Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgai, cukinijos, aguročiai žiemai

QUOTE(kisule @ 2011 07 14, 10:57)
Reikia pirma pabandyti,o paskui komentuoti,nereikia cia sau tasku rinkti  smile.gif

tai pati mieloji ir pabandyk, as padaraiu sita marinata ir griauzia gerkle actas ,mama paragavus irgi sake, kad acto per daug, tai kaip vaikams toki sedevra duoti??? g.gif cukrus kazkiek malsina ta visa aitruma ,bet as deciau maziau acto ir tada reiketu maziau cukraus tam aitrumui nuimti thumbup.gif .pastebejau ,kad labai daug mamyciu deda daug acto , gal joms taip patinka, bet vaikams nera labai sveika manau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mirmius @ 2011 07 19, 08:03)
tai pati mieloji ir pabandyk, as padaraiu sita marinata ir griauzia gerkle actas ,mama paragavus irgi sake, kad acto per daug, tai kaip vaikams toki sedevra duoti??? g.gif cukrus kazkiek malsina ta visa aitruma ,bet as deciau maziau acto ir tada reiketu maziau cukraus tam aitrumui nuimti thumbup.gif  .pastebejau ,kad labai daug mamyciu deda daug acto , gal joms taip patinka, bet vaikams nera labai sveika manau smile.gif

Deja, turiu pritarti drinks_cheers.gif Aisku, as nedariau cukiniju, dariau agurkus, bet visa moteru komanda, paragavusi tokiu marinatu darytus agurkus, sutiko-neskanu, aitriai saldu, grauzia gerkle, remuo eda paskui. Nors pats verdamas marinatas tikrai skanus, bent jau man, buvo drinks_cheers.gif

Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2011 07 19, 11:23)
Deja, turiu pritarti drinks_cheers.gif Aisku, as nedariau cukiniju, dariau agurkus, bet visa moteru komanda, paragavusi tokiu marinatu darytus agurkus, sutiko-neskanu, aitriai saldu, grauzia gerkle, remuo eda paskui. Nors pats verdamas marinatas tikrai skanus, bent jau man, buvo drinks_cheers.gif

mano mama nuo senu laiku viska marinuoja ir tikrai tokiu kiekiu acto nenaudoja doh.gif ir tai kartais buna astroka.jo sitam recepte nemazai cukraus tai actas ne taip jautes bet viestiek vaikams neduociau tokio uztaiso schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mirmius @ 2011 07 19, 08:03)
tai pati mieloji ir pabandyk, as padaraiu sita marinata ir griauzia gerkle actas ,mama paragavus irgi sake, kad acto per daug, tai kaip vaikams toki sedevra duoti??? g.gif cukrus kazkiek malsina ta visa aitruma ,bet as deciau maziau acto ir tada reiketu maziau cukraus tam aitrumui nuimti thumbup.gif  .pastebejau ,kad labai daug mamyciu deda daug acto , gal joms taip patinka, bet vaikams nera labai sveika manau smile.gif



QUOTE(sena pažįstama @ 2011 07 19, 13:23)
Deja, turiu pritarti drinks_cheers.gif Aisku, as nedariau cukiniju, dariau agurkus, bet visa moteru komanda, paragavusi tokiu marinatu darytus agurkus, sutiko-neskanu, aitriai saldu, grauzia gerkle, remuo eda paskui. Nors pats verdamas marinatas tikrai skanus, bent jau man, buvo drinks_cheers.gif

visada darau agurkus su tokiu kiekiu acto, ir dar neteko sutikt žmogaus kuris pasakytų, kad neskanūs. MB jau juokiasi, kad pietums į darbą po trilitriaką neščiausi, nes 0,7 stiklainio neužtenka, kolegos "atima". O vaikam manau kenkia nelabiua nei čipsai ar kokakola
Atsakyti
QUOTE(cezi @ 2011 07 19, 21:13)
visada darau agurkus su tokiu kiekiu acto, ir dar neteko sutikt žmogaus kuris pasakytų, kad neskanūs. MB jau juokiasi, kad pietums į darbą po trilitriaką neščiausi, nes 0,7 stiklainio neužtenka, kolegos "atima". O vaikam manau kenkia nelabiua nei čipsai ar kokakola

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif jeigu buciau nebandziusi,tai ir nekomentuociau. mirksiukas.gif ,kiekvieno skoniai skyriasi,taip kad kategoriskai negalima sakyti,kad neskanu ar dar kazkaip.... cool.gif
Atsakyti
Ule, o tom marinuotom cukinijom kiek reikia druskos? Vieną šaukštą ir dar pusę???

Noriu išbandyti, tik aš pjaustysiu žiedeliais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2011 07 20, 11:56)
Ule, o tom marinuotom cukinijom kiek reikia druskos? Vieną šaukštą ir dar pusę???

