Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgai, cukinijos, aguročiai žiemai

QUOTE(Ulė @ 2011 07 20, 19:02)
as to ir neakcentavau blink.gif  biggrin.gif

as tik garsiai pasvarsciau doh.gif

Nu kam cia tokios emocijos, mano zodzius kaip koki asmenini izeidima priemet mirksiukas.gif Jokio asmeninio izeidimo tikrai nera 4u.gif

As kitokia versija del sausumo turiu: agurka kaip skudura padaro didelis kiekis acto. drinks_cheers.gif Vis tik ant triju stikliniu vandens stikline acto-tai arkline doze. g.gif Actas istraukia vandeni is bet kokio maisto produkto, pvz mesos(raugiant saslyka ipilkit daugiau acto-saslykas bus sausas, sprangus, kietas) Kazin, jei pamazinus viska-ar negeriau gautusi? g.gif Jei vietoj stiklines acto deti tik puse stiklines acto ir puse stiklines cukraus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2011 07 20, 19:42)
Nu kam cia tokios emocijos, mano zodzius kaip koki asmenini izeidima priemet mirksiukas.gif  Jokio asmeninio izeidimo tikrai nera 4u.gif

As kitokia versija del sausumo turiu: agurka kaip skudura padaro didelis kiekis acto.  drinks_cheers.gif Vis tik ant triju stikliniu vandens stikline acto-tai arkline doze. g.gif Actas istraukia vandeni is bet kokio maisto produkto, pvz mesos(raugiant saslyka ipilkit daugiau acto-saslykas bus sausas, sprangus, kietas) Kazin, jei pamazinus viska-ar negeriau gautusi? g.gif Jei vietoj stiklines acto deti tik puse stiklines acto ir puse stiklines cukraus? g.gif

dabar jau aš tarsiu - nesamonė lotuliukas.gif taip marinuoju jau geras dešimtmetis, o agurkėliai skanūs kieti ir traškūs mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2011 07 20, 17:42)
Nu kam cia tokios emocijos, mano zodzius kaip koki asmenini izeidima priemet mirksiukas.gif  Jokio asmeninio izeidimo tikrai nera 4u.gif

As kitokia versija del sausumo turiu: agurka kaip skudura padaro didelis kiekis acto.  drinks_cheers.gif Vis tik ant triju stikliniu vandens stikline acto-tai arkline doze. g.gif Actas istraukia vandeni is bet kokio maisto produkto, pvz mesos(raugiant saslyka ipilkit daugiau acto-saslykas bus sausas, sprangus, kietas) Kazin, jei pamazinus viska-ar negeriau gautusi? g.gif Jei vietoj stiklines acto deti tik puse stiklines acto ir puse stiklines cukraus? g.gif


pas mane taip pat buvo nutike su keletu siklainiu agurku smile.gif dariau pagal kelis receptus ir susitrauke butent tie, kuriuose buvo gerokai padauginta su actu.o del sviezumo tai negaliu nieko pasakyt ,nes mes auginam agurkus dideliais kiekiais tai visad pas mane sviezus marinuojami.as dar garsiai mastau ,kad gali buti jei plaunant agurkus jie ilgiau pamirkomi vandenyje buna ,gal dar sitai turi itakos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mirmius @ 2011 07 21, 00:20)
as dar garsiai mastau ,kad gali buti jei plaunant agurkus jie ilgiau pamirkomi vandenyje buna ,gal dar sitai turi itakos? g.gif

Mama mano(jos konservavimo stazas 50 metu+-) sako, kad kaip tik, jei norisi kietesniu, nesusiraukslejusiu agurku, reikia pries vekavima palaikyti pora valandu saltam vandeny.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2011 07 21, 06:19)
Mama mano(jos konservavimo stazas 50 metu+-) sako, kad kaip tik, jei norisi kietesniu, nesusiraukslejusiu agurku, reikia pries vekavima palaikyti pora valandu saltam vandeny.

vat vat as vakar irgi ta pati skaiciau,kad pries vakuojant bent 3 val reiketu palaikyti vandenyje g.gif ,idomu ka tas vanduo duoda... mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(kisule @ 2011 07 21, 09:17)
vat vat as vakar irgi ta pati skaiciau,kad pries vakuojant bent 3 val reiketu palaikyti vandenyje  g.gif  ,idomu ka tas vanduo duoda... mastau.gif

Sake, kad jei kartais agurkui augant truktu vandens, tai jis ta vandeni pasisavina is mirkymo, marinavimo metu paskui joks actas jo taip lengvai neistrauks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2011 07 21, 08:24)
Sake, kad jei kartais agurkui augant truktu vandens, tai jis ta vandeni pasisavina is mirkymo, marinavimo metu paskui joks actas jo taip lengvai neistrauks smile.gif

supratau 4u.gif ,reiskiasi visada mirkysiu biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
1kg burokėlių
1kg cukinijų
0,5 kg svogūnų
0,5 stiklinės cukraus
0,5 stiklinės acto
0,5 stiklinės aliejaus
1 stiklinė vandens
šaukštas druskos

Sutarkuoti burokėlius ir tušinti puode su vandeniu, aliejumi, cukrumi, actu, druska. Kol tušinasi, pasiruošti cukiniją, sutarkuoti, sudėti į burokėlius. Atskirai pakepinti svogūnus. Įdėti į burokėlius. Viską kaitinti apie 5 min. Krėsti į stiklainius ir užsukti.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2011 07 21, 09:24)
Sake, kad jei kartais agurkui augant truktu vandens, tai jis ta vandeni pasisavina is mirkymo, marinavimo metu paskui joks actas jo taip lengvai neistrauks smile.gif

tikiu,,pabandysiu. aciu 4u.gif
Atsakyti
Cukinija su kariu

6 kg cukinijos (kubeliais)
2 kg svogūnų (kubeliais arba pusžiedžiais, jei maži)
1 l aliejaus (galima truputį mažiau)
1 l acto 9%
100 g druskos
1 stikl. cukraus
kario prieskonių pagal skonį

Viską sumaišyti ir palikti 12 val. pastovėti. Puode užvirinti, pavirti apie penkias min. sudėti į stiklainius ir užsukti. Pati ragavau. labai skani mišrainė thumbup.gif uką
Kario dėjau po truputėlį ir maišiau, kol pasidarė lengvai gelsva spalva.

Atsakyti
QUOTE(sweet @ 2011 07 24, 12:53)
Cukinija su kariu

6 kg cukinijos (kubeliais)
2 kg svogūnų (kubeliais arba pusžiedžiais, jei maži)
1 l aliejaus (galima truputį mažiau)
1 l acto 9%
100 g druskos
1 stikl. cukraus
kario prieskonių pagal skonį

Viską sumaišyti ir palikti 12 val. pastovėti. Puode užvirinti, pavirti apie penkias min. sudėti į stiklainius ir užsukti. Pati ragavau. labai skani mišrainė  thumbup.gif uką
Kario dėjau po truputėlį ir maišiau, kol pasidarė lengvai gelsva spalva.

Kokia sita misraine gaunasi? ax.gif svelnaus skonio ? Reikes siandiena padaryti mirksiukas.gif . Su patisonais nedarei?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kisule: 25 liepos 2011 - 08:55
Mišrainė gaunasi švelni, tik nereikia padauginti kario. Aš pyliau truputį mažiau aliejaus ir acto. Dariau pirmą karą, su patisonais nebandžiau, bet manau skonis būtų panašus ax.gif
Atsakyti