Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgai, cukinijos, aguročiai žiemai

QUOTE(Lusasita @ 2009 09 18, 12:17)
broliene marinuoja cukinijas, su agurku marinatu. Cukinijas suplausto pailgomis juostomis, sustato i stiklainius ir toliau kaip agurkus. Valgiau, labai skanu  thumbup.gif



kažin koks skonis? g.gif
Papildyta:
QUOTE(SAMOGITIJA @ 2009 08 14, 17:02)

6 kg cukiniju, 2 kg svogunu (as dedu maziau), 0,5 l aliejaus, 0,5 l acto, 100 g druskos, 1 stikline cukraus.
Cukinijas pjaustom kubeliais( as pjaustau tokias jau gerokai ugtelejusias, tada kubeliai buna tokie traskus), svogunus siaudeliais, uzpilam alieju, acta, druska, cukru, gerai ismaisom ir paliekam per nakti. Ryte viska uzvirinti ir i stiklainius.



QUOTE(norita @ 2009 08 19, 06:59)


PAPRIKŲ IR CUKINIJŲ MIŠRAINĖ

2kg cukinijų
1kg paprikų
0,5ltr pomidorų padažo
2 šaukštai druskos,pipirų pagal skonį
130ml acto
200ml aliejaus
200cukraus

Cukinijas ir paprikas nuvalom, susmulkinam. Dedam į puodą viską išskyrus actą ir pomidorų padažą. Troškinam kol paprikos suminkštės ir cukinija taps skaidri ( MAŽDAUG 30MIN) Tada supilam actą ir pomidorų padažą, dar patroškinam 5min, dedam į stiklainius ir užsukam


man iš cukinijų patinka tik aštrios rūgščios mišrainės, o jūs darot kaip uogienes, bet aš nusižiūrėjus šiuos 2 receptus thumbup.gif
Atsakyti
Perziurejau temyte ir as kazka darysiu su moliugais, susejau visa pokeli ir isdygo ax.gif
tai dabar nezinau, nei kur tiek deti, nei kaip per ziema islaikyti
gal kartais kas zinot moliugu pyrago recepta, mano mazoji tai labai megsta moliugu trinta sriuba

temyte apie moliugus, cukinijas ir agurocius ziemai, tai tikriausiai su savo receptu busiu ne i tema 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
mane irgi labai domintu viskas ka galima padaryti is moliugu...apie cukinijas tai beveik istisai kalbama, o vat apie moliugus kazkaip nelabai. turiu didziulius 8 moliugus, tai mastau ka reiktu daryti. aisku siek tiek uzvakuoti (tik recepto nezinau), kepu blynus, verdu sriubas ir but neblogai dar kazka pasidaryti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(norita @ 2009 08 19, 06:59)
Nežinau gal ir buvo toks receptas bet man ši mišrainė labai skani 

PAPRIKŲ IR CUKINIJŲ MIŠRAINĖ

2kg cukinijų
1kg paprikų
0,5ltr pomidorų padažo
2 šaukštai druskos,pipirų pagal skonį
130ml acto
200ml aliejaus
200cukraus

Cukinijas ir paprikas nuvalom, susmulkinam. Dedam į puodą viską išskyrus actą ir pomidorų padažą. Troškinam kol paprikos suminkštės ir cukinija taps skaidri ( MAŽDAUG 30MIN) Tada supilam actą ir pomidorų padažą, dar patroškinam 5min, dedam į stiklainius ir užsukam

cukiniju 2 kg jau isvalytu? g.gif
Atsakyti
šiandien parsivežiau daug moliūgų, tai bandysiu kažką daryti ax.gif prisirinkau receptelių keletą, po to papasakosiu, kaip gausis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(grizete @ 2009 09 20, 19:59)
šiandien parsivežiau daug moliūgų, tai bandysiu kažką daryti ax.gif prisirinkau receptelių keletą, po to papasakosiu, kaip gausis rolleyes.gif



labai lauksim drinks_cheers.gif
Atsakyti
Gal kas bandėt konservuot (ar pan.) morkas? g.gif
Atsakyti
Gal galite kas pasakyti, kaip reikia marinuoti moliuga? Niekur nerandu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Meduvė @ 2009 09 26, 11:11)
Gal galite kas pasakyti, kaip reikia marinuoti moliuga? Niekur nerandu doh.gif

Gal ŠITOJE temoje rasite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2009 09 26, 14:20)
Gal ŠITOJE temoje rasite  4u.gif

aciu, radau smile.gif
Atsakyti
Labai daug priaugo pas mane moliugu,bet ne nezinau,turbut tik seklas issirinksiu.
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 09 28, 09:28)
Labai daug priaugo pas mane moliugu,bet ne nezinau,turbut tik seklas issirinksiu.


Jeigu planuojat ismesti, tai gal galit padovanoti keleta man? smile.gif 4u.gif
Atsakyti