Įkraunama...
Įkraunama...

Lidl Lietuvoje

QUOTE(Deme @ 2016 06 09, 11:16)
Kokios idomios nuomones. Lyg ne apie ta pacia parduotuve sneketumeme... Nuejau pirma karta: nektarinu dideliu dezute 0,49, legendinaii bananai 0,66, obuoliai grazus 0,39, arbuzas 0,89, pomidoriukai 0,49 ir t.t. nu niekur prekybcentyje ne su ziburiu nerandu tokiu kainu. Gatvej pigiau vaisiai, darzoves, bet ir tai turi pirkti ryte, nes vakare kokybe tragiska ju gatvej.... pieno produktai tikrai zenkliai pigesni, nu naturalaus jogurto uz tokia kaina tikrai nerandu Iki parduotuvese... dvigubai pigiau

Jūs pataikėt ant nuolaidos, sutinku, kad su nuolaida pigiau, nei kitur drinks_cheers.gif Aš buvau šį antradienį, pasibaigus laikraštuko nuolaidoms, ir dar neprasidėjus naujoms. Su nuolaida už 0.79 nupirkau kilą persikų ir už 0.99 cukinijas, su kuriom apsišoviau, nes kioske šalia namų jos po 0,90 smile.gif Tai ir sakau, mielai ir ateity pirksiu vieną kitą nuolaidinę prekę, kurias tikrai apsimoka, o kas pigiau kitur, tebepirksiu kitur smile.gif

Kas liečia pieno produktus, tai antradienį apie 20 val vakaro pieno skyrius buvo ant tiek iššluotas, kad tiesiogine to žodžio prasme buvo tuštutėlės lentynos 4u.gif Pieno produktus perkam Lenkijoje, o kai pasibaigia, dasiperkam čia pieno po 0.50 eur, o po kiek Lidle, gal pamenat? Grieitinės 10% kaip supratau jie neturi, perkam tik tokio riebumo...Grūdėtą varškę perku kioske po 1 eur/kg, Lidle nemačiau kibirėliais (gal buvo išpirkta?), o mažais indeliais brangiau. Kitko iš pieniškų neperkam Lietuvoj...
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 06 09, 10:49)
Jūs pataikėt ant nuolaidos, sutinku, kad su nuolaida pigiau, nei kitur  drinks_cheers.gif  Aš buvau šį antradienį, pasibaigus laikraštuko nuolaidoms, ir dar neprasidėjus naujoms. Su nuolaida už 0.79 nupirkau kilą persikų ir už 0.99 cukinijas, su kuriom apsišoviau, nes kioske šalia namų jos po 0,90  smile.gif  Tai ir sakau, mielai ir ateity pirksiu vieną kitą nuolaidinę prekę, kurias tikrai apsimoka, o kas pigiau kitur, tebepirksiu kitur  smile.gif

Kas liečia pieno produktus, tai antradienį apie 20 val vakaro pieno skyrius buvo ant tiek iššluotas, kad tiesiogine to žodžio prasme buvo tuštutėlės lentynos  4u.gif  Pieno produktus perkam Lenkijoje, o kai pasibaigia, dasiperkam čia pieno po 0.50 eur, o po kiek Lidle, gal pamenat? Grieitinės 10% kaip supratau jie neturi, perkam tik tokio riebumo...Grūdėtą varškę perku kioske po 1 eur/kg, Lidle nemačiau kibirėliais (gal buvo išpirkta?), o mažais indeliais brangiau. Kitko iš pieniškų neperkam Lietuvoj...

Tai kas vaziuoja i lenkija tai tikiu, kad ten pigiau, bet kai gyveni Klaipedoj tai i lenkija nevaziuoji, kad ir kaip ten pigu butu biggrin.gif Ieskai pigesnio LT. Bet smagu, kad naujas zaidejas inesa veju ir i kitus prekybos centrus. Siandien maximoj maciau ne viena pigesne preke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 06 09, 10:49)
:  Pieno produktus perkam Lenkijoje, o kai pasibaigia, dasiperkam čia pieno po 0.50 eur, o po kiek Lidle, gal pamenat?

Pilos pienas maišelyje kainuoja irgi 0.50 €, aš kai perku prekybcentry, tai man čia pigiau gavosi.

Buvau šiandien apie 9 val, tai eilės prie įėjimo nebuvo, bet viduje grūdalynė, su vaikais neičiau ax.gif .
Ėjau dėl kelių ne maisto prekių, tai maisto pirkau nedaug, ragavau tik abrikosus, tie, kurie sunokę, skanūs labai, kepyklos ruginė duona, mama sakė, irgi skani.
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 06 09, 09:49)
Grūdėtą varškę perku kioske po 1 eur/kg, Lidle nemačiau kibirėliais (gal buvo išpirkta?), o mažais indeliais brangiau. Kitko iš pieniškų neperkam Lietuvoj...

