Įkraunama...
Įkraunama...

Lidl Lietuvoje

QUOTE(Monteverte @ 2016 06 09, 15:26)
pažiūrėjau jų puslapį net, nu nėra ar nerandu g.gif

Nu tikrai yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 06 09, 15:38)
Nu ką, vertinu ir aš, ką tik grįžau.........Bet... mano nuomone, tai parduotuvė tų, kurie savęs nemyli, prastuomenės g.gif =

Ačiū už "komplimentą" 4u.gif Sprendžiant iš to, kad vistik šioje parduotuvėje pabuvojai, save irgi priskiri prastuomenei...nors iš ankstesnių pasisakymų pasirodė kitaip lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 06 09, 17:26)
pažiūrėjau jų puslapį net, nu nėra ar nerandu g.gif

Puslapyje tikrai ne visos prekės įdėtos.
Atsakyti
QUOTE(gretute27 @ 2016 06 09, 21:12)
Nu tikrai yra  4u.gif

kur? parodykit smile.gif
Papildyta:
QUOTE(delfiuka @ 2016 06 09, 22:33)
Puslapyje tikrai ne visos prekės įdėtos.

galbūt.
Bet čia man aiškina narės, kad yra, tik įdomu kur, parduotuvėse? Tai ir sakau, kad vienoje Vilniuje nėra. Vadinasi ta skirta prastuomenei, kuri bele ką valgo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2016 06 09, 19:48)
todėl kad Lidl, kaip ir Aldi (abu vokiečių tinklai) skirti didesniems apsipirkimams. paprastai čia nevažiuoji į lidl kasdien, eini kartą poer sav ir apsiperki daug tai ir t krepšelių nereikia. nors tiesa, jei gyveni šalia, ir ateini kokių tik vaisių daug patogiau būtų krepšelis.
bet tokiu atveju tada galima susidėt į kokį maišiuką ir prie kasos išsikraut jei nesinori imt vežimo.

ka tik grizau is Uk, Londes tai buvau uzsukus i lidla ir jie tikrai turejo krepselius, pati dar prekinausi biggrin.gif
bet ir tai ka as ten pirkau, man atrodo pistacijas ir raugintus agurkus biggrin.gif aj dar alkana ziauriai buvau tai dvi kazkokias bandeles kurios buvo nevalgomos ir isejo i siukslyna smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulesvaikas10: 09 birželio 2016 - 21:54
QUOTE(Monteverte @ 2016 06 09, 21:45)
kur? parodykit smile.gif
Papildyta:

galbūt.
Bet čia man aiškina narės, kad yra, tik įdomu kur,  parduotuvėse? Tai ir sakau, kad vienoje Vilniuje nėra. Vadinasi ta skirta prastuomenei, kuri bele ką valgo biggrin.gif


Tai kad labai sunku paaiskinti biggrin.gif
Konrekciai Vilniaus Jeruzales Lidl'e tai yra jei gerai skaiciuoju antroje eileje nuo iejimo, ten, kur sudeti konservuoti zirneliai ir pupeles, tuomet seka ivairios kruopos, tos pacios pupos, avinzirniu maciau.
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 06 09, 23:49)
ka tik grizau is Uk, Londes tai buvau uzsukus i lidla ir jie tikrai turejo krepselius, pati dar prekinausi  biggrin.gif
bet ir tai ka as ten pirkau, man atrodo pistacijas ir raugintus agurkus  biggrin.gif aj dar alkana ziauriai buvau tai dvi kazkokias bandeles kurios buvo nevalgomos ir isejo i siukslyna  smile.gif

Tai Jūs ten "Londėse" įpratę Harrods food court apsipirkinėti, mes čia ant Marijos žemės ir LIDL džiaugiamės blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(odriana @ 2016 06 09, 17:28)
Kažkas čia rašė, kad yra kvepalų testeriai - neradau jų...  g.gif
Beje, labiausiai išpirkti buvo kvepalai baltose-auksinėse pakuotėse. Gal kas žinot maždaug, koks kvapas?

Ateities g. testeriai yra.
Tas kvapas labiau vakarinis.Kai kam net į Chanel Coco Mademoiselle panašus smile.gif :
http://www.dailymail...ood-Chanel.html
http://www.smell-a-l....com/brand/lidl
Yra ir rankų kremas tuo pačiu pavadinimu.
Papildyta:
Gal ir šitie atsiras,įvertinti gerai:
http://www.athriftym...ume-review.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wer: 10 birželio 2016 - 07:20
QUOTE(Li @ 2016 06 08, 13:00)
gal kas bandėte Formil skalbiklį?

Formilą naudoju keli metai (tiek, kad iš vokiškų lidl vežamas) gana neblogas skalbiklis. Skirtumas, kad man labiau patinka mažesniais buteliais, ne tas kur dabar akcija.

QUOTE(Kitokia9 @ 2016 06 08, 18:59)
gal kas bandėte skystą skalbiklį Formil? blaškausi rizikuot ar vis tik pirkti Perwoll 


Neblogas. Verta pamėginti
QUOTE(dontstop @ 2016 06 09, 10:49)
Pieno produktus perkam Lenkijoje, o kai pasibaigia, dasiperkam čia pieno po 0.50 eur, o po kiek Lidle, gal pamenat?

Yra Lidl pieno krepšiai po 0,5 euro. Ir skirtumas lidle jie 1,0 litro, o pas mus prekybcentriuose kiek mačius 0,9 l

QUOTE(Monteverte @ 2016 06 09, 15:38)
Ogi neradau kruopų, ankštinių


Dėl ankštinių nežinau, kruopų tikrai yra. Pasižiūrėkite visų lidl planelį, yra lentynos "BAKALĖJA", va ten

QUOTE(odriana @ 2016 06 09, 17:28)
Tiesa, dar kas nepatiko - jų akcijų laikraštukai - na kam daryti tokias "paklodes"? Nepatogu vartyti, o ir iš ekologijos pusės nieko gero  schmoll.gif

Papildyta:
Žinoma, top tema, kurią nugirsti mažiausiai kelis kartus - tie griozdiški vežimėliai ir kodėl nėra krepšelių  biggrin.gif

Lankstinukai - tai tragedija kažkokia doh.gif
Lidl orientuojasi į didelį savaitinį apsipirkimą. Tada reikia didelio vežimo
Atsakyti
Supratau, tai taip išeina, kad kiekvienas Lidl vis skirtingas ir skirtingų prekių pilnas g.gif Vadinasi aš buvau prasčiausiame kažkokiame, nes visiškai nebuvo ką pirkti apart vaisių ir daržovių unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingutevi @ 2016 06 10, 10:04)
Formilą naudoju keli metai (tiek, kad iš vokiškų lidl vežamas) gana neblogas skalbiklis. Skirtumas, kad man labiau patinka mažesniais buteliais, ne tas kur dabar akcija.

ačiū, vakar pirkau, bandysim (tą didelį butelį akcijinį pirkau blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(wer @ 2016 06 10, 09:25)
Ateities g. testeriai yra.
Tas kvapas labiau vakarinis.Kai kam net į Chanel Coco Mademoiselle panašus smile.gif :


Ačiū 4u.gif


Jau paragavau akcijinių ledų, 33ct, 200ml, su spanguolių uogiene - tikrai galiu pasakyti, kad skanūs ledai, sudėtis gera, o kaina už tokius ledus - tiesiog puiki thumbup.gif Gaila, kad nepaėmiau daugiau, apsimoka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo odriana: 10 birželio 2016 - 12:49