Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgai, cukinijos, aguročiai žiemai

Na jei parugusi-kazka negerai padarei. ax.gif
Atsakyti
Su sv.Kaledom moliugeliai. newyear.gif
Atsakyti
Gal kas galit skubiai patarti(nes moliūgas pūva doh.gif )kaip padaryti moliūgų tyrę,kad galima būtų į sriubas dėt,į troškinius,ir kt.Tokią ilgesniam naudojimui,kaip mišraines žiemai,su aliejum.

O gal moliūgai galima užšaldyt g.gif bet aš kažkaip abejoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Naminė @ 2010 03 14, 17:56)
Gal kas galit skubiai patarti(nes moliūgas pūva doh.gif )kaip padaryti moliūgų tyrę,kad galima būtų į sriubas dėt,į troškinius,ir kt.Tokią ilgesniam naudojimui,kaip mišraines žiemai,su aliejum.

O gal moliūgai galima užšaldyt g.gif bet aš kažkaip abejoju ax.gif

Naminė 4u.gif
moliūgo[maždaug 800g.
18oml. baltojo vyno acto,
320ml. vandens,
šaukštas druskos,
5griežinėliai šviežių imbierų,
šaukštelis garstyčių sėklų.

Moliūga nuvalyti,nulupti supjaustyti kūbeliais ir sudėti į stiklainius.
Įpuodą supilti marinatui skirtus produktus,gerai išmaišyti ,ir išvirti.
Maišant kaitinti ,kol ištirps cukrus,ir druska.
Marinatą supilstyti į stiklainius su moliūgais.
UŽždengti dangteliais 15-20min.kaitinti puode su kar6tu vandeniu.
Užsukti.
Bandymui dariau pirma kartą,bet gavosi,skaniai.
Šaltinis:
konsrevavimo knyga.
Šaldyti moliūgai man nepatiko,pasikeičia skonis,man ne.{čia mano nuomonė}
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2010 03 14, 17:31)
Naminė 4u.gif
moliūgo[maždaug 800g.
18oml. baltojo vyno acto,
320ml. vandens,
šaukštas druskos,
5griežinėliai šviežių imbierų,
šaukštelis garstyčių sėklų.

ačiū regna 4u.gif nu bet neturiu dabar nei imbierų nei garstyčių,nei vyno acto.O moliūgą jau nusilupau iš išpjausčiau puvenas.Kaži jei tik supjaustytą kubeliais (o gal tarkuot per burokinę)su druska aliejum nu gal dar cukrum patroškintir uždaryt metaliniais dangtukais g.gif Aš naudoju užsukamus .
Atsakyti
QUOTE(Naminė @ 2010 03 14, 19:00)
ačiū regna 4u.gif nu bet neturiu dabar nei imbierų nei garstyčių,nei vyno acto.O moliūgą jau nusilupau iš išpjausčiau puvenas.Kaži jei tik supjaustytą kubeliais (o gal tarkuot per burokinę)su druska aliejum nu gal dar cukrum patroškintir uždaryt metaliniais dangtukais g.gif Aš naudoju užsukamus .

Namine 4u.gif
negalėčiau į tai pasakyti,aš,tik moliugienei esu moliūgą tarkavusi su stambia tarka.
Taip pat esu virusi su imbierais.
O,čia gal patį moliūgą sutarkavus reikėtų patroškinti su nedideliu kiekiu vandenuko
,kad suminkštetų.
Pasidalink,kaip pavyko tau receptukas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2010 03 14, 21:18)
Namine 4u.gif
negalėčiau į tai pasakyti,aš,tik moliugienei esu moliūgą tarkavusi su stambia tarka.
Taip pat esu virusi su imbierais.
O,čia gal patį moliūgą sutarkavus reikėtų patroškinti su nedideliu kiekiu vandenuko
,kad suminkštetų.
Pasidalink,kaip pavyko tau receptukas. 4u.gif

Nebedariau blush2.gif nes apžiūrėjau,kad dar papuvę ten ,išpjoviau,dar ten,kol nusprendžiau į troskinį sudėt biggrin.gif
Atsakyti

 i 
PROFILAKTINIS FORUMO TAISYKLIŲ PRIMINIMAS:

1. Temos pavadinimą prašome rašyti tik lietuviškomis raidėmis (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž). Nerašykite didžiosiomis raidėmis!

2. Prieš paskelbdami naują temą, visada pasinaudokite "Paieška" ir įsitikinkite, ar anksčiau forume nebuvo rašyta Jus dominančia tema.

3. Draudžiamos temos, kuriose klesti šlamtlaiškiai ir reklama, komerciniai pasiūlymai (pvz. gaminu-parduodu, "turiu-parduodu", "aš neplatinu, platina kiti", "kur nusipirkti?", "kas galit parduoti?", "atsakiau į AŽ" ir pan.). Radus tokio pobūdžio temas /  žinutes, jos ištrinamos be išankstinio perspėjimo.

4. Draudžiamas tarpininkavimas, organizuojant masinius pirkimus. Išimtis: tokia veikla leidžiama tik skyrelyje "Internetinės parduotuvės", kai įvykdomos skyrelio taisyklėse numatytos sąlygos.

5. Norėdami pacituoti žinutę (-es) , necituokite pačių nuotraukų (cituojamoje žinutėje (-ėse) tiesiog ištrinkite nuotraukos nuorodą su kodu [ img ] [ /img ] ) , taip forumas bus neapkrautas.

6. Jei keliate patiekalų nuotraukas, tai ne didesnes nei 500- 600 pikselių. Didesnio formato nuotraukos papildomai apkrauna Forumą ir iškraipo Forumo langą.

7. Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Komercinio pobūdžio reklamos pasiūlymus rašykite adresu: info@supermama.lt, reklama@supermama.lt  
Atsakyti
sveikos,gal kas turit kokiu receptu,kur butu zali agurkai ir morkos? nusipirkau morku ir dabar suku galva kaip jas sunaudot blush2.gif...
Atsakyti
QUOTE(Naminė @ 2010 03 14, 17:56)

O gal moliūgai galima užšaldyt g.gif bet aš kažkaip abejoju ax.gif

Tikrai galima drinks_cheers.gif Ir nieko joms nenutinka,issiemus nebuna kokie pateze schmoll.gif
Atsakyti
O gal kas žiemai aguročius raugiat? 4u.gif Pasidalinkit receptais...
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2010 07 21, 19:24)
Tikrai galima drinks_cheers.gif Ir nieko joms nenutinka,issiemus nebuna kokie pateze schmoll.gif

Ir aš šaldau moliūgus kubeliais, tikrai nieko nenutinka ir skanu ir greita būna, kai riekia į kokią sriuba įdėti ar šiaip kokį troškinį.
Šiemet bandysiu pamarinuoti moliūgo, nusipirkau žurnalą "konservavimas", jame yra receptų, kaip užmarinuoti moliūgus.
Niekada man nepavyko išlaikyti moliūgo rūsyje, vis supūva verysad.gif verysad.gif
Atsakyti