Jei ne paslaptis mirksiukas.gif kur radot toki gera kioskeli? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Moliūtė @ 2016 06 09, 12:58)
Pilos pienas maišelyje kainuoja irgi 0.50 €, aš kai perku prekybcentry, tai man čia pigiau gavosi.


Pilos ilgalaikis kainuoja 0,44 €, pirkau atidarymo dieną, o vakar pabaigiau, pienas šviežutėlis. žodžiu vasarai pats tas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(agnir @ 2016 06 09, 14:13)
Jei ne paslaptis mirksiukas.gif  kur radot toki gera kioskeli? ax.gif

Kaune Dainavos rajone šalia Saulėtekio yra pieno (ir ne tik) produktų kioskas ir maža netinklinė parduotuvėlė be pavadinimo po bromu, priešais R. Žeimio sporto klubą 4u.gif Ten yra pigių pieniškų (ir ne tik biggrin.gif ) produktų, pvz grūdėtos varškės po 0,99 ct kibiriukuose. O pigiausi vaisiai ir daržovės mano aplinkoje yra kioskuose netoli PC Savas, stotelėje priešais 25-čio turgų thumbup.gif Šis bei tas iš vaisių ir daržovių pigiau, nei Lidle, ir kioskuose šalia pačio Saulėtekio, pvz vakar ten buvo obuolių po 0,30 ct smile.gif Kainos nuolat svyruoja, bet buvo neseniai ir bananų po 0,60 smile.gif Prekybcentriuose, tokiuose kaip Maxima, Rimi (minėta temoje), aš neapsiperku, bangu, su jais Lidlo ir nelyginu ax.gif
Atsakyti
Nu ką, vertinu ir aš, ką tik grįžau. Jausmas keistas. Su bloga nuotaika, pavargus ten eiti neglaima, nes halasas didelis ir gali būti, kad tada nesiseks, visi aplinkui apstumdys ir pan. biggrin.gif Su gera nuotaika - normaliai, ištveriama ir niekas tada nestumdo smile.gif Bet... mano nuomone, tai parduotuvė tų, kurie savęs nemyli, prastuomenės g.gif Pagrindas - mėsos, bulkos ir pieno produktai doh.gif Vaikštant ir išėjus apėmė keistas jausmas, kad kažko trūksta, kažkas negerai. Ogi neradau kruopų, ankštinių unsure.gif Nesuprantu, regis gerai ieškojau, visur apėjau doh.gif lotuliukas.gif Jei yra ten jų, tai atsiprašau, bet jei nėra, tai pati blogiausia mano matyta gyvenime parduotuvė ax.gif
Aišku, dėl vaiisų ir daržovių kainų tai riebus pliusas, bet gerą valandą laiko dėl to gaišti???... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 06 09, 14:38)
Nu ką, vertinu ir aš, ką tik grįžau. Jausmas keistas. Su bloga nuotaika, pavargus ten eiti neglaima, nes halasas didelis ir gali būti, kad tada nesiseks, visi aplinkui apstumdys ir pan. biggrin.gif Su gera nuotaika - normaliai, ištveriama ir niekas tada nestumdo smile.gif Bet... mano nuomone, tai parduotuvė tų, kurie savęs nemyli, prastuomenės g.gif Pagrindas - mėsos, bulkos ir pieno produktai doh.gif Vaikštant ir išėjus apėmė keistas jausmas, kad kažko trūksta, kažkas negerai. Ogi neradau kruopų, ankštinių unsure.gif Nesuprantu, regis gerai ieškojau, visur apėjau doh.gif  lotuliukas.gif Jei yra ten jų, tai atsiprašau, bet jei nėra, tai pati blogiausia mano matyta gyvenime parduotuvė ax.gif
Aišku, dėl vaiisų ir daržovių kainų tai riebus pliusas, bet gerą valandą laiko dėl to gaišti???... g.gif



Tikrai yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2016 06 09, 16:20)
Tikrai yra smile.gif

pažiūrėjau jų puslapį net, nu nėra ar nerandu g.gif
Atsakyti
Citrinos dabar 99ct, bet tokios storos žievelės... doh.gif

Kas man nelabai patiko, tai kad nėra natūralių, didesnėse pakuotėse, jogurtų schmoll.gif

Taip pat jau antrą kartą taip ir nerandu išgirtųjų Milbona jogurtų kibiriukuose... g.gif

Dar nepatinka, kad ledai nugrūsti į parduotuvės galą, kampe. Pabaigus apsipirkti tenka sugrįžti dar pasiimti ledų.

Pirkti odiniai vidpadžiai (1,99 / 1 pora) atrodo neblogi, patogu, kad nereikia karpyti iki tinkamo dydžio, parduodami jau su atitaikytais dydžiais.

Kažkas čia rašė, kad yra kvepalų testeriai - neradau jų... g.gif
Beje, labiausiai išpirkti buvo kvepalai baltose-auksinėse pakuotėse. Gal kas žinot maždaug, koks kvapas?

