Iš dalies gal ir pritarčiau,bet deja,švitinimas negatantuoja pasveikimo kaip ir jo atsisakymas negarantuoja ligos progresavimo ir tuo labiau mirties.
Iš dalies gal ir pritarčiau,bet deja,švitinimas negatantuoja pasveikimo kaip ir jo atsisakymas negarantuoja ligos progresavimo ir tuo labiau mirties.
Dangau, pilna istorijų, kaip moterys dėl gimdymo atsisako gydymo ir paskui miršta, palikusios mažamečius vaikus. Kažin ar taip geriau, nei išvis vaikų neturėti. Plius, kiaušidžių transpozicija nėra 100% patikima, tas tiesa. Taip pat tiesa, kad nebūtinai atsisakiusi gydymo pagimdysit, nebūtinai ir gavusi gydymą pagimdysit. Viskas labai neužtikrinta. Kas aišku - gydydamasi padidinsit savo šansus išgyventi. Taigi, siūlyčiau pirma išgelbėti savo gyvybę ir tik paskui kurti naują.
Sutinku 100 proc. Tiesiog mano mintys išsakytos
Njekaip nerandu indformacijos kaip uzsaldomos kaiusialastes. Ar reikia laukt kazkokiu specifiniu dienu?
Labas, aš šaldžiau embrionus (beje, vedusioms dalis kaštų yra kompensuojama pagal įstatymą). Paskaitykite čia http://kaipdangus.blogspot.com/2017/05/mama-turesi-septynis-anukus.html
jei neatsidarys paspaudus, nuorodą kopijuokite į naują langą
Dangus 232, po kiaušidžių transpozicijos ir švitinimo mano kiaušidės "iškepė"
Naira, mano limfodema (gaktos srityje) atrodo kaip balionas-oda išsitempusi ir ligi, zona prisipildžiusi limfos, čiurnose, blauzdose labiau jaučiasi veržimas nei matosi vizualiai, bet taip nėra nuolat. Prasidėjo po švitinimo labai greitai.
Aciu, niekas nesikeicia.... chemija nelabai padeda, markeris nekrenra.
Ar esate bandžiusios LOTAMILE BORIC ar LOTAMILE HIALURONIC makšties ovules? Pradėjo kartotis grybelinės infekcijos
Geriau mirti, nei neturėti vaikų. Žmonės yra skirtingi.
Aš atsisakiau gydymo 2011 m. Gydžiausi dėmėtąja mauda.
</p><p>Naira, mano limfodema (gaktos srityje) atrodo kaip balionas-oda išsitempusi ir ligi, zona prisipildžiusi limfos, čiurnose, blauzdose labiau jaučiasi veržimas nei matosi vizualiai, bet taip nėra nuolat. Prasidėjo po švitinimo labai greitai.
</p>
Burbule, o ką tau pataria daktarai dėl limfoedemos? Gal kažkokius pratimus? Kažin plaukiojimas ar gerai ar kenksminga? Ir daug vaikščiot? Aš pasidariau žingsnių skaičiuoklę. Tai žiūriu nueinu po 12000 žingsnių . Ir tada kojos pavargę atrodo.
O kažin bėgiojimas kaip?
Dangus232, NVI.
Naira, apie limfodemiją gydytojai labai mažai žino, jų manymu-tai šalutinis gydymo poveikis, su kuriuo reikia susigyventi, su kuo aš nesutinku, nes laiku nesuskubus imtis prevencinių priemonių, liga labai sparčiai progresuos (limfodemija nėra išgydoma).
Limfodemijos gydymo specialistas man sakė, kad sportas yra gerai, net sportas su svoriais, kuriuo aš užsiimu, bet kiekvienas jaučiasi skirtingai, net ir man poveikis būna skirtingas: kartais skaudamom kojom nueinu pasportuoti ir po treniruotės kojos net palengvėja, o kartais tinimas suaktyvėja.
Man didelę įtaką turi stresas, nuovargis, karštis (toks, koks paskutinėm dienom), nors atostogaujant tiek Kretoj, tiek Maltoj, kur yra karšta nuolat, su problemomis nesusidūriau.
Dar labai svarbu teisingas masažas, jis labai specifinis, lankiausi pas limfodemijos gydymo specialistą, kuris man jį atliko ir pamokino, kaip pačiai daryti, kur nukreipti limfos perteklių. Tradicinis galūnių pakėlimas irgi padeda. Braidymas vėsiame vandenyje (geriausia iki kirkšnių) atlieka natūralią kompresiją. Taip pat netikslinga naudoti preparatų, šalinančių skysčius (Detralex), jie nepadeda. Ir labai svarbu, neleisti tinstančiom vietom sukietėti, nes tada prasideda audinių pažeidimas, kuris yra negrįžtamas.