Įkraunama...
Įkraunama...

Lidl Lietuvoje

QUOTE(Betina @ 2016 06 10, 22:53)
Nepatiko TOUJOURS sauskelnės, ne sauskelnės, o šlapkelnės smile.gif

Man asmeniškai šitos sauskelnės dukrai nepatiko kai auginau schmoll.gif Nors mėginau iš vokiškos lidlės parvežtas. O va MB sesuo su toujours sauskelnėm auginosi vaiką - jai buvo nepakeičiamos, ir iš vokiečių lidlių ir iš lenkiškų vežėsi. Matyt skonio reikalas čia su šita sauskelnių rūšim g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingutevi: 11 birželio 2016 - 21:30
QUOTE(ptashka @ 2016 06 10, 07:50)
Tai kad labai sunku paaiskinti biggrin.gif
Konrekciai Vilniaus Jeruzales Lidl'e tai yra jei gerai skaiciuoju antroje eileje nuo iejimo, ten, kur sudeti konservuoti zirneliai ir pupeles, tuomet seka ivairios kruopos, tos pacios pupos, avinzirniu maciau.


Ai, nesivarginkit irnesakyk.gif Ne kiekviena "ne prastuomenes dama" sugeba pastebeti kazkokias kruopas unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(moonlightly @ 2016 06 11, 20:49)
nepatiko, kadangi apsiperkam savaitei, tai cia lidl to neimanoma padaryt..tai surio ner, tai pieno nerasta, o tik laika gaisti stovint eileje..


Kur jus vaikstot, zmones blink.gif Pilna parduodtuve prekiu, eiles eina greitai, prie iejimo zmoniu nera. Vilniuje bent jau. Kazkoks ispindejimas. Turbut pasiilgot maximos su apmusijusiom mieganciom pardavejom verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(brunete @ 2016 06 11, 20:39)
Apsilankiau ir aš. Man patiko. Aišku, vežimėliai nemaži, bet kai sumažės žmonių spūstys, bus pats tas, man patinka didesni, nes perku kelioms dienoms/savaitei. Taigi pirkau ryžius (0,59 eur) (gerai išvirė, nesukrito ir kaina juokinga  ax.gif ), paštetą su kepta kiauliena (liuks skonis), sviestą Pilos 200 g. (0,89 eur. , skonis irgi geras), jogurtai kibiriukuose skanūs ir tiršti. Tikrai nemanau, kad ši parduotuvė - prastuomenei  4u.gif  Normalios prekės geromis kainomis, o bambančių žmonių ir neskanių produktų atrasi kiekvienoje parduotuvėje  biggrin.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(rainiukas @ 2016 06 11, 22:35)
Ai, nesivarginkit  irnesakyk.gif Ne kiekviena "ne prastuomenes dama" sugeba pastebeti kazkokias kruopas unsure.gif
Papildyta:
Kur jus vaikstot, zmones  blink.gif Pilna parduodtuve prekiu, eiles eina greitai, prie iejimo zmoniu nera. Vilniuje bent jau. Kazkoks ispindejimas. Turbut pasiilgot maximos su apmusijusiom mieganciom pardavejom verysad.gif
Papildyta:
drinks_cheers.gif

O taip, džiaugiuosi Maxima, nesutinku jokių apmusyjusių pardavėjų ten. Prekių pasirinkimo nėra ko lygint su Lidlu. Galima eiti ir į Lidlą, bet žinant, kad reiks dar grįžti dasipirkti kitur. Pritariu kas sakė, kad tai parduotuvė tiems kurie turi begalę laisvo laiko. Lidlu džiaugiuosi tik tiek, kad kiti tinklai kainas pakoregavo. Šiandien Maximoj pirkau melioną po 87 berods centus (labai skanus) ir bananų po 99 ct, kurių nė su žiburiu lidle neradau biggrin.gif . O jūs galit putotis kiek tinkama, kiekvienas renkasi kur jam geriau. Aš renkuosi Maximą 4u.gif
Atsakyti
Šiandien prieš piet buvom Fabuose, tai viską ko norėjom - radom.
Aj, vyras nerado kažkokių dešrelių, kur pirko pirmomis atsidarymo dienomis. Bet greičiausiai jų dabar nebus, kol vėl kokią akciją neišmes.
Ėjau su sąrašu, tai neprailgo vaikščiojimas po parduotuvę, nei kad eilėje palaukti teko 10 min. (Maximoje būdavo panašiai ir dėl to problemų nematau...)

