Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgai, cukinijos, aguročiai žiemai

QUOTE(aistushka @ 2009 09 28, 10:43)
Jeigu planuojat ismesti, tai gal galit padovanoti keleta man? smile.gif  4u.gif

O tai kaip man juos perduoti. biggrin.gif
Atsakyti
Šnd viriau moliūgų-obuolių marmeladą su citrinomis. Obuolių ir moliūgų ėmiau lygiomis dalimis, maždaug po 1,5 kg (jau išdarinėtų), o citrinų 2 vnt. Citrinas užpyliau 10 min verdančiu vandeniu, tada išspaudžiau iš jų sultis ir smulkiai supjausčiau kartu su žievelėmis. Obuolius tarkavau burokine tarka, ant jų supyliau citrinų sultis su pjaustytomis citrinomis ir sutarkavau moliūgą, užpyliau apie 1,5 kg cukraus ir 0,5 ltr. vandens. Viską kaitinau apie 45 min. Aš uogienių nelabai mėgstu, bet ši thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Greta77,2009 10 02, 1
Greta77, o,kodėl tiek daug laiko virėte?
Ydomu,kokia konsistencija gavosi?
Gal galite pasidalinti ta patirtimi 4u.gif
Atsakyti
Jei spesiu reikes ir man pameginti,skaniai skamba. ax.gif
Atsakyti
[quote=regna,2009 10 02, 18:52]
[quote=Greta77,2009 10 02, 1
Greta77, o,kodėl tiek daug laiko virėte?
Ydomu,kokia konsistencija gavosi?
Gal galite pasidalinti ta patirtimi 4u.gif
[/quote]

Tiek laiko viriau, kad nugaruotų skystis ir moliūgai išsileistų, kad uogienė tirštesnė būtų. Kitą kartą mažiau vandens pilsiu. Reikės dar virt, nes 3 stiklainiukai jau suvalgyti smile.gif
Atsakyti
Man labai sunku pataikyti vanduo,maziau uogiene pritraukia,daugiau gaunasi skysta. verysad.gif
Atsakyti
Na kaip valgosi uogienes. g.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 11 13, 22:34)
Na kaip valgosi uogienes. g.gif


As dariau uogiene is cukiniju su ananasu sultimis- vyras galvojo, kad tikri ananasai biggrin.gif , man irgi patiko bigsmile.gif

Dar troske su anansais, kaip Bens padažas irgi čiki piki, kitais metais dar daugiau pasidarysiu.

Konservuotos cukinijos kaip agurku padaže man nelabai.
Atsakyti
O as dariau tik kompotus,bet dar neragavau. ax.gif
Atsakyti
Paragavom moliūgo ir persikų džemo thumbup.gif , dariau ir su apelsinais, bet su persikais skaniau smile.gif
Atsakyti
Tai su persikais skaniau. g.gif
Atsakyti
Pasiskaičius čia, padariau cukinijų ir morkų uogienę. Dabar atsidariau - prarūgusi, fui. Išmesti teko. O štai obuolių-cukinijų - savaiminė vertybė, laaabai skanu, visą stiklainiuką sukapojau smile.gif
Atsakyti