Įkraunama...
Įkraunama...

Lidl Lietuvoje

QUOTE(Manifesto @ 2019 04 19, 12:14)
... Todėl eilės LIDL’e, gal net ilgiau užtrunkančios ir besistumdantys keli pirkėjai tarp kalno prekių kasos gale ... Skundų dėl tokios situacijos daugiau nei pakankamai. Vienok, situacija nesprendžiama.
Siūlyčiau skelbti nepaprastąją padėtį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo speedy: 19 balandžio 2019 - 10:28
QUOTE(Manifesto @ 2019 04 19, 11:14)
Nepulkit į kraštutinumus. Nė vienas kitas Lt prekybos tinklas, netaiko tokio isteriško prekių skenavimo greičio metodo, vienok, eilės LIDL nė kiek ne mažesnės nei kituose tinkluose.

Jei eilės Lidle panašios kaip kaip kituose tinkluose, bet kasininkės "isteriškai" greitai dirba, tai pirkėjas prie kasų mažiau sugaišta. Matau vien privalumus.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2019 04 19, 10:25)
Siūlyčiau skelbti nepaprastąją padėtį.

Padėtis visiškai įprasta LIDL’ui, su kuria, net gaudami pakankamai nusiskundimų, nesitvarkoma. Minusas administracijai ir aiškus abejingas požiūris į pirkėją. Konkurencinėje kovoje, tai prasti ginklai.
Atsakyti
Ne viename prekybos centre moka prieda uz greita skenavima, Lidle gal taip pat
Atsakyti
QUOTE(Manifesto @ 2019 04 19, 12:31)
Padėtis visiškai įprasta LIDL’ui, ...

Gal ponia būsite iš gretimos parduotuvės, šalia kurios pastatė LIDL'ą ?
Atsakyti
QUOTE(Manifesto @ 2019 04 19, 11:14)
Nepulkit į kraštutinumus. Nė vienas kitas Lt prekybos tinklas, netaiko tokio isteriško prekių skenavimo greičio metodo, vienok, eilės LIDL nė kiek ne mažesnės nei kituose tinkluose. Tad akivaizdu, isteriškas prekių skenavimo greitis su mažesnėmis eilėmis ar greitesniu aptarnavimu niekaip nesusijęs. Eilėse LIDL tenka laukti nė kiek ne trumpiau. Nes greitai “praskenuoti” pirkėjai dažnai susimoka tik po to, kai susideda prekes, nes, matyt,  iš karčios patirties neskuba prekių krauti į maišus, o seka įsismaginusius kasininkus. Ir teisingai daro. Todėl eilės LIDL’e, gal net ilgiau užtrunkančios ir besistumdantys keli pirkėjai tarp kalno prekių kasos gale - niūri LIDL kasdienybė, su kuria administracija turėtų nedelsdama tvarkytis. Skundų dėl tokios situacijos daugiau nei pakankamai. Vienok, situacija nesprendžiama. Riebus minusas LIDL administracijai.

man siaip net neuzkliuvo taip vadinamas isteriskas prekiu skanavimas, kaip tik dziugu, kad viskas greit. man tik nepatogu, kaip perki daug prekiu, o prie kasos ner vietos jom, kai kuriuose lidluose taip yra. bet ten ir neperku daug. apskritai lidle neperku daug, tai man tie greiti skanavimai super biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bezdzioniukas @ 2019 04 19, 10:28)
Jei eilės Lidle panašios kaip kaip kituose tinkluose, bet kasininkės "isteriškai" greitai dirba, tai pirkėjas prie kasų mažiau sugaišta. Matau vien privalumus.