Pirkau Formil skalbiklį pasiskaičius čia atsiliepimus, tai sudomino. Žiūrėsiu kaip rezultatas.
Ar kas pirkot aliejų, kuriam dabar akcija?
Juodas šokoladas, kuris po 33 centus buvo atsidarymo dieną - mums abiem labai patiko. Bent jau man jis skanesnis už Karūną ar Pergalę. Pirkom vėl.
Pienišką šokoladą pirkau tik pabandymui. Nieko jis man neprimena - nei Milkos ar ko kito (čia kažkas apie tai jau rašė). Bet man jis skanesnis nei tas mūsų Karūnos. Bet turbūt nepirksim, nes nesam pieniško mėgėjai.
Vyras valgė geltoną sūrį (pavadinimo nepamenu), grietinę, ten kepamą duoną, bandeles - jam patiko. Bus perkamos prekės, nes išeina pigiau nei kitur.
Varškė - grūdėta ir ta paprastoji 9% riebumo, sviestas man patiko. Pirkau ir sūrelius pabandymui, tuos akcijinius, bet daugiau gal nepirksiu. Valgyti galima, bet esmė ne skonyje, o mano įpročiuose - man geriau varškė namuose maišyta su tais priedais kurie man prie dūšios. Kitose pardėse varškės sūrelius retai kada pirkdavau.
Ryžių, kruopų, makaronų dar nepirkau, pribaigsiu savo atsargas, tada pirksiu. Bet sprendžiant ką čia rašo, tai bus mano perkami produktai.


Parduotuvės minusai:
- Kol kas mums tik vienas minusas - kad nėra juodos duonos, kurią mėgstam. Nu gal su laiku ji atsiras.


O dabar pliusai:
+ Ėjau rašiau su sąrašu, tai nenupirkau nieko nereikalingo. Bet jei būčiau be sąrašo, vargu ar ką prigriebčiau papildomai. Man tai patinka. smile.gif Nėra nieko ant kelio nereikalingo pridėta, parduotuvė kompaktiška.
+ Planas ant vežimo rankenos - viską matau kas kur guli. Nors kai buvau ne pirmą kartą, tai jau beveik mintinai žinau kas kur guli. Su laiku ir to plano man nereikės, apsipirkimas bus dar greitesnis.
+ Kiek kartų buvau, tai labai greitas aptarnavimas kasoje. Nežinau kaip jie ten viską spėja, kaip jie ten kodus išmoksta pvz. sveriamų prekių. Kitur pardavėja varto savo užrašus, kol randa bandelės ar kopūsto kodą.... O čia viens du ir jau...



Kai buvom Vokietijoje kas vakarą prekinomės toje parduotuvėje ir mums ji patiko. Manau ir čia mums ji patiks. Lankysimės bent kartą į savaitę savaitiniam apsipirkimui.
Aišku vis dar yra žiopčiojančių atėjusių lyg į parodą asmenybių, dėl kurių būna sunku kai kur praeiti. Bet jau nekreipiu į juos dėmesio. Tokiu visur yra, buvo ir bus.
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2016 06 11, 22:29)

Aišku vis dar yra žiopčiojančių atėjusių lyg į parodą asmenybių, dėl kurių būna sunku kai kur praeiti. Bet jau nekreipiu į juos dėmesio. Tokiu visur yra, buvo ir bus.


Jei šitų būtų mažiau, tai ir grūstys būtų mažesnės.

Gal galit man paaiškinti, kas čia per fenomenas su vežimėliais? Kažkaip niekada niekas neateidavo prašyti prie jokio prekybos centro, o čia 3 žmonės per 5 minutes! Nors vežimų pilna.
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2016 06 12, 00:29)
Parduotuvės minusai:
- Kol kas mums tik vienas minusas - kad nėra juodos duonos, kurią mėgstam. Nu gal su laiku ji atsiras. 

Juoda duona Lidl tikrai prekiauja, gal tik neradot arba buvo išpirkta. Nebent turit galvoje kažkokią specialią rūšį.
Atsakyti
Buvom Lidle tik du kartus, apsipirkom greitai, prie kasos laukėm max iki 5 minučių, kasininkės dirba labai sparčiai, radom beveik visus produktus, lentynos pilnos, žmonių daug, bet visi mandagūs ir tikrai žiūri, kur su tais vežimais važiuoja ir alkūnėmis niekas nesistumdo... Gal tos, kurios čia skundžiasi, kad Lidle reikia daug laiko ir nieko neranda, pataiko netinkamu laiku... g.gif biggrin.gif Beje, esu iš tų žmonių, kurie labai nemėgsta spūsčių, minios ir grūdimosi, bet kaip sakiau, nuotaikos apsipirkimas Lidle man visai nesugadino.
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2016 06 11, 21:46)
O taip, džiaugiuosi Maxima, nesutinku jokių apmusyjusių pardavėjų ten. Prekių pasirinkimo nėra ko lygint su Lidlu. Galima eiti ir į Lidlą, bet žinant, kad reiks dar grįžti dasipirkti kitur. Pritariu kas sakė, kad tai parduotuvė tiems kurie turi begalę laisvo laiko. Lidlu džiaugiuosi tik tiek, kad kiti tinklai kainas pakoregavo. Šiandien Maximoj pirkau melioną po 87 berods centus (labai skanus) ir bananų po 99 ct, kurių nė su žiburiu lidle neradau biggrin.gif . O jūs galit putotis kiek tinkama, kiekvienas renkasi kur jam geriau. Aš renkuosi Maximą 4u.gif

