Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgai, cukinijos, aguročiai žiemai

QUOTE(Pingvinukas @ 2011 07 25, 18:19)
Padariau ir aš, labai skanu  thumbup.gif Dar darysiu, daug cukinijų turiu  4u.gif Ačiū už receptą  4u.gif

as padariau man gavosi per daug acto.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pamaivos @ 2011 07 27, 16:11)
As viska darau is akies...  blush2.gif


Ananasu skonio cukinija:
5 kg kubeliais pjaustytos isvalytos ir nuluptos cukinijos (kubeliu dydis nesvarbus,kas kaip megsta),
1 litras ananasu sulciu (geriausia 100 proc., bet tokiu niekad negaunu,tai darau is kokiu gaunu),
1 v.s. citrinos rugsteles,
1 kg cukraus.

Ananasu kubelius uzpilt cukrumi ir palikt saldytuve pernakt. Patarciau det maziau cukraus,kas megsta nelabai saldziai. Po nakties/dienos istraukt ta cukinija, supilt visa turini i puoda, det citrinos rugstele, uzpilt ananasu sultim ir uzvirint. Jei truksta saldumo, tai iki uzvirimo galima dadet cukriuko. wink.gif Tada uzvirt, supilstyt i stiklainius, uzsukt ir viskas.  4u.gif

***



Super!!! thumbup.gif Labai patiko,gaminsiu dar!
Atsakyti
QUOTE(evemaska @ 2011 07 30, 19:45)
Super!!! thumbup.gif Labai patiko,gaminsiu dar!

4u.gif nedarysiu, nes žiemos nesulauks be galo skanu.................. Rekomenduoju
Atsakyti
QUOTE(pamaivos @ 2011 07 27, 11:21)
Sveikutes super mamytes. 4u.gif

Siemet kaip niekad daug vakuoju.  ax.gif

Labai daug dariau visko su cukinija. Pateiksiu sarasiuka savo siumetinio "darbo" :

Cukinijos ir r.serbentu uogiene,

Malta cukinija uzpilt bet kokiu sirupu (parduotuviniu) ir gaunasi to skonio uogiene.  4u.gif
4u.gif Geru ideju.  4u.gif

gal galima sita receptuka smulkiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nulika @ 2011 07 29, 21:09)
as padariau man gavosi per daug acto.... unsure.gif

Vat ir man daugokai lyg....nors as dar cesnako galva sutryniau ir cili pipiru sauksta dejau. Dabar jau kai atsalo lyg ir neblogai, maziau actas jauciasi.
Kita karta kai darysiu-pilsiu acto 150gr.
Atsakyti
QUOTE(pamaivos @ 2011 07 27, 15:11)
***
Ananasu skonio cukinija:
5 kg kubeliais pjaustytos isvalytos ir nuluptos cukinijos (kubeliu dydis nesvarbus,kas kaip megsta),
1 litras ananasu sulciu (geriausia 100 proc., bet tokiu niekad negaunu,tai darau is kokiu gaunu),
1 v.s. citrinos rugsteles,
1 kg cukraus.

Ananasu kubelius uzpilt cukrumi ir palikt saldytuve pernakt. Patarciau det maziau cukraus,kas megsta nelabai saldziai. Po nakties/dienos istraukt ta cukinija, supilt visa turini i puoda, det citrinos rugstele, uzpilt ananasu sultim ir uzvirint. Jei truksta saldumo, tai iki uzvirimo galima dadet cukriuko. wink.gif Tada uzvirt, supilstyt i stiklainius, uzsukt ir viskas.  4u.gif

Sugundėt su šiuo receptu. Kaip niekad daug šiemet turiu cukinijų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2011 07 30, 22:23)
Vat ir man daugokai lyg....nors as dar cesnako galva sutryniau ir cili pipiru sauksta dejau. Dabar jau kai atsalo lyg ir neblogai, maziau actas jauciasi.
Kita karta kai darysiu-pilsiu acto 150gr.

radau dabar t arecepta is Skanus gyvenimas, ten parasyte ne 200 acto, o 150 gun_bandana.gif vat todel kad buvo klaida ir gavosi per daug, osiaip skonis geras turejo buti verysad.gif o dabar kaip umn.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiukas... @ 2011 07 30, 20:39)
gal galima sita receptuka smulkiau  ax.gif


Sumalt cukinija (gaunasi beveik kose) ir det pagal skoni sirupo. Ne su visais sirupais gaunasi, tai pradzioj minimalu kieki siulyciau pasidaryt.
Man neskanu gavos su braskiu sirupu.. teko ismest...

Tiko su svarainiu sirupeliu, citrinu, spanguoliu. Tik as dar priklausomai nuo sirupo - dedu citrinos rugsteles ar cukraus jei reik. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nulika @ 2011 08 01, 11:59)
radau dabar t arecepta is Skanus gyvenimas, ten parasyte ne 200 acto, o 150  gun_bandana.gif vat todel kad buvo klaida ir gavosi per daug, osiaip skonis geras turejo buti  verysad.gif o dabar kaip  umn.gif

O kuriam cia recepte, nebesuprantu g.gif
Atsakyti
aš cukiniją į bele kokią uogienę dedu. Dėjau ir į braškes. Liux gavosi-traškūs tokie kubeliai. Į serbentus dėjau. Šian dar išviriau: cukinija-žemuogės-slyvos. Gavosi tokia gaivi, šviesi uogienė. Gali prasidaręs stiklainiuką kabint su šaukštu.
Atsakyti
QUOTE(902 @ 2011 08 01, 18:36)
aš cukiniją į bele kokią uogienę dedu. Dėjau ir į braškes. Liux gavosi-traškūs tokie kubeliai. Į serbentus dėjau. Šian dar išviriau: cukinija-žemuogės-slyvos. Gavosi tokia gaivi, šviesi uogienė. Gali prasidaręs stiklainiuką kabint su šaukštu.

kaip cia tokia uogiene pagamint? g.gif
zemuoges juk daug anksciau atsiranda nei slyvos ir cukinijos?o kiek girdejau zemuoges kabai apkarsta uogieneje g.gif
Papildyta:
QUOTE(Inesiukas... @ 2011 07 31, 11:13)
Sugundėt su šiuo receptu. Kaip niekad daug šiemet turiu cukinijų  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif
mane irgi sugunde smile.gif bandysiu smile.gif
Atsakyti
mergaites, kas darote cukinija su ananasu sultimis tai kiek laiko virti, ar tik uzverda ir viskas ir pilstyti i stiklainius?????????????????????????????????
Atsakyti