Žmonių daug, bet kasininkės dirba labai labai sparčiai thumbup.gif Net keista bigsmile.gif Maišiukai jau mokami, bet prekes dar sukrauna.

Galvojau pirkti marškinėlius (2,99 / medvilnė), dažniausiai imu M dydį, bet šįkart jis pasirodė šiek tiek per didelis. S dydžiai jau buvo išgraibstyti.

Taip pat daug moteriškių būriavosi prie balerinų (atrodo kaina 4,99). Pasimatavau, tikrai patogios, minkštos, bet... kažkaip suabejojau, ar ilgai laikys g.gif

Tiesa, dar kas nepatiko - jų akcijų laikraštukai - na kam daryti tokias "paklodes"? Nepatogu vartyti, o ir iš ekologijos pusės nieko gero schmoll.gif

Papildyta:
Žinoma, top tema, kurią nugirsti mažiausiai kelis kartus - tie griozdiški vežimėliai ir kodėl nėra krepšelių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2016 06 09, 16:20)
Tikrai yra smile.gif

Ryzius pirkau, grikius, manus maciau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(odriana @ 2016 06 09, 17:28)
Citrinos dabar 99ct, bet tokios storos žievelės...  doh.gif

Kas man nelabai patiko, tai kad nėra natūralių, didesnėse pakuotėse, jogurtų  schmoll.gif

Taip pat jau antrą kartą taip ir nerandu išgirtųjų Milbona jogurtų kibiriukuose...  g.gif

Dar nepatinka, kad ledai nugrūsti į parduotuvės galą, kampe. Pabaigus apsipirkti tenka sugrįžti dar pasiimti ledų.

Pirkti odiniai vidpadžiai (1,99 / 1 pora) atrodo neblogi, patogu, kad nereikia karpyti iki tinkamo dydžio, parduodami jau su atitaikytais dydžiais.

Kažkas čia rašė, kad yra kvepalų testeriai - neradau jų...  g.gif
Beje, labiausiai išpirkti buvo kvepalai baltose-auksinėse pakuotėse. Gal kas žinot maždaug, koks kvapas?

Žmonių daug, bet kasininkės dirba labai labai sparčiai  thumbup.gif  Net keista  bigsmile.gif  Maišiukai jau mokami, bet prekes dar sukrauna.

Galvojau pirkti marškinėlius (2,99 / medvilnė), dažniausiai imu M dydį, bet šįkart jis pasirodė šiek tiek per didelis. S dydžiai jau buvo išgraibstyti.

Taip pat daug moteriškių būriavosi prie balerinų (atrodo kaina 4,99). Pasimatavau, tikrai patogios, minkštos, bet... kažkaip suabejojau, ar ilgai laikys  g.gif

Tiesa, dar kas nepatiko - jų akcijų laikraštukai - na kam daryti tokias "paklodes"? Nepatogu vartyti, o ir iš ekologijos pusės nieko gero  schmoll.gif

Papildyta:
Žinoma, top tema, kurią nugirsti mažiausiai kelis kartus - tie griozdiški vežimėliai ir kodėl nėra krepšelių  biggrin.gif

Bent jau vaiksi rubai lupilu firmos. Ir anksciau ju esam pirke is panaudotu ir patys dar naudojom. Kokybe tikrai gera, o kai dar zinai uz kokia kaina pirkti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kitokia9 @ 2016 06 08, 17:59)
gal kas bandėte skystą skalbiklį Formil? blaškausi rizikuot ar vis tik pirkti Perwoll  g.gif

įkišau nosį paskaitinėt, užmačiau klausimą..
na, aš ne lt, bet manau tas pats ploviklis bus. perku tą didelį XXL su violetiniu kamštuku, na jis spalvotiems, kitas berots Active, gal ten baltiems, nepamenu.
man patinka labai, praktiškai į lidl važiuojam tokių chemijos priemonių, nes nėr šalia, bet jei kur pakeliui, pasiimu. ir minkštikliai jų patinka.
bet va indaplovės tabletės man nelabai. skirtumas yra su persil pvz palyginus, tai nežinau.. jų kažkaip neperku, bet kitkas viskas ok.

QUOTE(odriana @ 2016 06 09, 16:28)
Žinoma, top tema, kurią nugirsti mažiausiai kelis kartus - tie griozdiški vežimėliai ir kodėl nėra krepšelių  biggrin.gif

todėl kad Lidl, kaip ir Aldi (abu vokiečių tinklai) skirti didesniems apsipirkimams. paprastai čia nevažiuoji į lidl kasdien, eini kartą poer sav ir apsiperki daug tai ir t krepšelių nereikia. nors tiesa, jei gyveni šalia, ir ateini kokių tik vaisių daug patogiau būtų krepšelis.
bet tokiu atveju tada galima susidėt į kokį maišiuką ir prie kasos išsikraut jei nesinori imt vežimo.
Atsakyti