Noriu išbandyti, tik aš pjaustysiu žiedeliais  4u.gif

Na as ne Ule smile.gif ,bet esu dariusi sias cukinijas,tai atsakysiu biggrin.gif ,taip 1 saukstas ir dar puse.
p.s. taip pat pjausciau ziedeliais,jau paragovome,na mums labai skanus. 4u.gif sekmes gaminant mirksiukas.gif
Gal kas turit gera receptuka patisonus kaip marinuoti? ax.gif pradejo jau augti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kisule: 20 liepos 2011 - 14:10
oo kokia diskusija biggrin.gif
pas mus taip pat tos cukinijos,tai tiek ivertinimu sulauke,nebuvo ne vieno kam nepatiko, ir marinatas tikrai nera aitrus kaip cia kazkas rase smile.gif

o vaikams is vis nera reikalo kisti marinuotu agurku smile.gif

kisule, gerbiama E. Mildazyte rase,kad viska daro su tuo marinatu kur as cukinijas bandziau,patisonus,sparagus,kalafijorus,agurkus,pomidorus ir t.t., as siemet agurkus taip dariau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2011 07 20, 14:46)
oo kokia diskusija biggrin.gif
pas mus taip pat tos cukinijos,tai tiek ivertinimu sulauke,nebuvo ne vieno kam nepatiko, ir marinatas tikrai nera aitrus kaip cia kazkas rase smile.gif

o vaikams is vis nera reikalo kisti marinuotu agurku smile.gif

kisule, gerbiama E. Mildazyte rase,kad viska daro su tuo marinatu kur as cukinijas bandziau,patisonus,sparagus,kalafijorus,agurkus,pomidorus ir t.t., as siemet agurkus taip dariau smile.gif

Aciu Ule,tada reiks pabandyti ir patisonus . Man tik viena beda su agurkais biggrin.gif ,kad kazkokie susitrauke pasidare,kazin kodel.... g.gif ,gal sakau,kad uzkloti su kaldra buvo? O gal tokia veisle agurku... nesuprantu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kisule @ 2011 07 20, 16:48)
Aciu Ule,tada reiks pabandyti ir patisonus . Man tik viena beda su agurkais biggrin.gif ,kad kazkokie susitrauke pasidare,kazin kodel....  g.gif ,gal sakau,kad uzkloti su kaldra buvo? O gal tokia veisle agurku... nesuprantu  schmoll.gif

agurkai gal buvo pastoveje 4u.gif
man su cukinija tas pats, is vakaro nuskyniau,palikau per nakti ant stalo,ryte suvakavau ir susiraukslejo doh.gif su svieziom niekad taip nenutinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2011 07 20, 15:46)
kisule, gerbiama E. Mildazyte rase,kad viska daro su tuo marinatu kur as cukinijas bandziau,patisonus,sparagus,kalafijorus,agurkus,pomidorus ir t.t., as siemet agurkus taip dariau smile.gif

Mildazyte dar ne skonio eksperte smile.gif
Bet tiek to, "na vkus i sviet tovarisc net" drinks_cheers.gif

QUOTE(kisule @ 2011 07 20, 16:48)
Aciu Ule,tada reiks pabandyti ir patisonus . Man tik viena beda su agurkais biggrin.gif ,kad kazkokie susitrauke pasidare,kazin kodel....  g.gif ,gal sakau,kad uzkloti su kaldra buvo? O gal tokia veisle agurku... nesuprantu  schmoll.gif

Mano irgi kaip kempine pasidare doh.gif Vis tik kaltinu marinata, nes kaldra apkloju visus marinuojamus produktus.

QUOTE(Ulė @ 2011 07 20, 16:55)
agurkai gal buvo pastoveje 4u.gif

Nesamone, as iskart sviezius agurkus, ka tik nuskintus is darzo, vekavau, tai irgi sausi sausi kaip kempine. Vakar dariau kitu receptu agurkus ir cukinijas-ne vieno stiklainio susiraukslejusio nera. thumbup.gif

Kalbant apie cukiniju marinato recepta isbandziau, o siandien atidariau viena stiklaini(pradzioj as pasidarau tik kelis stiklainius bandymui, jei nepatiktu, kad bent negaila mesti butu), o stai sis labai patiko receptas, vyras pasake, kad net nesitiki, jog cia cukinija, visa kieta, traski(o stovejo para nuskinta), o ir skonis ne kaip cukinijos, toks svelniai rugstus(nesaldus).
Marinatui:
3 litrai vandens
5 saukstai be kaupo druskos
5 saukstai cukraus
stikline acto.
Cukinijas nulupti ir sudeti griezineliais, as tai tokiais 5cm dariau, i stiklaini, ant dugno deti krapu, lauro lapu ir kvapiuju pipiru(as dejau agurku konservavimo misini). Uzpilti marinatu TIK VIENA KARTA. Uzsukti. Nors neraso, bet vis tiek padejau po kaldrom blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sena pažįstama: 20 liepos 2011 - 17:27
QUOTE(sena pažįstama @ 2011 07 20, 18:18)
Mildazyte dar ne skonio eksperte smile.gif

Nesamone


as to ir neakcentavau blink.gif biggrin.gif

as tik garsiai pasvarsciau doh.gif
Atsakyti