Sveiki, ieškau viksvuolės ir lazdelinės karpažolės. Vilnius. Ačiū
[/quote]
Prieš porą metų išsikrapščiau iš pirktinio vaisiaus, bet patingėjau sėti, tai daigumo nežinau.
Patikrinsiu, parašysiu.
http://www.part.lt/p...5d34ce61973.JPG
http://www.part.lt/p...3063ff47c42.JPG
http://www.part.lt/p...ba2a899d669.JPG
https://m.skelbiu.lt...s-28051823.html
Kauno r. Garliava
Tel.865234335(atsakau į sms)
Be vazono, issikasti patiems, Vilnius.
Susidomejusiems atsiusiu foto (nemoku cia ideti ), rasyti i AZ.
Knygos apie sodų dizainą ir sodo augalus. Siunčiu per Omniva paštomatus arba registruota siunta. Susidomėjus rašyti smelio.smiltele@gmail.com
Gavin Diarmuid, Terence Conran "Planting: The Planting Design Book for the 21st Century", 2009
15eur
http://www.sena.lt/p...century/1051505
272psl., irtin didelis formatas (26x36cm), kieti viršeliai, aukštos kokybės fotografijos.
Planting explores nature's vast palette of plants, where they come from, what grows naturally in which conditions, but most importantly how they are used in gardens all around the world and how you can use them in your garden. Discover the simple joys of creativity and watching things grow whilst learning how to connect your garden planting with your surrounding landscape and your home to create the space that you want to live in. Planting looks at gardens through a designer's eyes and helps you plan your planting schemes and offer advice on the best plants for every situation. Chapters focus on what you want to achieve from your garden: Purpose explains how to attract wildlife, or create an edible kitchen garden; Structure suggests the best horizontal or vertical climbing plants; Colour showcases the best eye-catching displays; Season includes best seasonal scents; Style shows you how to achieve different looks from formal, geometric and wild to exotic, prairie and zen styles of planting and Conditions looks at the difficulties when faced with unique sites from urban or shady to dry or coastal gardens. In the final chapter, you will learn how to manage your garden and all about the practical aspects of buying, sowing, planting, pruning and propagation as well as container gardening and maintaining your plants. Case studies throughout will look at real examples of inspiring planting schemes in detail from around the world, going behind the scenes to discover how they work and why they work.Stunning, inspiring, imaginative and practical, Planting is a garden designbook that truly reflects the unique talents and experience of these two authors. A true twenty-first century classic.
Ptakauskas Kęstutis "Ryto rasos sodas", 2016
10eur
http://www.sena.lt/p...s_sodas/1051454
Kęstutis Ptakauskas – pasaulyje pripažintas japoniškų sodų kūrėjas ir menininkas, kurio darbai įvertinti daugybėje šalių: Japonijoje, Kinijoje, Pietų Korėjoje, Šveicarijoje, Prancūzijoje, Anglijoje, Italijoje, Čekijoje, Slovakijoje ir kitur. Kęstutis pelnytai vadinamas bonsų – mažųjų dekoratyvinių medelių – meistru, pasaulinio lygio bonsų instruktoriumi. Dalyvaudamas įvairiose tarptautinėse parodose jis savo darbais Lietuvos vardą garsina ne tik Europoje ar Azijoje, bet ir visame pasaulyje. Jo kraityje platininis apdovanojimas, ne vienas medalis, aukščiausio lygio įvertinimai ir diplomai. Kęstutis rengia aukščiausio lygio bonsų parodas, Japonijos menų ir kultūros festivalius. Knygoje pristatoma japoniška kultūra, supažindinama su sausaisiais dzeno sodais, arbatos ceremonija ir tradicijomis, bonsų estetika bei menu. Remdamasis asmenine patirtimi, autorius dalijasi savo atradimais, pasakoja apie Tekančios Saulės šalies sodų kultūrą ir filosofiją, kurią pritaikė kurdamas savo Ryto rasos sodą Lietuvoje. Knygoje rasite arbatos namelių, žibintų, tiltelių aprašymų, sužinosite, kodėl kuriant japoniškus sodus toks svarbus sezoniškumas, galėsite pasigrožėti Kioto imperatoriškojo sodo vaizdais. Taip pat joje pateikiama patarimų, kaip mažoje erdvėje susikurti savo sodą. Knyga gausiai iliustruota spalvotomis asmeninio autoriaus archyvo nuotraukomis.
Gudžinskas Zigmantas, "Tradiciniai Lietuvos darželių augalai", 2010
5eur
http://www.sena.lt/z...augalai/1051455
Knygoje aprašyti darželiuose nuo seno auginami, daugiau ar mažiau į lietuvių papročius, apeigas, kultūrą ir kasdienį gyvenimą įsipynę šešiasdešimt keturių rūšių augalai. Vieni iš jų apdainuoti liaudies dainose ir dabar visiems gerai žinomi, kiti – daug kam nematyti, o jeigu ir matyti, tai nepažįstami ir bevardžiai. Vis dėlto kiekvienas darželiuose nuo seno augintas augalas yra savitai gražus ir įdomus. Kas lėmė, kad būtent tuos augalus pradėjo auginti ir puoselėti mūsų protėviai? Iš kur ir kaip tos puošnios gėlės ar kuklūs augalėliai, kuriuos kartais net gėle sunku pavadinti, prieš kelis amžius pateko į nuošaliausių Lietuvos kaimų ir vienkiemių darželius? Kodėl apie vienas gėles sudėta dešimtys ar net šimtai dainų, joms sugalvota daugybė gražiausių vardų, o kitos, regis, beveik pamirštos, bet vis tiek šimtmečius augintos darželiuose? Ką amžinai skubėdami, sukdamiesi kasdienių rūpesčių verpetuose spėjome užmiršti ir ko pamiršti nereikėtų? Į šiuos ir daug kitų klausimų knygoje surasite atsakymų, o jeigu atsakymo nerasite ar kils abejonių, gal smalsumas jus paskatins toliau ieškoti, gilintis ir atrasti!
Dovanoju didele gele (salia palyginimui pastatytas triju litru stiklainis) .
Senele vadina ji UOSVES LIEZUVIS.
Vilnius, Karoliniskes,
Rasykite i AZ arba mamaratzy@mail.ru
Pridėta:
Įdomu ar kas augino kada nors.
Jei taip tai ar gavosi kas nors.
Aš prieš kokius 3 metus iš čia buvau atsisiuntusi, bet neišdygo anei viena. Spioviau į tą reikalą ir pamiršau. Dabar pasidarė smalsu ar kas turi ar turėjo suaugusį augalą.
Aš iš sėklos jau medelį užsiauginau, gal šiemet pasiseks ir pomidoriukai užderės, nes rašo kad veda tik antraisiais metais