Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgai, cukinijos, aguročiai žiemai

ax.gif Vivaida, taip taip aš kalbėjau apie saldžią raudoną papriką. Bet jei turite, tai galite dėti įvairių spalvų papriką, žalią, oranžinę, geltoną, raudoną, bet saldžią. Gaunas lapbai gražios spalvos tyrė (salotos, nežinau kaip čia geriau pavadint, bet skanu) mirksiukas.gif Ir tikrai gaminau šias daržoves, nu man labai skanu. Atsidarau stiklainiuką ir be nieko sulapnoju, galima ir an batono užsidėt, ir an duonos, kaip sumuštinukai su daržvių tyre gaunas. O prie mėsos ar žuvies, tai ir bulvių nereik. Prisikrauni šitos tyrės, virtos ar keptos mėsukės ir pirmyn... thumbup.gif . Tikrai nenustorėsit ax.gif
Atsakyti
turiu dideli moliuga
konservuoti nemegstu
suvalgyti .....nezinau ar per menesi moliugu valgiai seimynai neatsibos

labai noriu uzsaldyti maziui.
ar kam nors teko saldyti geltonaji( ta dideli) moliuga? ar nesigauna is jo kose po to ?
kazkaip niekur nerandu apie moliugo saldyma.
Atsakyti
QUOTE(ssilva @ 2006 07 28, 22:33)
Priaugo ir pas mane situ gerybiu.Taciau as labai nenusimenu-sunaudosiu.Vienas dalykas, as is visu siu gerybiu spaudziu sultis ir kas ryt ant tuscio skrandzio po stikline thumbup.gif .Na nelabai jos skanios, bet pamaisius su morku sultimis- nieko.Taciau labai sveika organizmui pavalyti nuo visokiu ten slaku drusku ir k.t.Po to labai megstu troskinius.Juos ruosiu ir ziemai.O darau taip:cia tinka viskas, proporcijos kokios labiau patinka darzoves tai ir deti daugiau.Darzoviu sarasas:cukinijos,patisonai ,agurociai ,moliugai, morkos, paprika, svogunai,cesnakai.Viska supjaustau kubeliais(galima sutarkuoti, bet man kubeliai skaniau)ipilame alieju ir troskiname, kol suminkstes galiausiai pomiboru padazas, kas megsta rugsciau tai det daugiau, kas maziau-det maziau,druska pipirai, prieskoniniai zalumynai ,dar siek tiek patroskinam ir i stiklainius-viskas.Saltos darzoves su karstom bulvem ziema  thumbup.gif , o ir garnyras prie mesos thumbup.gif

Aciu uz ideja. thumbup.gif
Atsakyti
sode auga toooookie dideli moliugai bet as nezinau ka su jais daryt verysad.gif kad butu ziema skanu ?
ka su jais daryt? skaiciau kazkur lietuvisk uncle bens varianta ir darbe man siule daryt su moliugu toki bet gal kas dar ka zinot?
Atsakyti
Galima išsivirti moliūgų ir svarainių uogienės.Labai skanu,moliūgas gaunasi kaip ananasas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyglė @ 2006 09 05, 20:35)
Galima išsivirti moliūgų ir svarainių uogienės.Labai skanu,moliūgas gaunasi kaip ananasas 4u.gif

Mano bendradarbė buvo atsinešusi moliūgų cukatų- labai skanu. Tiksliai recepto nežinau (tai buvo seniai), bet sakė, kad užvirina sirupą, sudeda į karštą ir palieka(neverda), po to dar keletą kartų taip. Vėliau apvolioja cukruje ir džiovina plonai paskleidusi šiltoje vietoje. Pabandyk 4u.gif Dar galima apvolioti cukruje su cinamonu, aguonomis ar pan.
Atsakyti
QUOTE(Žemaika @ 2006 09 07, 01:16)
Mano bendradarbė buvo atsinešusi moliūgų cukatų- labai skanu. Tiksliai recepto nežinau (tai buvo seniai), bet sakė, kad užvirina sirupą, sudeda į karštą ir palieka(neverda), po to dar keletą kartų taip. Vėliau apvolioja cukruje ir džiovina plonai paskleidusi šiltoje vietoje. Pabandyk 4u.gif Dar galima apvolioti cukruje su cinamonu, aguonomis ar pan.


o cia jau man idomu reiks pabandyt g.gif biggrin.gif
aciu
Atsakyti
QUOTE(SUNmom @ 2006 08 22, 08:56)
turiu dideli moliuga
konservuoti nemegstu
suvalgyti .....nezinau ar per menesi moliugu valgiai seimynai neatsibos

labai noriu uzsaldyti maziui.
ar kam nors teko saldyti geltonaji( ta dideli) moliuga? ar nesigauna is jo kose po to ?
kazkaip niekur nerandu apie moliugo saldyma.


va to paties ir as cia atejau, bet info nera g.gif tai darysiu taip - nuplauni, nulupi skura, isimi seklas ir supjaustai gabaliukais. tada juos perpilam karstu vandeniu, nusausinam ir padziovinam ant ranksluostuko, dedam i indelius ir i kamera cool.gif ziuresiu kas gausis mirksiukas.gif
Atsakyti
3 kg aguročio
6 vnt paprikos
1 čili pipiras
4 skiltelės česnako (dedant išspausti)
1 litras pomidorų padažo
2 šaukštai druskos
200 g cukraus
250 ml aliejaus

Daržoves supjaustyti, bet ne smulkiai, visus ingridientus sudėti į puodą ir virti 40 min. Na tikrai labai skanu, aš sau pasidariau iš dviejų porcijų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(starbee @ 2006 09 09, 16:53)
3 kg aguročio
6 vnt paprikos
1 čili pipiras
4 skiltelės česnako (dedant išspausti)
1 litras pomidorų padažo
2 šaukštai druskos
200 g cukraus
250 ml aliejaus

Daržoves supjaustyti, bet ne smulkiai, visus ingridientus sudėti į puodą ir virti 40 min. Na tikrai labai skanu, aš sau pasidariau iš dviejų porcijų  thumbup.gif


o gal galima aguročius pakeisti cukinija, įdomu koks skonis gautūs g.gif
Merginos, o kaip Jūs laikote cukinijas per žiem, turiu mintyse neapdorotas g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2006 09 09, 16:20)
o gal galima aguročius pakeisti cukinija, įdomu koks skonis gautūs g.gif
Merginos, o kaip Jūs laikote cukinijas per žiem, turiu mintyse neapdorotas g.gif

aišku, kad galima, juk skoniai panašūs mirksiukas.gif bet tikrai verta pasidaryt žiemai, kas bandė visiem patiko, o ir ant stalo per kokią šventę padėt negėda smile.gif
Atsakyti
tuomet dar klausimas, o po to sterilizuot nebereikia g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurginėlis: 09 rugsėjo 2006 - 16:50