Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgai, cukinijos, aguročiai žiemai

Niekada man nepavyko išlaikyti moliūgo rūsyje, vis supūva verysad.gif verysad.gif
[/quote]

moliūgai nemėgsta žiemoti rūsyje... jie labai mėgsta kambario temperatūrą, o jei prie židinio - tai visai gerai smile.gif pas mus išsilaiko iki gegužės... prie židinio... kviečiu pabandyti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistushka: 12 rugpjūčio 2010 - 13:34
Darau padažą su cukinija ,labai skanų thumbup.gif foto nerandu ,įkelsiu tiesiai iš savo blogo su receptu ir foto 4u.gif
http://astriai-saldu...is-padazas.html
Atsakyti
QUOTE(Berry22 @ 2010 08 12, 16:05)
Darau padažą su cukinija ,labai skanų  thumbup.gif foto nerandu ,įkelsiu tiesiai iš savo blogo su receptu ir foto  4u.gif
http://astriai-saldu...is-padazas.html

unsure.gif o tai čia acto kiekis maždaug koks? puodelis? ne per daug? juk pom. padaže jau to acto būna daug
Atsakyti
QUOTE(Berry22 @ 2010 08 12, 15:05)
Darau padažą su cukinija

Berry22,

Prisipažinsiu patiko tavo receptas.

Turiu klausimą,jeigu aš,vietoj cukuinijos dėčiau moliūgo{juk cukinija,gimininga moliugui}

Gal gali man patarti,perskaičiau,tavo receptą ir kilo tokia įdėja.

Ką tu į tai pasidalink savo patirtimi.

Aš,mėgstu naminius padažus,juk žinai ką dedi.

Iš anksto sakau Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Laba diena. Dariau tokią makalošę su moliūgu:
2,5 kg. pomidorų
1 kg jau nuvalyto moliūgo
1 kg. morkų
1 kg. paprikų raudonų (be sėklų)
4 obuoliai rūgštoki
4 pipirai čili kartieji (su sėklomis)
2 stiklinės aliejaus
4 šaukštai( be kaupo ) druskos
4 šaukštai cukraus
200 gr. česnako
2/3 stiklinės acto
Viską sumaliau su mėsmale, supyliau aliejų, cukrų, druską ir viriau apie 1,5 h. Maltus česnakus sudėjau 5 min. iki virimo pabaigos. Paskutinį supyliau actą ir sudėjau į sterilius stiklainius.
Stklainius sterilizuoju ant garų. Arbatinuke užverda vanduo, uždedu metalinę tarką (ar groteles kokias galima) ir ant jos stiklainį. Garai iškaitina stiklainį (2 min. pakanka), nuimam ir padedam ant rankšluosčio, kad išgaruotų drėgmė. Viskas. Seniau kaitindavau orkaitėj doh.gif . Kiek sugadindavau stiklainių. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Berry22 @ 2010 08 12, 14:05)
Darau padažą su cukinija ,labai skanų  thumbup.gif foto nerandu ,įkelsiu tiesiai iš savo blogo su receptu ir foto  4u.gif
http://astriai-saldu...is-padazas.html


Vilioja šitas padažas 4u.gif Sakykite prašau, o cukinijų ir paprikų kiekis recepte nurodytas jau nuvalytų, nuluptų? Ar dar ne? Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(žolelė @ 2010 08 20, 12:11)
Laba diena. Dariau tokią makalošę su moliūgu:
2,5 kg. pomidorų
1 kg jau nuvalyto moliūgo
1 kg. morkų
1 kg. paprikų raudonų (be sėklų)
4 obuoliai rūgštoki
4 pipirai čili kartieji (su sėklomis)
2 stiklinės aliejaus
4 šaukštai( be kaupo ) druskos
4 šaukštai cukraus
200  gr. česnako
2/3 stiklinės acto
Viską sumaliau su mėsmale, supyliau aliejų, cukrų, druską ir viriau apie 1,5 h.  Maltus česnakus sudėjau 5 min. iki virimo pabaigos. Paskutinį supyliau actą ir sudėjau į sterilius stiklainius.
Stklainius sterilizuoju ant garų. Arbatinuke užverda vanduo, uždedu metalinę tarką (ar groteles kokias galima) ir ant jos stiklainį. Garai iškaitina stiklainį (2 min. pakanka), nuimam ir padedam ant rankšluosčio, kad išgaruotų drėgmė. Viskas. Seniau kaitindavau orkaitėj doh.gif . Kiek sugadindavau stiklainių. doh.gif


