad valgančių neatsiras smile.gif

Skaniai atrodo smile.gif Turiu kaip tik ir paprikos ir cukinijos bei aguruoti.Bet recepte parasyta,laikyti saltai.Jei laikysiu tamsiam kambariuke,nestoves?Siaip viska laikau tame kambariuke,isstovi per ziema.
Atsakyti
Sveikos smile.gif

gal ir ne y tą temą rašau,bet nežinau net kurioje temoje klausti,tai sakau paklausiu čia blush2.gif
kodėl man marinuojant daržoves,užpylus marinatu,pamėlynuoja česnakas? blush2.gif ar aš kažką ne taip darau,ar kame čia bėda?
Agurkus marinavau tas pats buvo,vakar cukinijas marinavau irgi žiūriu,kad česnakai pamėlynavo,o dariau viską pagal receptą tip top smile.gif
Atsakyti
QUOTE(R's... @ 2013 07 27, 08:13)
kodėl man marinuojant daržoves,užpylus marinatu,pamėlynuoja česnakas? blush2.gif  ar aš kažką ne taip darau,ar kame čia bėda?

Viską gerai darote, tiesiog jei naudojate pirktinį česnaką, jis kinietiškas, pamėlynuoja nesvarbu su kokiomis daržovėmis, net kopūstuose buvo žydrų intarpų- naminis niekada neįgauna žydros spalvos...
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2013 07 27, 12:05)
Viską gerai darote, tiesiog jei naudojate pirktinį česnaką, jis kinietiškas, pamėlynuoja nesvarbu su kokiomis daržovėmis, net kopūstuose buvo žydrų intarpų- naminis niekada neįgauna žydros spalvos...

ačiū Jums už atsakymą 4u.gif
viskas dabar aišku tada kame čia reikalas doh.gif viskas kitiems marinavimams reiks ieškoti kur naminio tada česnako biggrin.gif nes ta mėlyną spalva nelabai skoningai atrodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(R's... @ 2013 07 27, 12:35)
ačiū Jums už atsakymą 4u.gif
viskas dabar aišku tada kame čia reikalas doh.gif  viskas kitiems marinavimams reiks ieškoti kur naminio tada česnako biggrin.gif  nes ta mėlyną spalva nelabai skoningai atrodo biggrin.gif


ot ir ne. Pamėlynuoja nesubrendę česnakai. Kai pradedu vakavimus liepos vidury ir išsiraunu česnaką, tai būna, kad pamėlynuoja, o vėliau rauti, jau prieš visų nuėmimą, nebemėlynuoja.
Atsakyti
QUOTE(Paladė @ 2013 07 29, 09:18)
ot ir ne. Pamėlynuoja nesubrendę česnakai...

Neauginu česnakų- galiu tik palyginti parduotuvinį kinietišką (kuris visuomet mėlynuoja) ir kaimišką žieminį (dar neteko su juo nusvilti šituo klausimu) wink.gif
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2013 07 29, 20:39)
Neauginu česnakų- galiu tik palyginti parduotuvinį kinietišką (kuris visuomet mėlynuoja) ir kaimišką žieminį (dar neteko su juo nusvilti šituo klausimu)  wink.gif


manieji žieminiai jau kelios savaitės nemėlynuoja, juos galima laikyt kaimiškais smile.gif, o pirmuose vakavimuose birželio pabaigoj-liepos pirmom dienom, kai agurkai pasipylė, tai kai kuriuose stiklainiuose jie mėlyni.
Atsakyti
Bet kaip suprantu tas pamėlynavęs česnakas skoniui,išsilaikymui tikrai nekenkia?Tik,kad tas pats vaizdelis nekoks biggrin.gif
Marinavime esu dar tik pradedanti,tai užtai ir kyla visokių klausimų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Paladė @ 2013 07 30, 08:20)
manieji žieminiai jau kelios savaitės nemėlynuoja, juos galima laikyt kaimiškais smile.gif, o pirmuose vakavimuose birželio pabaigoj-liepos pirmom dienom, kai agurkai pasipylė, tai kai kuriuose stiklainiuose jie mėlyni.

Birželį pirkau iš kaimynės česnakus agurkams, tai tiesiai iš lysvės gavau dar su žaliais lapais, bet jie stiklainiuose iki šiol idealios baltos spalvos g.gif
QUOTE(R's... @ 2013 07 30, 08:43)
Bet kaip suprantu tas pamėlynavęs česnakas skoniui,išsilaikymui tikrai nekenkia?Tik,kad tas pats vaizdelis nekoks biggrin.gif

Spalva neįtakoja nei skoniui, nei išsilaikymui, tik bendras vaizdas kiek kitoks, neįprastas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amir 000 @ 2013 07 22, 18:01)
ateinu pasiguosti  verysad.gif  viriau cukiniju ir apelsinu-citrinu uogiene ,bet gavosi man ji skystoka verysad.gif ,kode ji nesustingo?atrodo ir virau ilgai apie1val ir skystis nugaravo ,cukraus dejau tiek kiek recepte ir va doh.gif ,gal reikejo deti uogieniu cukru? g.gif

Viriau cukinijų+citrinų uogienę. Palaikiau supjaustytą cukiniją su cukrumi kelias valandas, skystį vėliau nupyliau ir atkaitinau. Palikau gėrimams. Apvirtas cukinijas su citrinomis pakaitinau, sublenderiavau. Gavosi vientisa, tirštoka masė. Labai skani ax.gif
Atsakyti