Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgai, cukinijos, aguročiai žiemai

QUOTE(Elizabeth** @ 2012 09 13, 20:54)
Pasidariau cukinijos su paprikom pagal šį receptą, tikai darysiu ir kitais metais, tik jei acto mažiau dėčiaug.gif , nes man bent kol kas jo trupučiuka per daug.. gal žiemą jo jau nebesijaus smile.gif

pati paklausiau, pati atsakau biggrin.gif acto vėliau nebesijaučia, be proto skani mišrainė visai mūsų šeimynai thumbup.gif dariau jau kokius 5 kartus, nes neturiu tokio didelio puodo, kad tilptų dviguba norma. Pastaruosius du kartus dariau :cukinija+paprika+morkos+ obuoliai thumbup.gif ir nebe košė gavosi, kaip patį pirmąjį kartą blush2.gif turbūt perkaitinus buvau ax.gif

QUOTE(zuikaa @ 2012 09 29, 13:14)
As pernai pagal toki receptuka viriau. Mums visai nepatiko schmoll.gif . Matyt, skonio reikalas cia smile.gif

o aš tokios nei neviriau, nes net nebandžius, žinau, kad valgančių neatsiras smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elizabeth**: 01 spalio 2012 - 11:38
sveikos,
dariau savaitgali is moliugo. vienas receptukas man labai patiko ir skaniai isejo. taigi parasau gal kam irgi patiks ir pasidarys. cia panasiai gaunasi kaip Ancle Bens:
1. 0.5 l. pomidorų padažo
2. 2 kg. moliūgo
3. 0,5 kg. paprikos
4. 0,5 kg. morkų
5. 300 ml. ananasų konser.
6. 1 stkl. acto 9 proc.
7. 1 stkl. aliejaus
8. 200 gr. cukraus
9. 1 galva česnako
10. 1 šaukštas druskas

paprika supjaustau ir nuplikinu verdanciu vandeniu, morkas supjaustau, saukstas druskos, sudedu i puoda paprika, morkas, cesnaka smulkinta, alieju, cukru, druska, verdu kol suminksties morkos(priklauso nuo ju supjaustimo ar tarkavimo) po to sudedu pjaustyta moliuga, konserv. ananasus, pomidoru pasta ir acta, truputi paverdu, ragaunu, truksta prieskoniu - pridedu. Sudedu verdancia kose i stiklainius ir uzdarau.

P.S. man labiau patiktu kita kart daryciau maziau pilti acto truputi ir anksciau sudeti moliuga, kad jis butu minsktesnis, praktiškai su morkomis kartu.

taigi sekmes.
Atsakyti
QUOTE(Saulė @ 2012 10 01, 13:57)
P.S. man labiau patiktu kita kart daryciau maziau pilti acto truputi ir anksciau sudeti moliuga, kad jis butu minsktesnis, praktiškai su morkomis kartu.

taigi sekmes.

panašus receptas, kur aukščiau nuorodą dėjau. acto vėliau nebesijaus. o jei moliūgą sudėsit kartu su morkom, ir troškinsit, kol suminkštės morkos, tai iš moliūgo liks košė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elizabeth** @ 2012 10 02, 10:32)
panašus receptas, kur aukščiau nuorodą dėjau. acto vėliau nebesijaus. o jei moliūgą sudėsit kartu su morkom, ir troškinsit, kol suminkštės morkos, tai iš moliūgo liks košė smile.gif



nesiginciju del moliugo, tiesiog gal as ka ne taip dariau nemokejau su tuo moliugo. pirma karta apskritai is moliugo darau. man jo norejosi minkstesnio tai del to taip ir parasiau.
Atsakyti
siūlyčiau actą pilti paskiausiai, kadangi su rūgštimi produktai ilgiau verda 4u.gif
Atsakyti
su rūgštimi produktai lieka traškūs. Net jei rūgštis ne actas, o pomidorai. Geriau visokius svogūmus ir morkas ar moliūgus patroškint vienus šlakelyje aliejaus. Tik po to dėt pomidorus ir actą. Nebent kam patinka kieti svogūnai. Man tai nea.
Atsakyti
QUOTE(Saulė @ 2012 10 01, 13:57)
sveikos,
dariau savaitgali is moliugo. vienas receptukas man labai patiko ir skaniai isejo. taigi parasau gal kam irgi patiks ir pasidarys. cia panasiai gaunasi kaip Ancle Bens:
1. 0.5 l. pomidorų padažo
2. 2 kg. moliūgo
3. 0,5 kg. paprikos
4. 0,5 kg. morkų
5. 300 ml. ananasų konser.
6. 1 stkl. acto 9 proc.
7. 1 stkl. aliejaus
8. 200 gr. cukraus
9. 1 galva česnako
10. 1 šaukštas druskas