drinks_cheers.gif b8tent, po Lidlo vistiek reikia eiti į kitą pardę, todėl ir sakiau, kad tiems, aks turi begalę laiko ir kantrybės stumdytis. bet tiems, kas sėdi "ant" makaronų ir batono gal ir gera parduotuvė.
Atsakyti
Vakar buvome Šiaurės pr., Kaune ~ 9 val. Įvažiuojant eilė, nėra, kur automobilio pastatyti, reikėjo laukti ~ 10-15 min, kol kas ateina ir išvažiuoja (išvažiuojant mačiau, kad atvykusiems, ta pati problema). Kai kas laukė vežimėlių, nes trūko. Viduje pilna žmonių, stumdosi, prie makaronų, kruopų ir pan. net nėjau, nes iš abiejų pusių apsistatę vežimais, "atsiprašau" negirdi (laukia eilėje ir kartu apžiūri prekes, nors vienoje kasoje eilių nebuvo).
Dabar tik pasiėmiau čekį ir matau, kad kai kurių prekių kainos neatitinka. Ekologiškas šampūnas Cien kaina etiketėje buvo 1,99, čekyje 2,79; ekologiškas jogurtas vyšninis buvo 0,39 (čekyje 0,49).
Pirkti "Madeleines" pyragėliai (2,19) - sintetinis kvapas, skonis irgi neypatingas, antrą kartą nepirkčiau. Tamsi Ciabatta (0,15) ir sviestiniai kruasanai (0,29) - 10 balų, lenkiškas Bluedino Gouda sūris 500 g (2,79) - kaip ir visur kitur.

Šiaip viskas pakankamai tvarkinga, tik tikėjausi didesnio pasirinkimo, ypač pieno produktų.
Atsakyti
Pils sviestas, grietine, pienas, grietinele - patiko.
Spurgos su dzemu - labai minkstos tik dzemas labai saldus
Serbetas juodoj dezutej - 10 balu! Tiesa kolkas ragavau tik mango skonio
Akcijinis aliejus - aliejus kaip aliejus, skoniu niekuo nesiskiria nuo visad perkamo natura.
Skanios bulviu skilteles saldytos su prieskoniais.
Mesos neradome buvo ispirkta
Atsakyti
QUOTE(delfiuka @ 2016 06 12, 09:32)
Juoda duona Lidl tikrai prekiauja, gal tik neradot arba buvo išpirkta. Nebent turit galvoje kažkokią specialią rūšį.

yra vokiška juoda, ruginė ale, bet sudėtyje kviečių miltai. Tai tos tikros ruginės nėra g.gif
Mama labai gyrė forminę vokišką, tik 65 ct. Sakė skanesnė už lietuvišką ir aišku pigesnė.

QUOTE(Nika77 @ 2016 06 12, 11:47)

Dabar tik pasiėmiau čekį ir matau, kad kai kurių prekių kainos neatitinka. Ekologiškas šampūnas Cien kaina etiketėje buvo 1,99, čekyje 2,79; ekologiškas jogurtas vyšninis buvo 0,39 (čekyje 0,49).


visada galima grąžint. Prie kasos lipdukas kabo, jog 30 dienų galima grąžint bet kokią prekę, išskyrus ką ten ( g.gif ) loterijos bilietus, tabaką ir dar kažką g.gif . Įdomu veikia tokia sistema g.gif

Man skanus buvo kefyro desertas, bet paskutinius du kartus neradau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2016 06 12, 15:51)
Man skanus buvo kefyro desertas, bet paskutinius du kartus neradau  g.gif

Apsilankius po savaitės ir aš daug ko neradau, nu bet nenuostabu, kai taip šluojama...o neradau ne tik kad tikrai skanių mėsos konservų "Turistų pusryčiai", bet apskritai mėsos konservų beveik neliko verysad.gif , paskutinius pačiupau sausainius, tokius ale OREO.
Atsakyti