Su kuom ji valgoma, ar tiesiog viena be nieko valgyti skanu. Turiu daug moliugo, gal reiektu pabandyti g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2010 08 24, 08:14)
Su kuom ji valgoma, ar tiesiog viena be nieko valgyti skanu. Turiu daug moliugo, gal reiektu pabandyti  g.gif  g.gif  g.gif

Man ji ir be nieko skani, bet labai tinka prie mėsų visokių. Jei įdėsit daugiau čili, tai bus aštrus padažas. Čia gaunasi nelabai aštrus. Tiktų ir į sriubą, bet man česnakų skonis sriuboj nepatinka. O troškiniams tai tinka.
Ir uogienę iš moliūgo viriau, čia kažkur buvo receptas. Labai skani.Dėjau 4 kg jau nulupto moliūgo, 2 apelsinus ir 1 citriną (nuplikiau verdančiam vandeny), 1 kg cukraus. Viską permaliau mėsmale ir viriau apie 1 h. Kitą kartą bandysiu moliūgą tarkuot, o ne malti..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žolelė: 24 rugpjūčio 2010 - 07:40
Siūlau dar vieną padažą su moliūgais. Man labai skanu. Ypač skanu įv. troškiniams, taip pat ant ryžių, makaronų.

2 kg moliūgo (jau nuvalyto)
2 kg pomidorų
1 kg kaukazo slyvukų (arba puse stiklinės 9 proc. acto)
0,5kg morkų (pjaustytų šiaudeliais arba tarkuotų stambiai)
0,5kg svogūno (pjaustyto kubeliais)
0,5kg paprikos (aš pjaustau juostelėm ar stambiais kubeliais).
2 vnt čilli pipirų (didesni)
3 v. šaukštai druskos
1,5 stiklinės cukraus
1 stiklinė pomidorų padažo
1 stiklinė aliejaus
6 skiltelės česnako
Jei norit rūgščiau, dėkit daugiau slyvukų arba acto.Jei norit aštriau-daugiau čilli pipiriukų.
Pomidorams nulupti odelę ir supjaustyti, 1 kg moliūgo sutarkuoti, o likusį supjaustyti kubeliais. Kaukazo slyvutes pakaitinti ir atskirti kauliukus. Čiliukus labai smulkiai supjaustom su visom sėklom. Morkas šiaudeliais arba stambiai tarkuojam, svogūnus kubeliais, papriką juostelėm arba kubeliais. Moliūgą apie 15 min. patroškinam iš anksto, o paskui sudedam viską ir troškinam pamaišydami apie 30 -40 min.. Česnaką sudedam 10 min iki troškinimo pabaigos.
Išeiga 4 l. Gaunasi aštrokas saldžiarūgštis padažas.

Įdėjau dukrai studentei, tai patenkinta, kad greit vakarienę pasiruošia.
Atsakyti
QUOTE(Berry22 @ 2010 08 12, 14:05)
Darau padažą su cukinija ,labai skanų  thumbup.gif foto nerandu ,įkelsiu tiesiai iš savo blogo su receptu ir foto  4u.gif
http://astriai-saldu...is-padazas.html



Aš irgi pasidariau, niam niam kaip skanu wub.gif
Atsakyti
Aš iš moliūgo sultis spaudžiau ir sumaišiau perpus su obuolių.
Atsakyti
Marinuota cukinija

taip marinuoti galima ir kalafijorus

jaunas cukinijas su odele pjaustyti ziedais,dedam i iskaitintus stiklainius,i stiklaini po 4-5 skilteles cesnako ir 5-7 grudelius pipiru.

marinatui:
3 litru stiklainiui reikia
7 stiklines vandens,
2 saukstai druskos
3saukstai cukraus
150gr. 9%acto
viska uzvirti ir uzpilti cukinijas,skysciui atausus,nupilti vel uzvirinti uzpilti ir uzsukti.
Siltai apkloti parai.




labai traski skani cukinja


user posted image
Atsakyti