Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgai, cukinijos, aguročiai žiemai

QUOTE(ievakata @ 2011 08 03, 12:23)
Daraiu cukinija su kariu, bet man kazkaip labai actu stipriai kvepia, kaip jums, labai stipriai jauciasi ir ragaujant, ar paskui kazkaip  nesijaus? Ar taip ir liks, viska pagal proporcijas dariau, keista g.gif

Aga, taip turi būt.Pernai atsimenu, paragaut nėjo net i įkvėpt sunku ragaujant biggrin.gif Bet labai labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2011 08 03, 13:23)
Daraiu cukinija su kariu, bet man kazkaip labai actu stipriai kvepia, kaip jums, labai stipriai jauciasi ir ragaujant, ar paskui kazkaip  nesijaus? Ar taip ir liks, viska pagal proporcijas dariau, keista g.gif

reikės ir man pasidaryti, jei jau taip sako visi jog skanu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(*LADA* @ 2011 08 03, 18:32)
Aga, taip turi būt.Pernai atsimenu, paragaut nėjo net i įkvėpt sunku ragaujant biggrin.gif Bet labai labai skanu  thumbup.gif

Na aciu d, nuraminot, nes jau isigandau, kad darbas perniek
Atsakyti
QUOTE(Balanda @ 2007 10 02, 19:01)
Mano anyta išmokė virti labai skanią uogienę iš moliūgų(galima ir iš cukinijos) su apelsinais.
Reikia:
4kg moliūgo
0,5kg apelsinų
cukraus pagal skonį,šiaip priklauso 2 kg,bet dedu mažiau,paskui virdama ragauju,jei mažai-dapilu.
truputis citrinos rūgšties

apelsinus labai trumpai paverdu,paskui su visom žievelėm sumalu mėsmale,sumalu ir moliūgą.Supilu cukrų ir verdu,reikia daug maišyti,iberti citrinos rūgšties.Išverda-į stiklainius rolleyes.gif Mums tai labai labai skanu thumbup.gif

o sakykit jeigu vietoj rugsties deti kokia citrina? manau nepagadintu skonio, ir sveikiau butu?
Atsakyti
QUOTE(*tigriukas* @ 2011 09 12, 11:46)
o sakykit jeigu vietoj rugsties deti kokia citrina? manau nepagadintu skonio, ir sveikiau butu?

Pernai viriau šį džemą, bet aš patarčiau nulupti žieveles, nes ji man buvo per aitri g.gif
bet dariau dar su persikai, tai vienintelė kuri buvo pati pačiausia thumbup.gif
o vietoj citrinos rūgšties , dedu pačios citrinos sulčių thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo satanele: 12 rugsėjo 2011 - 11:26
QUOTE(satanele @ 2011 09 12, 12:23)
Pernai viriau šį džemą, bet aš patarčiau nulupti žieveles, nes ji man buvo per aitri g.gif
bet dariau dar su persikai, tai vienintelė kuri buvo pati pačiausia thumbup.gif
o vietoj citrinos rūgšties , dedu pačios citrinos sulčių  thumbup.gif

kur tai rase, kad uzpilti verdanciu vandeniu, ir palaikyti 10 min. g.gif tai gal nuimtu ta kartuma?
Atsakyti
QUOTE(*tigriukas* @ 2011 09 12, 12:33)
kur tai rase, kad uzpilti verdanciu vandeniu, ir palaikyti 10 min.  g.gif tai gal nuimtu ta kartuma?

ne kartumas , o aitrumas, pabandykit paragauti apelsino žievelės, nepadėjo man nei nuplikinimas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2011 09 12, 12:41)
ne kartumas , o aitrumas, pabandykit paragauti apelsino žievelės, nepadėjo man nei nuplikinimas schmoll.gif

Aciu Jums albai 4u.gif tada butinai lupsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaitės,skubiai reikia moliūgų-cukinijos-svarainių uogienės su cinamono lazdelėmis receptuko 4u.gif
Buvau kažkada radusi ir...dingo verysad.gif
Atsakyti
Rauginti moliūgas

kg.moliūgo,
3v.š.druskos,
4 skilt.česnako,
v.š.kmynų,arba krapų sėklų,
truputis kalendros,
vienas litras vandens,
2v.š.cukraus,

Nuluptą moliūgą supjaustyti trijų dydžių kubeliais,česnaką griežinėliais.