Atvirkščiai, LIDL’ e gerokai ilgiau sugaištu prie kasų, nes dažnas pirkėjas, vietoj to, kad iškart krautų prekes, bando susigaudyti šitoje isterijoje ir tik po jos ima dėtis prekes į maišus. Visi laukia, kol jis/jie susipakuoja ir tik tuomet susimoka. Kitame gi tinkle, kur isterijos mažiau, pirkėjas spėja ir kontroliuoti kasininko darba, ir dėtis prekes. Taigi, LIDL su savo isterija prekių skenavime ne laimi, o pralošia. Plius pelno ne kokią reputaciją įmušamomis klaidingomis kainomis ir nerealiais prekių kiekiais. Nieko nuostabaus - “skubos darbą velniai gaudo”.
Papildyta:
QUOTE(speedy @ 2019 04 19, 10:38)
Gal ponia būsite iš gretimos parduotuvės, šalia kurios pastatė LIDL'ą ?

Tamsta, kaip sena prekybininkė, visur matot sąmokslus, vietoj problemos pripažinimo? Šovėt pro šalį. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Manifesto @ 2019 04 19, 11:40)
nes dažnas pirkėjas, vietoj to, kad iškart krautų prekes, bando susigaudyti šitoje isterijoje ir tik po jos ima dėtis prekes į maišus. Visi laukia, kol jis/jie susipakuoja ir tik tuomet susimoka. Kitame gi tinkle, kur isterijos mažiau, pirkėjas spėja ir kontroliuoti kasininko darba, ir dėtis prekes.

Man atrodo, kad tam kitame tinkle kaip tik labai daug isterijos, nes pirkėjai i Lidlą baigia išsilakstyti biggrin.gif Greičiausiai ta isterija ir Jus bus apėmusi..
Atsakyti
QUOTE(sazininga @ 2019 04 19, 10:39)
man siaip net neuzkliuvo taip vadinamas isteriskas prekiu skanavimas, kaip tik dziugu, kad viskas greit. man tik nepatogu, kaip perki daug prekiu, o prie kasos ner vietos jom, kai kuriuose lidluose taip yra. bet ten ir neperku daug. apskritai lidle neperku daug, tai man tie greiti skanavimai super biggrin.gif

Gal į LIDL čekius akies neužmetat? Todėl ir super. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(bezdzioniukas @ 2019 04 19, 10:45)
Man atrodo, kad tam kitame tinkle kaip tik labai daug isterijos, nes pirkėjai i Lidlą baigia išsilakstyti biggrin.gif Greičiausiai ta isterija ir Jus bus apėmusi..

Kad aš jau seniai LIDL’e apsiperku gerokai dažniau nei kituose tinkluose. Vienok, audžiu mintį “išsilakstyti” iš LIDL, kas jau irgi tampa tendencija. Pas “isterikus” užsukant tik poros mėgiamų prekių, kurių nėra kitur.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Manifesto: 19 balandžio 2019 - 10:51
QUOTE(Manifesto @ 2019 04 19, 11:50)
Gal į LIDL čekius akies neužmetat? Todėl ir super.  biggrin.gif


kaip kada. mano atveju klaidu nepasitaike. bet kaip minejau perku ten nedaug ir nedaznai.
Atsakyti
QUOTE(sazininga @ 2019 04 19, 10:52)
bet kaip minejau perku ten nedaug ir nedaznai.

Panašu, teisingai darot. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Manifesto: 19 balandžio 2019 - 10:54
QUOTE(Manifesto @ 2019 04 19, 11:50)
Gal į LIDL čekius akies neužmetat? Todėl ir super.  biggrin.gif
Papildyta:

Kad aš jau seniai LIDL’e apsiperku gerokai dažniau nei kituose tinkluose. Vienok, audžiu mintį “išsilakstyti” iš LIDL, kas jau irgi tampa tendencija. Pas “isterikus” užsukant tik poros mėgiamų prekių, kurių nėra kitur.

Taip ir darykit. Iš to, ką rašot apie Lidl, nepanašu, kad ir dabar dažnai lankotės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bezdzioniukas: 19 balandžio 2019 - 11:06