paprika supjaustau ir nuplikinu verdanciu vandeniu, morkas supjaustau, saukstas druskos, sudedu i puoda paprika, morkas, cesnaka smulkinta, alieju, cukru, druska, verdu kol suminksties morkos(priklauso nuo ju supjaustimo ar tarkavimo) po to sudedu pjaustyta moliuga, konserv. ananasus, pomidoru pasta ir acta, truputi paverdu, ragaunu, truksta prieskoniu - pridedu. Sudedu verdancia kose i stiklainius ir uzdarau.

P.S. man labiau patiktu kita kart daryciau maziau pilti acto truputi ir anksciau sudeti moliuga, kad jis butu minsktesnis, praktiškai su morkomis kartu.

taigi sekmes.


Pagal labai panašų receptą padažą darau jau ne vienus metus, tik pridedu dar svogūnų, ir visus ingredientus dedu kartu ir troškinu smile.gif Visos daržovės tampa minkštos, tačiau nevirsta koše, ir labai labai skanu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,

neskaičiau visos temos, gal jau kas tokį būdą siūlė - atsiprašau tuomet.
Visos žinom, kad prapjovus moliūgą reikia greitai sunaudoti. Viename tinklalapyje perskaičiau gerą patarimą, kuriuo naudojuosi:
Moliūgą supjaustyti didokomis riekėmis, sudėti į kepimo skardą ir iškepti 200 laipsnių orkaitėje. Kai ataušta, žievelė gražiai nusiima buka peilio puse. Sudėti viską į dubenį, nupilti skystį. Masę sublenderiuoti ir sudėti į šaldymo maišelius porcijomis. Sušaldyti.
Man labai patinka įdėti tokio moliūgo verdant įvairias sriubas ar gaminant mėsos ar daržovių troškinius. Įmetu sušalusį.
Sėkmės.
Atsakyti
Kreipiuosi i moliugu cukatu gamintojas 4u.gif
klausimas toks:ruosiuosi daryt antra partija cukatu,iskart po pirmuju.Ar galima vietoj cukraus uzpilti su atsaldytu sirupu nuo pirmosios partijos ? Idomu ar issiskirtu sultys is gabaliuku? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dakora @ 2012 11 02, 12:01)
Kreipiuosi i moliugu cukatu gamintojas 4u.gif
klausimas toks:ruosiuosi daryt antra partija cukatu,iskart po pirmuju.Ar galima vietoj cukraus uzpilti su atsaldytu sirupu nuo pirmosios partijos ? Idomu ar issiskirtu sultys is gabaliuku? ax.gif


Manau, kad ne... juk cukrus naudojamas ne saldumui moliūgų, o kad sustangrintų ir ištrauktų sultis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitra: 02 lapkričio 2012 - 14:53
Sveikos mielos šeimininkės. Nors cukinijos dar vos sudygusios, bet jau rūpinuosi jų paruošimu žiemai. Prieš porą metų internete buvau radusi receptuką cukinijos su pomidorais, kur į išvirtus pomidorus su prieskoniais dedasi kubeliais pjaustytos cukinijos ir viską išmaišius sudedama į stiklainius. Cukinijos neverdamos ir jos būna traškios o ne minkštos. Dariau, labai patiko, bet niekur nerandu kur nukišau receptą ir internete nerandu.
Gal kas turite ir galite padėti?
Atsakyti
ateinu pasiguosti verysad.gif viriau cukiniju ir apelsinu-citrinu uogiene ,bet gavosi man ji skystoka verysad.gif ,kode ji nesustingo?atrodo ir virau ilgai apie1val ir skystis nugaravo ,cukraus dejau tiek kiek recepte ir va doh.gif ,gal reikejo deti uogieniu cukru? g.gif
Atsakyti