Įkubiliuką ar puodynę suberti prieskonius,užpilti sūdytu vandeniu,sudėti moliūgą ir paslėgti 6-7 paroms ,kambario temperatūroje.
Įrūgusius moliūgus sudėti į sterilius stiklainius,o nupiltą skystį tris min.pavirti ir užpilti ant moliūgų.palaikyti penkias min. ir vėl nupilti.

Tada dar kartą užvirti ir užpiltiant moliūgų .

Uždaryti stiklainius metaliniais dangteliais.

ŠALTINIS:žolinčių akademija. 4u.gif

p.s. neesu tai dariusi,bet pabandysiu.





,
Papildyta:
Rauginti moliūgas

kg.moliūgo,
3v.š.druskos,
4 skilt.česnako,
v.š.kmynų,arba krapų sėklų,
truputis kalendros,
vienas litras vandens,
2v.š.cukraus,

Nuluptą moliūgą supjaustyti trijų dydžių kubeliais,česnaką griežinėliais.

Įkubiliuką ar puodynę suberti prieskonius,užpilti sūdytu vandeniu,sudėti moliūgą ir paslėgti 6-7 paroms ,kambario temperatūroje.
Įrūgusius moliūgus sudėti į sterilius stiklainius,o nupiltą skystį tris min.pavirti ir užpilti ant moliūgų.palaikyti penkias min. ir vėl nupilti.

Tada dar kartą užvirti ir užpiltiant moliūgų .

Uždaryti stiklainius metaliniais dangteliais.

ŠALTINIS:žolinčių akademija. 4u.gif

p.s. neesu tai dariusi,bet pabandysiu.





,
Atsakyti
QUOTE(Nerijura @ 2011 08 03, 14:46)
Štai tokį receptą bandžiau pernai:

3 kg moliūgo,
1 apelsinas,
2-3 citrinos su žievelėm,
1 kg cukraus.
Virti 10 min. Ir dėti į stiklainius.
Labai tinka kaip garnyras prie vištienos ir  kaip desertas skanu. Ragavusiems patiko.
Šiais metais vėl gaminsiu.
Papildyta:

Neparašiau, kad moliūgą pjaustyti kubeliais,  kokio dydžio kubelius supjaustysite, tokie jie ir liks, neišsileis. Citrinas ir apelsiną irgi pasmulkinti.



pernai dariau šitokią košę thumbup.gif jau kokis pasisekimas buvo thumbup.gif
net MB, ne mylėtojas visokių "uogienių" - ir tam ausys linko tongue.gif
bet aš man rodos dėjau daugiau apelsinų g.gif nu kaip neprisimenu doh.gif
viską tarkavau kombainu, apelsinus paviriau gal 10 min ir dėjau su visom žievėm - čia jau tikrai tongue.gif
bandysiu dabar tokiom proporcijom:
4 kg moliūgo, 4 apelsinai, 2 citrinos unsure.gif
citrinas man rodos reikia šiaip išspausti, cukraus pagal skonį g.gif
ir dar kaip ir reikėjo kažko - ar cinamono šaukštelio, ar gvazdikėlių g.gif
gal kuri tiksliau pamenat blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Riva @ 2011 08 02, 19:31)
Taip, tas, tik as dabar supjausciau ilgom tokiom juostom - bus maždaug kaip tie želiniai sliekai, nereikės vaikams zysti, turės sveikuoliškų smile.gif ir dar apelsiną įtarkavau dėl skonio


O pjaustytų moliūgų apvirti nereikia? g.gif Nebus jie per kieti?
Atsakyti