Įkraunama...
Įkraunama...

Lidl Lietuvoje

Bandžiau šiandien ir aš apsipirkti savaitei, didelė klaida bandyti tai daryti penktadienį po darbo - nėra nieko biggrin.gif

Beje iš labai patikusių gaminių dar galiu paminėti Pilos rūkytą varškės sūrį.
Atsakyti
QUOTE(odriana @ 2016 06 10, 13:48)
Ačiū  4u.gif
Jau paragavau akcijinių ledų, 33ct, 200ml, su spanguolių uogiene - tikrai galiu pasakyti, kad skanūs ledai, sudėtis gera, o kaina už tokius ledus - tiesiog puiki  thumbup.gif  Gaila, kad nepaėmiau daugiau, apsimoka.



MB irgi tie ledai patiko. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2016 06 10, 18:04)
Bandžiau šiandien ir aš apsipirkti savaitei, didelė klaida bandyti tai daryti penktadienį po darbo - nėra nieko  biggrin.gif

Beje iš labai patikusių gaminių dar galiu paminėti Pilos rūkytą varškės sūrį.

Va va, sita as buvau pirkusi Lenkijoje Lidle. Labai patiko, tai labai laukiau ir lt lidle. Pagaliau sulaukiau 4u.gif
Atsakyti
Nepatiko TOUJOURS sauskelnės, ne sauskelnės, o šlapkelnės smile.gif
Atsakyti
Siandien pries 9 prie klaipedos idl dar nemenka eile, praeit neina... visi sluoja vistienos file ir pievagrybiai kone kiekvieno vezymelyje smile.gif vyras neatlaike, ake daugiau negris.... nu grusts tikrai ne kiekvienam...
Atsakyti
labai skanios bandelės su obuolių įdaru, bet 55 ct, skaitau, brangu. Kitą savaitę mačiau joms nuolaida bus.
Atsakyti
pirmą ir paskutinį sykį apsilankiau, tegu kiti stumdosi šonais dėl neaiškių prekių, man gana buvo sykio doh.gif
Atsakyti
Apsilankiau ir aš. Man patiko. Aišku, vežimėliai nemaži, bet kai sumažės žmonių spūstys, bus pats tas, man patinka didesni, nes perku kelioms dienoms/savaitei. Taigi pirkau ryžius (0,59 eur) (gerai išvirė, nesukrito ir kaina juokinga ax.gif ), paštetą su kepta kiauliena (liuks skonis), sviestą Pilos 200 g. (0,89 eur. , skonis irgi geras), jogurtai kibiriukuose skanūs ir tiršti. Tikrai nemanau, kad ši parduotuvė - prastuomenei 4u.gif Normalios prekės geromis kainomis, o bambančių žmonių ir neskanių produktų atrasi kiekvienoje parduotuvėje biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brunete: 11 birželio 2016 - 19:41
nepatiko, kadangi apsiperkam savaitei, tai cia lidl to neimanoma padaryt..tai surio ner, tai pieno nerasta, o tik laika gaisti stovint eileje..
Atsakyti
ši parduotuvė tiems, kurie turi daug laisvo laiko ir mėgsta jį leisti parduotuvėse. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(BurmeSS @ 2016 06 11, 19:52)
ši parduotuvė tiems, kurie turi daug laisvo laiko ir mėgsta jį leisti parduotuvėse.  smile.gif

Arba tiems, kurie zino ka nori pirkt mirksiukas.gif Nuejai, pasiemei ka reikia ir nusipirkai. Neslampinet po parduotuve kaip po paroda bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2016 06 09, 09:33)
Nemanau, kad ilgai gyvuos šis tinklas.


Klystat lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(dontstop @ 2016 06 09, 10:49)
Jūs pataikėt ant nuolaidos, sutinku, kad su nuolaida pigiau, nei kitur  drinks_cheers.gif  Aš buvau šį antradienį, pasibaigus laikraštuko nuolaidoms, ir dar neprasidėjus naujoms. Su nuolaida už 0.79 nupirkau kilą persikų ir už 0.99 cukinijas, su kuriom apsišoviau, nes kioske šalia namų jos po 0,90  smile.gif  Tai ir sakau, mielai ir ateity pirksiu vieną kitą nuolaidinę prekę, kurias tikrai apsimoka, o kas pigiau kitur, tebepirksiu kitur  smile.gif

Kas liečia pieno produktus, tai antradienį apie 20 val vakaro pieno skyrius buvo ant tiek iššluotas, kad tiesiogine to žodžio prasme buvo tuštutėlės lentynos  4u.gif  Pieno produktus perkam Lenkijoje, o kai pasibaigia, dasiperkam čia pieno po 0.50 eur, o po kiek Lidle, gal pamenat? Grieitinės 10% kaip supratau jie neturi, perkam tik tokio riebumo...Grūdėtą varškę perku kioske po 1 eur/kg, Lidle nemačiau kibirėliais (gal buvo išpirkta?), o mažais indeliais brangiau. Kitko iš pieniškų neperkam Lietuvoj...


Super isrankumas. Ir dar. Pameginkit kita karta vaikus su vyru pasivaiksciot paleist. Bus sveikiau ir jums, ir kitiems, kuriu vaikai vienuolikos metu jau ne vaikai. Bjauru skaityt toki susireiksminima. Nu jau supratom, kad sitas tinklasne jums. Aciu uz nuomone wink.gif
Atsakyti